Legia Warszawa - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 0

Malarz - Holosek, Pazdan, Astiz, Broź - Kucharczyk, Mączyński (75' Pasquato), Hamalainen (86' Kopczyński), Jodłowiec, Guilherme - Niezgoda (65' Sadiku)
Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak - Sołdecki, Marciniak (82' Jurado) - Kun, Piesio (60' Jazvić), Szwoch - Siemaszko (70' Zarandia)

Niezgoda (37.)
Kucharczyk (85.)

Astiz (72.) żółta kartka
Guilherme (80.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Arka Gdynia

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Klub z Warszawy awansował na pozycję wicelidera aktualnego sezonu LOTTO Ekstraklasy. Arka Gdynia, pomimo słabego wyniku, pokazała się z dobrej strony.
Klub z Gdyni w następnej serii gier będzie rywalizować z Lechią Gdańsk.

Koniec spotkania! Legia odniosła cenne zwycięstwo!

90+2'
Damian Zbozień ładnie wygrał powietrzną batalię, w polu karnym Legii. Efektownie złożył się do strzału, jednak ostateczny efekt był niesatysfakcjonujący. Piłka poleciała obok prawego słupka.

90+1'
Michał Kucharczyk popisał się dużym piłkarskim sprytem. Skrzydłowy wymusił na przeciwniku realizację faulu taktycznego.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

88'
Łukasz Broź wybrał indywidualne rozwiązanie akcji. Strzał okazał się daleki od oczekiwań.

86'
Trener Jozak skorzystał z trzeciej zmiany. Michał Kopczyński za Hamalainena.

85'
2:0! Legia, za sprawą Michała Kucharczyka, podwyższyła stan meczu! Skrzydłowy gospodarzy kapitalnie został obsłużony przez Pasquato. Kucharczyk, mając sytuację, zachował się jak rasowy napastnik.

83'
Arkadiusz Malarz zdecydowanie sparował futbolówkę. Arka Gdynia chciała coś stworzyć po rzucie rożnym.

82'
Ruben Jurado jest już chyba ostatnią deską ratunku dla Arki. Adam Marciniak wylądował na ławce rezerwowych.

80'
żółta kartka Guilherme nie zagra w następnej kolejce, 15. Brazylijczyk otrzymał żółtą kartkę, za uniemożliwienie bramkarzowi w rozpoczęciu gry.

79'
Ależ tłok pod bramką Arki Gdynia. Sędzia główny dojrzał w ogromnym zamieszaniu przewinienie w wykonaniu stołecznej drużyny.

78'
Wisi w powietrzu podwyższenie dla Legii! Michał Kucharczyk trafił w poprzeczkę! Steinbors efektownie musnął piłkę rękawicami.

77'
Legia stara się jak najdłużej utrzymać przy futbolówce.

75'

74'
Zmiana. Krzysztof Mączyński udostępnił miejsce na boisku. Pasquato otrzymał swoją szansę.

72'
żółta kartka Za wykonanie ostrego wejścia na nogę rywala żółtą kartkę obejrzał Inaki Astiz.

71'
Sytuacja sporna! Guilherme domagał się odgwizdania jedenastki. W jego opinii, ręką zagrał interweniujący obrońca.

70'
Rafał Siemaszko nie miał dzisiaj wiele sytuacji bramkowych. Sztab szkoleniowy gdynian wydelegował Zarandię.

69'
Filip Jazvić, podczas przyjmowania piłki, zagrał ręką. Sędzia dopatrzył się przewinienia.

68'
Na pozycji spalonej uchwycono dwóch piłkarzy Arki Gdynia.

67'
Arkadiusz Malarz wykazał się ogromnym refleksem! Inaki Astiz, podczas próby wybicia piłki, był bliski zaskoczenia swojego bramkarza. Malarz w porę zbił futbolówkę na poprzeczkę.

66'
Arkadiusz Malarz zachował się asekuracyjnie, odbijając futbolówkę na rzut rożny. W pobliże jego bramki poleciało wielce nieprzyjemna centra.

65'
Na brawa w pełni zasłużył Jarosław Niezgoda. Strzelca gola w tym spotkaniu zastąpił Sadiku.

64'
Hamalainen wziął się do cięższej pracy w ofensywie. Fiński gwiazdor wypracował sytuację strzelecką Guilherme. Ten szybko uderzył, ale jego strzał został ofiarnie powstrzymany.

64'

62'
Filip Jazvić spróbował wykończyć wykończyć bardzo długo wybity aut. Strzał głową okazał się zupełnie niecelnie.

61'
W statystyce "strzały" możemy ujrzeć remis. Obie strony zanotowały po sześć prób.

60'
Filip Jazvić pojawił się na płycie boiska. Grzegorz Piesio został ściągnięty przez Leszka Ojrzyńskiego.

59'
W składzie Arki za chwilę dojdzie do pierwszej zmiany.

57'
Jarosław Niezgoda po cichu liczył na błąd w ustawieniu Helstrupa. Dla napastnika Legii los się nie uśmiechnął, środkowy obrońca Arki zaliczył udaną interwencją.

56'
Damian Zbozień, mimo wielkich chęci, nie uniknął ofsajdu. Legia ma rzut wolny.

55'
Michał Kucharczyk podjął ryzyko, strzelają z woleja. Ambitny plan nie przyniósł Legii większej korzyści. Piłka, po strzale z kilkunastu metrów, powędrowała nad poprzeczką.

53'
Na placu gry walka na całego. Nikt nie odstawia nogi, nikt nie odpuszcza żadnych starć.

52'
Na sporym ofsajdzie znalazł się Rafał Siemaszko. Napastnik Arki przyjął decyzję składu sędziowskiego z dużą pokorą.

51'
Warcholak upadł na boisko. W jego polu karnym faulował w ofensywie Michał Kucharczyk.

50'
Michał Kucharczyk został perfidnie zahaczony przez Grzegorza Piesio. Żółtego kartonika nie było w tej sytuacji.

49'
Łukasz Broź miał ogromne pretensje do sędziego. Ten uznał, że wślizg został zakwalifikowany do przyznania rzutu wolnego.

48'
Bez zmian w składach obu ekip.

47'
Gospodarze potrafią wyjść z trudnej pozycji. Arka próbuje bardzo wysoko odebrać futbolówkę.

46'
Wracamy do meczu! Legia zainaugurowała drugą odsłonę spotkania.

Mariusz Złotek nie przedłużył czasu I połowy meczu. Jest przerwa!

44'
Za chwilę poznamy wymiar dodatkowego czasu.

42'
Steinbors zachował klasę na linii! Bramkarz perfekcyjnie wybronił strzał Guilherme, który pokusił się o efektowne "nożyce". Zagranie miało wielkie szanse powodzenia.

41'
Rafał Siemaszko dośrodkowywał z prawej flanki boiska. Michał Pazdan, który genialnie się ustawił, zażegnał niebezpieczeństwo.

40'
Adam Hlousek subtelnie przerwał faulem taktycznym atak Arki. Sędzia nie podjął werdyktu o pokazaniu żółtej kartki.

39'

37'
GOL! Legia wyszła na prowadzenie! Jarosław Niezgoda wybornie sfinalizował wyśmienitą centrę z rzutu wolnego. Asystę na swoim koncie zanotował Michał Kucharczyk.

36'
Arkadiusz Malarz pewnie zatrzymał uderzenie Warcholaka. Obrońca Arki umiejętnie się ustawił w polu karnym przeciwnika, w czasie stałego fragmentu gry.

35'

33'
Stołeczna drużyna coraz bardziej się rozkręca w ofensywie.

32'
Sołdecki łapał rywala za koszulkę. Sędzia przyznał Legii rzut wolny.

30'
Guilherme wziął odpowiedzialność za wykonanie rzutu wolnego. Piłkę, skutecznie wybił główką jeden z obrońców drużyny gości.

29'
Guilherme podjął kolejną próbę zagrania prostopadłego podania do Jarosława Niezgody. Brazylijczyk wyraził rozczarowanie, jak piłka utknęła w nogach obrońcy Arki.

28'
Obie drużyny starają się jak najbardziej szanować futbolówkę. Obie strony stawiają na spokojniejsze rozegranie.

26'
Legia Warszawa ma szansę na wskoczenie na pozycję wicelidera obecnego sezonu LOTTO Ekstraklasy. Do realizacji tego celu potrzebna jest dzisiejsza wygrana.

25'

23'
Wysoki pressing Arki jest problemem dla piłkarzy gospodarzy. Gdynianie o mały włos nie stworzyliby zagrożenia, po efektownym odbiorze futbolówki, tuż pod szesnastką rywala.

22'
Jarosław Niezgoda nieudolnie zamknął zagranie z rzutu wolnego. Nową akcję wznowi Steinborns.

21'
Zawodnik zespołu przyjezdnych zagrał piłkę ręką.

20'
Arka próbuje wysoko atakować.

18'
Mateusz Szwoch bez pardonu zatrzymał rajd swojego przeciwnika.

17'

15'
Arkadiusz Malarz daleko wyszedł z bramki. Ryzyko było wielkie, ale goalkeeper gospodarzy zrobił wszystko doskonale. Na prostopadłe podanie liczył Patryk Kun.

14'
Helstrup postanowił zaliczyć długi cross w szesnastkę Legii. Arkadiusz Malarz nie miał najmniejszych problemów ze skutecznym chwytem futbolówki.

13'
Legia przeprowadziła ciekawą, kombinacyjną akcję. Guilherme pokusił się o niezłe, prostopadłe podanie w kierunku Niezgody. Snajpera warszawskiej ekipy w porę uprzedził Steinbors.

12'
Mamy otwarte zawody. Obie drużyny nie boją się grać ofensywnie.

10'
Na pierwszą, ciężką próbę został wystawiony Arkadiusz Malarz. Doświadczony bramkarz musiał się solidnie nagimnastykować, by wyciągnąć strzał, który oddał Patryk Kun. Futbolówka leciała w prawe okno.

8'
Rafał Siemaszko nie dał się rozpędzić Michałowi Kucharczykowi. Zespół sędziowski dosyć szybko wychwycił przewinienie.

7'
Łukasz Broź zdecydował się na dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Futbolówka przeleciała obok napastników Legii Warszawa.

6'
Hamalainen wykonał przepiękne, prostopadłe podanie. Arbiter liniowy nie docenił jednak jego starań, wskazując ofsajd, na którym znajdował się Niezgoda.

5'
Na stadionie w Warszawie znajduje się wóz systemu VAR. Na czele jego komisji dzisiaj stoi Daniel Stefański.

3'
Grzegorz Piesio spojrzał się w kierunku arbitra liniowego. Ten zasygnalizował pozycję spaloną. Od rzutu wolnego rozpoczną "Wojskowi".

2'
Jarosław Niezgoda rozpędzony! Napastnik Legii upadł na murawę, przed polem karnym gdynian. Sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

1'
Grę rozpoczęła Arka Gdynia. Już w piętnastej sekundzie padł celny strzał na bramkę Arkadiusza Malarza. Uderzenie pofrunęło niemal z połowy boiska.

*'

*'
Piłkarze obu klubów weszli na murawę.

*'
Przed każdym domowym meczem ligowym Legii odegrany musi być "Sen o Warszawie".

*'
W tym tygodniu obie ekipy grały w Pucharze Polski. Legia Warszawa gładko rozprawiła się na wyjeździe z Bytovią Bytów (3:1).
Z kolei, Arka Gdynia, w delegacji, nie dała szans Chrobremu Głogów (2:0)

*'
Aktualny mistrz Polski jeszcze w tym sezonie ligowym nie odniósł porażki na swoim terytorium. Na sześć gier udało się pięciokrotnie zwyciężyć oraz jeden raz zanotować remis.

*'
Pan Mariusz Złotek zadba o to, aby nadchodzące zawody były rozgrywane w sportowej atmosferze.

*'
Szkoleniowiec Romeo Jozak wydelegował taki skład osobowy!

*'
Trener Arki, Leszek Ojrzyński, w porównaniu z poprzednim spotkaniem ligowym przeprowadził jedną zmianę. Marciniak znalazł się w pierwszym składzie, kosztem Sambea.

*'

*'
Witam wszystkich fanów polskiej Ekstraklasy! O godz. 18:00, Legia Warszawa zagra swój mecz ligowy z Arką Gdynia.
Nasz serwis przygotuje z tej okazji obszerne sprawozdanie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online