Wisła Kraków - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Buchalik - Arsenić, Głowacki, González, Sadlok - Boguski (58' Wojtkowski), Basha (77' Ze Manuel), Llonch, Imaz - Carlitos, Brożek (59' Verez)
Malarz - Broź, Pazdan, Astiz, Hlousek - Guilherme, Mączyński, Jodłowiec, Kucharczyk (66' Pasquato) - Hamalainen (90+1' Kopczyński) - Niezgoda (75' Sadiku)

Bardzo dziękuję Państwu za uwagę.

W Krakowie obejrzeliśmy naprawdę wyrównany bój. Klub z Warszawy okazał się bardziej konkretny w grze ofensywnej. Kiko Ramirez, trener Wisły, nie ma prawa do większych narzekań na swoich podopiecznych.

Ligowy klasyk dla Legii Warszawa!

90+6'
Ostatnie sekundy.

90+5'
Sędzia liniowy podniósł do góry chorągiewkę. Piłkarz Wisły Kraków wyszedł za linię.

90+4'
Maciej Sadlok zagrał na tzw. aferę. Długie podanie przejął Arkadiusz Malarz.

90+3'
Z racji poniższego zdarzenia do doliczonego czasu gry dodano jeszcze jedną minutę.

90+3'
Medycy Legii pojawili się na murawie. Krzysztof Mączyński zasygnalizował problemy z mięśniami.

90+2'
Verez, w momencie oddawania strzału głową, był na pozycji spalonej. Wiśle ucieka czas na odrobienie strat.

90+1'
Michał Kopczyński ma szansę przypomnieć o sobie. Na ławkę rezerwowych udał się Hamalainen.

90'
5 minut - o tyle mecz przedłużył Pan Bartosz Frankowski.

87'
Coś po dłuższym czasie stworzyła Legia. Dokumentem jej działań był nieudany strzał z dystansu, który oddał Pasquato. Futbolówka powędrowała na trybunę.

86'
Ataki gospodarzy na bramkę Malarza wyglądają wielce chaotycznie. Legia stara się kraść jak najwięcej czasu.

85'
Trener Romeo Jozak ma jeszcze jedną zmianę do przeprowadzenia.

84'
"Wojskowi" wydają się teraz kompletnie zagubieni. Wisła Kraków musi jeszcze bardziej zaangażować się w kreowanie akcji ofensywnych.

83'
Gospodarze szukają za wszelką cenę wyrównania.

82'
Michał Pazdan miał ogrom szczęścia! Carlitos, w kapitalnej sytuacji, się pomylił! Arkadiusz Malarz przepięknie rzucił się uderzoną futbolówkę. Odległość mała od bramki.

80'
Wkraczamy w decydującą fazę meczu.

79'
Ależ to było zaskoczenie! Bezpośrednia centra z rzutu rożnego obiła poprzeczkę bramki Buchalika! Guilherme nieźle postraszył krakowskich kibiców.

77'
Ostatniej korekty dokonał Kiko Ramirez. Bashę zastąpił Ze Manuel.

75'
Na kwadrans meczu został wpuszczony Sadiku. Jarosław Niezgoda pokazał się z bardzo dobrej strony.

74'
Bardzo efektowny szczupak Arkadiusza Głowackiego. Na dogranie z prawego skrzydła czyhał już Pasquato.

73'
żółta kartka Pol Llonch znalazł się wśród zawodników, którzy mają kartkę na koncie. Faul taktyczny nie miał prawa być niezauważony.

72'
Michał Pazdan dzisiaj genialnie się ustawia. Stoper ponownie świetnie przeciął groźne wgranie w okolice bramki Malarza.

71'
Carlitos otrzymał wielki prezent od defensywy Legii. Obrońcy puścili prostopadłe zagranie. Szansę miał Carlitos, ale jego silny strzał zatrzymał Arkadiusz Malarz.

70'
żółta kartka Carlitos zrobił niemal wszystko, aby Niezgoda nie wyprowadził kontrataku. Sędzia nie miał innego wyjścia - żółta kartka dla napastnika gospodarzy.

69'
Zgrabnie z własnej bramki wyszedł Arkadiusz Malarz. Bardzo dobre piąstkowanie futbolówki. Wisła groźnie wykonała rzut wolny.

68'
żółta kartka Guilherme nie wytrzymał ciśnienia. Maciej Sadlok został konkretnie sponiewierany.

66'
Czas na zmianę. Michał Kucharczyk zanotował asystę przy golu Niezgody. Okazję na grę otrzymał Pasquato.

65'
żółta kartka Ivan Gonzalez nie patyczkował się w starciu z Guilherme. Obrońca Wisły Kraków otrzymał swoją czwartą żółtą kartkę w tym sezonie. To oznacza pauzę w następnej kolejce.

64'
Arsenić został nastrzelony piłką ręką. Obrońca gospodarzy znajdował się pod bramką Arkadiusza Malarza.

63'
Inicjatywę na placu gry objęła Wisła Kraków.

61'

59'
Paweł Brożek nie wytrzymał trudu spotkania. Verez już jest na boisku.

58'
W składzie krakowskiego zespołu przeprowadzono korektę. Wojtkowski za Boguskiego.

57'
żółta kartka Niedozwolony blok zaprezentował Inaki Astiz. Na koncie doświadczonego stopera Legii pojawił się żółty kartonik.

56'
Jest decyzja! Rzutu karnego nie ma! Michał Kucharczyk popełnił jednak skuteczną interwencję w obronie.

55'
Będzie weryfikacja VAR!

54'
Piłkarze Legii próbują ubłagać arbitra głównego. Jest możliwość sprawdzenia całej sytuacji w systemie VAR.

53'
Sędzia główny wskazał na wapno! Na murawę upadł Rafał Boguski. Michał Kucharczyk sprokurował jedenastkę.

52'
żółta kartka Michał Kucharczyk zobaczył żółtą kartkę. U skrzydłowego Legii widać było dużą zawziętość w próbie odbioru piłki.

51'
Faul. Jarosław Niezgoda niezgodnie z przepisami próbował odebrać futbolówkę na wysokości szesnastki "Białej Gwiazdy".

49'
Legia Warszawa nie wykazała się precyzją, przy wybiciu rzutu rożnego. Wisła Kraków bez problemów poradziła sobie z zagrożeniem.

48'
Udany wślizg zaprezentował Arsenić. Guilherme nie zdołał uderzyć piłki, po podaniu od Niezgody.

47'
W obu składach nie doszło do zmian.

46'
Legia Warszawa rozpoczęła drugą połowę spotkania!

Pierwsza odsłona meczu dobiegła końca.

45'
Z niemal linii bramkowej futbolówkę wybił Astiz! Rzut wolny sprawił Arkadiuszowi Malarzowi ogromnie dużo problemów.

44'
Wielkimi krokami zbliża się koniec regulaminowego czasu gry I połowy meczu.

43'
Rośnie przewaga piłkarzy Kiko Ramireza.

42'
Michał Pazdan znów lepszy w pojedynku z Pawłem Brożkiem. Stoper Legii jest jednym z najlepszych graczy w tym spotkaniu.

40'
Ataki na bramkę Malarza trwają w najlepsze. Goalkeeper Legii musiał głęboko wyjść z bramki, aby wyjaśnić chaotyczną sytuację w polu karnym.

39'
Podopieczni Romeo Jozaka skupili się na obronie korzystnego rezultatu.

38'
Pazdan kapitalnie uprzedził Brożka. Ten już chciał zakończyć kąśliwą centrę, którą z lewej flanki boiska posłał Carlitos.

36'
W centralnej części boiska doszło do przewinienia na Guilherme.

35'

33'
Niezgoda bardzo nieszczęśliwie upadł na murawę. Napastnik Legii walczył o górną piłkę z Ivanem Gonzalezem.

32'
Głośne okrzyki ze strony sektora kibiców gospodarzy.

30'
Nieczysty wolej pokazał Imaz. "Biała Gwiazda" jest coraz groźniejsza w pobliżu szesnastki ekipy z Warszawy.

29'
Środek pola został opanowany przez aktualnych mistrzów Polski.

28'
Wisła Kraków stawia na atak pozycyjny.

26'
Dla Jarosława Niezgody było to 4. trafienie w aktualnych rozgrywkach.

25'
Maciej Sadlok niedokładnie przyjął sobie futbolówkę w obrębie pola karnego przeciwnika. Boczny obrońca zaprzepaścił idealną sposobność na oddanie strzału.

24'
Krzysztof Mączyński źle się ustawił w obronie. Jedynym ratunkiem dla niego było wykonanie faulu taktycznego.

24'

22'
GOL! 0:1! Jarosław Niezgoda powiększył swój dorobek strzelecki! Młody snajper wzorcowo wykończył wyśmienite podanie z lewego skrzydła boiska.

21'
Groźnie leciała futbolówka, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Szansę miała Wisła Kraków, ale poprawnie w obronie popracowała drużyna ze stolicy Polski.

20'
Hamalainen próbował swojego szczęścia, z dosyć ostrego kąta. Piłka poleciała daleko od lewego słupka bramki strzeżonej przez Buchalika.

19'
Jeden z zawodników "Wojskowych" reklamował przewinienie w polu karnym Wisły. Sędzia nie dopatrzył się rażącego naruszenia przepisów.

17'
Arkadiusz Malarz został nieprzepisowo blokowany w swojej strefie. Faulowany przez Głowackiego był też Tomasz Jodłowiec. Stoper Wisły walczył o centrę z rzutu rożnego.

16'
Michał Pazdan udanie zatrzymał dośrodkowanie z lewej flanki boiska. W kierunków kolegów z drużyny dogrywał Carlitos.

15'
Pierwszy kwadrans gry nie przyniósł Nam goli. Zawodnicy obu ekip się powoli rozkręcają.

13'
Arkadiusz Malarz udowodnił, że należy do czołówki bramkarzy w Ekstraklasie! Wybornie wyciągnął efektowny strzał Rafała Boguskiego. Ten próbował z piętnastego metra!

12'

10'
Jodłowiec prostopadle zagrał do wbiegającego Guilherme. Presja ze strony jednego z defensorów Wisły spowodowała, że pomocnik Legii nie zdołał się obrócić z piłką, w szesnastce gospodarzy.

9'
Michał Buchalik efektownie rzucił się na piłkę. Krzysztof Mączyński skorzystał z tego, że nikt go nie atakował, w pobliżu pola karnego. Pierwsza celna próba.

7'
Guilherme wyraźnie odepchnął Macieja Sadloka. Brazylijczyk musiał z pokorą przyjąć fakt o przerwaniu akcji.

6'
Legia Warszawa próbuje coś stworzyć groźnego w ofensywie.

5'

3'
Guilherme próbował prostopadle dograć do Niezgody. Jego intencje kapitalnie rozczytali obrońcy Wisły Kraków.

2'
Niezgoda niedokładnie dogrywał w kierunku Hamalainena. Obrona gospodarzy nie dała się zaskoczyć.

1'
Na stadionie w Krakowie został zainstalowany system VAR. Na czele jego komisji dzisiaj stanął Tomasz Kwiatkowski.