Bytovia Bytów - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bytovia Bytów
1 : 3

Oszmaniec – Wróbel, Gonzalez, Stasiak, Opałacz, Duda, Poczobut, Szewczyk (46' Jakóbowski), Wilk (46' Kamiński), Wacławczyk, Surdykowski
Cierzniak – Broź (46' Jędrzejczyk), Astiz (62' Turzyniecki), Dąbrowski, Hlousek, Jodłowiec (72' Niezgoda), Kopczyński, Chukwu, Pasquato, Szymański, Sadiku

Szewczyk (45.)
Sadiku (2.)
Pasquato (29.)
Sadiku (86.)

Poczobut (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Bytovia Bytów - Legia Warszawa

90+2'
Koniec meczu. Legia pokonała Bytovię 3:1.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

89'
Cierzniak bez problemów złapał piłkę po strzale Kamińskiego.

86'
Gool! 3:1 dla Legii. Wolski fatalnie wycofywał piłkę. Po jego podaniu sam przed bramkarzem znalazł się Sadiku i zdobył bramkę.

85'
żółta kartka Poczobut ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

84'
Gospodarze starają się doprowadzić do remisu.

80'
Mógł być remis! Surdykowski uderzył jednak ponad bramką.

76'
Bardzo niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Kamińskiego.

75'
Sadiku fatalnie stracił piłkę w polu karnym.

72'
Jodłowiec opuścił boisko, a zastąpił go Niezgoda.

70'
Jędrzejczyk powstrzymał Jakóbowskiego, który mógł znaleźć się w dobrej sytuacji.

67'
Gra wznowiona.

*'
Oświetlenie już działa. Za moment gra zostanie wznowiona.

*'
Mecz ma zostać wznowiony za 10 minut.

*'
Zanosi się na dłuższą przerwę.

66'
Przerwa w meczu. Na stadionie zgasło światło.

66'
Chukwu zagrał na prawą stronę do Turzynieckiego, ale jego dośrodkowanie wybił obrońca.

63'
Wolski zastąpił Dudę.

62'
Turzyniecki zastąpił Astiza.

59'
Po błędach wśród szeregach gospodarzy mogło być groźnie, ale podanie Szymańskiego do Chukwu przechwycił obrońca.

58'
W słabym tempie toczone jest to spotkanie.

55'
Pasquato dośrodkowywał w kierunku Chukwu i Sadiku, ale dobrze interweniował środkowy obrońca.

53'
Zablokowany strzał jednego z zawodników gospodarzy.

49'
Sadiku dryblował w polu karnym, ale uderzył bardzo niecelnie.

46'
Dwie zmiany również w Bytovii. Kamiński wszedł za Wilka, a Jakóbowski za Szewczyka.

46'
Jędrzejczyk zastąpił Brozia.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Gol do szatni z pewnością przywróci nadzieję gospodarzom. Czy to przyniesie emocje po przerwie?

45'
Goool! Już tylko 1:2! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zrobiło się spore zamieszanie i ostatecznie Szewczyk umieścił piłkę głową w bramce.

44'
Dobra akcja Bytovii, ale Dudę w ostatniej chwili powstrzymał Dąbrowski.

43'
Legia ma przewagę optyczną.

41'
Pasquato uderzył z dystansu. Lekko i prosto w bramkarza.

36'
Długie zagranie do Sadiku, ale ten za długo składał się do strzału i został powstrzymany.

34'
Tempo meczu nie jest najwyższe. Legia spokojnie konstruuje akcje i nie pozwala na za dużo Bytovii.

29'
Goool! 2:0! Pasquato otrzymał piłkę w polu karnym i strzałem lewą nogą pokonał bramkarza.

26'
Duda oddał mocny strzał z dużej odległości z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad bramką.

25'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

23'
Gospodarze starają się grać trochę odważniej.

20'
Szewczyk dośrodkował w pole karne Legii, ale prosto na głowę obrońcy.

18'
Szymański otrzymał piłkę w polu karnym, postanowił mijać dwóch rywali i zagrał spod końcowej linii. Nie ma jednak gola.

17'
Chukwu uderzał z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem i będzie rzut rożny.

16'
Wróbel mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale w ostatniej chwili skutecznie powstrzymał go Dąbrowski.

14'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska lekko i niecelnie głową uderzał Chukwu.

11'
Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Szymański stracił piłkę na własnej połowie, ale Surdykowski z dystansu uderzył tuż nad poprzeczką!

8'
Gospodarze popełniają proste błędy w obronie. Szymański zagrał prostopadle do Pasquato, ale szybszy był bramkarz.

5'
Legia atakuje. Teraz jednak Sadiku za mocno zagrał do Szymańskiego i od bramki grę wznowi bramkarz.

2'
Gool! Świetny początek Legii. Dąbrowski zagrał długą piłkę z własnej połowy, źle zachowali się środkowi obrońcy i Sadiku w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył bramkę.

1'

'
Zawodnicy obu drużyn są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Bytovii: Szromnik, Kamiński, Jakóbowski, Kuzdra, Wilczyński, Wolski, Hebel

'
Rezerwowi Legii: Szumski, Turzyniecki, Jędrzejczyk, Mączyński, Guilherme, Kucharczyk, Niezgoda

'
Zapraszamy od godziny 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bytovia Bytów - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online