Napoli - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Napoli
Manchester City
2 : 4

Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam (30' Maggio) - Allan (75' Rog), Jorginho (82' Ounas), Hamsik - Callejon, Mertens, Insigne.
Ederson - Danilo, Stones, Otamendi, Delph - Fernandinho, Gundogan (71' D. Silva) - De Bruyne - Sterling, Aguero (75' B. Silva), Sane (90' Jesus).

Mecze na żywo: Napoli - Manchester City

W pełni zasłużone zwycięstwo Manchesteru City. "Obywatele" byli drużyną lepszą. Neapolitańczycy walczyli, ale angielski zespół był zbyt mocny.

90+4'
żółta kartkaBelg za to zachowanie dostał żółty kartonik. Po chwili ukarany został także Koulibaly.

90+3'
Brzydki faul Mertensa na Sterlingu.

90+2'
Sterling zamyka rywalizację w tym meczu!
Reprezentant Anglii płaskim uderzeniem z pola karnego trafił do siatki.

90+1'
żółta kartkaOtamendi dostał żółtą kartkę za spóźniony wślizg w nogi Ounasa.

90'
Gra została przedłużona o cztery minuty.

90'
Ostatnia zmiana w Manchesterze City: Jesus zastąpił Sane.

89'
David Silva wywalczył rzut rożny niedaleko szesnastki neapolitańczyków.

87'
Podopieczni Maurizio Sarriego wyglądają na wyczerpanych kondycyjnie, czego nie można powiedzieć o zawodnikach City. Nie wygląda na to, aby Napoli było w stanie mocniej zaatakować.

86'
Świetna interwencja Reiny po strzale Bernardo Silvy z dystansu!

84'
Ounas przedarł się prawym skrzydłem, dośrodkował jednak za wcześnie.

83'
Sterling czekał na dokładniejsze podanie od Davida Silvy. Zagranie Hiszpana nie było najlepszej jakości, przez co zwinny skrzydłowy nie doszedł do piłki.

82'
Trzecia zmiana w zespole z Neapolu: Ounas wszedł za Jorginho.

81'
Koronkowa akcja gospodarzy, na niewielkim spalonym znalazł się Callejon.

80'
Bezpośrednie uderzenie Sane poszybowało metr nad poprzeczką.

79'
Koulibaly przewinił w starciu z rozpędzonym Fernandinho. Rzut wolny dla Manchesteru City około 20 metrów od bramki Napoli.

78'
Napoli zbyt długo rozgrywali futbolówkę pod własnym polem karnym i ją stracili.

75'
Po jednej zmianie w obu drużynach: w Napoli Rog zastąpił Allana, w Manchesterze City Bernardo Silva zajął miejsce Aguero.

74'
Insigne huknął na bramkę Edersona, ale jego próba została zablokowana.

72'
Szarżujący Sterling zatrzymany przez Koulibaly'ego.

71'
Pierwsza korekta w składzie City: David Silva zajął miejsce Gundogana.

69'
Aguero! 3:2 dla Manchesteru City!
Szybki kontratak "Obywateli" wyprowadzony przez Sane, piłka trafiła do argentyńskiego snajpera, a ten strzałem z pola karnego pokonał Reinę.

68'
Callejon! Hiszpan zmarnował znakomitą szansę po doskonałym prostopadłym podaniu Mertensa. Ederson odbił strzał byłego gracza Realu Madryt.

67'
Hamsik odebrał futbolówkę, ale już po sekundzie stracił ją w nieodpowiedzialny sposób, na jego szczęście po podaniu Gundogana, Aguero był na pozycji ofsajdowej.

66'
Goście długo budują atak pozycyjny na połowie Napoli.

64'
Mertens, zdaniem sędziego liniowego, był na spalonym w momencie podania z głębi pola. Powtórki jednak pokazują, że nic takiego nie miało miejsca.

63'
Dogranie Sterlinga z prawej strony boiska nie było dokładne.

62'
Jorginho bardzo pewnie uderzył w lewy róg, Ederson rzucił się w prawy! Mamy remis.

61'
Rzut karny dla gospodarzy! Sfaulowany Albiol. Winowajcą Sane, którego w dojściu do futbolówki uprzedził Hiszpan.

61'
Po interwencji obrońców, będzie jeszcze jeden korner.

60'
Rzut rożny dla Napoli.

59'
Moment nieco spokojniejsze gry z obu stron.

57'
Mertens znalazł się na niewielkim ofsajdzie.

56'
Poprzeczka po uderzeniu Insigne! Filigranowy Włoch znakomicie ograł Danilo, po czym bez zastanowienia strzelił z daleka, obijając przy tym górne obramowanie bramki.

55'
Zablokowane dośrodkowanie Allana.

54'
Rajd Mertensa, który starał się przedryblować kilku piłkarzy Manchesteru City pod polem karnym, zakończył się niepowodzeniem.

53'
Callejon starał się rozegrać akcję z Insigne, ale zabrakło dokładności.

52'
Neapolitańczycy próbują odpowiedzieć na straconą bramkę.

50'
Drugi w tym spotkaniu stracony gol przez Napoli po rzucie rożnym. Gospodarze mają wyraźny problem z bronieniem się po tego rodzaju stałych fragmentach gry.

48'
Stones umieścił futbolówkę w bramce!
Defensor doszedł do centry z narożnika boiska, uderzył głową, piłka odbiła się od poprzeczki, spadła za linię bramkową i goście prowadzą.

48'
Będzie jeszcze jeden korner.

47'
Co za szarża Sterlinga! Anglik przedarł się pomiędzy czterema defensorami, dopiero ofiarne wejście Albiola go zatrzymało. Rzut rożny.

46'
Niebezpieczne wstrzelenie piłki przez Callejona zostało wyłapane przez Edersona.

46'

Gracze ponownie zameldowali się na placu gry.

Wyniki pozostałych meczów:

Spotkanie w Neapolu jest zacięte, obie strony grają ofensywie. W przekroju 45 minut, drużyną lepszą są goście z Manchesteru. Napoli miało kontrolę, jednak po stracie gola, to "Obywatele" mają przewagę.

45+2'
De Bruyne zdecydował się na strzał zza szesnastki. Piłka zatrzymała się jednak na Koulibalym.

45+1'
Znakomity przerzut Stonesa do Sterlinga na prawe skrzydło.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

44'
Podopieczni Pepa Guardioli bardzo pewnie rozgrywają piłkę na swojej i przeciwnika połowie.

42'
Sterling padł w polu karnym po kontakcie z Hysajem! Arbiter, jak pokazały powtórki, miał absolutną słuszność nie wskazując "na wapno". Skrzydłowy bardzo dużo dołożył od siebie w tej sytuacji.

40'
Bezpośrednie uderzenie De Bruyne z rzutu wolnego zostało zablokowane.

39'
Poprzeczka po główce Stonesa! Zakotłowało się w polu karnym Napoli. Słabe krycie omal nie dało szansy Otamendiemu na drugą bramkę. Po chwili jednak do strzału doszedł Stones, ale trafił "tylko" w poprzeczkę.

38'
Sterling wywalczył korner.

37'
"The Citizens" zdobyty gol ewidentnie podniósł morale.

35'
Teraz inicjatywę przejęli goście.

34'
Wyrównanie! Otamendi po rzucie rożnym wpakował piłkę do siatki! Defensor wykorzystał nie najlepsze zachowanie obrońców gospodarzy.

33'
Stones wyszedł w powietrze, ale nie doszedł do wrzutki.

32'
Aguero! Futbolówka po rykoszecie po strzale Argentyńczyka przeszła centymetry obok słupka. Rzut rożny.

30'
Maggio zastąpił algierskiego zawodnika.

29'
Ghoulam nie jest w stanie dalej występować w tym meczu. Za moment nastąpi zmiana.

28'
Aguero strzelił z szesnastki, został jednak zablokowany.

27'
Insigne dośrodkował niezbyt dokładnie, ale interwencja Otamendiego niemal umożliwiła Mertensowi dojście do piłki. Niemal, ponieważ Delph dopilnował, aby ta sztuka Belgowi się nie udała.

26'
Strata De Bruyne, gospodarze budują kontrę.

24'
Obrońca wraca na boisko.

23'
Ghoulam odniósł uraz. Algierczyk utyka, z związku z czym będzie potrzebna pomoc medyków. Nie wiadomo, czy będzie mógł kontynuować grę.

22'
Przewagę od kilku chwil mają piłkarze z Neapolu.

21'
Napoli objęło prowadzenie!
Znakomita dwójkowa akcja pomiędzy Mertensem i Insigne zakończyła się finezyjnym uderzeniem tego drugiego, które nie miał szans wybronić Ederson.

19'
Mertens umieścił futbolówkę w siatce po prostopadłym podaniu z głębi pola, ale sędzia liniowy słusznie dostrzegł spalonego.

17'
Krótkie rozegranie, Stones zażegnał niebezpieczeństwo po wrzutce Ghoulama.

17'
Korner dla podopiecznych Maurizio Sarriego.

16'
Kontratak neapolitańskiego zespołu spalił na panewce po nieprecyzyjnym zagraniu Insigne.

14'
Miękkie dośrodkowanie Sterlinga zostało wybite przez defensorów.

13'
Dobre podanie od Hamsika w tempo do Mertensa wywołało niebezpieczeństwo w szesnastce City. Belgijski zawodnik zamiast podawać, zdecydował się uderzać, co było złą decyzją.

12'
Techniczny strzał Mertensa nie był najwyższej jakości, co ułatwiło obronę golkiperowi.

11'
Niedokładna centra Ghoulama z lewego skrzydła.

10'
Wysoki pressing piłkarzy spod Wezuwiusza, goście nie mają jednak kłopotu z wyprowadzeniem futbolówki.

9'
Kolejna próba z dystansu w wykonaniu Hamsika, tym razem niecelna.

8'
Mertens uderzył prosto w mur.

7'
Spóźnione wejście Otamendiego, Argentyńczyk popełnił faul na Mertensie. Rzut wolny dla Napoli nieco ponad 30 metrów d bramki Manchesteru.

7'
Ghoulam złapany na niewielkim spalonym.

6'
Mocne uderzenie z dystansu Hamsika, Ederson nie miał jednak problemów ze złapaniem piłki.

5'
Danilo pilnował szarżującego Mertensa, dzięki czemu nie miał kłopotów z zatrzymaniem podania Belga do Allana.

4'
Przedzierał się Sterling między obrońcami gospodarzy, reprezentant Anglii zatrzymał się na Albiolu.

2'
Świetna akcja City, poprzedzona wymianę szybkich podań zakończyła się niepowodzeniem. "Winowajcą" Sane, który źle przyjął sobie futbolówkę w polu karnym Napoli.

1'
Spotkanie na Stadio San Paolo rozpoczęte!

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów!

*'
Zawodnicy obydwu klubów wychodzą na murawę.

*'
Rozjemcą meczu będzie pochodzący z Niemiec, Pan Felix Brych.

*'
Ubytki kadrowe w "osiemnastce" meczowej gospodarzy są niewielkie. Jedynym niedostępnym zawodnikiem jest Arkadiusz Milik, który wciąż dochodzi do zdrowia.

*'
Rezerwowi: Sepe, Maggio, Chiriches, Diawara, Zieliński, Rog, Ounas.

*'
"Jedenastka" gospodarzy spod Wezuwiusza również została przedstawiona.

*'
W kadrze angielskiego zespołu zabrakło dwóch zawodników, którzy wciąż są kontuzjowani. Mowa tu o Vincencie Kompanym i Benjaminie Mendym.

*'
Obsada ławki rezerwowych: Bravo, Walker, D. Silva, B. Silva, Jesus, Toure, Mangala.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład Manchesteru City.

*'
Dzisiejsi rywale bardzo dobrze radzą sobie w swoich ligach. Nie dość, że przewodzą w tabelach rozgrywek, to jeszcze nie przegrali w żadnym spotkaniu.

*'
W grupie F, w jakiej obie drużyny się znajdują, prowadzą podopieczni Pepa Guardioli, mając dziewięć punktów. Neapolitańczycy zajmują trzecie miejsce, ze stratą sześciu "oczek" do lidera.

*'
Obydwie drużyny zmierzyły się ze sobą dwa tygodnie temu. Wtedy lepsza była drużyna z Manchesteru, który wygrała 2:1.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Wczorajsze zmagania w Lidze Mistrzów przyniosły ogromne emocje. Dzisiejsze pojedynki zapowiadają się równie ciekawie. Jednym z nich będzie starcie pomiędzy Napoli i Manchesterem City, na które zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Napoli - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online