Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Wrąbel - Pawelec, Celeban, Cotra, Pich - Srnić, Chrapek (87' Łyszczarz), Vacek (90+1' Pałaszewski), Kosecki - Piech (81' Madej), Robak
Załuska – Nunes, Rudol, Râpă, Niepsuj – Hołota, Murawski (46' Kort), Formella (46' Gyurcso), Drygas (76' Zwoliński) – Delew, Frączczak

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Coraz większe problemy Pogoni Szczecin. Kolejna porażka w bardzo słabym stylu.
Śląsk Wrocław zainkasował cenny komplet punktów. Swoją klasę strzelecką po raz kolejny udowodnił Marcin Robak.

Śląsk Wrocław udanie zainaugurował 14. kolejkę LOTTO Ekstraklasy tego sezonu.

90+2'
żółta kartka czerwona kartka Łukasz Zwoliński został wyrzucony z boiska. Napastnik, za swój ostry atak, otrzymał drugą, żółtą kartkę.

90+1'
Maciej Pałaszewski zaliczy dziś dosyć symboliczny występ. Kamil Vacek znalazł się wśród rezerwowych.

90'
Dodatkowy czas to dwie minuty.

89'
żółta kartka Łukasz Zwoliński bezpardonowo zaatakował Roberta Picha. Sędzia Kwiatkowski wyjął żółty kartonik.

89'
Tomasz Hołota chciał efektownie przelobować Jakuba Wrąbla. Plan był bardzo ambitny. Niestety, piłka poszybowała nad poprzeczką.

88'
żółta kartka Mariusz Pawelec nie dał się rywalowi zabrać z piłką. Za łapanie przeciwnika za koszulkę należał się kartonik.

87'
Zmiana! Adam Łyszczarz wydelegowany przez Jana Urbana. Podziękowania za dzisiejszą pracę odebrał Michał Chrapek.

85'
Do zakończenia podstawowego wymiaru czasu gry pozostało już tylko pięć minut.

84'
Przyjezdni podejmują ostatnie próby zdobycia gola na 3:1.

82'
Adam Frączczak nie potrafił dokładnie przyjąć futbolówki, w polu karnym wrocławskiej drużyny. Zawodnik nie spodziewał się chyba, że piłka do niego dotrze, z prawego skrzydła.

81'
Arkadiusz Piech wreszcie się odblokował. Snajpera Śląska Wrocław na murawie zmienił Łukasz Madej.

80'
Nieporozumienie na linii: Wrąbel - Celeban. Środkowy obrońca nie dostrzegł wychodzącego bramkarza swojej drużyny, i główką wybił piłkę poza plac gry.

78'
Arkadiusz Piech popełnił przewinienie, odpychając rywala. Zrobił to bardzo blisko swojego pola karnego.

77'
żółta kartka Arkadiusz Piech musi opanować nerwy. Snajper gospodarzy otrzymał żółtą kartkę.

76'
Kamil Drygas dostał sygnalizację o zejściu z placu gry. Łukasz Zwoliński wzmocnił linię ataku.

75'

73'
Spas Delev groźnie huknął z dalszej odległości. Strzał miał szanse powodzenia, ale jednak w ostatniej chwili został wyblokowany przez obrońców.

72'
W zawodnikach Pogoni Szczecin brakuje już wiary w odmianę losu.

70'
Michał Chrapek posłał niebezpieczną centrę z rzutu wolnego. Napastnikom wrocławian zabrakło naprawdę niewiele, by zamknąć dogranie.

68'
Pogoń Szczecin znajduje się teraz w bardzo dramatycznym położeniu. Maciej Skorża ma jeszcze jedną zmianę do przeprowadzenia.

67'
GOL! 3:0! Arkadiusz Piech zaliczył trafienie, po wyśmienitej akcji indywidualnej! Piłka, po strzale, odbiła się od nogi Rudola, i wpadła nad broniącym Załuską.

65'
Jan Urban zwleka z realizacją jakichkolwiek zmian w składzie Śląska Wrocław.

64'
Jakub Wrąbel podjął świetną decyzję o wyjściu z bramki, do dośrodkowania z rzutu wolnego. Dobre warunki fizyczne zaprocentowały.

63'
Arkadiusz Piech odebrał słowną reprymendę od arbitra głównego.

61'
Marcin Robak zdecydowanie za długo holował piłkę, w kapitalnej sytuacji bramkowej. Łukasz Załuska efektownie nogami wybił futbolówkę, poza swoją szesnastkę.

60'
Arkadiusz Piech miał wymarzoną sposobność na doprowadzenie do podwyższenia. Napastnik został fenomenalnie wypuszczony w uliczkę, jednak w najważniejszej części akcji, nieczysto trafił w piłkę.

59'
Ricardo Nunes oddał sygnalizowane uderzenie z okolic czternastego metra. Bardzo pewnie futbolówkę uchwycił Jakub Wrąbel.

58'
Jakub Kosecki dobrze wyłożył piłkę Marcinowi Robakowi, a ten będąc tuż pod szesnastką rywala, wysoko przeniósł piłkę nad poprzeczką.

57'
Ofsajd. Spas Delev ponownie dał się nabrać wrocławskiej defensywie.

55'

54'
Ricardo Nunes podjął się wykonania rzutu wolnego. Soczyste dośrodkowanie nie dotarło jednak do żadnego piłkarza szczecińskiego klubu.

52'
Jakub Wrąbel popełnił doskonałą robinsonadę bramkarską. Wrąbel przepięknie wybronił efektowny strzał głową, autorstwa Frączczaka.

51'
Jakub Wrąbel błysnął piłkarską mądrością. Młody goalkeeper kapitalnie skrócił kąt strzelającemu Gyurcso. Węgierski pomocnik błyskotliwie uwolnił się spod opieki, na lewej flance.

50'
Jakub Wrąbel zainterweniował na refleks! Z najbliższej odległości koszmarnie spudłował Kamil Drygas. Nieskuteczność gubi "Portowców".

49'
Jan Urban dalej ufa wyjściowemu składowi.

48'
Spas Delev postawił na płaskie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Futbolówkę udanie zatrzymała para stoperów wrocławskiego klubu.

47'
Mariusz Pawelec sprokurował rzut wolny Pogoni.

46'
Maciej Skorża próbuje dać nowy impuls Pogoni Szczecin. Adam Gyurcso oraz Dawid Kort wprowadzeni na plac gry, Dariusz Formella i Rafał Murawski już są na ławce.

46'
II część meczu!

Tomasz Kwiatkowski odesłał obie ekipy do szatni. Śląsk Wrocław prowadzi 2:0!

44'
Za chwilę finisz I odsłony spotkania.

42'
Marcin Robak przejął bezpańską piłkę! Napastnik klubu gospodarzy zdecydował się na oddanie silnego strzału z dystansu. Futbolówka poszybowała minimalnie obok lewego słupka bramki.

41'
Podopieczni Macieja Skorży nie mają konceptu na działania ofensywne.

40'

39'
Pogoń jest rozbita, po dwóch ciosach, które wydał Marcin Robak.

37'
Marcin Robak jest głodny kolejnych goli. Arbiter liniowy, przed momentem, zepsuł jego plan, podnosząc w górę chorągiewkę.

36'
Łatwe straty futbolówki, w środku pola, notują przyjezdni.

34'
GOL! Śląsk Wrocław, za pośrednictwem Marcina Robaka, zmienił wynik. Snajper błysnął przepiękną podcinką nad interweniującym Załuską.

33'
Tomasz Hołota ambitnym wślizgiem usiłował sfinalizować dłuższe zagranie. Gdyby nawet mu się to udało, to sędzia główny nie uznał by bramki, bo zawodnik był na ofsajdzie.

31'
Cotra faulował. Obrońca, niegdyś Zagłębia, przyznał się z pokorą do złamania przepisów gry.

30'
Goście zaczęli inicjować coraz większe zagrożenia pod wrocławską bramką.

29'
Rafał Murawski nie skorzystał z prezentu, jakiego dostarczył swoją nieudolnością Jakub Wrąbel. Murawski, mając niewielką odległość od bramki, posłał piłkę obok słupka!

27'
Robert Pich potrafi zagrozić, posyłając dośrodkowania z prawej flanki boiska. Blok obronny Pogoni musi się mieć na baczności.

26'
Ricardo Nunes posłał z rzutu wolnego piłkę. W powietrzu zawisnął Rudol, ale obrońcę Pogoni, solidnie krył zawodnika Śląska Wrocław.

24'
Na pozycji spalonej znalazł się Spas Delev. Bułgar, mimo fiasku całego przedsięwzięcia, podziękował partnerowi klubowemu za podanie.

23'
Robert Pich sprawdza się w roli bocznego defensora. Przed chwilą, oglądaliśmy sytuację, w której to Słowak znakomicie zablokował silny strzał, autorstwa Frączczaka.

22'
Robert Pich, będąc w pełnym biegu, dograł z prawego skrzydła boiska. Kąśliwe podanie, w porę, zatrzymał Łukasz Załuska.

21'
Ekipa dowodzona przez Jana Urbana kontroluje sytuację na boisku. Takie można odnieść wrażenie, po czynach Śląska Wrocław.

20'
Kosecki starał się minąć Rapę. Pomocnik wrocławian przegrał jednak ze swoim rywalem, którego jeszcze wspomógł Kamil Drygas.

19'

17'
Pogoń próbowała wyprowadzić atak na jeden kontakt. Cała sytuacja zakończyła się odbiorem gospodarzy tuż pod swoim polem karnym. Adam Frączczak popisał się efektowną piętką.

16'
Mariusz Pawelec dotknął futbolówkę ręką. Całe przewinienie doskonale widział Pan Tomasz Kwiatkowski.

14'
Pogoń Szczecin nie potrafi sobie poradzić z wysokim pressingiem, który zawiesiła drużyna z Wrocławia.

13'
Michał Chrapek zaprezentował soczysty strzał zza pola karnego. Silnie uderzona futbolówka powędrowała minimalnie tuż przy lewym słupku bramki Załuski.

11'
Bardzo nerwowo w defensywnym bloku działają popularni "Portowcy".

10'
Zafrasowana mina Macieja Skorży. Doświadczony szkoleniowiec nie myślał o tak słabym rozpoczęciu zawodów.

9'
Marcin Robak ma w tej chwili 9. goli w aktualnym ligowym sezonie.

8'
Jakub Wrąbel ekwilibrystycznie zatrzymał efektowne uderzenie Adama Frączczaka, głową. Bramkarz końcówkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

7'
"Wojskowi" realizują bardzo wysoki pressing.

6'

4'
GOL! 1:0! Marcin Robak skarcił swój dawny klub! Genialny, precyzyjny strzał głową. Załuska kompletnie pogubiony na linii.

3'
Jakub Kosecki zaprzepaścił szansę Śląska na prowadzenie. Skrzydłowy, znajdując się w dobrej sytuacji na strzał, został wyblokowany.

2'
Robert Pich debiutuje dzisiaj w roli bocznego obrońcy.

1'
Spotkanie rozpoczęli gospodarze. Śląsk Wrocław jest wyraźnym faworytem tej potyczki.

*'

*'
Sędzia główny wyprowadził obie ekipy na boisko.

*'
Do wykonywania misji sędziowskiej w nadchodzącym spotkaniu wyznaczony został Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'

*'
Jan Urban, opiekun Śląska Wrocław, zaufał takim piłkarzom.

*'
W ligowej tabeli mamy wielki ścisk...

*'
Witamy wszystkich na naszym portalu! LOTTO Ekstraklasa się rozpędza! Inauguracja 14. serii gier będzie miała miejsce we Wrocławiu, gdzie Śląsk podejmie Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online