Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Kelemen - Burliga, Runje, Guti, Tomasik - Wlazło, Romańczuk - Frankowski (80' Sheridan), Świderski (66' Pospisil), Novikovas (88' Sekulski) - Cernych.
Polacek - Woźniak (72' Janus), Todorovski, Guldan, Jach, Balić - Pawłowski, Kubicki, Jagiełło (65' Mazek) - Świerczok, Tuszyński (46' Matuszczyk).

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok zdobywa trzy punkty. W przekroju całego meczu była zespołem lepszym. Zagłębie tylko momentami przejmowało inicjatywę, co wystarczyło tylko na jednego gola.

90+4'
Pospisil zepsuł świetną okazję! Będąc sam na sam z Polackiem nie najlepiej przyjął sobie futbolówkę, co umożliwiło bramkorzowi wybicie jej poza pole karne. Po chwili pomocnik uderzył z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

90+2'
Wszystko wskazuje na to, że wynik nie ulegnie już zmianie.

90'
Arbiter przedłużył spotkanie o cztery minuty.

89'
Polacek dobrym wyjściem wyłapał dośrodkowanie Cernycha.

88'
Ostatnia korekta w jedenastce białostoczan: Sekulski zastąpił Novikovasa.

86'
Centra Janusa wprost w ręce Kelemena.

85'
Gracze trenera Mamrota grają spokojnie i starają się do niedopuszczenia do straty dwubramkowego prowadzenia.

83'
Zagłębie cały czas próbuje odpowiedzieć, ale ataki są bezskuteczne.

81'
Mazek za długo zwlekał z oddaniem strzału w szesnastce gospodarzy i ostatecznie nie zdołał uderzyć.

80'
Roszada w zespole Jagiellonii: Sheridan wszedł, Frankowski zszedł.

79'
Cernych mocno uderzył z powietrza, ale była to próba chybiona.

78'
3:1! Frankowski ze stoickim spokojem pokonał Polacka!
Przebojowy zawodnik dostał podanie od Cernycha w pole karne i udaną podcinką trafił do bramki.

77'
żółta kartkaNovikovas dostał kartonik w kolorze żółtym za symulowanie.

76'
Tomasik oddalił zagrożenia po dograniu z kornera.

75'
Jach był bliski dojścia do piłki po zgraniu Świerczoka. Będzie rzut rożny.

74'
Zawodnik gospodarzy wraca do gry.

73'
Ucierpiał przy tym Romańczuk. Litwin przypadkowo trafiony przez Świerczoka. Pomocnik potrzebuje pomocy medycznej.

73'
Uderzenie z dystansu Świerczoka przeszło nad bramką.

72'
Trzecia zmiana w ekipie z Lubina: Janus zastąpił Woźniaka.

71'
żółta kartkaKartka dla Romańczuka za przewinienie taktyczne.

69'
Pospisil! Świeżo wprowadzony piłkarz miał doskonałą sytuację do podwyższenia prowadzenia! Źle jednak trafił w piłkę i okazja została zmarnowana.

68'
Wlazło trafił w mur, jego poprawka wylądowała w rękawicach golkipera.

67'
Rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów od bramki Polacka.

66'
Jest także zmiana w drużynie z Białegostoku: Pospisil pojawił się w miejsce Świderskiego.

65'
Druga korekta w składzie Zagłębia: Mazek wszedł za Jagiełłę.

65'
żółta kartkaGuti otrzymał żółty kartonik.

64'
Świerczok dobrze zabrał się z futbolówką, zdecydował się na strzał zza szesnastki, zrobił to jednak zbyt słabo, aby pokonać bramkarza.

63'
Białostoczanie nie mają kontroli nad spotkaniem, tak jak w pierwszej części.

62'
Uderzenie z dystansu w wykonaniu Frankowskiego zostało zablokowane.

61'
Główka Guldana była niecelna. Od bramki wznowi grę Kelemen.

61'
Lubinianie znacznie lepiej prezentują się w drugiej części meczu. Kolejny rzut rożny dla podopiecznych Piotra Stokowca.

60'
Świerczok złapany na pozycji ofsajdowej.

58'
Matuszczyk ładnie zabrał się z piłką przed polem karnym, ale jego późniejsza decyzja o podaniu do Świerczoka nie była najlepsza - zamiast do swojego kolegi, zagrał prosto do bramkarza.

57'
Szybka kontra Jagiellonii, zabrakło jednak precyzji w ostatnim zagraniu na pole karne.

56'
Pomimo kilku prób, goście nie zdołali uderzyć na bramkę Kelemena po tym rzucie rożnym.

55'
Pawłowski wywalczył korner dla swojej drużyny.

54'
2:1! Świerczok zdobywa bramkę kontaktową!
Znakomite prostopadłe podanie Matuszczyka doszło do Woźniaka, ten minął golkipera i jednocześnie wyłożył futbolówkę snajperowi Zagłębia, który pewnie umieścił ją w siatce.

53'
Zbyt mocne dośrodkowanie Todorovskiego wyszło za linię końcową.

51'
żółta kartkaObyło się bez zagrożenia, a po chwili Todorovski nieprzepisowo zatrzymał rozpędzającego się Novikovasa. Żółty kartonik dla zawodnika gości.

50'
Burliga w ostatniej chwili zablokował Pawłowskiemu możliwość strzału z pola karnego! Tylko rzut rożny.

49'
Niezwykle aktywny dzisiaj Cernych stworzył okazję do uderzenia Novikovasowi. Skrzydłowy Jagiellonii uderzył bez przyjęcia, futbolówka poszybowała jednak wysoko nad poprzeczką.

47'
Cernych bardzo łatwo zabrał piłkę Todorovskiemu, wbiegł w pole karne i dograł. Jego zagranie udanie przeciął Polacek.

46'

W zespole Zagłębie postanowiono dokonać jednej zmiany: Matuszczyk zastąpił Tuszyńskiego.

Zawodnicy wracają na plac gry.

Statystyki:

Gospodarze są stroną lepszą i zasłużenie prowadzą po 45 minutach. Goście z Lubina pomimo starań, nie byli w stanie odpowiedzieć na ataki białostoczan.

45'
Świderski mocno zagrał piłkę w pole karne, ale zrobił to wprost pod nogi Jacha.

43'
Fantastyczne przyjęcie górnej piłki przez Novikovasa, później jednak źle zagrywał i ją stracił.

42'
Płaskie wstrzelenie futbolówki przez Burligę nie znalazło adresata.

40'
Przeciągnięte dośrodkowanie Frankowskiego opuściło boisko.

39'
Gracze z Podlasia mają pełną kontrolę nad meczem.

38'
Nieporozumienie pomiędzy Gutim i Cernychem, włączający się w akcję ofensywną defensor pobiegł w inne miejsce, niż te, w które zagrywał litewski zawodnik.

37'
Nie było zagrożenia po tym stałym fragmencie.

36'
Zagłębie dostało rzut wolny na połowie Jagiellonii Białystok.

34'
Wielki błąd linii defensywnej gości prawie przyniósł gospodarzom trzeciego gola! Prawie, ponieważ Cernych skiksował i futbolówka przeszła obok słupka.

33'
Piłkarze trenera Stokowca nie mają kontroli nad spotkaniem w ostatnich momentach.

31'
Uderzenie "fałszem" Cernycha z obrębu szesnastki nie poleciało w światło bramki! Minimalnie niecelna próba.

30'
Dobre wyjście w powietrze Balicia oddaliło niebezpieczeństwo.

29'
Następny stały fragment gry z lewego narożnika dla podopiecznych Ireneusza Mamrota.

28'
Obrońcy wybili futbolówkę, Miedziowi podjęli próbę kontrataku, jednak nie przyniosła ona powodzenia.

28'
Jeszcze jeden korner.

27'
Guldan wślizgiem uniemożliwił Cernychowi oddanie precyzyjnego strzału z pola karnego. Następny rzut rożny.

26'
Obyło się bez większego zagrożenia w szesnastce Zagłębia.

25'
Zablokowana wrzutka Tomasika. Korner dla gospodarzy.

24'
Szybkie zagranie Burligi w kierunku Świderskiego zostało przerwane przez Guldana.

22'
Balić złapany na spalonym.

21'
Nie był to poważny uraz, napastnik już powrócił do gry.

20'
Tuszyński leży na murawie. Potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

18'
Kolejny atak pozycyjny lubinian zakończył się niepowodzeniem.

17'
2:0! Świderski podwyższa prowadzenie!
Jagiellonia przeprowadziła znakomitą kontrę. Długie podanie do Cernycha, Litwin ograł obrońcę, przyśpieszył i dokładnie podał Świderskiemu, który nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem Polacka.

15'
Zagranie Romańczuka do wybiegającego Cernycha było nieco za mocne dla snajpera białostoczan.

13'
Piłka po strzale Woźniaka zza pola karnego przeszła nad poprzeczką.

12'
Gra przerwana, jeden z piłkarzy gości popełnił przewinienie w ofensywie.

11'
Pawłowski huknął z daleka, sprawiając tym samym problemy Kelemenowi. Słowak odbił piłkę przed siebie, na pomoc nadeszli defensorzy, którzy wybili ją za linię końcową. Rzut rożny.

9'
Centra Balicia, Guti wyskoczył w powietrze i uprzedził Świerczoka.

8'
Świetny zwód Novikovasa, skrzydłowy minął Todorovskiego, jego późniejsze podanie zostało jednak przecięte.

6'
Lubinianie zaczęli przejmować inicjatywę.

4'
Szybka odpowiedź Zagłębia! Świerczok oddał strzał z pola karnego, futbolówka minęła słupek. Wyrównanie było blisko.

3'
Świerczok padł w polu karnym, arbiter wykluczył możliwość podyktowania rzutu karnego.

2'
1:0! Cernych otwiera wynik spotkania!
Litwin uderzył z dystansu, po którym piłka została zablokowana, napastnik wykorzystał zamyślenie obrońców, wbiegł w szesnastkę i trafił do siatki.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Zawodnicy wyjściowych składów wychodzą na murawę. Mecz rozpocznie się już za chwilę.

*'
System VAR będzie wykorzystywany w dzisiejszym spotkaniu.

*'
Rozjemcą nadchodzącego starcia będzie Pan Szymon Marciniak (Płock).

*'
W drużynie z Lubina zabrakło z różnych przyczyn: Daniela Dziwniela, Bartosza Kopacza, Sebastiana Boneckiego, Konrada Forenca i Filipa Starzyńskiego.

*'
Braki kadrowe gospodarzy: ze względu na niedawno wyleczony uraz, nie ma w osiemnastce meczowej Damiana Węglarza.

*'
Rezerwowi Zagłębia: Hładun, Mazek, Janus, Janoszka, Tosik, Matuszczyk, Czerwiński.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Pawełek, Mitrović, Guilherme, Sheridan, Grzyb, Pospisil, Sekulski.

*'
Trenerzy obydwu ekip odkryli karty - wyjściowe składy zostały przedstawione.

*'

*'
Natomiast lubinianie przystępują do tego meczu z chęcią zrehabilitowania się po przegranej w Pucharze Polski. Miedziowi polegli w ćwierćfinale na własnym boisku z Koroną Kielce 0:1.

*'
Białostoczanie nie mają najlepszej formy w obecnym okresie. Podopieczni Ireneusza Mamrota ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśli ponad miesiąc temu.

*'
Początek tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:30.

*'
Witamy Państwa bardzo serdecznie! Większość rozstrzygnięć czternastej serii gier już za nami. Do końca pozostały trzy starcia. Zapraszamy na pierwszy niedzielny pojedynek, w którym Jagiellonia Białystok zmierzy się z Zagłębiem Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online