Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chojniczanka Chojnice
1 : 3

Janukiewicz – Lisowski, Wołąkiewicz, Jaruzel, Pietruszka – Grzelak (57' Drzazga), Podgórski (74' Ryczkowski), Bąk (81' Biskup) – Paprzycki - Mikołajczak, Drozdowicz
Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior (85' Olszewski), Matuszek, Ambrosiewicz, Kurzawa – Angulo, Ł. Wolsztyński (72' Ledecky)

Mecze na żywo: Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze

Dziękuję przepięknie Państwu za uwagę. Życzę spokojnej nocy.

Rewanż zaplanowany został na 28 listopada 2017 r.

Górnik Zabrze wykonał swój plan. Ekipa Marcina Brosza miała dzisiaj wszelkie piłkarskie argumenty. Kolejny popis strzeleckiego kunsztu pokazał publiczności Angulo.

Szymon Marciniak zasygnalizował koniec spotkania!

90+4'
Mikołajczak spóźnił się ze startem do dośrodkowania z lewego skrzydła boiska. Obrońcy gości nie zdołali skutecznie wyjaśnić całej sytuacji.

90+3'
Górnik Zabrze sprytnie próbuje utrzymać się przy futbolówce.

90+1'
żółta kartka Na żółty kartonik załapał się Krzysztof Drzazga. Spóźniony atak na piłkę.

90'
Arbiter dołożył 4 minuty!

89'
Za chwilę będziemy wiedzieli, o ile minut sędzia Marciniak przedłużył ten mecz.

88'
Na refleks obronił Loska! Chojniczanka wyprowadziła kapitalny kontratak! Drzazga, mając wiele miejsca, uderzył w samo centrum bramki!

86'
Awizowana jest korekta taktyczna u gości. Z boiska ma zejść Angulo, a na placu gry zamelduje się Urynowicz.

85'
Damian Kądzior zrobił wiele dobrego na boisku. Bartłomiej Olszewski ma za zadanie uspokoić grę.

84'
Reakcja sędziego liniowego. Na ofsajdzie uchwycono Mikołajczaka.

83'
Na aferę grają piłkarze Krzysztofa Brede.

81'
Zapowiadana zmiana. Jakuba Bąka zastąpił Jakub Biskup.

80'
Chojniczanka przejęła inicjatywę na boisku. Zanosi się na zmianę u gospodarzy.

78'
Angulo ma chęć na trzecie trafienie. Hiszpański napastnik otrzymał przed chwilą niezłe podanie, jednak uderzenie oddane z kilkunastu metrów, poszybowało na trybuny.

77'
Ryczkowski posłał centrę z prawego skrzydła boiska. Pewnym chwytem futbolówki błysnął Tomasz Loska.

75'
Rozpoczął się ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. Gospodarze, po zdobyciu gola, przystąpili do bardzo śmiałej gry w ataku.

74'
Adam Ryczkowski zmienił Jacka Podgórskiego. Chojniczanka dalej wierzy w odmianę niekorzystnego położenia.

72'
Marcin Brosz przeprowadził szybką korektę w składzie. Ledecky za Łukasza Wolsztyńskiego.

71'
GOL! 1:3! Paweł Kieruzel błysnął przepięknym uderzeniem z rzutu wolnego! Futbolówka wpakowana w lewe okno bramki!

70'
Na boisku coraz nerwowo. Obie drużyny dopuszczają się do brzydkich przewinień.

69'
żółta kartka Arbiter główny dopatrzył się niesportowego zachowania u Łukasza Wolsztyńskiego.

68'
Krzysztof Drzazga został pierwszym wyborem z ławki.

67'
Rafał Kurzawa przecenił swoje możliwości! Pomocnik wykazał się stoickim spokojem, ale jego strzał z jedenastu metrów poleciał tuż obok lewego słupka. Dalej 0:3!

66'
Hubert Wołąkiewicz popełnił nieprzemyślany faul w swojej szesnastce!

65'
Goście z Zabrza starają się wykorzystać koniunkturę. Gol na 0:4 wisi w powietrzu.

63'
Górnik Zabrze zanotował trzecie trafienie! Radosława Janukiewicza płaskim uderzeniem zaskoczył Damian Kądzior. Chojniczanka już teraz w ogromnie trudnej sytuacji.

62'
żółta kartka Tomasz Mikołajczak nie mógł się pogodzić z wcześniej wspomnianą sytuacją. Za dyskusję z Szymonem Marciniakiem zawodnik obejrzał żółty kartonik.

61'
Mikołajczak uchwycony na pozycji spalonej. Obrońcy przyjezdnych wyczuli dobry moment.

60'
Godzina gry tego meczu przeszła już do historii. Górnik Zabrze kontroluje wydarzenia na placu gry.

58'
Wojciech Pawłowski dostał dyspozycję o rozpoczęciu rozgrzewki. Uraz Loski wydaje się dużo poważniejszy.

56'
Tomasz Loska korzysta w tym momencie z pomocy medycznej. Bramkarz musiał niefortunnie spaść na murawę.

55'
Kieruzel źle upadł na murawę, po powietrznej rywalizacji. Zawodnik Chojniczanki szybko wrócił do pełni sił.

54'
Łukasz Wolsztyński zdobył gola. Bramka nie mogła zostać jednak uznana, ponieważ napastnik, w momencie strzału Kurzawy, był na ofsajdzie.

53'
Gospodarze chaotycznie oddalili zagrożenie od swojej bramki, po dośrodkowaniu Kurzawy.

52'
Na stadionie w Chojnicach zamontowany jest system VAR. Ten system ma pomagać arbitrowi głównemu w spornych sytuacjach.

50'
żółta kartka Żółta kartka. Damian Kądzior wykonał bardzo groźny wślizg, który przerwał akcję Chojniczanki.

49'
Łukasz Wolsztyński zbyt późno wracał z pozycji spalonej.

48'
Muszę Państwu podać informację o tym, że żaden z trenerów nie podjął decyzji o przeprowadzeniu zmian w przerwie.

47'
Chojniczanka próbuje szybko złapać kontakt. Z prawego skrzydła poleciało groźne dośrodkowanie. Wszystko skończyło się na zatrzymaniu akcji przez obrońcę Górnika.

46'
Czas na kontynuację zawodów!

Koniec I odsłony widowiska!

45'
Jedna minuta doliczona.

43'
Bez pomysłu i wiary uderzył Paprzycki. Piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od bramki strzeżonej przez Tomasza Loskę.

42'
Rafał Kurzawa podjął zaskakującą decyzję o oddaniu strzał z bardzo dalekiej odległości. Gwiazdor Górnika wyraźnie nieczysto trafił w futbolówkę.

41'
Piłka poleciała za nisko. Rzut rożny nie wyszedł drużynie Krzysztofa Brede.

40'
Korner dla gospodarzy. Matuszek zablokował wrzutkę z lewej flanki boiska.

38'
Podopieczni Marcina Brosza oddali trochę pola gospodarzom. Aktualny wynik pozwala przyjezdnym na spokojniejsze działania boiskowe.

37'
Chojniczanka stara się zagrozić posyłając dośrodkowania z obu sektorów boiska. Obrońcy gości skutecznie pilnują napastników Chojniczanki.

35'
Ekipie z Chojnic brakuje konceptu za zdeformowanie bloku defensywnego Górnika Zabrze.

34'
Dwa gole strzelone na wyjeździe stawiają zabrzan w bardzo dobrym położeniu.

33'

31'
GOL! Górnik podwyższył stan meczu! Pomógł w tym nikt inny, jak Angulo! Doskonałe zagranie głową tuż pod bramką gospodarzy.

30'
Dwa kwadranse gry w Chojnicach już poza nami.

29'
Radosław Janukiewicz wybornie poradził sobie z zagrożeniem. Bramkarz idealnie sparował piłkę na lewy słupek, po bardzo niebezpiecznym uderzeniu głową Angulo.

28'
Radosław Janukiewicz podjął kapitalną decyzję o dalekim wyjściu z bramki. Łukasz Wolsztyński nie zdołał minąć doświadczonego goalkeepera.

27'
Lisowski zablokowany. Chojniczanka została zmuszona do śmielszej gry w ofensywie.

25'
Gooool! Angulo zmienił wynik tego meczu! Hiszpan popisał się genialnym, precyzyjnym strzałem w lewy, dolny róg bramki.

24'
Sędzia Szymon Marciniak przyznał Górnikowi rzut karny! Lisowski dotknął piłkę ręką.

23'
Mikołajczak soczyście kopnął piłkę, z dalekiej odległości od bramki. Tomasz Loska spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem.

21'
Damian Kądzior zmarnował znakomitą okazję na zmianę wyniku! Młody pomocnik nieźle zszedł z lewego skrzydła do środka, ale już potem jego silny strzał powędrował daleko od światła bramki.

19'
Piotr Kieruzel chciał dojść do futbolówki z rzutu wolnego. Piłka zagrana została jednak zdecydowanie za mocno. Od bramki nową akcję zacznie Tomasz Loska.

18'
Suarez dał się porwać emocjom. Emil Drozdowicz wywalczył cenny rzut wolny.

17'
Rafał Kurzawa podjął wyzwanie i uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Futbolówka poleciała tuż obok lewego słupka bramki.

16'
żółta kartka Żółtą kartkę za faul na Wolsztyńskim otrzymał Hubert Wołąkiewicz.

15'
Łukasz Wolsztyński faulowany w odległości, która daje duże możliwości do próby zaskoczenia.

14'
Bardzo groźny strzał zza pola karnego zaliczył Damian Kądzior. Piłka nieznacznie minęła światło bramki Radosława Janukiewicza.

12'
Jak na razie mamy wyrównany boj.

11'
Jeden z graczy zabrzan przewinił, w trakcie walki o dośrodkowanie z rzutu rożnego. Rzut wolny dla Chojniczanki Chojnice.

10'
Kurzawa uprzedzony przez Lisowskiego. Pomocnik gości czyhał już na zagranie z prawego skrzydła boiska.

8'
Duże zamieszanie w polu karnym Górnika Zabrze. Wieteska najwyżej wyskoczył do centry z rzutu wolnego. Wynik bezbramkowy dalej się utrzymuje.

7'
Łukasz Wolsztyński ambitnie podszedł do celu, jakim był odbiór futbolówki. Napastnik Górnika popełnił jednak przewinienie.

5'
Rafał Kurzawa był zawodnikiem, który przed momentem dośrodkował z lewej flanki boiska. Płaskie dogranie przeciął jeden z obrońców pierwszoligowca.

4'
Chojniczanka Chojnice stara się nie pokazywać respektu wyżej notowanemu przeciwnikowi.

2'
Podgórski wypracował sobie miejsce do oddania strzału. Silne uderzenie z dystansu zostało świetnie zatrzymane przez parę stoperów.

1'
Groźne dośrodkowanie z prawego skrzydła. Bliski zamknięcia wgrania był Emil Drozdowicz, ale lepszy w pojedynku okazał się Suarez.

*'

*'
Piłkarze wkroczyli na plac gry.

*'
XVIII Chojniczanki Chojnice!

*'
Marcin Brosz stawia na sprawdzonych ludzi.

*'
Obsadę sędziowską meczów 1/4 finału otworzy Pan Szymon Marciniak.

*'
Układ par

*'
Runda 1/4 finału odbywa się w ramach: mecz - rewanż.

*'
Droga Górnika Zabrze do gry w 1/4 finału Pucharu Polski:

Górnik Zabrze 2:0 ROW Rybnik (1/32)
Górnik Zabrze 3:1 Sokół Ostróda (1/16)
Górnik Zabrze 3:2 Sandecja Nowy Sącz (1/8)

*'
Droga Chojniczanki Chojnice do gry w 1/4 finału Pucharu Polski:

Chojniczanka Chojnice 4:1 Legionovia Legionowo (1/32)
Chojniczanka Chojnice 2:0 GKS Bełchatów (1/16)
Chojniczanka Chojnice 2:1 Bruk-Bet (1/8)

*'
Mecz wystartuje o godz. 20:30

*'
Dobry wieczór, Państwu! Rozgrywki Pucharu Polski sezonu 2017/18 wkraczają w strefę ćwierćfinałów! Dzisiaj, Chojniczanka Chojnice zagra z Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online