Olympiakos - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Olympiakos
FC Barcelona
0 : 0

Proto - Diogo, Botía, Engels, Koutris - Romao, Tachtsidis - Elabdellaoui, Odjidja (75' Gillet), Carcela (78' Pardo) - Fortounis (83' Djurdjević)
Ter Stegen - Semedo, Umtiti, Mascherano, Alba - Denis Suárez (76' Gomes), Busquets, Paulinho (61' Rakitić) - Messi, Suárez, S.Roberto (45+1' Deulofeu)

Tachtsidis (35.) żółta kartka
Engels (58.) żółta kartka
Roberto (42.) żółta kartka
Gomes (77.) żółta kartka

Mecze na żywo: Olympiakos - FC Barcelona

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za uwagę.

W Pireusie mamy sporą sensację! Faworyzowana FC Barcelona nie potrafiła przełamać dzisiaj blok obronny Greków.
Olympiacos jest już niemal poza 1/8 finału Ligi Mistrzów. W tej chwili, w zasięgu, jest gra o udział w fazie pucharowej Ligi Europy.

90+2'
Deulofeu wściekły. Pomocnik był przekonany, że w polu karnym Olympiacosu było zagranie piłki ręką. Sędzia główny przyznał rzut wolny w zupełnie inną stroną.

90+1'
Silvio Proto wyczynia cuda na linii! Goalkeeper zatrzymał petardę od Argentyńczyka! Później Alba próbował dobijać, ale był na spalonym.

90'
Arbiter główny dorzucił trzy minuty.

89'
Ogromne zamieszanie w szesnastce Greków. FC Barcelona jest wielce zdeterminowana.

88'
Proto bał się łapać piłki! Na jego bramkę posłano bardzo mocne uderzenie z rzutu wolnego! Lionel Messi był bliski realizacji celu, czyli zdobycia gola.

87'
Leo Messi faulowany. Przewinienie dokonano w odległości, która daje dużą nadzieję, na bezpośrednią próbę z rzutu wolnego.

86'
Juventus Turyn wyrównał stan meczu ze Sportingiem Lizbona. Na stadionie w Portugalii jest wynik 1:1.

85'
Leo Messi był bez jakichkolwiek szans, w dotarciu do silnie posłanej futbolówki. Proto świetnie zareagował na przedpolu.

83'
Oglądamy ostatnią zmianę w tych zawodach. Djurdjević za Fortounisa.

82'
Hiszpańska drużyna przejęła bardzo wyraźną inicjatywę.

80'
Luis Suarez ma coraz większe powody do frustracji! Urugwajski napastnik pomylił się minimalnie, podczas próby lobu bramkarza ekipy gospodarzy! Futbolówka obiła się od poprzeczki, a potem wyszła poza boisko.

78'
Zmiana. Carcela pokazał się z bardzo dobrej strony. Pardo jest już na placu gry.

77'
żółta kartka Andre Gomes przywitał się z publicznością w bardzo negatywnym kontekście. Bardzo niebezpieczne wejście w nogę rywala.

76'
Denisa Suareza nie zobaczymy już w tym spotkaniu. Andre Gomes ma wnieść powiew nowej jakości.

75'
Vadis Odjidja - Ofoe opuścił boisko. Byłego piłkarza Legii zmienił Gillet.

74'
Koutris wybił piłkę poza plac gry. Gdyby popełnił błąd w obronie, to najprawdopodobniej Suarez znalazł by się w znakomitej sytuacji.

73'
Mistrzowie Grecji bronią się już niemal całym składem personalnym.

71'
Botia zachował się, jak bohater! Jego wślizg pokrzyżował plany Luisowi Suarezowi, który kopnął piłkę, z okolic dziesiątego metra od bramki!

70'
Luis Suarez coraz bardziej sfrustrowany. Urugwajczyk bardzo nieczysto trafił w piłkę, przy strzale z głębi pola karnego. Proto asekuracyjnie rzucił się w kierunku zagrania.

69'
Umtiti żałuje, że nie wygrał powietrznego pojedynku z przeciwnikiem. Z lewego narożnika boiska powędrowało bardzo ciekawe zagranie.

67'
Denis Suarez długo podejmował decyzję o oddaniu uderzenia na bramkę. Jak już to zrobił, to szybko został powstrzymany przez ofiarnie interweniującego obrońcę.

66'
Na pozycji spalonej, wg arbitra liniowego, znajdował się piłkarzy drużyny przyjezdnych.

65'
"Duma Katalonii" chce zdominować statystykę, odnoszącą się do ilości wymienionych podań.

63'
Koutris zebrał salwy braw od publiczności. Boczny obrońca gospodarzy klasowo zatrzymał szarżującego Deulofeu.

62'
Sytuacja nieprawdopodobna! Leo Messi nie wykorzystał wybornej sytuacji na strzelenie gola. Od bramki było tylko parę metrów! Nadal 0:0!

61'
Ivan Rakitić został wydelegowany na boisko. Paulinho wylądował na ławce rezerwowych.

60'
Ter Stegen delikatnie musnął piłkę, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niemiecki bramkarz uratował swoją drużynę, przed potencjalnym zagrożeniem.

58'
żółta kartka Faul taktyczny zrealizował Engels. Angielski sędzia, Anthony Taylor, wyjął żółtą kartkę.

57'
Mieliśmy problemy techniczne. Przepraszamy bardzo. Już możemy kontynuować relację.

50'
Jordi Alba nie popisał się, przy centrze z lewej flanki boiska. Zagranie poleciało za bramkę Olympiacosu.

49'
FC Barcelona próbuje się ponownie zbliżyć bramki Proto.

47'
Olympiacos Pireus przystąpił do gry, w drugiej połowie, bez zmian.

46'
Druga połowa tego meczu już się rozpoczęła!

Na innych stadionach również toczą się boje!

Uraz, którego nabawił się Sergi Roberto, okazał się poważniejszy. Deulofeu wprowadzony na plac gry.

Koniec I części gry!

45'
O jedną minutę przedłużono I odsłonę tego widowiska.

44'
Koutris dostał podanie od Vadisa. Ten pierwszy pokusił się o zaliczenie dośrodkowania z lewego skrzydła boiska, ale dogranie okazało się zbyt głębokie. Ter Stegen wyłapał piłkę.

42'
żółta kartka Sergi Roberto został obdarowany żółtym kartonikiem. Chodziło o wcześniej wspomniane przewinienie.

41'
Vadis Odjidja - Ofoe został nieprzepisowo zablokowany. Były zawodnik Legii Warszawa wywalczył cenny stały fragment gry.

40'
Gospodarze starają się poprawić swoją statystykę strzałów. Z bardzo ostrego kąta swojego szczęścia szukał Carcela. Piłka, po jego silnym uderzeniu, powędrowała obok lewego słupka.

38'
Rzuty rożne nie wygenerowały jeszcze zagrożenia pod bramką Proto.

37'
Andre Ter Stegen pewnie wyłapał piłkę, po szybkiej finalizacji, przez Fortounisa. Olympiacos wyprowadził soczystą akcję na jeden kontakt.

35'
żółta kartka Tachtsidis obejrzał żółty kartonik. Sędzia uznał, że przewinienie na Messim, było zbyt brutalne.

34'
Silvio Proto wyrasta na jednego z największych bohaterów! Goalkeeper wykonał swoje zadanie bardzo dobrze! Kapitalnie wybronił efektowny, techniczny strzał Leo Messiego, od rzutu wolnego.

33'
Faul. Botia dosyć konkretnie przerwał atak FC Barcelony.

32'
Zblokowane uderzenie Leo Messiego. Futbolówkę ma w swoich rękawicach Proto.

31'
Bardzo dobrze swoich pozycji pilnują obrońcy gospodarzy. Wynik bezbramkowy jest ich wielkim sukcesem.

30'
Fortounis nie miał "fortuny", podczas oddawania strzału, zza pola karnego. Futbolówka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

29'
Wysoki pressing wywierany przez ekipę z Pireusu daje efekt. FC Barcelona popełnia błędy w rozegraniu.

27'
Proto po raz kolejny uratował swój klub! Instynktowna interwencja nogami zatrzymała rozpędy Leo Messiego! Argentyńczyk błyskotliwie urwał się spod ścisłego krycia.

26'
"Duma Katalonii" próbuje posyłać crossowe zagrania w kierunku napastników.

25'
W równolegle rozgrywanym meczu tej grupy, Sporting Lizbona prowadzi 1:0 z Juventusem Turyn.

24'
Olympiacos jest skazany na grę z kontry.

22'
Luiz Suarez zawiódł kibiców FC Barcelony! Urugwajski napastnik znalazł się w wyśmienitej okazji na bramkę, ale w ostatecznej części akcji, nieczysto trafił w piłkę.
Wynik 0:0 jest nadal aktualny.

20'
Odjidja Ofoe w starciu z Mascherano. Rzut wolny dla ekipy gospodarzy.

19'
Proto zareagował na refleks! Bramkarz Olympiacosu sparował niespodziewany strzał z kilkunastu metrów. Miał trudne zadanie, ponieważ w jego szesnastce znajdowało się ponad dziesięciu piłkarzy.

18'
Denis Suarez wpakował futbolówkę do bramki gospodarzy. Gol jednak nie mógł w żaden sposób być odnotowany, bo pomocnik Barcelony znajdował się na ofsajdzie.

16'
Sergi Roberto wstrzelił piłkę, z prawego sektora boiska. Zagranie, jednak, w porę zablokował jeden ze stoperów Olympiacosu.

15'
Odjidja - Ofoe kapitalnie próbował wypuścić kolegę z drużyny, w uliczkę. Wślizg Umtiti uratował Ter Stegena, przed możliwą kapitulacją.

14'
Jordi Alba złapał się za głowę, po nieudolnym przyjęciu piłki. W jego kierunku poleciało naprawdę interesujące, prostopadłe zagranie.

11'
Leo Messi wykonał rzut rożny. Ten stały fragment gry nie przejdzie raczej do historii. Argentyński gwiazdor posłał futbolówkę wprost w rękawice bramkarza.

10'
Semedo zatrzymany. Engels wykazał się wielce ryzykownym wślizgiem w swoim polu karnym. Ryzykowna decyzja okazała się trafem w 10-kę.

8'
Fortounis wywalczył rzut wolny. Umtiti nie potrafił czysto odebrać mu futbolówki.

7'
Paulinho błysnął ciekawym, prostopadłym podaniem. Akcja nie przyniosła efektu wymiernego, ponieważ adresat zagrania, w czasie realizacji, był na spalonym.

5'
Sędzia liniowy drugi raz w tym meczu przerywa akcję gości, z tytułu ofsajdu. Rzut wolny dla Greków.

4'
Grecka drużyna wybiła rzut rożny. Umtiti ustawiony był w bardzo dobrym miejscu.

3'
Bramkarz Olympiacosu, Proto, został wystawiony na pierwszą, ciężką próbę! Goalkeeper musiał się nagimnastykować, aby zatrzymać silny strzał Semedo.

2'
Na pozycji spalonej był Lionel Messi. Ciężko doszukać się jakiejkolwiek kontrowersji.

2'
Muszę przedstawić personę arbitra głównego. Jest nim Pan Anthony Taylor

1'
Grę rozpoczęła drużyna gospodarzy.

*'
Gramy!

*'
Czas na przepiękną melodię - hymn Ligi Mistrzów!

*'
Taki zestaw par przewidziano na dzisiejszy wieczór.

*'
Z powodu kartek dzisiaj w zespole Barcelony nie zobaczymy Gerarda Pique.

*'
Sztab szkoleniowy przyjezdnych miał ogromny ból głowy, z tytułu licznych kontuzji w składzie. Problemy zdrowotne wyeliminowały, takich piłkarzy: Dembele, Iniesta, Rafinha, Turan oraz Vidal.

*'
Nadchodzące spotkanie odbędzie się na Georgios Karaiskakis Stadium w Pireusie.

*'
W poprzedniej serii gier FC Barcelona wygrała u siebie 3:1 z Olympiakosem. W oczach wielu ekspertów "Duma Katalonii" jest wyraźnym faworytem dzisiejszej potyczki.

*'
Nadchodzące widowisko zostanie rozegrane w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

*'
Dobry wieczór, Państwu! Przed nami kolejna porcja emocji związana z Champions League! W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań Olympiakos Pireus zmierzy się z FC Barceloną.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Olympiakos - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online