Celtic - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Celtic
1 : 2

Gordon – Lustig, Boyata, Bitton, Tierney – Brown, Armstrong (79' Griffiths) – Forrest, McGregor, Sinclair (64' Rogic) – Dembele.
Ulreich - Rafinha, Boateng, Suele, Alaba - Martinez, Vidal (59' Rudy), Tolisso (83' Kimmich), James - Robben (90+3' Thiago), Coman

McGregor (74.)
Coman (22.)
Martinez (77.)

Mecze na żywo: Celtic - Bayern Monachium

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na jutrzejsze spotkania Ligi Mistrzów.

90+6'
Koniec meczu. Bayern pokonał Celtic 2:1.

90+6'
Dobrze spisuje się obrona Bayernu, który nie dopuszcza do zagrożenia.

90+3'
Nie zanosi się, aby coś w tym meczu miało się zmienić.

90+3'
Thiago zastąpił Robbena.

90'
Mecz potrwa jeszcze 6 minut.

86'
Mecz toczony był w kapitalnym tempie, ale drugi gol Bayernu sprawił, że na boisku jest spokojniej.

83'
Kimmich zastąpił Tolisso.

81'
Gra wznowiona. Obaj zawodnicy wrócili na boisko.

80'
Cały czas opatrywany jest również Bitton, który również ucierpiał.

79'
Griffiths zastąpił Armstronga.

78'
Mamy przerwę w grze, ponieważ Martinez strzelając gola rozciął łuk brwiowy i krwawi.

77'
Szybka odpowiedź Bayernu i jest 2:1 dla gości. Po dośrodkowaniu z lewej strony Martinez wygrał pojedynek w powietrzu z obrońcą i pokonał bramkarza

74'
I doprowadza! Jest remis, euforia na stadionie! McGregor otrzymał kapitalne od Forresta i znalazł się sam przed Ulreichem. Posłał piłkę między nogami bramkarza Bayernu i doprowadził do remisu!

73'
Celtic niesiony wsparciem kibiców stara się doprowadzić do remisu.

71'
Forrest uderzał z 16 metrów, ale został zablokowany i będzie rzut rożny.

67'
Dobra akcja Bayernu! Strzał Jamesa z pola karnego nogami obronił jednak bramkarz.

64'
Rogic zastąpił Sinclaira.

63'
Mogło być groźnie pod bramką Celtiku, ale James niezbyt udanie zagrywał i piłkę na rzut rożny wybili obrońcy.

59'
Rudy zastąpił Vidala.

57'
Celtic w tym meczu naprawdę gra imponująco.

55'
Alaba uderzył sprzed pola karnego. Piłka kozłowała, ale strzał był zbyt lekki, aby zaskoczyć bramkarza.

52'
Tolisso z dystansu uderzył płasko, ale niecelnie.

52'
Ulreich obronił strzał Bittona z rzutu wolnego.

49'
Świetna okazja dla Celticu. Po dobrej akcji Forrestera groźnie uderzał Armstrong, ale Ulreich popisał się kapitalną interwencją.

46'

45'

44'
Po dośrodkowaniu Comana w ekwilibrystyczny sposób niecelnie uderzał Tolisso.

41'
Okres przewagi Celticu, ale obrona Bayernu nie daje się zaskoczyć.

40'
Armstrong uderzał z dystansu, piłka odbiła się od obrońcy i będzie rzut rożny.

35'
Bayern częściej przebywa na połowie rywala, ale kontry Celticu są bardzo groźne.

30'
Mógł być remis! Kapitalna akcja Celticu, źle ustawiona była defensywa gości. Niewiele brakowało, a Dembele miałby przed sobą pustą bramkę, ale w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Alaba!!

28'
Bayern ma przewagę. Celtic dawno nie zaatakował.

22'
Gooool! Ulreich wybijał piłkę spod własnej bramki, ta trafiła aż do Comana, źle zachował się bramkarz Celtiku, który wyszedł poza pole karne i nie wybił piłki, dzięki czemu Coman mógł ją umieścić w pustej bramce.

20'
Dobra akcja Bayernu, ale Coman powstrzymany w polu karnym. Zawodnik Bayernu znów źle opanowywał piłkę.

19'
Zagranie do Comana, ale ten nie opanował piłki w polu karnym.

17'
Bardzo niecelny strzał Alaby.

16'
W pierwszym kwadransie lepsze wrażenie sprawiał Celtic.

15'
Dembele ograł Boatenga, ale jego strzał lewą nogą z pola karnego był niecelny.

14'
Ładna kombinacyjna akcja Celticu, ale ostatecznie po dośrodkowaniu Forresta piłkę wybił obrońca.

13'
Bayern nie może narzucić swojego stylu gry.

10'
Bayern stara się atakować, ale na razie nic z tego nie wynika.

8'
Celtic dość odważnie rozpoczął mecz. Stara się spokojnie konstruować akcje, czasem podchodzi wysokim pressingiem.

5'
Kapitalna kontra Celtiku! Szkoci wyszli 3 na 2. Forrest dośrodkował do Armstronga, który z kilku metrów uderzył obok bramki. To powinien być gol!

4'
James dobrze dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale skutecznie interweniowali obrońcy.

2'
Vidal zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo niecelny.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Celtiku: de Vriesm, Gamboa, Rogić, Ntcham, Ajer, Griffiths, Hayes.

'
Rezerwowi Bayernu: Starke, Hummels, Thiago, Rudy, Kimmich, Friedl, Wintzheimer.

'
W składzie Bayernu brakuje kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego.

'
Dwa tygodnie temu Bayern pokonał Celtic 3:0. Mistrzowie Niemiec zajmują drugie miejsce w grupie i mają 6 punktów. Szkoci mają 3 oczka i są na trzeciej pozycji.

'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Celtic - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online