Chelsea - Roma online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Roma
3 : 3

Courtois - Azpilicueta, Christensen, Cahill - Zappacosta (77' Rudiger), Bakayoko, Luiz (57' Pedro), Alonso - Fabregas - Hazard (80' Willian), Morata.
Becker - Peres, Fazio, Jesus, Kolarov - Nainggolan, Gonalons, Strootman (83' Florenzi) - Gerson (73' Pellegrini), Dzeko, Perotti (88' El Shaarawy).

Mecze na żywo: Chelsea - Roma

Niebywałe emocje na Stamford Bridge. Sześć goli, dużo sytuacji podbramkowych. Wisienką na torcie był fenomenalny wolej Dzeko, który na kilka chwil dał prowadzenie rzymianom. Ostatecznie gospodarze zdołali wyrównać i takim wynikiem zakończył się ten mecz.

90+4'
Courtois zablokował groźną centrę Peresa! To mogło być 3:4!

90+3'
Rzymianie dobrze pilnują własnej bramki w ostatnich minutach.

90+2'
Nieskuteczne dośrodkowanie Williana, Chelsea cały czas utrzymuje się przy piłce na połowie gości.

90+1'
Cahill wyprzedził Dzeko i uderzył głową. Kapitan gospodarzy chybił nieznacznie.

90+1'
Faul Nainggolana na Willianie. Rzut wolny w dogodnej okazji do stworzenia zagrożenia.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone cztery minuty.

89'
Niezwykłe emocje w stolicy Anglii, minuty pozostały do końca.

88'
Ostatnia zmiana w ekipie z Rzymu: El Shaarawy zastąpił Perottiego.

86'
Rudiger udanie przedarł się pomiędzy zawodnikami Romy, dograł do Moraty, a ten został przyblokowany.

85'
Krótkie rozegranie, Fabregas dorzucił futbolówkę na głowę Rudigera, Niemiec zdołał dojść do piłki, ale nie trafił w nią czysto.

84'
Gonalons wybił piłkę po centrze Williana. Rzut rożny.

83'
Korekta w wyjściowym składzie gości: Florenzi wszedł w miejsce Strootmana.

81'
Dzeko! Jak bliski zdobycia gola był teraz Bośniak! Jego strzał głową minimalnie minął słupek.

80'
Trzecia zmiana w klubie prowadzonym przez Antonio Conte: Willian zastąpił Hazarda.

79'
Podcięta, górna piłka w pole karne Chelsea nie zaskoczyła defensorów The Blues.

77'
Druga roszada w angielskim zespole: w miejsce Zappacosty pojawił Rudiger, były gracz Romy.

76'
Niebezpieczny strzał Nainggolana zza szesnastki przeszedł tuż obok bramki!

75'
3:3! Hazard precyzyjną główką umieścił futbolówkę w siatce! Asystę zanotował Pedro.

73'
Brazylijczyk nie będzie dłużej na boisku. Jego miejsce zajął Pellegrini.

72'
Gerson ma problemy mięśniowe. Cahill również opatrywany poza boiskiem.

70'
2:3! Dzeko po raz drugi! Snajper wykorzystał złe ustawienie defensorów i główką pokonał Courtoisa.

69'
żółta kartkaBakayoko popełnił faul na Perottim. Kara indywidualna i rzut wolny dla gości na wysokości pola karnego londyńczyków.

68'
Gra wznowiona.

67'
Gra przerwana, dwóch piłkarzy potrzebuje pomocy medycznej.

66'
Finezyjne uderzenie Alonso poszybowało obok prawego słupka.

64'
2:2! Cudowny wolej Bośniaka z pola karnego! Napastnik Romy nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.

64'
Morata świetnie wyszedł do prostopadłego podania Fabregasa, doszedł do piłki przed Beckerem, ale już po chwili zdecydował się na niepotrzebny strzał.

63'
Techniczny strzał Perottiego nie miał szans zaskoczyć bramkarza The Blues.

62'
Bakayoko spróbował swoich sił przy strzale z daleka, Francuz przestrzelił znacznie.

61'
Silne wstrzelenie futbolówki przez Hazarda w pole karne, skrzydłowy nie znalazł tam jednak żadnego ze swoich kolegów.

60'
Kocioł w szesnastce gospodarzy, ostatecznie akcja zakończyła się główką Gersona, który poszybowała nad poprzeczką.

58'
Strzał z dystansu Zappacosty został zablokowany.

57'
Pierwsza korekta w składzie Chelsea: za Luiza wszedł Pedro.

56'
Nieporozumienie pomiędzy Moratą i Luizem, Hiszpan zabrał Brazylijczykowi okazję do strzału, przy czym był jeszcze na pozycji spalonej, co nie umknęło sędziemu liniowemu.

55'
Jak pokazały powtórki, to interwencja nogą Courtoisa uniemożliwiła napastnikowi oddanie strzału. Doskonałe zachowanie Belga.

54'
Dzeko miał świetną okazję do zamknięcia akcji i zdobycia wyrównania! Bośniak nie zdołał jednak dostawić nogi po podaniu Kolarova.

52'
Gerson z dystansu, próba chybiona.

51'
Dośrodkowanie z narożnika boiska nie stworzyło niebezpieczeństwa.

50'
Przyblokowany strzał Strootmana, rzut rożny.

49'
Precyzyjne dogranie Perottiego, Dzeko przegrał pojedynek w powietrzu z Cahillem.

48'
Potężny strzał Luiza zza szesnastki, Brazylijczyk jednak chybił o dobre kilkanaście metrów.

47'
Niepewne wybicie Moraty, futbolówka dotarła do Nainggolana, który uderzył z pierwszej piłki. Na szczęście dla gospodarzy, próba została zablokowana.

46'
Kolarov wywalczył korner dla Romy.

46'

Nie ma żadnych zmian w wyjściowych składach.

Obydwie drużyny ponownie zameldowały się na placu gry.

Wyniki pozostałych meczów po pierwszej części:

Zacięte spotkanie w stolicy Anglii. Żadna ze stron nie zdobyła przewagi na dłuższy czas.

45+1'
Kolejny rajd Kolarova, tym razem obyło się bez większego zagrożenia pod polem karnym Chelsea.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

45'
Bakayoko! Gdyby Fazio nie zablokował strzału z woleja Francuza, Becker najprawdopodobniej byłby w sporych opałach.

44'
Morata przewrócił się w polu karnym. Arbiter słusznie nie podyktował rzutu karnego, gdyż Hiszpanowi czysto odebrano piłkę.

43'
Hazard złapany na ofsajdzie.

42'
Nainggolan popełnił faul na Cahillu. Od rzutu wolnego wznowi grę bramkarz.

40'
2:1! Indywidualny rajd Kolarova, Serb wpadł w pole karne i mocny strzałem pokonał bramkarza! Futbolówka po drodze odbiła się od Christensena, co całkowicie uniemożliwiło obronę belgijskiemu golkiperowi.

39'
Dokręcona wrzutka Gersona nie sprawiła kłopotów Courtoisowi, który wyszedł i wyłapał futbolówkę.

38'
Roma gra, Chelsea strzela - tak do tego momentu układają się losy tego meczu.

37'
2:0! Londyńczycy wykorzystują drugi błąd gości! Hazard ze stoickim spokojem zamknął akcję po przyblokowanym strzale Moraty, podwyższając tym samym prowadzenie swojej ekipy.

36'
Od kilku chwil stroną przeważającą są rzymianie.

34'
Perotti miał świetną okazję do wyrównania! Argentyńczyk nie mając przy sobie obrońcy, uderzył wprost "do koszyczka" bramkarza.

33'
Cięte dośrodkowanie Zappacosty nie wywołało zamieszania w szeregach obronnych gości, którzy oddalili niebezpieczeństwo.

31'
Świetna interwencja belgijskiego golkipera uchroniła Chelsea przed stratą bramki! Odbił strzał Nainggolana.

30'
Gra wznowiona, precyzyjne uderzenie Perottiego nie zaskoczyło Courtoisa.

29'
Peres potrzebuje pomocy medycznej.

28'
Zawodnikom Eusebio Di Francesco cały czas brakuje jednak dokładności.

27'
Piłkarze zespołu z Półwyspu Apenińskiego cały czas rozgrywają piłkę, londyńczycy skupieni głównie na defensywie.

26'
Brazylijczyk wrócił na murawę, choć jego twarz w przy pomocy medyków wskazała, że nie będzie w stanie kontynuować gry.

25'
Przerwa w grze, Luiz potrzebuje pomocy medycznej.

24'
Słaba centra Peresa zakończyła tę próbę.

23'
Roma długo buduje akcję na połowie gospodarzy.

21'
Hazard z dystansu nieznacznie chybił! Reprezentant Belgii przejął piłkę w środku pola, pociągnął z nią kilkadziesiąt metrów i płasko przymierzył z daleka, jednak piłka minęła słupek w niewielkiej odległości.

19'
Niestandardowy wariant rozegrania rzutu rożnego przyniósł stratę na rzecz Fabregasa.

19'
Zappacosta skutecznie zablokował wrzutkę Kolarova. Korner dla rzymian.

17'
Okres nieco spokojniejszej gry.

16'
Rzymianie podjęli próby zdobycia wyrównania poprzez rozgrywanie futbolówki na połowie podopiecznych Antonio Conte. Chelsea jest jednak dobrze ustawiona i nie pozwala na zbyt wiele.

14'
Zablokowane dośrodkowanie Perottiego z lewego skrzydła.

13'
Przewinienie Moraty. Aktywny dziś Hiszpan nieprzepisowo pociągnął na ziemię Gersona.

11'
1:0! Znakomity strzał z dystansu w wykonaniu Luiza! Becker był bezradny.

10'
Centra Fabregasa nie stworzyła zagrożenia.

9'
Stały fragment gry blisko linii pola karnego dla Chelsea. Sfaulowany Morata.

9'
Czujność Beckera uchroniło Romę przed stratą gola! Bramkarz wyszedł z pola bramkowego i wybił piłkę sprzed nóg nadbiegającego Hazarda.

8'
Bardzo groźne uderzenie Perottiego zza pola karnego przeszło nad poprzeczką!

7'
Na powrotnym spalonym złapany Morata.

5'
Gospodarze mieli niezłą okazję do objęcia prowadzenia, ale techniczny strzał Moraty z 15 metrów nie zaskoczył golkipera.

4'
Nieco nerwowe rozgrywanie futbolówki w defensywie przez piłkarzy z Londynu.

3'
Krótkie rozegranie na lewe skrzydło, tam Perotti rozpędził się i zdołał dośrodkować na środek szesnastki, gdzie na piłkę czekali dobrze ustawieni obrońcy.

2'
Spóźnione wejście Luiza w Dzeko, rzut wolny dla gości na połowie Chelsea.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Przywitanie zawodników, spotkanie rozpocznie się już za moment.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów!

*'
Dwudziestu dwóch graczy wraz z piątką sędziowską wyszło na murawę Stamford Bridge.

*'
Rozjemcą meczu będzie pochodzący ze Słowenii, Pan Damir Skomina.

*'
W osiemnastce włoskiego zespołu zabrakło: Emersona, Ricka Karsdorpa, Patrika Schicka, Kostasa Manolasa. Kontuzje wykluczyły ich występ.

*'
Braki kadrowe gospodarzy: N'Golo Kante, Victor Moses, Danny Drinkwater. Wszyscy leczą urazy.

*'
Ławka rezerwowych Romy: Skorupski, Pellegrini, Moreno, De Rossi, Under, Florenzi, El Shaarawy.

*'
Rezerwowi londyńskiego klubu: Caballero, Rudiger, Scott, Kenedy, Pedro, Willian, Batshuayi.

*'
Jedenastka The Blues również została przedstawiona.

*'
Poznaliśmy skład gości z Półwyspu Apenińskiego.

*'
Rozkład jazdy dzisiejszego dnia meczowego:

*'
Zarówno angielska, jak i włoska ekipa, nie może zaliczyć minionego weekendu ligowego do udanych. Obie drużyny przegrały swoje spotkania. Podopieczni Antonio Conte ulegli 1:2 Crystal Palace, a Włosi przegrali z Napoli 0:1.

*'
Obydwa zespoły są w grupie C. Po dwóch seriach gier prowadzą londyńczycy z sześcioma punktami. Rzymianie tracą do nich dwa "oczka", trzecie miejsce należy do Atletico Madryt, ostatnią pozycję zajmuje azerski Karabach FK.

*'
Dobry Wieczór Państwu! Czas na wieczorne emocje związane z Ligą Mistrzów. Apetyty po wczorajszych starciach, w których łącznie padło 31 bramek, wzrosły znacznie. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z jednego z najciekawszych dzisiejszych pojedynków, jakim z pewnością jest mecz pomiędzy Chelsea oraz Romą.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Roma, to zapraszamy do śledzenia meczu online