Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
4 : 1

Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Sołdecki, Sambea (65' Nalepa) - Kun (90+2' Zarandia), Piesio, Szwoch - Siemaszko (85' Jurado)
Kelemen - Frankowski, Kwiecień, Guti, Tomasik - Wlazło, Romanczuk - Novikovas, Świderski (86' Guilherme), Cernych - Sheridan (75' Pospisil)

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Arka Gdynia skuteczna dzisiaj aż do bólu. Jagiellonia grała ambitnie, ale zbyt konkretnie w defensywie, jak i w ataku.
Klub z Gdyni przedłużył udaną serię meczów na własnym terytorium.

Koniec!

90+2'
Patryk Kun zszedł z boiska, Luka Zarandia wpuszczony na ostatnie sekundy.

90+1'
Jagiellonii nie możemy odmówić zaangażowania. Dzisiaj brakuje skuteczności w sytuacjach strzeleckich.

90'
Świetne widowisko w Gdyni potrwa jeszcze trzy minuty dłużej.

89'
Rzut rożny dla klubu gości. Helstrup bardzo dobrze się ustawił. Guilherme zdecydował się na zaskakujący strzał.

87'
Novikovas zasygnalizował problemy ze zdrowiem. Wraz z lekarzem schodzi za linię boczną.

86'
Świderski ściągnięty z boiska, Guilherme wprowadzony.

85'
Setny mecz Rafała Siemaszki w Arce Gdynia okazał się bardzo dobry. Ruben Jurado wydelegowany na plac gry.

84'
Pospisil próbował naciągnąć arbitra na odgwizdanie jedenastki. Pan Jarosław Przybył nie dopatrzył się faulu w polu karnym gospodarzy.

82'

81'
Wkraczamy w końcową fazę meczu. Wicemistrzowie kraju, pomimo bardzo złego wyniku, nie poddają się.

79'
Arka się wybroniła. Wrzutka Novikovasa nie wpadła na głowę żadnego z zawodników Jagiellonii Białystok.

78'
Piotr Tomasik był pociągany za koszulkę. Przewinienie zostało wykonane tuż przy szesnastce gdynian.

76'
GOL! Arka zanotowała czwarte trafienie! Piotr Wlazło nieszczęśliwie próbował wybić piłkę, po dłuższym wgraniu. Zagranie głową pokonało interweniującego Kelemena.

75'
Sheridan nie zaliczył dobrego występu. Wysokiego snajpera Jagiellonii zmienił Martin Pospisil.

74'

73'
żółta kartka Guti został autorem faulu taktycznego. Żółta kartka w takiej sytuacji jest standardem.

71'
Novikovas bezpośrednio spróbował z rzutu wolnego. Efektowny strzał powędrował nieznacznie nad poprzeczką bramki.

70'
Arka miała wiele szczęścia! Steinbors popisał się wyborną robinsonadą, po strzale z bliska, Sheridana! Potem, silna dobitka w słupek!

68'
Pozycja spalona. Podczas dośrodkowania z rzutu wolnego najbliżej bramki Arki znajdował się Sheridan.

67'
Refleks Kelemena uratował "Jagę" przed stratą czwartego gola! Instynktowna interwencja strzału Zbozienia. Ten starał się z okolic dwudziestego metra.

65'
Sambea wykonywał doskonałą pracę w środku pola. Swoją szansę otrzymał Michał Nalepa.

64'
Kolejna centra w realizacji Novikovasa. Do kąśliwego zagrania nikt jednak nie dotarł.

62'
Novikovas był odpowiedzialny za wykonanie rzutu wolnego. Gospodarze świetnie się ustawili w stosunku do dośrodkowania.

60'
GOL! 3:1! Warcholak zaskoczył Kelemena, bezpośrednio z rzutu wolnego. Silny strzał oddany zza pola karnego przełamał rękawice słowackiego goalkeepera.

59'
Rafał Siemaszko sprowokował Gutiego do popełnienia faulu. Sytuacja miała miejsce tuż pod polem karnym Jagiellonii Białystok.

58'
Gospodarze wrócili do gry. Warcholak zaliczył soczystą wrzutkę na pole karne Kelemena.

56'
Arka Gdynia słynie z długich wyrzutów piłki z autu. W tym meczu byliśmy świadkami licznych takich zagrań.

54'
Klub z Gdyni dał się zepchnąć do obrony.

53'

51'
Kelemen wypiąstkował futbolówkę. Zagranie z rzutu rożnego poszybowało zbyt głęboko.

50'
Jagiellonia Białystok w ostatnich trzech meczach wyjazdowych zanotowała trzy remisy.

49'
Helstrup zablokował w ofiarnym stylu strzał Świderskiego. Goście tego spotkania ruszyli do jak najszybszej próby wyrównania.

48'
Romanchuk może chyba kontynuować grę. Ireneusz Mamrot nie przeprowadził zmiany.

47'
Romanchuk niefortunnie rozpoczął drugą odsłonę spotkania. Jeden z medyków Jagiellonii wszedł na murawę, w celu pomocy. Romanchuk zaliczył pechowe starcie z Piesio.

46'
Czas na kontynuowanie meczu!

Tak przedstawiają się dane statyczne I połowy meczu w Gdyni.

Sędzia zakończył I odsłonę zawodów!

45'
Arka krótko cieszyła się ze zdobycia bramki! Sołdecki, w opinii arbitra, zbyt bardzo absorbował Kelemena. Z dystansu uderzał Grzegorz Piesio. GOL NIEUZNANY!

44'
Jedna minuta doliczona do I części meczu.

43'
Cała jedenastka przyjezdnych zaangażowana w działalność defensywną. Arka przejęła inicjatywę na murawie.

41'
Mamy fantastyczne widowisko. Piłkarze obu ekip dbają o to, aby nie było nudy na placu gry.

40'
Mateusz Szwoch na raty próbował zdobyć gola. Najpierw strzał z rzutu wolnego został zatrzymany przez mur, a następnie futbolówka, po dobitce, odbiła się od obrońcy Jagiellonii.

38'
żółta kartka Za popełnienie faulu z premedytacją żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.

37'
Rafał Siemaszko został przewrócony tuż pod szesnastką Jagiellonii. Być może będzie potrzebna pomoc VAR-u.

36'
Steinbors zatrzymał nieprzyjemną piłkę. Z okolic pola karnego próbował Przemysław Frankowski.

34'
Arka mogła szybko odpowiedzieć. Kun nieznacznie się pomylił! Piłka poleciała tuż obok lewego słupka bramki. Efektowny wolej.

33'
GOL! 2:1! Jagiellonia złapała kontakt! Trafienie głową zanotował Romanchuk. Bardzo dobrze wykonany rzut wolny.

31'
żółta kartka Wyraźna nakładka. Wyprostowaną nogą atakował Przemysław Frankowski.

30'
Sheridan wykorzystał swój duży wzrost. Irlandczyk doszedł do ciekawej centry, ale strzał głową okazał się kompletnie chybiony.

29'
Marcjanik łapał Sheridana za trykot. Rzut wolny dla białostoczan.

28'
Sheridan podziękował koledze za podanie. Snajper Jagiellonii został wychwycony na pozycji spalonej.

27'
Arka Gdynia nie przegrała u siebie od trzech spotkań. Ostatnią porażkę piłkarze Leszka Ojrzyńskiego odnieśli 19 sierpnia 2017 r. (Pogoń, 0:3).

25'
Steinbors zatrzymał centro - strzał, które zaliczył Tomasik. Goalkeeper Arki nie dał się zaskoczyć i pewnie zbił futbolówkę przed siebie.

23'
Podopiecznym Ireneusza Mamrota nie pozostaje nic innego, jak tylko spróbować zaatakować bramkę gospodarzy.

22'

20'
GOL! Arka zdołała podwyższyć wynik! Rafał Siemaszko zachował się jak rasowy napastnik. Bardzo precyzyjne zagranie futbolówki głową.

19'
Novikovas wrzucił piłkę, z narożnika boiska. Sytuację konkretnie wyjaśnił Piesio. "Jaga" próbuje jak najszybciej odpowiedzieć.

18'
Marian Kelemen wyłapał piłkę. Marcjanik po raz kolejny najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego.

17'
Niektórzy kibice z Białegostoku już się cieszyli z gola! Niestety, piłka, po strzale z rzutu wolnego, wylądowała jedynie w bocznej siatce.

16'
Tomasik został sfaulowany. Odległość dobra na stworzenie groźniejszej okazji bramkowej pod bramką Steinborsa.

15'
Kwadrans gry w Gdyni już minął. Jesteśmy świadkami soczystego piłkarskiego widowiska. Jestem przekonany, że emocji w dalszych fazach spotkania nie zabraknie.

13'
GOL! Jest pierwsza bramka w tym spotkaniu! Marcjanik, z zimną krwią wykorzystał dobitkę. Strzał głową zaskoczył Kelemena. A chwilę wcześniej, przepięknymi nożycami błysnął Rafał Siemaszko.

11'
Stały fragment gry dał Arce sytuację na gola. Marcjanik próbował głową skutecznie sfinalizować centrę Szwocha, od rzutu rożnego. Futbolówka poleciała jednak obok bramki.

10'
Patryk Kun konkretnie huknął z kilkunastu metrów od bramki. Kelemena, przed zagrożeniem uchronił ofiarnie interweniujący obrońca.

9'
Mateusz Szwoch podciął swojego rywala. Rzut wolny dla ekipy z Białegostoku.

8'
Obie drużyny twardo grają o każdy centymetr boiska.

6'
Grzegorz Piesio oddał próbę, będąc na prawej krawędzi pola karnego. Futbolówka poszybowała daleko od światła bramki.

5'

3'
Jagiellonia wysoko atakuje ekipę gospodarzy. Arce trudno jest wyjść z jakimkolwiek atakiem.

2'
Premierowy ofsajd. Rafał Siemaszko nie dopilnował ustawienia obrony przeciwnika.

1'
Jagiellonia Białystok zaczęła spotkanie.

*'

*'
Trwa właśnie ostatnia przedmeczowa odprawa.

*'
Do zakończenia 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy pozostały Nam trzy mecze. Spójrzmy na układ tabeli, po pięciu pojedynkach.

*'
Rezerwowi Arki: Pilarz, Socha, Danch, Nalepa, Zarandia, Krivets, Jurado

*'
Rezerwowi Jagiellonii: Pawełek, Gordon, Mitrović, Chomczenowski, Guilherme, Grzyb, Pospisil

*'
Do Gdyni, w celu wykonywania czynności sędziowskich został wydelegowany Pan Jarosław Przybył.

*'
Obie drużyny reprezentowały Polskę w eliminacjach do Ligi Europy. Arka Gdynia, po bardzo zaciętym boju odpadła w III rundzie, z FC Midtjylland (4:4 - w dwumeczu, gorszy bilans bezpośrednich spotkań).
Wicemistrzowie kraju, z kolei, na tym samym poziomie eliminacji musieli uznać wyższość Qəbəli (1:3 - dwumecz).

*'
Mecz zainauguruje punktualnie o 15:30

*'
Państwa serdecznie witamy na portalu! Dzisiaj w ofercie mamy dwie relacje z LOTTO Ekstraklasy. Na pierwszy ogień pójdzie spotkanie Arki Gdynia z Jagiellonią Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online