Bayern Monachium - Celtic online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Celtic
3 : 0

Ulreich - Kimmich (79' Rafinha), Boateng, Hummels, Alaba - Rudy, Thiago (66' Vidal), Robben, Müller, Coman (77' Rodriguez) - Lewandowski
Gordon - Gamboa, Lustig, Boyata, Tierney - Brown, Ntcham Armstrong (64' Rogić) - Roberts (78' Forrest), Sinclair - Griffiths (64' Dembele)

Muller (17.)
Kimmich (29.)
Hummels (51.)

Roberts (37.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Celtic

Chciałbym wszystkim podziękować za uwagę.

Bayern Monachium wraca chyba na swoją, zwycięską ścieżkę. Kolejna, w pełni zasłużona wygrana. Polskich kibiców może smucić jedynie fakt, że dzisiaj żadnego trafienia na swoim koncie nie zanotował Robert Lewandowski.

Koniec zawodów!

90+2'
Craig Gordon zapracował na dobrą ocenę! Bramkarz przepięknie i ofiarnie zatrzymał Thomasa Mullera, który z najbliższej odległości główkował na bramkę.

90+2'
Dembele nie dopilnował swojego ustawienia. Od rzutu wolnego grę rozpocznie ekipa z Monachium.

90+1'
Sędziowie liniowi dzisiaj nie mylą się ze swoimi decyzjami. Piłkarz Celticu, który walczył o piłkę w polu karnym Bayernu, znajdował się na ofsajdzie.

90'
Dzisiejsze widowisko potrwa przynajmniej 3 minuty dłużej.

89'
Za chwilę poznamy wymiar bonusowego czasu.

87'
Długo przy piłce usiłuje się utrzymywać Bayern. Craig Gordon, przed chwilą, wyłapał piłkę, po silnym uderzeniu zza pola karnego.

86'

84'
Gol nie mógł zostać uznany. Sinclair, w chwili podania od kolegi, był najbliżej bramki Bayernu. Reakcja sędziego liniowego była bezlitosna.

83'
PSG prowadzi już 3:0 z klubem Anderlechtu Bruksela.

81'
Bardzo dobra, indywidualna akcja w wykonaniu Forresta. Ładną szarżę udało się zwieńczyć celnym strzałem na bramkę. Na posterunku nieźle zareagował Ulreich.

79'
Joshua Kimmich ponownie pokazał ogromne możliwości. Rafinha zamknął listę zmian.

78'
Forrest jest ostatnim zmiennikiem w barwach Celticu. Podziękowania za dzisiejszą pracę na boisku zebrał Roberts.

77'
Zmiana. James Rodriguez za Kingsley'a Comana.

76'
Gordon jest chyba najlepszym punktem Celticu w tym spotkaniu. Goalkeeper, przed momentem, błysnął bardzo dobrym chwytem futbolówki. Na jego szesnastkę powędrowało groźne dośrodkowanie.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry w Monachium.

73'
Ulreich sparował bardzo nieprzyjemny strzał z dystansu.

72'
Gordon pokazał na czym polega kunszt bramkarski! Wyborna robinsonada na linii uchroniła Celtic przed stratą kolejnego gola. Technicznego rozwiązania szukał Arjen Robben.

70'
Scott Sinclair dał się złapać w ofsajd. Bardzo dobrze ustawiła się linia defensywna gospodarzy.

69'
Tierney robi wszystko, co może, aby tylko jakoś zagrozić bramce Ulreicha. Przed chwilą, obejrzeliśmy soczyste uderzenie z dalszej odległości. Strzał poleciał nieznacznie obok lewego słupka.

68'
W taki sposób ze zdobyczy bramkowej cieszył się Mats Hummels.

66'
Trenerzy Bayernu przyszykowali pierwszą zmianę. Arturo Vidal zastąpił dobrze grającego dzisiaj Thiago Alcantarę.

65'
Gospodarze emanują wielkim, piłkarskim spokojem.

64'
Rogić oraz Dembele zameldowali się na murawie. Armstrong i Griffiths powędrowali na ławkę rezerwowych.

63'
W drugim spotkaniu tej grupy (B) PSG wygrywa 2:0 z Anderlechtem.

61'
Robert Lewandowski spojrzał z pretensjami w kierunku arbitra liniowego. Ten nie zaliczył gola, którego zdobył napastnik reprezentacji Polski. Zasygnalizowany został ofsajd.

60'
O wielkim pechu może mówić Arjen Robben! Przepiękny strzał pokazał holenderski pomocnik, po centrze z rzutu rożnego. Z linii bramkowej piłkę wybił Gamboa!

58'
Gordon ładnie zbił piłkę, po silnym jej wgraniu z prawego skrzydła boiska. Dogrywać skutecznie do kolegów starał się Arjen Robben.

57'
Rzut rożny, sprzed kilku chwil, nie okazał się kopią z 51. minuty. Celtic bez problemów zażegnał niebezpieczeństwo.

56'
Robert Lewandowski ambitnie walczy o swoje trafienie w tym meczu.

54'
Robert Lewandowski nie ma swojego dnia, jeśli chodzi o egzekwowanie rzutów wolnych. Jego kolejna próba ze stałego fragmentu nie przebiła się przez mur.

52'
Ulreich nie dał się zaskoczyć. Tierney popisał się całkiem zgrabną szarżą na lewej flance boiska. Błyskotliwy rajd został jednak zakończony dosyć sygnalizowanym uderzeniem w centrum bramki.

51'
3:0! Mats Hummels wpisał się na listę strzelców! Niemiecki obrońca genialnie ułożył się do dośrodkowania z rzutu rożnego.
Gordon był bez szans przy tak precyzyjnym zagraniu głową.

50'
Arjen Robben został zablokowany! Holender soczyście przymierzył się do strzału zza pola karnego.

48'
Żaden ze składów nie uległ modyfikacji. Obaj szkoleniowcy mają komplet zmian do realizacji.

47'
Roberts autorem bodajże pierwszej próby na bramkę Ulreicha. Goalkeeper nie musiał się martwić o swój los, ponieważ futbolówka wylądowała na jednej z trybun.

46'
Arbiter zasygnalizował początek II połowy meczu!

Rezultaty do przerwy.

45'

42'
Ostatnie fazy I połowy meczu w Monachium.

40'
Robben zebrał owacje na stojąco od kibiców. Genialny powrót do defensywy zaliczył holenderski skrzydłowy. Armstrong zbyt długo prowadził futbolówkę.

39'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Alaba nie zauważył ustawienia bloku defensywnego Celticu.

37'
żółta kartka Tu nie mogło być innego werdyktu. Żółta kartka! Roberts przedstawił ogromnie niebezpieczne wejście wślizgiem w nogi rywala.

36'

34'
Thomas Muller przyznał się do tego, że w trakcie walki o piłkę z rzutu rożnego, odepchnąć skaczącego rywala. Stały fragment gry dla przyjezdnych.

33'
Robert Lewandowski musi szukać dalej sposobu na skuteczną realizację rzutu wolnego. Egzamin na ocenę bardzo dobrą zdał mur ustawiony przez Gordona.

32'
Będzie okazja dla Bayernu. Jerome Boateng upadł, po interwencji przeciwnika. Odległość od bramki Gordona powinna zmotywować któregoś z gracza gospodarzy do oddania bezpośredniej próby.

30'
Celtic nie ma konceptu na rozegranie. Bayern Monachium doskonale przesuwa się w defensywie.

29'
GOL! Radość wśród niemieckich kibiców! Alaba wykonał tytaniczną pracę, przeprowadzając szarżę na lewej flance, a potem idealnie dogrywając piłkę na głowę Kimmicha! Ten posłał futbolówkę w lewy sektor bramki.

28'
Magiczny widok!

26'
Robert Lewandowski, mimo krycia rywali, doszedł do zagrania z lewej flanki boiska. Polski napastnik nie potrafił jednak umiejętnie ułożyć głowy do lecącej piłki.

25'
Roberts złapany na pozycji spalonej. Piłkę ma Bayern Monachium.

23'
Mats Hummels był ofiarą zbyt agresywnego ataku ze strony jednego z przeciwników.

21'
Robert Lewandowski spróbował wykorzystać element złego ustawienia obrony Celticu, podczas rzutu rożnego. Polak oddał jednak bardzo słaby strzał, bez przyjęcia. Futbolówka pofrunęła w stronę trybun.

19'
Mistrzowie Szkocji są teraz w trudnym położeniu. Na ich miejscu spróbowałbym wyczekać moment, w którym to udało by się przeprowadzić kontrę.

17'
GOL! 1:0! Thomas Muller zachował się jak profesor - napastnik. Niemiec, w odpowiednim czasie, dobił futbolówkę, z bliskiej odległości od bramki. Gordon wypruł przed siebie piłkę, po tym jak świetną próbę głową oddał Robert Lewandowski.

16'
Griffiths nie popisał się wielkim altruizmem, podczas finalizacji zgrabnie rozprowadzonego kontrataku. Silny strzał z kilkunastu metrów, z bocznych stref szesnastki, zablokował obrońca Bayernu.

15'
Bardzo szybko minął mi ten kwadrans. Bayern Monachium stara się kontrolować sytuację na boisku.

13'
Alaba złapał się za głowę! Austriak miał okazję marzenie! Kilka metrów od bramki, brak presji ze strony rywali, ale zamiast celnego strzału, obejrzeliśmy uderzenie futbolówki w trybuny.

12'
Kimmich nieczysto trafił w piłkę, będąc w głębi pola karnego rywala. Futbolówka poszybowała w znacznej odległości od lewego słupka bramki Gordona.

10'
Zgodnie z oczekiwaniami przedmeczowymi Bayern stara się zamieniać jak najwięcej krótkich podań.

9'
Szkocka drużyna ma ogromne problemy z wyjściem z własnej połowy.

7'
Mistrzowie Niemiec nie próżnują na placu gry. Ich działania zwiastują Nam kilka trafień do bramki Gordona.

6'
Celebrację z tytułu gola Thiago musi odłożyć na inny termin. Defensywny pomocnik wpakował piłkę do bramki, ale wcześniej sędzia dostrzegł złamanie przepisów, przez jednego z zawodników gospodarzy.

5'
Bayern Monachium przegrał w poprzedniej kolejce z PSG (3:0). Z kolei, Celtic nie dał szans Anderlechtowi Bruksela (3:0).

4'
Sędzia główny zauważył nieprzepisowe zdarzenie. Thomas Muller minimalnie spóźnił się z wejściem na futbolówkę.

3'
Defensywa Bayernu bardzo dobrze się ustawiła, wobec lotu piłki.

2'
Pierwszy rzut rożny dla Bayernu nie stworzył większego zagrożenia. Korner za chwilę wybije szkocka ekipa.

1'
Korner dla Bayernu. Dośrodkowanie Comana zostało skutecznie przerwane przez świetnie ustawionego obrońcę Celticu.

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Czas na magiczną melodię, czyli hymn Ligi Mistrzów!

*'
Arbiter główny wyprowadza obie drużyny na boisko.

*'
Do rozpoczęcia spotkania pozostało dwadzieścia minut.

*'
Środowy wieczór zwiastuje Nam ogrom emocji.

*'
Obsada ławki rezerwowych Bayernu: Starke, Süle, James, Vidal, Tolisso, Rafinha, Friedl

*'
Obsada ławki rezerwowych Celticu: De Vries, Ajer, Bitton, Rogic, McGregor, Forrest, Dembele

*'
Rosjanin Sergei Karasev weźmie odpowiedzialność za dopilnowanie porządku na boisku.

*'
Uwaga polskich kibiców będzie skierowana w osobę Roberta Lewandowskiego. W aktualnej edycji Champions League popularny "Lewy" zaliczył jedno trafienie.

*'
Spotkanie na Allianz Arena zostanie rozegrane w ramach 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Dobry wieczór, Państwu! Na naszym portalu Państwo znajdą m.in. relację z meczu: Bayern Monachium - Celtic

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Celtic, to zapraszamy do śledzenia meczu online