Górnik Zabrze - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 3

Loska - Ambrosiewicz, Wolniewicz, Wieteska, Koj - Matuszek, Żurkowski (53' Szeweluchin) - Kądzior (77' Grendel), Kurzawa - Ł. Wolsztyński (57' Urynowicz), Angulo.
Gostomski - Kovacević (59' Kaczarawa), Dejmek, Diaw - Rymaniak, Żubrowski, Możdżeń, Miś (33' Cvijanović) - Jukić - Kiełb, Soriano (59' Cebula).

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Korona Kielce

Podział punktów w Zabrzu. Górnicy przez swoją zachowawczą grę, zdobyli tylko "oczko" zamiast trzech. Koroniarze gonili wynik i ich wysiłki zostały nagrodzone.

90+3'
Pewny wślizg Wieteski zatrzymał groźne prostopadłe podanie z głębi pola.

90+2'
Możdżeń zza szesnastki! Futbolówka przeszła obok lewego spojenia słupka z poprzeczką.

90+1'
Potężne uderzenie Kiełba z dystansu, jednak równie mocno i niecelnie.

90'
Arbiter przedłużył spotkanie o trzy minuty.

89'
Centra Kurzawy nie była najwyższej jakości. Obrońcy oddalili niebezpieczeństwo.

88'
Rzut wolny dla zabrzan dość blisko szesnastki Korony.

86'
żółta kartkaGrendel otrzymał żółtą kartką za faul na Cvijanoviciu.

85'
Ostatnie minuty będą niezwykle emocjonujące.

84'
3:3! Kaczarawa przepchnął Szeweluchina, wyłożył piłkę Kiełbowi, a ten pewnie umieścił futbolówkę w bramce.

83'
Uderzenie z daleka w wykonaniu Możdżenia trafiło w defensora Górnika.

82'
Nie najlepsze wykonanie tego rzutu rożnego i grę wznowi golkiper.

82'
Loska znakomicie odbił główkę Kiełba z bardzo bliskiej odległości! Tylko korner.

81'
Cvijanović przemierzył z dystansu, ale futbolówka przeszła obok lewego słupka.

80'
żółta kartkaKurzawa również ukarany "żółtkiem" za wcześniejszy faul taktyczny, po którym gra nie została przerwana.

79'
żółta kartkaCvijanović padł w szesnastce, sędzia nie podyktował karnego i ukarał Słoweńca żółtą kartką za symulowania. Poprawna decyzja.

79'
Obyło się bez zagrożenia.

78'
Faul na Kurzawie. Rzut wolny w pobliżu pola karnego gości.

77'
Angulo zmarnował stuprocentową okazję! Po świetnym rajdzie Urynowicza, Hiszpan dostał piłkę, którą należało umieścić w siatce. Napastnik jednak za długo zwlekał i trafił w Gostomskiego.

77'
Ostatnia zmiana w zespole Marcina Brosza: Grendel wszedł na boisko, zastępując Kądziora.

75'
Cebula udanie ograł Koja, jednak jego późniejsze dośrodkowanie było bardzo niskiej jakości.

74'
Asekuracyjna gra Górnika skończyła się drugą bramką dla gości. Czy Koroniarze zdołają wyrównać?

73'
3:2! Znakomity strzał Cvijanovicia zza szesnastki!
Słoweniec idealnie przymierzył z ponad 20 metrów, futbolówka odbiła się od słupka i zatrzymała się w siatce.

72'
Rymaniak również został zablokowany.

71'
Cebula doszedł do bezpańskiej piłki, jaka znalazła się tuż przed linią pola karnego, ale został zablokowany.

70'
Zamieszanie w szesnastce, ostatecznie zagrożenia zostało oddalone.

69'
Następny stały fragment gry dla Korony, tym razem z prawej strony, na połowie gospodarzy.

68'
Bezpośrednie uderzenie Kiełba nawet nie doleciało do bramki.

67'
Rzut wolny po faulu Urynowicza na Możdżeniu.

66'
Zabrzanie bronią się przed atakami gości. To piłkarze z Kielc mają inicjatywę.

65'
Strzał z dystansu Żubrowskiego poszybował nad poprzeczką.

64'
Kaczarawa złapany na pozycji ofsajdowej.

62'
Koroniarze od kilku chwil grają agresywniej, co wywołuje zakłopotanie w szeregach obronnych Górnika.

61'
Kiełb płasko uderzył piłkę w polu karnym, ta jednak trafiła tylko w boczną siatkę.

59'
Są także zmiany w Koronie: Kaczarawa pojawił się na boisku w miejce Kovacevicia, a Cebula wszedł za Soriano.

57'
Druga roszada w zabrzańskiej ekipie: Urynowicz zastąpił Wolsztyńskiego.

56'
Wieteska nie zdołał dobrze przyjąć piłki po wrzutce Kądziora.

56'
Zablokowane dośrodkowanie Angulo. Korner dla gospodarzy.

55'
Kiełb wybiegł w tempo do podania z głębi pola, opanował futbolówkę w polu karnym i płasko uderzył. Chybił nieznacznie.

54'
Szarża Jukicia lewym skrzydłem zakończyła się niepowodzeniem.

53'
Zmiana w Górniku Zabrze: Szeweluchin zajął miejsce Żurkowskiego.

52'
Kurzawa leży na murawie, arbiter przerwał grę. Ostatecznie obyło się bez interwencji sztabu medycznego.

51'
Centrę Możdżenia bez problemów zgarnął dobrze ustawiony Wieteska.

49'
Cvijanović odwrócił się z futbolówką przed szesnastką i oddał finezyjny strzał z dystansu. Nie sprawił tym jednak kłopotów Losce.

47'
Wolsztyński zagrał zdecydowanie za mocno w kierunku Kądziora. Piłka poza boiskiem.

46'

Zawodnicy wrócili na murawę.

Statystyki:

Niezwykle zacięte spotkanie jest rozgrywane w Zabrzu. Aż cztery brami padły po pierwszych 45 minutach. Przez większość czasu przewagę mieli gospodarze. Był także taki moment, w którym Korona była bliska wyrównania.

45+1'
Kielczanie upierają się, że Diaw był faulowany przy trzecim golu. Arbiter jednak nie przychylił się do ich próśb.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

45'
Kądzior trafił po raz drugi!
Angulo odebrał futbolówkę Diawowi, wyłożył ją skrzydłowemu, a ten płaskim strzałem umieścił ją w siatce.

44'
Zakotłowało się w szesnastce zabrzan! Jukić był bliski oddania celnego strzału z pola karnego, został jednak przyblokowany.

43'
Prostopadłe podanie Kądziora do Wolsztyńskiego zostało zatrzymane przez Dejmka.

41'
2:1!
Piłka wstrzelona w pole karne przez Kiełba ostatecznie wylądowała w siatce. Dejmek główkował, futbolówka odbiła się od pleców Matuszka i zatrzepotała w siatce.

40'
Rzut wolny dla Korony.

39'
Cvijanović swoim zaskakującym strzałem wyraźnie zaskoczył golkipera Górnika. Broniący bramki swojej drużyny odbił piłkę przed siebie i dzięki ustawieniu obrony obyło się bez dobitki.

37'
Płaskie uderzenie Możdżenia z daleka zostało odbite przez Loskę! Dobra interwencja golkipera.

36'
Gra zatrzymana, Cvijanovć po starciu powietrznym z Żurkowskim siedzi na murawie. Jak się później okazało, Słoweniec nie potrzebował pomocy sztabu medycznego.

35'
Górnicy cały czas dążą do zdobycia trzeciego gola.

34'
Strzał głową Wieteski po wrzutce z narożnika Kądziora nie poszybował w bramkę.

33'
Trener gości już przeprowadził pierwszą korektę w składzie: Miś zszedł, Cvijanović wszedł.

32'
Mocne wstrzelenie Ambrosiewicza nie sprawiło kłopotów Gostomskiemu.

31'
Obyło się bez większego zagrożenia.

30'
Rzut wolny dla Górnika Zabrze na połowie Korony.

29'
Świetna obrona bramkarza gospodarzy po strzale Soriano z bliskiej odległości! Sędzia liniowy wskazał jednak spalonego.

28'
Żurkowski huknął z dystansu po krótkim podaniu Kiełba, ale dobrze ustawiony Loska bez problemów wyłapał tę próbę.

27'
Przewinienie na Misiu. Stały fragment gry dla gości niedaleko pola karnego.

26'
Kielczanom wyraźnie nie służy gra trójką środkowych obrońców.

25'
2:0! Angulo podwyższa prowadzenie!
Hiszpan przechwycił futbolówkę po złym podaniu Kovacevicia, pociągnął piłkę kilkanaście metrów i celnym strzałem zza szesnastki pokonał golkipera.

24'
Kolejny ofsajd, tym razem Wolsztyński.

23'
Angulo złapany na pozycji spalonej.

21'
Kurzawa trafił w poprzeczkę! Niewiele zabrakło, aby Górnik prowadził już dwoma bramkami.

21'
żółta kartkaŻółty kartonik dla obrońcy Korony Kielce.

20'
Spóźniony wślizg Diawa, sfaulowany Kądzior i będzie rzut wolny dla gospodarzy z nieco ponad 20 metrów do bramki.

19'
Strzał z powietrza w wykonaniu Łukasza Wolsztyńskiego był nieznacznie niecelny.

18'
Gospodarze mają przewagę.

17'
Przyblokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła, defensorzy beniaminka z Zabrza nie dopuścili do niebezpieczeństwa.

15'
Główka Soriano minęła cel o kilka metrów.

14'
Zawodnik po interwencji medyków, powrócił na murawę.

13'
Soriano ma problemy z barkiem. Snajper Korony potrzebuje pomocy medycznej.

12'
Wieteska doszedł do centry, jednak nieczysto uderzył futbolówkę. Od bramki Gostomski.

11'
Kolejna szybka akcja gospodarzy, tym razem po świetnym wyrzucie z autu, Wolsztyński wyłożył piłkę Kurzawie. Pomocnik przymierzył, ale trafił tylko w Diawa. Rzut rożny.

10'
Zagranie Kurzawy ze stałego fragmentu gry nie odnalazło żadnego z górników.

9'
Miś podciął Kądziora blisko pola karnego kielczan. Rzut wolny dla podopiecznych Gino Lettieriego.

8'
Korner dla gości. Wrzutka Kiełba nie wywołała zamieszania w dobrze ustawionej linii defensywnej zabrzańskiego zespołu.

7'
Koroniarze szybko próbowali odpowiedzieć, ale nikt nie zamknął wstrzelenia futbolówki ze strony Soriano.

6'
1:0!
Kądzior dostał świetne podanie od Łukasza Wolsztyńskiego, uciekł Diawowi, wbiegł w szesnastkę i precyzyjnym uderzeniem pokonał Gostomskiego.

4'
Płaskie dogranie Rymaniaka nie sprawiło zagrożenia pod bramką Górnika.

3'
Zagubił się Kiełb w polu karnym, co kosztowało go stratę piłki. Popularny "Ryba" nie miał pomysłu na rozegranie akcji.

2'
Loska wyszedł z bramki i bez kłopotów złapał dośrodkowanie Rymaniaka.

1'
Rozpoczęli zabrzanie!

*'
Gracze obydwu klubów wychodzą na plac gry.

*'
System VAR będzie dostępny w dzisiejszym meczu.

*'
Rozjemcą nadchodzącego spotkania będzie Pan Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

*'
W kieleckim zespole zabrakło dwóch piłkarzy, którzy leczą swoje urazy: Michaela Gardawskiego oraz Nabila Aankoura.

*'
Braki kadrowe zabrzańskiej ekipy: kontuzje wykluczyły występ m.in. Mariusza Przybylskiego i Rafała Wolsztyńskiego. Za nadmiar żółtych kartek musi pauzować Dani Suarez.

*'
Rezerwowi: Pawłowski, Szeweluchin, Olszewski, Grendel, Urynowicz, Arcon, Kiklaisz.

*'
Poznaliśmy zestawienie wyjściowe gospodarzy.

*'
Ławka rezerwowych: Alomerović, Barry, Kosakiewicz, Cebula, Cvijanović, Górski, Kaczarawa.

*'
Skład drużyny z stolicy województwa świętokrzyskiego został zaprezentowany.

*'

*'
Poprzednia seria gier bardziej udana dla dzisiejszych przyjezdnych. Podopieczni Gino Lettieriego pokonali Wisłę Płock 2:0, a Górnik przegrał z Zagłębiem Lubin 2:3.

*'
Kielczanie z kolei zajmują siódmą pozycję.

*'
Sytuacja w tabeli ligowej lepiej wygląda w przypadku zabrzan. Górnicy w razie zwycięstwa mogą wskoczyć nawet na pierwsze miejsce.

*'
Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Wystartowała trzynasta kolejka Lotto Ekstraklasy. Jednym ze spotkań, z którego przeprowadzimy relację, będzie pojedynek pomiędzy Górnikiem Zabrze i Koroną Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online