PSG - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
Barcelona
3 : 2

Sirigu - van der Wiel, Marquinhos, David Luiz, Maxwell - Motta, Verratti (71' Cabaye), Matuidi - Pastore (90' Bahebeck) (86' Chantome), Cavani, Lucas.
Ter Stegen - Alves (83' Ramirez), Mascherano, Mathieu, Alba - Rakitić (69' Xavi), Busquets, Iniesta - Pedro (62' Munir), Messi, Neymar.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację LIVE ze środowych meczów Ligi Mistrzów.

90+5'
KONIEC! Po kapitalnym i emocjonującym meczu PSG pokonało Barcelonę 3:2!

90+2'
Sędzia doliczył cztery minuty. Dwie już upłynęły.

90'
Na noszach boisko opuścił Lucas, a zastąpił go Jean-Christophe Bahebeck.

88'
PSG ma sporo miejsca i groźnie kontratakuje. Strzał Cavaniego został jednak zablokowany.

88'
Zablokowany strzał Neymara z pola karnego.

87'
Tutaj znakomity blok Marquinhosa z 82. minuty:

86'
Clement Chantome wszedł za Javiera Pastorek.

85'
Munir z dystansu trafił w słupek.

83'
Ramirez zastąpił Alvesa.

82'
Alba mógł doprowadzić do wyrównania, ale w ostateniej chwili kapitalnym wślizigem zablokował go Marquinhos. Było bardzo groźnie.

81'
PSG w głębokiej defensywie.

78'
Barcelona ma przewagę optyczną. Defensywa PSG spisuje się jednak dobrze i nie dopuszcza do większego zagrożenia.

74'
Po za krótkim wybiciu piłki ta trafiła pod nogi Iniesty, który uderzył jednak nad bramką.

73'
Xavi pojawiając się na boisku stał się rekordzistą - ma 143 występy w Lidze Mistrzów. Przegonił właśnie Raula, który miał ich 142.

72'
Posiadanie piłki: 43% - 57%

71'
Boisko opuścił Verratti, a zastąpił go Cabaye.

70'

69'
Boisko opuścił Rakitić, a wszedł Xavi.

68'
Matuidi zablokował strzał Rakiticia.

66'
van der Wiel ukarany żółtą kartką za faul na Neymarze.

62'
Zmiana w Barcelonie. Boisko opuścił Pedro, a zastąpił go Munir.

62'
Tak padł gol na 3:2:

61'
Tak padł gol na 3:1:

60'
Pastore z łatwością ograł dwóch obrońców Barcelony, ale jego strzał pewnie obronił Ter Stegen.

59'
Ter Stegen bez problemów obronił lekki strzał Cavaniego.

56'
Goool! Już tylko 3:2, co za mecz! Dani Alves dośrodkował z prawego skrzydła, obrońcy PSG nie zdołali wybić piłki, która trafiła do Neymara, a ten strzałem przy słupku pokonał Sirigu

54'
Goool. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska van der Wiela, nadbiegający Matuidi zdobył trzecią bramkę dla PSG.

47'
Pastore zagrał do Cavaniego, ten "skręcił" obrońcę, ale piłka nieco mu odskoczyła. Napastnik PSG zdołał oddać strzał, który został jednak zablokowany.

46'

*'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

45'

45'
Messi z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

44'
Matuidi sfaulował Messiego i zobaczył żółtą kartkę.

43'
Na trybunach zasiadło sporo znanych osób:

42'
Okres gry w środku pola. Dość wyrównanej.

38'
Nieco większą przewagę ma teraz PSG.

35'
Posiadanie piłki: 40% - 60%.

33'
Tak padł drugi gol dla PSG:

31'
Sprytne rozegranie rzutu rożnego przez Barcelonę. Rakitić zagrał do Mascherano, ale jego strzał został zablokowany.

29'
Iniesta uderzył zza pola karnego nad bramką.

27'
Verratti sfaulował Iniestę i obejrzał żółtą kartkę.

26'
Goool! PSG! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Verratii dobrze urwał się obrońcom i strzałem głową pokonał Ter Stegena.

24'
Messi kapitalnie zagrał do Neymara, a ten posłał piłkę nad bramką z niewielkiej odległości.

21'
Do momentu zdobycia bramki PSG grało bardzo dobrze. Teraz jednak przeważa Barcelona.

19'
Niecelny strzał Pedro zza pola karnego.

16'
Tak padł gol wyrównujący dla Barcelony:

15'
Tak padł gol dla PSG:

13'
Cavani uderzył nad bramką.

12'
Goool! Ależ odpowiedź! To była świetna kombinacyjna akcja Barcelony. Messi dobrze wymienił piłkę z Iniestą i strzałem bez przyjęcia pokonał Sirigu.

10'
Goool dla PSG! Lucas dośrodkował piłkę w pole karne, a David Luiz strzałem po ziemi lewą nogą zaskoczył bramkarza Barcelony.

9'
Żółta kartka dla Alvesa.

6'
Obrońcy Barcelony wybili piłkę pod nogi Matuidiego, który zdecydował się na strzał, ale dobrze zablokował go Rakitić.

4'
Bardzo niecelny strzał Thiago Motty.

3'
Barcelona spokojnie wymienia piłkę i stara się przedostać pod bramkę PSG.

1'
Mecz rozpoczęty.

*'
Hymn Ligi Mistrzów.

*'
Piłkarze wyszli już na boisko.

*'
Sporym osłabieniem PSG jest brak Zlatana Ibrahimovicia. Wynika to z jego problemów z piętą.

*'
Sędzią meczu będzie Włoch Nicola Rizzoli.

*'
Rezerwowi Barcelony: Bravo, Adriano, Piqué, Sergi Roberto, Xavi, Munir, Sandro.

*'
Rezerwowi PSG: Douchez, Aurier, Camara, Digne, Cabaye, Chantôme, Bahebeck.

*'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Mistrzów PSG - Barcelona.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z PSG - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online