RB Lipsk - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
RB Lipsk
1 : 1

Gulasci – Bernardo, Upamecano, Orban, Halstenberg – Sabitzer (102' Laimer), Kampl, Keita, Forsberg (109' Klostermann) – Poulsen (80' Werner), Augustin (57' Demme).
Ulreich – Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba – Robben, Tolisso (88' Rafinha), Thiago (101' Wriedt) Alcantara, Vidal (57' Rudy), Coman (60' Martinez) – Lewandowski.

V'
4:5 - Broni Ulreich strzał Wernera! Bayern w kolejnej rundzie!

I'
0:1 - Lewandowski! Wyczuł go bramkarz, ale jest gol!

120+2'
Koniec. Czekamy na rzuty karne.

120+1'
Robben nieudanie uderzał z pola karnego.

120'
Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami rzutów karnych.

119'
Świetne długie zagranie do Laimera i mogło być bardzo groźnie, gdyby nie znakomita interwencja obrońcy.

117'
Werner mocno uderzył sprzed pola karnego. Obok bramki.

114'
Piłka w bramce Bayernu, ale sędzia słusznie odgwizdał wcześniej spalonego.

113'
Piłka spadła pod nogi Alaby w polu karnym, ale znów na drodze do szczęścia stanęli obrońcy.

112'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Halstenberg głową uderzył lekko i niecelnie.

110'
Zablokowany strzał Alaby z pola karnego.

109'
Forsberg opuścił boisko, a zastąpił go Klostermann.

106'
Robben dośrodkował, piłka odbiła się rykoszetem, ale dobrze akcję zamykał Lewandowski, który z ostrego kąta z bliskiej odległości głową uderzył nad bramką.

106'
Początek drugiej połowy dogrywki.

105+1'
Koniec pierwszej połowy dogrywki.

105'
Gulasci popełnił błąd przy piąstkowaniu. Piłka trafiła do Lewandowskiego, który huknął z woleja, ale bramkarz gospodarzy naprawił błąd i odbił piłkę na rzut rożny.

104'
Tym razem RB Lipsk uratowała poprzeczka!

102'
Laimer zastąpił Sabitzera.

101'
Wriedt zastąpił Thiago.

100'
Gulasci dwukrotnie uratował RB Lipsk broniąc strzały z bliska.

98'
Gospodarze chwilowo oddalili grę od swojej bramki.

95'
żółta kartka Thiago ukarany żółtą kartką za kopnięcie rywala w twarz.

94'
gra toczy się w okolicach bramki RB Lipsk.

91'
Początek dogrywki.

90+2'
Koniec! Czeka nas dogrywka.

90+2'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzał Lewandowski. Piłkę złapał jednak bramkarz.

90+1'
Boateng uderzał z dystansu wysoko nad bramką.

90'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Kimmich.

88'
Rafinha zastąpił Tolisso.

86'
żółta kartka Kimmich ukarany żółtą kartką.

84'
Piłka w bramce Bayernu, ale wcześniej sędzia odgwizdał ewidentnego spalonego. Wciąż remis.

82'
Bayernowi pozostało coraz mniej czasu na przechylenie szali zwycięstwa.

80'
Werner zastąpił Poulsena.

80'
Świetna okazja dla Bayernu! Bramkarz zdołał odbić potężny strzał z powietrza Thiago, a dobitka Lewandowskiego została zablokowana.

75'
Znów groźnie w polu karnym gospodarzy. Będzie jednak tylko rzut rożny.

73'
1:1! Boateng dośrodkował ze środkowej strefy boiska, Thiago kapitalnie urwał się obrońcom i strzałem głową zdobył bramkę.

72'
Bayern stara się dążyć do wyrównania. Gra jednak za wolno.

68'
Goool! 1:0 dla RB Lipsk. Forsberg pewnym strzałem zdobył bramkę z rzutu karnego.

67'
Niesamowite! Rzut karny dla RB Lipsk! Boateng faulował na linii pola karnego Poulsena.

66'
Lewandowski znalazł się w doskonałej sytuacji po błędzie gospodarzy. Jego strzał z pola karnego minął minimalnie bramkę.

64'
Gra toczy się cały czas na połowie RB Lipsk. Gospodarze nastawili się na defensywę po czerwonej kartce dla Keity.

60'
Javi Martinez zastąpił Comana.

60'
Alaba zagrał do Comana, ten mocno chciał wstrzelić piłkę wzdłuż bramki, ale bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

57'
Augustin opuścił boisko, a wszedł za niego Demme.

57'
Vidal opuścił boisko, a zastąpił go Rudy.

55'
Kimmich dośrodkował do Lewandowskiego, a ten głową uderzył nad bramką.

53'
żółta kartkaczerwona kartka Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Keity. Zawodnik RB Lipsk faulował Lewandowskiego.

49'
Zablokowany strzał z dystansu Robbena.

46'
Rozpoczęła się druga połowa.

45+1'

45+1'
Wreszcie zaatakował Bayern. Strzał Tolisso był jednak za lekki.

45'
żółta kartka Keita ukarany żółtą kartką.

43'
Keita ucierpiał w starciu z Tolisso i potrzebował pomocy sztabu medycznego.

41'
Kolejna okazja dla RB Lipsk. Sabitzer uderzył sprzed pola karnego i niepewnie interweniował Ulreich.

36'
Forsberg z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

34'
żółta kartka Sporo zamieszanie teraz! Forsberg został sfaulowany przez Vidala. Sędzia podyktował najpierw rzut karny, ale po konsultacji z arbitrem liniowym zmienił decyzję i podyktował rzut wolny. Kontrowersyjna decyzja. Vidal ukarany żółtą kartką.

33'
Augustin tym razem uderzył sprzed pola karnego. Prosto w ręce Ulreicha.

28'
Kolejna groźna akcja gości. Augustin nieczysto jednak trafił w piłkę i jego strzał obronił Ulreich.

25'
Forsberg poradził sobie z obrońcami Bayernu, oddał mocny strzał, ale nogami zdołał go odbić bramkarz gości. Mogło być 1:0.

24'
Nie jest to póki co wielkie widowisko. A ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Bayernu 5:4!

22'
żółta kartka Boateng ukarany żółtą kartką.

20'
Brakuje precyzji. Teraz Robben wbiegł w pole karne, ale za mocno dośrodkował do kolegów.

15'
Ładna akcja Bayernu, ale zagranie Comana trafiła prosto pod nogi obrońców.

14'
Jak na razie nie oglądamy zbyt wielu sytuacji strzeleckich.

10'
10 minut gry za nami. Jak na razie bezbramkowy remis.

8'
Prostopadła piłka do Lewandowskiego, ten zagrał wzdłuż bramki, ale Bernardo uprzedził jednego z zawodników Bayernu i zdołał wybić piłkę na rzut rożny. Było groźnie.

8'
Aż czterech graczy gospodarzy utrudnia Bayernowi rozgrywanie piłki na własnej połowie.

7'
RB Lipsk od początku odważnie wyszedł na mecz z Bayernem.

5'
Po dośrodkowaniu Forsbera zakotłowało się w polu karnym Bayernu, ale ostatecznie gospodarzom nie udało się oddać strzału.

2'
Robben dośrodkował z rzutu wolnego, ale górą obrońcy.

1'

'
Ławka rezerwowych RB Lipsk: Konate, Werner, Klostermann, Kaiser, Laimer, Mvogo, Demme.

'
Ławka rezerwowych Bayernu: Sule, Martinez, Rafinha, Rudy, Starke, Wriedt, Friedl.

'
W pierwszym składzie Bayernu znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

'
Stawką spotkania jest awans do 1/8 finału Pucharu Niemiec.

'
Początek meczu o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z RB Lipsk - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online