Bayern Monachium - RB Lipsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
RB Lipsk
2 : 0

Ulreich – Kimmich, Hummels, Boateng, Alaba – Martinez, Rudy – Robben, Rodriguez, Alcantara – Lewandowski (45' Vidal).
Gulacsi – Klostermann, Orban, Upamecano, Halstenberg – Sabitzer (46' Bruma), Demme, Keita, Forsberg (62' Laimer) – Poulsen, Werner (22' Konate).

James Rodriguez (19.)
Lewandowski (38.)

Orban (13.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Bayern Monachium - RB Lipsk

67'
Rodriguez uderzył sprzed pola karnego i pewnie interweniował bramkarz RB Lipsk.

66'
Kimmich mocno płasko dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłkę wybił obrońca.

62'
Laimer zastąpił Forsberga.

60'
Alaba z rzutu wolnego uderzył obok bramki.

58'
Mocno z linii szesnastu metrów uderzał Robben. Dobrze ustawiony był Gulacsi.

53'
Bayern cały czas przeważa, ale nie musi forsować tempa.

50'
Kimmich z dystansu uderzył wysoko nad bramką.

50'
Ładna akcja Bayernu, ale strzał Alaby z ostrego kąta był niecelny.

46'
Bruma popędził w stronę bramki Bayernu, ale jego techniczny strzał bez problemów złapał bramkarz.

46'
Bruma zastąpił Sabitzera.

46'

45+1'

45'
Vidal zastąpił Lewandowskiego!

43'
Hummels niecelnie uderzał głową.

38'
Gool! Lewandowski świetnie wyszedł do prostopadłego podania i mając przed sobą tylko bramkarza pokonał go płaskim strzałem z 16 metrów!.

35'
Bayern przeważa, ale nic z tgego nie wynika.

30'
Spokojniejszy okres gry.

27'
Bayern oczywiście ma dużą przewagę.

24'
James dośrodkował do Lewandowskiego, ale jego strzał głową odbił Gulacsi.

22'
Zmiana w RB Lipsk. Konate zastąpił Wernera.

22'
James Rodriguez uderzył z powietrza, ale piłka odbiła się rykoszetem i przeleciała tuż nad poprzeczką.

21'
Groźnie pod bramką Bayernu. Poulsen z kilku metrów uderzył mocno, ale niecelnie.

19'
Goool! Bayern rozegrał ładną kombinacyjną akcję prawą stroną boiska, Robben dośrodkował w pole karne,
a tam mocnym strzałem bramkarza pokonał James Rodriguez
.

15'
Zamieszanie po rzucie rożnym, ale ostetecznie piłka dla RB Lipsk.

15'
Robben huknął z rzutu wolnego z 17 metrów, ale dobrze interweniował bramkarz i będzie rzut rożny.

13'
czerwona kartka Na podstawie wideoweryfikacji Orban ukarany czerwoną kartką!!

13'
Sędzia korzysta z VAR, aby podjąć decyzję jaką kartkę pokazać.

12'
Robben wychodził na sytuację sam na sam z bramkarzem, został sfaulowany przez Orbana i będzie rzut wolny.

9'
Rzut rożny dla Bayernu zakończony niecelnym strzałem Martineza.

7'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Werner.

6'
Akcja gości, ale będzie tylko rzut rożny.

3'
Martinez głową uderzył wysoko nad bramką.

3'
Strzał Alaby odbił się rykoszetem i będzie rzut rożny.

1'

'
Zwycięzca tego meczu zostanie liderem Bundesligi.

'
Obie drużyny rywalizowały ze sobą w środę w Pucharze Niemiec. Bayern wygrał dopiero w rzutach karnych.

'
Ławka rezerwowych Bayernu: Starke, Suele, Rafinha, Goetze, Vidal, Tolisso, Wriedt.

'
Ławka rezerwowych RB Lipsk: Mvogo, Bernardo, Konate, Laimer, Kampl, Bruma, Augustin.

'
Początek meczu o godzinie 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - RB Lipsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online