Chrobry Głogów - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chrobry Głogów
Arka Gdynia
0 : 2

Gospodinov - Ilków-Gołąb, Michalski, Stolc, Danielak - Napolov, Kona, Gąsior, Machaj M., Machaj B. (58' Bach) - Trytko (59' Kaczmarek)
Pilarz - Socha, Danch, Helstrup, Marciniak - Marcus, Łukasiewicz, Kriwiec, Rey (75' Jazvić), Nalepa (46' Zarandia) - Jurado (62' Żebrakowski)

Mecze na żywo: Chrobry Głogów - Arka Gdynia

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Rewanż w Gdyni odbędzie się 28 listopada 2017 roku.

Arka Gdynia wywalczyła sporą zaliczkę przed rewanżowym starciem. Piłkarze Leszka Ojrzyńskiego byli dużo lepsi w chyba każdym piłkarskim segmencie.

Paweł Gil zasygnalizował koniec pojedynku!

90+2'
GOL! Arka ma dwa gole! Bardzo pechową interwencją w obronie wykazał się Danielak. Defensor został nastrzelony futbolówką, a ta zaskoczyła Gospodinova.

90+1'
Antoni Łukasiewicz dobrze ustawił się pod swoją bramką. Chrobry ruszył do ataków.

90'
Trzy minuty prezentu otrzymały obie ekipy.

90'
Końcowa faza meczu pod dyktando gdynian.

89'
Gościom z Gdyni udaje się utrzymywać piłkę z dala od swojej szesnastki.

87'
Arka próbowała bardzo sprytnie rozegrać rzut rożny. Sędzia nakazał jej ponowić wykonanie stałego fragmentu gry.

86'
Podopieczni Grzegorza Nicińskiego są proszeni przez kibiców o podjęcie ambitniejszej walki. Czasu na doprowadzenie do remisu pozostało już naprawdę mało.

84'
Kriwiec był odpowiedzialny za bezpośredni strzał z rzutu wolnego. Były pomocnik m.in. Lecha Poznań, posłał piłkę bardzo wysoko nad bramką.

83'
żółta kartka Seweryn Michalski przesadził z ambicją. Jazvić został ewidentnie kopnięty w nogę.

82'
W drugiej połowie zawodów oglądamy naprawdę wyrównany bój.

81'
żółta kartka Marcus da Silva nie może uwierzyć, że dostał żółtą kartkę. Brazylijski pomocnik zanotował klasyczne przewinienie taktyczne.

79'
żółta kartka Antoni Łukasiewicz wszedł bardzo konkretną nakładką. Żółta kartka nie mogła nikogo zdziwić.

78'
Goście próbują oddalić grę od swojego pola karnego.

77'
Krzysztof Pilarz skutecznie zatrzymał futbolówkę, po uderzeniu głową Kaczmarka. Wielki błąd na wysokości swojego pola karnego popełnił Adam Marciniak, tracąc łatwo piłkę.

75'
Na ostatnią zmianę w tym spotkaniu zdecydował się szkoleniowiec Ojrzyński. Jazvić za Rey'a.

74'
Krzysztof Pilarz znów na posterunku! Bramkarz fantastycznie wyciągnął futbolówkę, po wyśmienitej próbie autorstwa Mateusza Machaja. Pomocnik oddał strzał z rzutu wolnego.

73'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Lukas Zarandia. W jego walce o piłkę widać było dużą zawziętość.

72'
Krzysztof Pilarz pokazał czujność na linii. Goalkeeper sparował niebezpieczny strzał Mateusza Machaja, z rzutu wolnego.

71'
Chrobry Głogów nie porzucił marzeń o wyrównaniu, a potem być może nawet i o objęciu prowadzenia.

69'
Tadeusz Socha nie analizował i wywołał upadek rywala. Arbiter jest bardzo oszczędny, jeśli chodzi o karanie piłkarzy żółtymi kartkami.

69'
Mateusz Machaj płasko wgrał piłkę od rzutu wolnego. Pod bramką Pilarza było wielkie zamieszanie, ale to jeden z jego kolegów z obrony skutecznie wyjaśnił całą sytuację.

68'
Helstrup dotknął piłkę ręką. Obrońca gości z premedytacją przerwał tor lotu futbolówki.

66'
Arka Gdynia mogła podwyższyć! Adam Marciniak, który finalizował sytuację z rzutu rożnego, trafił w spojenie bramki!

65'
Alvaro Rey błyskotliwie prowadził piłkę w polu karnym przeciwnika. Pomocnik chciał dograć do kolegi z klubu, ale w porę jego zamiary rozczytał Stolc.

63'
Groźnie aut wybił zespół gospodarzy. Konrad Kaczmarek był bliski dojścia do przedłużonej futbolówki. Tadeusz Socha wywarł presję.

62'
Jest remis w ilości zmian. Żebrakowski w miejsce Jurado.

60'
Zarandia koszmarnie zaprzepaścił okazję Arki, na podwyższenie. Jego podanie z prawej flanki boiska błyskawicznie przeciął Michalski. Na futbolówkę czyhał świetnie ustawiony Kriwiec.

59'
Druga zmiana w Chrobrym. Przemysława Trytkę wymienił Konrad Kaczmarek.

58'
Zmiana u gospodarzy. Jakub Bach za Bartłomieja Machaja.

56'
Adam Marciniak zaliczył centrę z lewego skrzydła boiska. Obrońca Arki posłał futbolówkę w miejsce, gdzie dokładnie stał rywal.

55'
Zarandia oddał dobry strzał z dystansu. Piłka odbiła się jeszcze po drodze od obrońcy gospodarzy i wpadła do rękawic Gospodinova.

53'
Krzysztof Pilarz wykonał swoje zadanie na przedpolu. Bramkarz przejął piłkę, którą od rzutu wolnego kopnął Mateusz Machaj.

51'
Helstrup nieudanie uderzył piłkę, będąc w szesnastce Chrobrego Głogów. Stoper Arki nie spodziewał się, że dojdzie do niego podanie ze stałego fragmentu gry.

50'
Kriwiec reklamował przewinienie ze strony przeciwnika. Sędzia Gil uznał, że faul w środkowej strefie boiska klasyfikował się na odgwizdanie.

48'
Mocne wgranie piłki przez Gąsiora. Soczystego zagrania z lewej flanki nie udało się jednak nikomu zamknąć.

47'
Sztab szkoleniowy Chrobrego nie dokonał żadnej zmiany.

46'
Leszek Ojrzyński zaoferował pierwszą zmianę. Michał Nalepa został zastąpiony przez Zarandię.

46'
Wracamy do gry!

Koniec I połowy meczu!

45'
Sztab medyczny gospodarzy pomaga jednemu z graczy Chrobrego, Konie.

44'
Regulaminowy czas pierwszej połowy spotkania został przedłużony o jedną minutę.

43'
Mateusz Machaj zepsuł dośrodkowanie z rzutu rożnego. Doświadczony pomocnik musi popracować nad tym aspektem.

42'
Wielkimi krokami zbliżamy do finiszu I odsłony tego meczu.

40'
Goście bardzo chaotycznie w obronie zareagował na atak Chrobrego. Cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie dla przyjezdnych. Mateusz Machaj pogubił się w polu karnym rywala.

39'
Antoni Łukasiewicz nie dał rozwinąć skrzydeł Mateuszowi Machajowi. Obyło się bez żółtej kartki.

38'
Chrobry Głogów nie kwapi się z większym pressingiem na połowie Arki.

37'

35'
Bardzo niepewne wyjście z bramki zaprezentował Gospodinov. Bramkarz miał ogromne szczęście, że nikt z ekipy rywali nie sfinalizował sytuacji.

34'
Jeden z zawodników Chrobrego wyraźnie dotknął piłkę ręką. Sędzia musiał zareagować.

33'
Michał Nalepa nie potrafił skutecznie przechwycił piłki, po prostopadłym podaniu. Zabrakło większego szczęścia.

31'
Mateusz Machaj nieudolnie wybił rzut wolny. Futbolówka poleciała w miejsce, gdzie nikogo z jego kolegów nie było.

30'
Jedna trzecia meczu już Nam upłynęła.

28'
Stuprocentową okazję na podwyższenie zaprzepaścił Kriwiec! Pomocnik Arki nieczysto trafił w piłkę, będąc na trzynastym metrze od bramki Gospodinova.

27'
Maciej Kona taktycznie przerwał atak Arki. Goście zaczną od zasłużonego rzutu wolnego.

25'
W taki sposób radość celebrował Ruben Jurado.

24'
Na pozycji spalonej był Gąsior. Sędzia liniowy dobrze zauważył całą sytuację.

22'
Co za akcja! Fenomenalnie w sytuację ofensywną zaangażował się Ilków-Gołąb! Boczny obrońca uwolnił się spod opieki przeciwnika, by potem soczyście uderzyć na bramkę. Pilarza uratowała poprzeczka!

21'
Coraz więcej fauli taktycznych oglądamy w Głogowie.

19'
Rey spóźnił się ze wślizgiem na piłkę. Pan Gil jeszcze nie zainterweniował, w postaci pokazania żółtej kartki.

18'
Przemysław Trytko odepchnął jednego z zawodników Arki. Przewinienie doskonale wypatrzył arbiter główny. Cała sytuacja miała miejsce w środku pola.

16'
Łukasiewicz został zahaczony przez Bartosza Machaja. Sędzia Gil uznał, że żółta kartka będzie nadużyciem w tym przypadku.

15'
GOL! 0:1! Arka wyprowadziła zabójczy atak! Kriwiec urwał się obronie, a potem idealnie dograł na nogę Jurado, który był ustawiony tuż pod bramką gospodarzy.

13'
Jurado uprzedzony kapitalnym wślizgiem przez Michalskiego. Obrońca zebrał gorące podziękowania od swoich kolegów z drużyny.

12'
Tadeusz Socha bardzo niedokładnie dogrywał, będąc na prawym skrzydle. Piłkę bardzo prosto przechwycił jeden z defensorów gospodarzy.

10'
Danielak chciał przedrzeć się z piłką na lewej flance boiska. W bardzo łatwy sposób futbolówkę odebrał mu Tadeusz Socha.

9'
Przyjezdni starają się wysoko atakować swojego przeciwnika.

7'
W tej rundzie rozgrywek obowiązuje system: mecz - rewanż.

6'
Grzegorz Niciński, obecny opiekun gospodarzy, w poprzednim sezonie prowadził Arkę. Gdyńską drużynę doprowadził do finału Pucharu Polski.

4'
Michał Nalepa próbował efektownie wkręcić futbolówkę do bramki Chrobrego. Piłka poszybowała jednak w bezpiecznej odległości od prawego słupka.

3'
Danielak posłał silne dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Defensywa gdynian zwycięsko wyszła z całego zagrożenia.

2'
Dzisiejsze spotkanie obsługuje System VAR. Koordynatorem jego działań jest Pan Daniel Stefański.

1'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

*'
Gramy!

*'
Zawodnicy obu klubów wchodzą na plac gry.

*'
Czas najwyższy na przedstawienie arbitra głównego, jest nim Pan Paweł Gil.

*'
Zestawienie Chrobrego Głogów.

*'
Skład Arki Gdynia.

*'
Spotkanie odbędzie się w ramach 1/4 finału Pucharu Polski sezonu 2017/18.

*'
Witamy wszystkich sympatyków piłki nożnej! Dzisiejsza oferta będzie naprawdę obfita. Na początek nasz portal zrelacjonuje mecz: Chrobry Głogów - Arka Gdynia

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chrobry Głogów - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online