Roma - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Roma
Chelsea
3 : 0

Becker - Florenzi (75' Manolas), Fazio, Jesus, Kolarov - Nainggolan, De Rossi, Strootman - El Shaarawy (75' Gerson), Dżeko, Perotti (87' Pellegrini).
Courtois - Rudiger, Luiz, Cahill (56' Willian) - Azpilicueta, Bakayoko, Fabregas (71' Drinkwater), Alonso - Pedro, Morata (75' Batshuayi), Hazard.

El Shaarawy (1.)
El Shaarawy (36.)
Perotti (63.)

Mecze na żywo: Roma - Chelsea

Rzymianie zasłużenie pokonali Chelsea i tym samym wyszli na prowadzenie grupy C. Londyńczycy zagrali bardzo słabo.

90+2'
Na ofsajdzie złapany Batshuayi.

90+1'
Za mocne podanie Williana do Pedro, futbolówka opuściła linię końcową.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

89'
Obyło się bez zagrożenia.

89'
Wybita futbolówka po wrzutce Hazarda. Korner.

88'
Rozgrywane niezwykle wolno ataki gości nie mają większych szans powodzenia.

87'
Trzecia roszada w klubie z Półwyspu Apenińskiego: Pellegrini zajął miejsce Perottiego.

85'
Wszystkie próby, jakich podejmują się piłkarze z Londynu są nieudane lub rozbijane przez obrońców Romy.

84'
Drinkwater otrzymał futbolówkę, podjął decyzję o huknięciu z dystansu. Zrobił to jednak za słabo, dobrze ustawiony golkiper bez problemu złapał piłkę.

83'
Rykoszet po uderzeniu Pedro. Rzut rożny dla Chelsea.

82'
Hazard oddał rozpaczliwy strzał zza szesnastki, który nie mógł zaskoczyć Beckera.

80'
Zamieszanie w polu karnym gości, ostatecznie piłka wybita przez Drinkwatera.

79'
Fenomenalna interwencja belgijskiego golkipera po główce Manolasa! Grek nie może uwierzyć, że to nie wpadło do siatki. Następny rzut rożny.

78'
Courtois świetnie odbił uderzenie Nainggolana! Korner dla Romy.

77'
Nie najlepsza centra Pedro doszła do Beckera.

75'
Ostatnia zmiana również w Chelsea: Batshuayi wszedł, Morata wszedł.

75'
Zmiany w Romie: Gerson i Manolas weszli na boisko w miejsce El Shaarawego i Florenziego.

73'
Obrońcy Chelsea znowu źle się zachowali, co dało szansę Dżeko na oddanie strzału. Tak też zrobił Bośniak, ale nie trafił w światło bramki.

72'
Kolejne dośrodkowanie Pedro, Jesus ponownie wybił futbolówkę poza szesnastkę.

71'
Druga korekta w składzie The Blues: Drinkwater zastąpił Fabregas.

69'
Hazard mocno wstrzelił w pole karne, nikt jednak nie zamknął tego zagrania.

68'
Perotti! Argentyńczyk był bardzo blisko zdobycia drugiego gola! Po błędzie defensywy, Dżeko zagrał do niepilnowanego skrzydłowego, ten zdecydował się na uderzenie, które przeszło nad poprzeczką.

67'
Zawodnicy Chelsea wyglądają na zrezygnowanych.

66'
Kontratak przerodził się jednak w atak pozycyjny, rzymianie nie chcą forsować tempa gry.

65'
Bardzo złe podanie Fabregasa umożliwiło gospodarzom wyprowadzenie kontry.

63'
3:0! Perotti bardzo mocnym strzałem ze sporej odległości pokonał Courtoisa. Belg bez żadnych szans na obronę.

61'
Morata przy próbie przedarcia się, został łatwo zatrzymany przez Fazio.

60'
Ostre dośrodkowanie Pedro, Morata nieco zwolnił w trakcie dobiegania w kierunku zagrania, przez co nie zdołał sięgnąć futbolówki.

59'
Rzymianie prezentują bardzo wyraźny spokój w grze.

57'
Uderzenie z dystansu Moraty, piłka po próbie Hiszpana minęła bramkę.

56'
Pierwsza zmiana w Chelsea: Cahill zszedł z boiska, za niego pojawił się Willian.

54'
Dżeko oddał potężny, ale i niecelny strzał z szesnastki The Blues.

53'
Na niewielkim spalonym złapany Morata.

52'
Atak pozycyjny gości zakończył się niepowodzeniem.

51'
Brzydki faul Jesusa na Moracie. Arbiter nie ukarał brazylijskiego obrońcy żółtą kartką.

50'
Londyńczycy nie mają pomysłu na rozegranie piłki. Rzymianie mają kontrolę nad spotkaniem.

49'
Dośrodkowanie Kolarova bez kłopotów złapał Courtois.

48'
Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Courtoisa.

47'
Zablokowany strzał Kolarova z pola karnego. Rzut rożny dla Romy.

46'

Bez zmian w wyjściowych składach.

Zawodnicy wrócili na murawę po zakończonej przerwie.

Gospodarze zasłużenie prowadzą po pierwszej części spotkania. Pomimo wyrównanego meczu, są stroną skuteczniejszą, grającą zdecydowanie pewniej.

45+1'
Atak prawą stroną w wykonaniu Pedro zakończył się niepowodzeniem.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu.

44'
Główka Bakayoko przeszła minimalnie obok słupka! Duże szczęście Romy.

43'
Mocne uderzenie Alonso sprawiło kłopoty Beckerowi. Rzut rożny dla gości.

42'
Morata znalazł się na ofsajdzie.

41'
Azpilicueta ponownie na murawie.

40'
Rzymianie spokojnie rozgrywają między sobą piłkę.

39'
The Blues przez moment będą grali "w dziesiątkę".

38'
Azpilicueta potrzebuje pomocy medyków. Prawy obrońca chwilowo poza placem gry.

36'
2:0! El Shaarawy wykorzystuje wielki błąd Rudigera!
Niemiecki defensor przepuścił piłkę w prostej sytuacji, a to wykorzystał grający na skrzydle piłkarz gospodarzy i umieścił futbolówkę w siatce.

35'
Szybka akcja Romy zakończyła się strzałem El Shaarawego. Udanie interweniował Courtois i będzie korner.

34'
Niedokładne podanie Pedro, nikt z partnerów nie doszedł do zagrania.

33'
Perotti złapany na spalonym.

31'
Dogranie Hazarda z lewego skrzydła w kierunku Pedro zostało skutecznie przecięte przez obrońców gospodarzy.

30'
Po interwencji sztabu medycznego, skrzydłowy Chelsea wraca do gry.

29'
Hazard leży na murawie po wejściu Florenziego. Sędzia nie odgwizdał faulu, choć jak pokazują powtórki, powinien. Boczny defensor Romy ewidentnie nadepnął Belga tuż przed linią pola karnego.

28'
Uderzenie Fabregasa zostało zablokowane. Goście w natarciu.

25'
Morata! Hiszpański napastnik miał doskonałą okazję do wyrównania po zablokowanym wybiciu piłki. Były snajper Realu Madryt z kilku metrów uderzył ponad bramką.

24'
Kolejny strzał z daleka Hazarda, kolejny raz skutecznie wyłapał futbolówkę bramkarz.

22'
Piłka po centrze Kolarova ostatecznie wylądowała na 20 metrze, gdzie na uderzenie zdecydował się De Rossi. Próba włoski pomocnik była jednak zdecydowanie za silna.

21'
Rzut rożny dla rzymian.

20'
Indywidualny rajd Hazarda zakończył się strzałem belgijskiego skrzydłowego. Niedostatecznie mocnym, aby Becker skapitulował.

19'
Zbyt mocne dośrodkowanie Kolarova wyszło poza boisko. Od bramki wznowi Courtois.

17'
Niska wrzutka Azpilicuety została przecięta przez Jesusa.

15'
Przyblokowana centra Alonso, The Blues cały czas przy piłce.

14'
Nieudana próba rozegrania akcji na jeden kontakt w wykonaniu Chelsea.

13'
Bakayoko oddał strzał z dystansu, który został zablokowany.

11'
Hazard złapany na pozycji spalonej.

9'
Nainggolan huknął z dystansu, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

7'
Londyńczycy chcą szybko odrobić straty, jak do tej pory nieskutecznie.

6'
Przeciągnięte dośrodkowanie Alonso wyszło za linię końcową.

5'
Zacięty pojedynek od samego początku, obie strony grają ofensywnie.

4'
Becker świetnie odbił uderzenie Hazarda! Długie podanie Fabregasa do Belga, skrzydłowy wpadł w szesnastkę, strzelił, jednak za słabo, aby pokonać golkipera.

2'
Chwilę wcześniej Pedro miał również okazję na bramkę, ale w polu karnym nie trafił czysto w futbolówkę.

1'
1:0! El Shaarawy otworzył wynik meczu!
Znakomity strzał zewnętrzną częścią stopy zza szesnastki i piłka wpadła do siatki. Courtois nie miał większych szans na obronę.

1'
Spotkanie rozpoczęte!

*'
W tle rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów, pierwszy gwizdek arbitra głównego już za moment!

*'
Obydwie "jedenastki" zameldowały się na murawie Stadio Olimpico.

*'
Arbitrem spotkania będzie pochodzący ze Szwecji, Pan Jonas Eriksson.

*'
Sytuacja w grupie C: na czele ekipa ze stolicy Anglii, która zebrała siedem punktów. Na drugim miejscu Roma, ze stratą dwóch oczek. Najniższe miejsce na podium zajmuje Atletico Madryt, tracąc do lidera pięć punktów. "Czerwoną latarnią" jest Karabach FK. Azerski klub zdołał zdobyć tylko jeden punkt.

*'
Na ławce rezerwowych zasiądą następujący piłkarze: Caballero, Christensen, Zappacosta, Kenedy, Drinkwater, Willian, Batshuayi.

*'
Szkoleniowiec Chelsea, Antonio Conte, również odkrył karty.

*'
Rezerwowi: Skorupski, Moreno, Manolas, Gerson, Gonalons, Pellegrini, Cengiz.

*'
Poznaliśmy skład zespołu z Półwyspu Apenińskiego.

*'
Gospodarze nadchodzącego starcia również nie polegli ani nie zremisowali od tamtego momentu.

*'
Londyńczycy, choć nie są w swojej najlepszej formie, od remisu z rzymianami zanotowali same zwycięstwa.

*'
Rozkład jazdy dzisiejszego dnia:

*'
Blisko dwa tygodnie temu byliśmy świadkami pierwszego spotkania pomiędzy tymi drużynami. Po bardzo zaciętym spotkaniu, obie strony podzieliły się punktami, a na wyniku końcowym widniało 3:3.

*'
Godzina, na którą zaplanowany jest początek tego pojedynku, to 20:45.

*'
Dobry wieczór! Przed nami niezwykle ciekawe starcie w stolicy Włoch w ramach Ligi Mistrzów: AS Roma podejmie Chelsea. Zapraszamy Państwa serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z tego meczu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Roma - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online