Lech Poznań - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Putnocky - Gumny (81' Barkroth), Nielsen (72' Rakels), Dilaver, Kostevych - Trałka, Gajos (82' Radut) - Makuszewski, Majewski, Jevtić - Gytkjaer.
Buchalik - Cywka, Głowacki, Arsenić, Sadlok - Basha, Wojtkowski (71' Halilović) - Boguski (67' Ze Manuel), Perez, Imaz - Carlitos (76' Bałaniuk).

Jevtić (90+4.)
Carlitos (8.)

Gumny (79.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Wisła Kraków

Niezwykłe emocje, jakich dostarczył pojedynek w stolicy Wielkopolski, zakończył się podziałem punktów. Lechici utrzymują się na pozycji lidera.

90+4'
1:1!
Jevtić w ostatnich sekundach wyrównuje stan meczu! Szwajcar płaskim uderzeniem pokonał Buchalika.

90+3'
Nic nie wynikło z tego rzutu rożnego.

90+2'
Korner dla Lecha Poznań.

90+1'
Gytkjaer przewrócony w polu karnym przez Głowackiego, arbiter nawet przez chwilę nie pomyślał o podytktowaniu karnego.

90'
Spotkanie zostało przedłużone o cztery minuty.

89'
Sędzia boczny dopatrzył się faulu Barkrotha na Sadloku w ofensywie.

87'
Radut trafił do bramki! Sędzia boczny jednak wskazał spalonego.

87'
Korner dla Kolejorza.

86'
Jevtić płasko strzelił z dystansu, Buchalik nie dał się zaskoczyć. Poznaniacy biją głową w mur.

85'
Wolej Gytkjaera okazał się próbą niecelną.

83'
Rakels! Minimalnie niecelna główka Łotysza z bliskiej odległości.

82'
Na boisku zameldował się także Radut, który zastąpił Gajosa.

81'
Kolejna zmiana w poznańskim zespole: Barkroth wszedł za Gumnego.

81'
Gytkjaer miał znakomitą okazję do zmiany rezultatu, ale jego główka po wrzutce Makuszewski minęła bramkę.

79'
żółta kartkaPrzewinienie taktyczne na Haliloviciu. Winowajcą Gumny, który został ukarany żółtą kartką.

77'
Natarcie gospodarzy trwa w najlepsze.

76'
Trzecia roszada w zespole spod Wawelu: Bałaniuk wszedł za Carlitosa.

74'
Jevtić uderzył prosto w mur.

73'
Basha podciął Gumnego blisko własnej szesnastki. Faul i rzut wolny dla gospodarzy.

72'
Jak tego nie wykorzystali gospodarze? Rakels w tempo zagrał do Gytkjaera, Duńczyk uderzył na bramkę prosto w Buchalika, golkiper odbił przed siebie, tam doszedł do piłki Rakels, strzelił jednak obok słupka.

71'
Jest także zmiana w Lechu: za Nielsena wszedł Rakels.

71'
Następna korekta w składzie Wisły: Wojtkowskiego zastąpił Halilović.

69'
Podopieczni trenera Bjelicy nie ustają w próbach zdobycia gola wyrównującego.

67'
Pierwsza zmiana w krakowskiej drużynie: Ze Manuel zajął miejsce Boguskiego.

66'
Trałka! Strzał głową pomocnika przeszedł minimalnie nad poprzeczką.

65'
Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Przewinienie na Majewskim. Odległość do bramki to ponad 30 metrów.

64'
Kontra Białej Gwiazdy zakończyła się celnym uderzeniem Imaza, które nie zaskoczyło Putnocky'ego.

63'
Kocioł pod polem karnym Wisły zakończył się dośrodkowaniem w ręce bramkarza gości.

61'
Finezyjne uderzenie Makuszewskiego zza szesnastki było bardzo niecelne.

60'
Rzut rożny dla poznańskiego zespołu.

58'
Płaski strzał Majewskiego z daleka był niecelny.

57'
Sadlok leży na murawie po walce o futbolówkę z Gajosem. Nie będzie jednak potrzebna pomoc medyczna.

56'
Makuszewski huknął zza pola karnego, piłka poszybowała jednak daleko od bramki.

55'
Lechici cały czas są na połowie gości.

53'
Świetny zwód Majewskiego umożliwił mu minięcie Pereza, po chwili "Maja" mocno uderzył z lewej nogi. Niewystarczająco mocno, aby pokonać Buchalika.

51'
Pomimo przewagi Kolejorza, wiślacy cały czas skutecznie bronią dostępu do własnej bramki.

50'
Nie najlepsze dośrodkowanie Majewskiego. Pomocnik nie przyłożył się do tego zagrania.

49'
Po główce Sadloka, będzie korner dla Lecha.

48'
Sędzia główny dostrzegł zagranie ręką Carlitosa w szesnastce poznaniaków i przerwał grę.

47'
Nieco za mocne dośrodkowanie Jevticia uniemożliwiło dojście do piłki Gytkjaerowi.

46'
Druga połowa rozpoczęta! Nie ma zmian w wyjściowych zestawieniach.

Zawodnicy powrócili na murawę.

Statystyki:

Zacięte spotkanie w Poznaniu, na razie prowadzą krakowianie. Z niecierpliwością czekamy na drugą część tego starcia.

45+1'
Miękkie zagranie Majewskiego w pole karne, piłka nie znalazła jednak Gytkjaera.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu.

45'
Golkiper Wisły rozgrywa znakomite zawody, teraz świetnie odbił uderzenie Majewskiego.

44'
Makuszewski był minimalnie spóźniony i najprawdopodobniej przez to nie zamknął strzałem dobrej wrzutki Jevticia.

43'
Obyło się bez zagrożenia.

42'
Po główce Dilavera będzie stały fragment gry z lewego narożnika dla gości.

41'
Gospodarze wrócili do gry.

40'
Kocioł w polu karnym, koniec końców piłka została wybita. Po chwili jednak Lech otrzymał rzut wolny po faulu jednego z wiślaków.

39'
Rzut rożny dla lechitów.

38'
Strzał głową Dilavera przeszedł obok słupka.

37'
Buchalik świetnie obronił uderzenie Gajosa, do piłki doszedł Makuszewski, ale ostatecznie nie zdołał oddać strzału.

36'
Fenomenalna interwencja Buchalika! Po potężnym uderzeniu z dystansu Makuszewskiego odbił piłkę przed siebie, gdzie do dobitki doszedł Jevtić, ale trafił prosto w golkipera.

35'
Następny rzut rożny dla piłkarzy Nenada Bjelicy.

35'
Arsenić oddalił zagrożenie, od autu wznowią gospodarze.

34'
Majewski zdobył korner dla swojego zespołu.

32'
Duński napastnik Lecha doszedł do główki po centrze Makuszewskiego, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

31'
Centra Jevticia nie sprawiła zagrożenia, gdyż Trałka został złapany na pozycji ofsajdowej.

30'
Przewinienie Bashy na Gajosie. Rzut wolny dla Kolejorza na połowie krakowian.

29'
Gytkjaer strzelił z dystansu, piłka poszybowała obok bramki.

27'
Słabe dogranie Kostevycha ze skrzydła nie wywołało zamieszania w szeregach defensywnych Wisły.

26'
Ekipa ze stolicy Wielkopolski nie ma pomysłu na grę.

24'
Goście mają kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

22'
Dilaver najwyżej wyskoczył w powietrze i oddalił niebezpieczeństwo po wrzutce Imaza.

21'
Wiślacy bardzo pewnie czują się na połowie Lecha. Carlitos wywalczył kolejny rzut rożny.

20'
Nieudane krótkie rozegranie, po którym Makuszewski wyprzedził Sadloka i został przez niego sfaulowany.

19'
Stały fragment gry z lewego narożnika boiska dla podopiecznych Kiko Ramireza.

18'
Pomimo faktu, iż gospodarze dłużej utrzymują się przy futbolówce, to nic z tego nie wynika.

16'
Gytkjaer złapany na pozycji spalonej.

15'
Lechici, jak do tej pory, nie mogą przedrzeć się przez szyki obronne gości.

13'
Wstrzelenie piłki w wykonaniu Majewskiego nie sprawiło kłopotów dobrze ustawionemu Buchalikowi.

12'
Niepewne odbicie Putnocky'ego po dośrodkowaniu Sadloka. Na szczęście dla bramkarza, nie miało negatywnych skutków.

11'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

10'
Mocne uderzenie Jevticia po rykoszecie wyszło poza plac gry. Korner.

8'
0:1!
Carlitos wyprowadził Wisłę Kraków na prowadzenie! Niedokładne krycie Nielsena wykorzystał Wojtkowski, podał do Hiszpana, a grający na szpicy zawodnik precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza.

7'
Spóźnione wejście Nielsena w Boguskiego, obyło się bez kartki.

5'
Spokojna gra z obu stron, wyrównany początek z delikatnym wskazaniem na Białą Gwiazdę.

4'
Krótkie rozegranie, ostra centra Wojtkowskiego w pole karne, tam jednak nikt nie zdołał opanować piłki.

3'
Rzut rożny dla Wisły.

2'
Nie najlepszy wykop Putnocky'ego umożliwił Bashie przechwyt futbolówki, jednak krakowianie nie zbudowali z tego okazji.

1'
Hitowe starcie rozpoczęte!

*'
Gracze wychodzą na boisko. Kibice Lecha odśpiewują klubowy hymn. Pierwszy gwizdek sędziego już za moment.

*'
Zmiana w wyjściowym zestawieniu gości: Wojtkowski zastąpi Lloncha. Hiszpan najprawdopodobniej doznał kontuzji w trakcie rozgrzewki.

*'
Podobnie, jak w poprzednich kolejkach, dzisiejsze spotkanie będzie jednym z siedmiu, w którym będzie wykorzystywany system VAR.

*'
Do poprowadzenia nadchodzącego meczu został wyznaczony Pan Daniel Stefański (Bydgoszcz).

*'
Braki kadrowe w zespole z Małopolski: Ivan Gonzalez, Fran Velez, Patryk Małecki, Paweł Brożek, Zdenek Ondrasek.

*'
Szkoleniowiec poznaniaków, Nenad Bjelica, nie mógł skorzystać z usług: Nikoli Vujadinovicia, Mario Situma oraz Nickiego Bille Nielsena. Cała trójka jest kontuzjowana.

*'
Ławka rezerwowych: Burić, Tetteh, Moder, Radut, Barkroth, Janicki, Rakels.

*'
Jedenastka Kolejorza również została przedstawiona.

*'
Rezerwowi: Cuesta, Pietrzak, Bartkowski, Halilović, Wojtkowski, Ze Manuel, Bałaniuk.

*'
Poznaliśmy zawodników, na jakich postawił trener Kiko Ramirez.

*'

*'
Żadna ze stron nie zdobyła kompletu punktów w poprzedniej kolejce. Lechici po bardzo zaciętym spotkaniu w stolicy Pomorza, zremisowali z Lechią Gdańsk 3:3. Natomiast krakowianie przegrali na własnym stadionie z Legią Warszawa 0:1.

*'
Dobry wieczór! Zapraszamy Państwa na niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie, w którym liderujący Lech Poznań zmierzy się z Wisłą Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online