Zagłębie Lubin - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Polacek - Czerwiński (46' Woźniak), Jach, Guldan, Kopacz, Janoszka - Tosik (46' Matuszczyk), Kubicki, Pawłowski (77' Tuszyński) - Jagiełło, Świerczok
Alomerović – Rymaniak, Dejmek, Barry – Cvijanović, Kovacević (19' Diaw) – Kosakiewicz, Miś (65' Jukić), Cebula, Górski – Soriano

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Ślicznie dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas. W imieniu swoim, jak i redakcji życzę spokojnego wieczoru.

Rewanż w Kielcach ulokowano na datę: 28 listopada 2017 roku.

Korona Kielce jest bliżej awansu do półfinału. Ekipa trenera Lettieriego wykorzystała wszystko, co miała przed tym meczem. Chodzi mi o sytuację kadrową.
Piotr Stokowiec ma pełną pulę analiz. Zagłębie Lubin, grając w Kielcach, będzie musiało podejść bardzo ofensywnie.

Koniec dzisiejszych zawodów!

90+3'
Ostatnie akty tego spotkania. Korona Kielce chyba nie da sobie odebrać zwycięstwa.

90+2'
żółta kartka Kartka za kartką. Jarosław Jach został upomniany, za atak wyprostowaną nogą.

90+1'
żółta kartka Żółta kartka powędrowała na koncie Argyrisa. Grek zrobił wszystko, aby Tuszyński nie uciekł mu z futbolówką.

90'
Sędzia doliczył 4 minuty.

89'
Poza linią boczną opatrywany jest jeden z zawodników gości.

88'
Wiele przewinień w tych zawodach. Kibice, który oczekiwali efektownego meczu, mogą się czuć mocno zawiedzeni postawą obu stron.

87'
Prosty błąd techniczny na połowie gospodarzy popełnił Kubicki. Korona dostała prezent, w postaci autu.

85'
Bartosz Rymaniak jest chłodno traktowany przez kibiców Zagłębia. Rymaniak niegdyś występował w Lubinie. Przed chwilą, z dystansu, kopnął nieudolnie piłkę. Ta pofrunęła w okolice trybun.

84'
żółta kartka czerwona kartka Przewinienie taktyczne. Bartosz Kopacz wyraźnie trzymał przeciwnika za koszulkę. Obrońca przegrał pozycję. Dla niego to koniec meczu!

83'
Sympatycy "Miedziowych" nasilają dopingi. W tej chwili nawołują swoich piłkarzy do śmielszych ataków na bramkę Alomerovicia.

82'

80'
Marcin Cebula ostro wgrał piłkę, z prawego skrzydła. Futbolówka przeleciała jednak obok napastników Korony Kielce.

79'
żółta kartka Adam Matuszczyk znakomicie wiedział, co robi. Okrutny wślizg w nogi przeciwnika. Żółty kartonik był standardem.

78'
Nerwowe zachowanie są widoczne po obu stronach barykady.

77'
Na ostatnią zmianę pokusił się Piotr Stokowiec. Napastnik Patryk Tuszyński wszedł na boisko za Bartłomieja Pawłowskiego.

75'
Kwadrans do zakończenia regulaminowego czasu gry. Zagłębie Lubin nadal przegrywa u siebie 0:1.

74'
Pozycja spalona. Bramkę, którą przed momentem zdobył Janoszka, została nieuznana. Pomocnik, w czasie podania od kolegi, znajdował się najbliżej bramki.

73'
Jakub Świerczok był ewidentnie wychylony za linię defensywną Korony. Dobra decyzja sędziego liniowego.

72'
Zagłębie Lubin ma wyraźną inicjatywę na boisku. Kielczanie zepchnęli się do głębokiej defensywy.

70'
Korona Kielce prezentuje w drugiej połowie meczu futbol bardzo ekonomiczny.

69'
Ostatnia zmiana u przyjezdnych. Argyris w miejsce Kosakiewicza.

68'
Jarosław Jach użył zbyt wiele sił w próbę odbioru. Gra przerwana.

67'
Zagłębie Lubin szuka wyrównania. Świetną sposobność na pokonanie Alomerovicia miał Jakub Świerczok, ale w znakomitym położeniu, nieudanie nakrył futbolówkę głową.

65'
Ivan Jukić ma spróbować uspokoić działania Korony. Miś powędrował na ławkę rezerwowych.

64'
Alimerović interweniował z problemami! Na jego bramkę powędrował silny strzał z okolic pola karnego. Arkadiusz Woźniak był tym, który starał się zmienić rezultat.

63'
Gospodarze są nieudolni w działaniach ofensywnych. Wiele niedokładności na wysokości szesnastki przeciwnika.

62'
Jakub Świerczok dostał fenomenalne podanie głową od Bartłomieja Pawłowskiego. Mając doskonałą pozycję do strzału, został jednak zablokowany przez dwóch obrońców Korony.

61'
Faul taktyczny miał miejsce w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla lubinian.

60'
Minęła godzina gry w Lubinie. Kibice zgromadzeni na stadionie czekają na akcje bramkowe.

58'
Rośnie dominacja Zagłębia Lubin. Aktualny wynik jest niekorzystny dla niego w kontekście rewanżowego starcia.

56'
żółta kartka Na żółtą kartkę solidnie i konsekwentnie pracował Diaw. Ostre wejście na nogi przeciwnika zostało odpowiednio docenione.

55'
Arkadiusz Woźniak próbował prostopadłym zagraniem uruchomić Pawłowskiego. Długie podanie, jednak, było naprawdę niskiego poziomu. Futbolówkę przejął bramkarz Korony.

54'
Na placu gry zaczyna niestety królować brzydota. Coraz więcej oglądamy brzydkich zachowań.

52'
Pawłowski próbował się zrehabilitować. I jego dośrodkowanie znów nie zrobiło większej furory. Centra była zbyt krótka.

51'
Diaw się kompletnie spóźnił z realizacją wślizgu. Stoper Korony miał wiele fortuny, że Pan Paweł Raczkowski nie pomyślał o pokazaniu żółtej kartki.

50'
Nieudolnie rzut rożny wykonał Bartłomiej Pawłowski. Piłka powędrowała w boczną siatkę bramki Korony Kielce. Stały fragment gry do szybkiego zapomnienia.

49'
żółta kartka Maciej Górski przyjął werdykt sędziego z dużą pokorą. Niebezpieczny wślizg klasyfikował się na żółtą kartkę.

48'
Janoszka mocno zagrał piłkę, będąc na lewym skrzydle boiska. Futbolówka minęła napastników Zagłębia Lubin.

46'
Zmiany z natury ofensywnych w Zagłębiu. Tosik został zastąpiony przez Matuszczyka, Czerwiński przez Woźniaka.

46'
Czas na II część gry!

Piłkarze udali się do szatni. Koniec pierwszej połowy meczu.

45+2'
Brak komunikacji w szeregach defensywy kielczan mógł dać wyrównanie Zagłębiu. Diaw nie porozumiał się z wychodzącym Alimeroviciem. Gracz gospodarzy uderzył zza szesnastki, jednak próba była zbyt słaba.

45+1'
GOL! Sędzia Raczkowski uznał gola, którego przed chwilą zdobyła Korona! Potrzebna była konwersacja ze współpracownikami. Na listę strzelców wpisał się Maciej Górski.

45'
Pierwsza połowa meczu została przedłużona o dwie minuty.

44'
Bardzo krótka radość Korony Kielce ze zdobycia gola. Sędzia liniowy wskazał ofsajd, przy dobitce silnego strzału z dystansu.

42'
Kibice Zagłębia Lubin reklamowali nakładkę jednego z piłkarzy Korony Kielce. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

41'
Pomocy medycznej potrzebował Todorovski.

40'
Wciąż czekamy na świetne okazje bramkowe po obu stronach.

39'
Diaw miał ogromne pretensje do sędziego, który odgwizdał przewinienie na Pawłowskim. W opinii obrońcy Korony nic nieprzepisowego nie miało miejsca.

38'
Martin Polacek wykorzystał swoje możliwości fizyczne. Bardzo pewne piąstkowanie futbolówki, która była przed chwilą wybijana z lewego narożnika boiska.

37'
Trzecią wrzutkę ze stałego fragmentu gry wykonał Cvijanović. Dłuższe wgranie udanie przeciął obrońca Zagłębia Lubin.

36'
żółta kartka Bartosz Kopacz bardzo brzydko wtrącił się w rytm biegu rywala. Naprawdę niesportowe zachowanie.

35'
Radek Dejmek swoimi plecami zatrzymał silne uderzenie z dystansu. Stoper zgarnął podziękowania za swoją interwencję.

33'
Cvijanović otrzymał kolejną szansę na wykonanie rzutu wolnego. W tym przypadku centra okazała się zdecydowanie za krótka.

32'
żółta kartka Widać było zawziętość u Jagiełły. Ostry wślizg musiał zostać wyliczony przez sędziego na żółtą kartkę.

31'
Cvijanović bardzo dobrze wybił rzut wolny. Dobrej okazji na zdobycie gola przestraszył się Bartosz Rymaniak. Jego zagranie głową poleciało obok światła bramki.

29'
Gospodarze szukają swoich szans w dośrodkowaniach do Pawłowskiego. Te działania raczej nie przyniosły większego efektu.

28'
Zdecydowanie zbyt bardzo się odchylił się Cvijanović, w czasie oddawania strzału z dalszej odległości. Martin Polacek mógł odetchnąć z ulgą, ponieważ uderzenie poleciało wysoko nad jego bramką.

27'
Próba nr. 2 w realizacji Jakuba Świerczoka. Snajper starał się znów z dystansu. Jego strzał okazał się daleki od perfekcji. Piłka powędrowała w trybunach.

25'
Ekipa Piotra Stokowca stara się jak najbardziej szanować futbolówkę. Oglądamy dużo krótkich podań.

24'
Co za okazja! Bardzo składna akcja Korony Kielce! Soriano błyskotliwie obrócił się z piłką, w polu karnym, i oddał silny strzał! Futbolówka powędrowała nieznacznie nad poprzeczką.

22'
Ogromnie nieczysto w piłkę trafił Maciej Górski. Sytuacja, która miała miejsce w szesnastce gospodarzy powinna zakończyć się dużo lepiej.

21'
Rymaniak sprytnie uwolnił się spod krycia na prawym skrzydle boiska. Szybka wrzutka na pole karne została zatrzymany przez jednego ze stoperów Zagłębia.

20'
Jarosław Jach zebrał wielkie brawa od kolegów! Stoper ekipy gospodarzy kapitalnie przyblokował Soriano, który już przymierzał się do strzału, z najbliższej odległości od bramki.

19'
Jest roszada: Diaw za Kovacevicia.

18'
Przy linii bocznej stoi pierwszy zmiennik Korony.

17'

15'
Gino Lettieri, pierwszy trener Korony, najprawdopodobniej będzie musiał zrealizować wymuszoną korektę w składzie.

14'
Problemy zdrowotne sygnalizuje Kovacević. Na placu gry zameldował się sztab medyczny Korony Kielce.

13'
Prostopadłe podanie w kierunku Czerwińskiego. Obrońca Zagłębia próbował urwać się kryjącego go defensora Korony, ale piłkę w odpowiednim momencie przejął Alomerović.

12'
Jakub Świerczok został wzięty w kleszcze. Arbiter nie miał innego wyboru - rzut wolny dla "Miedziowych".

10'
Długi wyrzut piłki z autu zaprezentował gracz Korony. Przyjezdni domagali się przyznania rzutu rożnego, ponieważ w ich ocenie piłkę jako ostatni dotknął Jach. Sędzia nakazał bramkarzowi wznowić grę.

9'
Będzie rzut wolny dla gości. Jarosław Jach nie patyczkował się ze swoim przeciwnikiem. Ucierpiał Maciej Górski.

7'
Zagłębie Lubin nie wyszło z kontratakiem. Kovacević konkretnie przerwał akcję rywala.

6'
Możemy odnotować pierwszą, celną próbę w tym spotkaniu. Trochę miejsca na strzał dostał Marcin Cebula. Sygnalizowane zagranie pewnie wyłapał Polacek.

5'
Pawłowski uchwycony na pozycji spalonej. Napastnik Zagłębia zbyt wolno uciekał z ofsajdu.

3'
Bartłomiej Pawłowski był bliski otwarcia wyniku. Uderzenie końcówkami palców dobrze zatrzymał Alomerović. Czerwiński popisał się doskonałym, zaskakującym dośrodkowaniem.

2'
W kontrowersyjnych sytuacjach boiskowych arbitrowi głównego pomagać ma system VAR.

1'
Pierwszy strzał w tym meczu. Jakub Świerczok efektownie huknął zza pola karnego. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką Korony.

*'

*'
Do rozpoczęcia meczu pozostało już tylko pół godziny!

*'
Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Hładun, Balić, Mazek, Janus, Woźniak, Matuszczyk, Tuszyński

*'
Ławka rezerwowych Korony Kielce: Hamrol, Argyris, Diaw, Jukić, Kaczarawa

*'
Polski Związek Piłki Nożnej, do Lubina, w celu realizacji zadań sędziowskich, wydelegował Pana Pawła Raczkowskiego.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 20:30

*'
Dobry wieczór, Państwu! Nasz maraton związany z pierwszymi meczami 1/4 finału Pucharu Polski powoli się kończy. Zagłębie Lubin na swoim stadionie podejmie Koronę Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online