Lech Poznań - Chazar Lenkoran online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Lech Poznań - Chazar Lenkoran

90'
Jak mogliście obejrzeć na naszej transmisji wideo Lech pokonał Chazar i awansował do kolejnej rundy Ligi Europejskiej. W III rundzie eliminacyjnej dojdzie do meczu AIK Sztokholm - Lech Poznań. Oba mecze na żywo w naszym serwisie.

10'
W związku z tym, że możecie u nas obejrzeć transmisje wideo relacja tekstowa zostanie przerwana. Zapraszamy do oglądania meczu na żywo. KLIKNIJ TUTAJ

9'
Tymaczasem mamy dla Was niespodziankę. KLIKAJĄC TUTAJ można obejrzeć transmisję wideo.

6'
Było groźnie pod bramką Lecha. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki przez jednego z zawodników Chazara, przewrotką niecelnie uderzał Subasić.

5'
Lech stara się atakować.

1'
Na stadionie minuta ciszy z powodu śmierci Macieja Opali, byłego fotoreportera Lecha. Na trybunach kibice zaprezentowali transparent z jego podobizną oraz odpalili racę tworząc z nich krzyż.

1'
Początek meczu i od razu strzał T0neva z dystansu zablokowany przez obrońcę Chazara.

0'
U góry prezentujemy składy obu drużyn.

0'
Piłkarze obu drużyn już na boisku.

0'
Pewne jest, że żadna telewizja nie pokaże tego meczu na żywo. Nie macie więc co szukać transmisji wideo na innych stronach, bo nikt nie emituje z Poznania sygnału. Jedynie w telewizji WTK będzie można obejrzeć o 22:20 retransmisję z meczu Lech - Chazar. Postaramy się również, aby u nas można było ją zobaczyć.

0'
Witamy ze stadionu przy ul. Bułgarskiej.

0'
Serwis meczenazywo.tv zaprasza na tekstową relację live. Początek tuż przed godziną 20. Jeśli pojawi się jakaś transmisja wideo, to na pewno będzie można ją u nas obejrzeć.

0'
Zapraszamy na transmisje online z meczu Lech Poznań - Chazar Lenkoran. Niestety najprawdopodobniej żadna z telewizji nie pokaże tego meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Chazar Lenkoran, to zapraszamy do śledzenia meczu online