Tottenham Hotspur - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham Hotspur
3 : 1

Lloris - Trippier, Sanchez, Alderweireld (24' Sissoko), Vertonghen, Davies - Dier, Winks (65' Dembele), Eriksen - Dele, Kane (80' Llorente)
Casilla - Achraf, Nacho, Ramos, Marcelo - Modrić (82' Hernandez), Casemiro, Kroos - Isco (73' Mayoral) - Cristiano, Benzema (73' Asensio)

Mecze na żywo: Tottenham Hotspur - Real Madryt

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za odbiór.

Tottenham Hotspur pokazał się dziś z kapitalnej strony. Angielski klub jest już jedną nogą w strefie pucharowej aktualnej edycji Ligi Mistrzów. Dele Alli zaczarował publiczność na Wembley.

90+2'
Marcelo koszmarnie skiksował zza pola karnego. Jedno z najgorszych spotkań w wykonaniu Brazylijczyków

90+1'
żółta kartka Niesportowe zachowanie w wykonaniu Sergio Ramosa dopatrzył się turecki arbiter.

90'
180 sekund dłużej potrwa dzisiejsze widowisko.

89'
żółta kartka Żółta kartka. Agresywne zagrania Dembele pokazywał już od dawna.

88'
Bardzo nieudane było dośrodkowanie z rzutu wolnego. Od bramki rozpocznie Casilla.

87'
Rzut wolny dla gospodarzy. Sergio Ramos miał wielkie pretensje do sędziego głównego. W jego opinii, nic nie było.

86'
Dier był tam, gdzie powinien. Pomocnik gospodarzy kapitalnie przerwał niebezpieczną centrę z lewego skrzydła boiska. Asystować chciał Hernandez.

85'
"Królewscy" już w żaden sposób nie kalkulują. Cristiano Ronaldo podjął szybką decyzję o uderzeniu zza pola karnego. Efektownie i efektywnie popracował na linii Hugo Lloris.

83'
Madrycka drużyna wierzy w zmianę rezultatu. Najpierw, Marcelo huknął z dystansu, a potem Casemiro mocno posłał futbolówkę. Obie próby zostały skutecznie zneutralizowane.

82'
Luka Modrić oczekiwał po sobie dużo więcej. Hernandez jest ostatnim zmiennikiem Realu.

80'
GOL! 3:1! Cristiano Ronaldo doczekał się bramki! Portugalski zawodnik mocno kopnął z bliskiej odległości. Dier, jeszcze, dotknął futbolówkę.

78'
Harry Kane otrzymał wielkie brawa od kibiców, którzy wybrali się na Wembley. Fernando Llorente znajduje się już na murawie.

77'
Dele Alli mógł się ponownie wpisać się na listę strzelców! Młody napastnik, w idealnym położeniu, spóźnił się z wejściem na futbolówkę.

76'
Obrońcy tytułu szukają desperacko gola na 3:1. Szybko zdobyte trafienie dało by jeszcze jakąkolwiek szansę na odmianę losu.

75'
Przed nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
W składzie gości doszło do podwójnej zmiany: Benzema i Isco opuścili boisko, Asensio oraz Mayoral dostali swoje szanse.

72'
Brak komunikacji na linii: Casilla - Casemiro. Cała sytuacja zakończyła się dobrym wybiciem piłki głową przez drugiego z wymienionych.

70'
Brak dokładności gości, na wysokości szesnastki Anglików.

69'

67'
Lloris powinien podziękować kolegom z bloku obronnego. Silna próba z dystansu została skutecznie zatrzymana.

66'
Hugo Lloris zaliczył efektowną interwencję na linii. Z szesnastego metra swojego szczęścia szukał Cristiano Ronaldo. Portugalski piłkarz nie ma dzisiaj swojego dnia.

65'
Zmiana. Winks zastąpiony przez Dembele.

64'
GOL! Tottenham prowadzi już trzema bramkami! Dier precyzyjnie obsłużył wychodzącego na pozycję Eriksena. Duński gwiazdor urwał się rywalowi, i posłał spokojny strzał w prawy, dolny róg bramki.

63'
Na trybunach znajdują się legendy Realu Madryt. Między innymi, Raul Gonzalez.

62'
Oglądaliśmy piłkarski bilard pod bramką Llorisa! Rzut rożny sprawił gospodarzom wielki ból głowy. Z piłką, pod bramką Tottenhamu, mijali się: Cristiano Ronaldo oraz Benzema.

61'
Cristiano Ronaldo bardzo efektownie wyskoczył do zagrania z lewego skrzydła. Centrował Marcelo. Portugalczyk minimalnie minął się z futbolówką.

60'
Smutne miny kibiców madryckiego klubu. Gra ich pupili nie zwiastuje odmiany losów tego spotkania.

58'
Podopieczni Zinedine'a Zidane'a są w bardzo trudnej pozycji. Anglicy nie chcą zaprzestać na dwóch golach.

56'
2:0! Dele Alli ponownie upokorzył Real! Silny strzał z okolic pola karnego zaskoczył Casillę! Goalkeeper został jeszcze zmylony przez nieudolnie interweniującego defensora swojej drużyny.

55'
Rezerwowy bramkarz Tottenhamu zdjął dres rezerwowych. Być może Hugo Lloris zostanie zmieniony.

53'
Madrycki klub podejmuje wszelkie działania, zmierzające do wywalczenia remisu.

52'
Hugo Lloris zanotował daleką wycieczkę z linii bramkowej. Francuski bramkarz fantastycznie wyszedł do groźnej wrzutki z rzutu wolnego.

51'
W nogę został kopnięty lekko Marcelo. Sissoko przyznał się do niesportowego czynu.

50'
Wygrany tej potyczki będzie już jedną nogą w 1/8 finale Ligi Mistrzów.

48'
Achraf uwolnił się spod opieki przeciwnika, i próbował dograć do nogi swojego kolegi z klubu. Z planu wyszły nici, udanie interweniował jeden ze stoperów.

47'
Gospodarze są bardzo szybcy w działaniu ofensywnym. "Królewscy" mają ogromne problemy w bocznych strefach boiska.

46'
Real Madryt gra w niezmienionym składzie personalnym. Tottenham, przypominam, już z jedną wymuszoną korektą.

46'
Wystartowała II połowa meczu!

Rezultaty do przerwy na innych obiektach

Czas I części gry tego spotkania dobiegł końca!

45+1'
Gwizdek arbitra głównego. W polu karnym gospodarzy faulował zawodnik Realu Madryt.

45'
1 minuta - o tyle dłużej potrwa I odsłona.

43'
Davies korzysta z usług sztabu medycznego. W tej chwili pomocnik znajduje się przy linii bocznej boiska.

42'
Hugo Lloris nie dał się zaskoczyć, po zaskakującej próbie, autorstwa Karima Benzemy. Francuski snajper uderzył futbolówkę, bez jakiegokolwiek przyjęcia.

41'
Na boisku działa "Kodeks Hammurabiego". Akcja za akcję.

40'
Ależ to była sytuacja! Harry Kane, przez przypadek, znalazł się w wybornej sytuacji na gola! Snajper, będąc na dwunastym metrze od bramki, poległ w starciu, ze świetnie interweniującym Casillą.

39'
Rozżalony Sergio Ramos. Obrońca Realu próbował sfinalizować wgranie od rzutu wolnego. Celu nie udało się zrealizować, ponieważ w ostatniej chwili, w całą sytuację, wtrącił się zawodnik Tottenhamu.

38'
Casemiro wykazał się wielkim sprytem piłkarskim. Pomocnik szukał za wszelką cenę kontaktu z rywalem. Ta sztuka mu się powiodła.

37'
Harry Kane nie tak sobie wyobrażał wykończenie sytuacji ofensywnej. Efektowny wolej nie należał do najlepszych. Piłka poleciała wprost w rękawice Casillii.

36'
Hugo Lloris pewnie wyłapał zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu rożnego. Tottenham nadal prowadzi 1:0 z Realem Madryt.

35'
Marcelo wywalczył rzut rożny. Jego centra nie przedarła się przez blisko znajdującego się defensora.

33'
Hugo Lloris został ponownie wystawiony na poważny test! Cristiano Ronaldo, będąc blisko bramki, otrzymał precyzyjne podanie z prawego skrzydła. Płaski strzał powędrował w centralną część bramki!

32'
Hugo Lloris udanie sparował nieprzyjemnie uderzoną futbolówkę. Cristiano Ronaldo starał się skarcić gorszy fragment gry w obronie przeciwnika.

31'

29'
Tottenham liczy na każde potknięcie przeciwnika.

28'
Real Madryt zmuszony do śmielszego atakowania.

26'
GOL! 1:0! To musiało się tak zakończyć! Dele Alli doskonale sfinalizował precyzyjne dogranie z prawego skrzydła boiska. Trippier wykorzystał nieudolne ustawienie Marcelo.

24'
Moussa Sissoko zameldował się na placu gry. Toby Alderweireld, z bólem, zszedł z boiska. Pomógł mu w tym jeden z członków sztabu medycznego.

23'
Marcelo został ponownie zablokowany. Brazylijczyk chciał dokładnie dograć z lewego skrzydła boiska.

22'
Z mięśniami kłopoty ma obrońca gospodarzy, Alderweireld. Najprawdopodobniej za chwilę zobaczymy pierwszą zmianę.

21'
Futbolówkę swobodnie rozgrywają podopieczni trenera Pochettino.

19'
Winks mógł się dużo lepiej zachować w polu karnym Realu. Pomocnik otrzymał zaskakujące podanie od... Marcelo. Winks chciał ładnie przelobować Casillę, ale jego uderzenie nie było dobre. Futbolówkę przejął goalkeeper.

18'
Casemiro przepięknym wślizgiem zatrzymał bardzo niebezpieczne wstrzelenie futbolówki, z lewego skrzydła boiska. Tottenham jest w gazie.

17'
Real Madryt skupiony na pracy w defensywie. Nie takiego scenariusza początkowych faz meczu spodziewali się kibice ze stolicy Hiszpanii.

16'
Dele przewrócił Kroosa. Sędzia główny przyznał rzut wolny obrońcom tytułu.

15'
Kwadrans tego spotkania jest już historią. Troszeczkę lepsze wrażenie robi ekipa z Anglii.

13'
"Koguty" są coraz bardziej groźne! Marcelo zaspał w swojej strefie. Trippier posłał groźne wgranie, z prawej flanki boiska, zagrania nie udało się jednak sfinalizować kolegom z ofensywy.

11'
Harry Kane, z zimną krwią, próbował wykorzystać nieoczekiwany prezent od obrony Realu. Efektowne zagranie, lob, pewnie jednak wyłapał Casilla.

10'
Eriksen podjął decyzję o zaliczeniu strzału z dystansu. Silne zagranie nie przebiło się przez świetnie ustawionego obrońcę Realu Madryt.

8'
Obie ekipy dbają o dynamikę meczu. Piłka krąży bardzo swobodnie pomiędzy obiema połowami boiska.

7'
Casilla należał się, jak należy na przedpolu. Harry Kane nie zdołał dotrzeć do centry, posłanej z prawego skrzydła boiska.

6'
Sergio Ramos wygrał powietrzną rywalizację w polu karnym gospodarzy. Środkowy obrońca "Królewskich", będąc pod ścisłym kryciem, niecelnie trafił piłkę głową.

5'
Real próbował zagrozić na lewej flance boiska. Za dośrodkowanie piłki wziął odpowiedzialność Marcelo, ale jego dogranie zostało w odpowiednim momencie wyblokowane.

4'
W innym spotkaniu tej grupy Borussia Dortmund rywalizuje z APOEL-em Nikozja. Na ten moment utrzymuje się bezbramkowy remis.

3'
Hugo Lloris wyłapał sygnalizowany strzał z dystansu, w wykonaniu Isco. Była to pierwsza celna próba w tych zawodach.

2'
Pan Cuneyt Cakir dba o to, by na boisku panowała sportowa atmosfera.

1'
Pierwszy raz piłkę w tym meczu kopnął Karim Benzema.

*'
Gramy!

*'
Na Wembley rozbrzmiał oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
W poprzedniej serii gier, w bezpośrednim starciu pomiędzy tymi klubami, padł remis 1:1.

*'
Rezerwowi popularnych "Kogutów": Vorm, Aurier, Rose, Dembele, Sissoko, Son, Llorente

*'
Sztab szkoleniowy przyjezdnych nie może na stan dzisiejszy skorzystać z usług takich piłkarzy, jak: Bale, Carvajal, Fernandez, Kovacević, Navas, i Varane.

*'
W obu drużynach są problemy z kontuzjami. U gospodarzy, z powodów zdrowotnych, "wypadli": Lamela oraz Vanyama.

*'
Obie ekipy będą dzisiaj rywalizować na Wembley Stadium.

*'
Zinedine Zidane, pierwszy trener "Królewskich", przedstawił wyjściowy skład!

*'
Rozkład jazdy na nadchodzący wieczór. Oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna.

*'
Dobry Wieczór! O godz. 20:45 odbędzie się hit 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów! Tottenham Hotspur podejmie Real Madryt. Nasz serwis przygotuje obszerną relację z tego nadchodzącego widowiska.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online