Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
1 : 2

Gliwa – Basta, Kraczunow, Piter-Bućko, Mráz – Danek (78' Korzym), Cetnarski (64' Kasprzak), Baran, Trochim – Brzyski (78' Małkowski), Piszczek.
Loska – Koj, Suarez, Wieteska, Wolniewicz – Ambrosiewicz (46' Żurkowski), Matuszek, Kurzawa, Kądzior (89' Olszewski) – Angulo, Ł. Wolsztyński (81' Ledecky).

Mecze na żywo: Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze

90+3'
Koniec meczu. Górnik pokonał Sandecję 2:1 i został liderem Lotto Ekstraklasy.

90+3'
żółta kartkaczerwona kartka Piszczek przerwał kontrę gości i obejrzał za to żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

90'
żółta kartka Kurzawa ukarany żółtą kartką.

89'
Angulo mógł rozstrzygnąć losy meczu, ale z kilku metrów uderzył prosto w bramkarza!

89'
Olszewski zastąpił Kądziora.

86'
żółta kartka Piszczek ukarany żółtą kartką.

81'
Ledecky zastąpił Łukasza Wolsztyńskiego.

78'
Korzym zastąpił Danka, a Małkowski Brzyskiego.

75'
Wieteska zablokował strzał Trochima.

70'
Loska dobrze obronił teraz strzały Trochima i Piszczka.

68'
Angulo zagrywał do Wolsztyńskiego, który był w idealnej sytuacji, ale ten fatalnie skiksował.

65'
Świetny strzał Brzyskiego z woleja z dużej odległości. Loska wybił piłkę na rzut rożny.

64'
Kasprzak zastąpił Cetnarskiego.

62'
Goool! 2:1 dla Górnika! Kurzawa świetnie zagrał do Angulo,
ten ograł z łatwością dwóch obrońców i precyzyjnym strzałem wyprowadził zabrzan na prowadzenie

59'
Spore protesty Sandecji. Suarez celowo zagrał piłkę ręką i przerwał groźną sytuację. Gospodarze domagali się drugiej żółtej i czerwonej kartki, ale Paweł Gil podjął inną decyzję. To był błąd, bo Górnik powinien grać w dziesiątkę.

57'
Goool! Górnik dopiął swego! Po dośrodkowaniu Koja z lewej strony boiska głową uderzał Angulo, Gliwa zdołał odbić piłkę,
ale wobec dobitki Matuszka był bezradny. 1:1
.

56'
Górnik stara się atakować, ale Sandecja nie daje mu złapać odpowiedniego rytmu.

54'
Wolsztyński uderzał z narożnika pola karnego. Lepiej to jednak przemilczeć, bo piłka poleciała bardzo daleko od bramki.

50'
żółta kartka Basta ukarany żółtą kartką.

46'
Za lekki strzał Kądziora i bez problemów interweniował Gliwa.

46'
Początek drugiej połowy. Żurkowski zastąpił Ambrosiewicza.

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Sandecja zasłużenia prowadzi z Górnikiem.

45+1'
Mogło być 2:0. Bardzo ładna akcja Sandecji. Piszczek zagrał do Danka, ten uderzył tuż nad poprzeczką.

45'
Fatalny strzał Angulo z dystansu. Piłka przeleciała bardzo daleko od bramki.

42'
Dobry okres gry Sandecji.

42'
Brzyski uderzał z rzutu wolnego, ale dobrze interweniował Loska.

35'
żółta kartka Suarez ukarany żółtą kartką.

34'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę przed pole karne wybili obrońcy Sandecji. Dopadł do niej Kurzawa, ale jego płaski strzał obronił Gliwa.

30'
Gooool! Po dośrodkowaniu Cetnarskiego z rzutu wolnego strzałem głową z czterech metrów gola zdobył Piter-Bućko!

26'
Nuda - tak najlepiej można podsumować dotychczasową grę.

23'
Aktywny jest Kurzawa, który w ostatnich minutach kilka razy dośrodkowywał w pole karne Sandecji. Górą jednak obrońcy.

17'
Jak na razie jest to bardzo słabe spotkanie.

14'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

11'
Sporo gry w środkowej strefie boiska.

7'
żółta kartka Żółta kartka dla Brzyskiego.

6'
Kurzawa z rzutu wolnego trafił w obrońcę.

1'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sandecja Nowy Sącz - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online