Korona Kielce - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Gostomski – Rymaniak, Kovacević, Kosakiewicz, Kallaste – Cebula (67' Jukić), Żubrowski, Cvijanovič, Możdżeń – Kaczarawa (75' Diaw), Soriano (61' Kiełb)
Wrąbel - Pawelec, Celeban, Cotra, Pich (69' Madej) - Srnić (74' Pałachowski), Chrapek , Vacek, Kosecki - Piech (46' Tarasovs), Robak

Cvijanović (25., kar.)
Kaczarawa (66.)
Cvijanović (72.)

Cebula (15.) żółta kartka

Mecze na żywo: Korona Kielce - Śląsk Wrocław

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę!

90+4'
Jakub Wrąbel bez problemu wyłapał piłkę, bo bardzo nieudolnej wrzutce z rzutu rożnego.

90+3'
Rzut rożny dla gospodarzy.

90+1'
Korona Kielce swobodnie operuje piłką. Jej kibice mają świadomość, że tutaj nic złego stać się nie może.

90'
Cztery minuty dłużej potrwa ten pojedynek!

88'

86'
Klub z Wrocławia musi grać w osłabieniu. Zespół trenerski przyjezdnych przeprowadził komplet zmian.

85'
Medycy gości na noszach wynieśli Cotrę. Jan Urban ma bardzo smutną minę.

84'
Kosakiewicz upadł w szesnastce Wrocławian, po starciu z Cotrą. Decyzji o drugim rzucie karnym dla Korony się jednak nie doczekaliśmy.

83'
Bramkarzowi gospodarzy udzielana jest w tej chwili pomoc medyczna.

82'
Maciej Gostomski niefortunnie upadł na murawę.

80'
Minimalnie niecelnie z dystansu uderzył Łukasz Madej. Piłka nieznacznie minęła prawy słupek bramki Macieja Gostomskiego.

79'
Jacek Kiełb popełnił przewinienie w ofensywie. Wyraźnie było widać pociąganie za koszulkę Tarasovsa.

78'
Faul. Kamil Vacek wykonał konkretny wślizg na nogi rywala. Sędzia główny miał doskonały przegląd pola.

77'

75'
Zmiana: Kaczarawa zastąpiony przez Diawa.

74'
Jan Urban ma zafrasowaną minę. Czasu na odrobienie strat pozostało już naprawdę niewiele.

72'
GOL! Trzecia bramka dla Korony! Kaczarawa błyskotliwie zagrał w polu karnym Śląska! Sytuację bramkową genialnie wykończył Cvijanović.

70'
Kielecka drużyna dzieli i rządzi na płycie boiska.

69'
Łukasz Madej zmienił Roberta Picha.

67'
Ivan Jukić wprowadzony na plac gry przez sztab szkoleniowy. Marcin Cebula, z uśmiechem, powędrował na ławkę rezerwowych.

66'
GOL! 2:0! Nika Kaczarawa podwyższył stan meczu! Wysoki napastnik, z najbliższej odległości od bramki, umieścił piłkę w siatce!

65'
Dobre ustawienie Piotra Celebana. Gospodarze znowu spróbowali swojego szczęścia na lewej flance boiska.

64'
Korona Kielce nie kalkuluje, jeśli chodzi o odbiór piłki. Śląsk Wrocław również nie ma wielkich oporów z agresywniejszą próbą odbioru.

63'
W tej chwili mamy remis 1:1 w ilości przeprowadzonych korekt w składach.

61'
Elia Soriano został pożegnany brawami. Jacek Kiełb ma kolejną okazję na zaprezentowanie swoich umiejętności.

60'
Bartosz Rymaniak klasowo wygrał pojedynek siłowy z Jakubem Koseckim. Pomocnik Śląska Wrocław, który upadł w szesnastce, nie miał żadnych podstaw do poruszania tematu jedenastki.

59'
Coraz agresywniej jest na placu gry. Mariusz Pawelec bez pardonu zaatakował Kallaste.

58'
Michał Chrapek dłuższym zagraniem szukał Marcina Robaka. Snajpera "Wojskowych" uprzedził skutecznie Kovacević.

57'

55'
Łukasz Kosakiewicz bardzo konkretnie zatrzymał Kubę Koseckiego. Niestety, zrobił to wbrew powszechnie obowiązującym przepisom.

54'
Igors Tarasovs, z problemami, wrócił do kontynuowania gry.

53'
Igors Tarasovs nabawił się chyba poważniejszego urazu. Łotewski obrońca ma problemy ze wstaniem z murawy.

52'
Kielczanie bez zmian w składzie. Gino Lettieri ma pełne prawo do chwalenia swoich zawodników.

50'
Kallaste bardzo dobrze przypilnował Roberta Picha, który wchodził w akcję ofensywną. Słowakowi nie udało się dotrzeć do zagrania od Jakuba Koseckiego.

49'
Cvijanović jest etatowym wykonawcą rzutów wolny dla Korony. Jego dośrodkowanie, przed chwilą, powstrzymał przeciwnik.

48'
Na wysokości szesnastki wrocławian faulował Pich.

47'
Mariusz Pawelec udanie przeciął zagranie z lewego skrzydła. Kallaste wrzucił futbolówkę.

46'
Jan Urban zrealizował pierwszą zmianę. Igors Tarasovs na boisku za Arkadiusza Piecha.

46'
II część gry!

Koniec I odsłony tego widowiska.

45+1'
Zbyt głęboko, z rzutu wolnego, dorzucał Michał Chrapek. Piłka powędrowała nad poprzeczką bramki.

45'
O jedną minutę przedłużył pierwszą połowę Zbigniew Dobrynin.

43'
Gospodarze grają bardzo odważniej. Marcin Cebula dopuścił się kolejnego przewinienia.

42'

40'
Maciej Gostomski dostał kolejną sposobność na udaną interwencję. Na jego bramkę powędrował drugi strzał ze znacznej odległości.

39'
Mateusz Możdżeń nie oddał strzału z marzeń. Futbolówka, po bezpośredniej próbie z rzutu wolnego, poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

38'
Korona ma rzut wolny. Odległość daje duże nadzieje kibicom gospodarzom.

36'
Co za sytuacja! Jakub Wrąbel zaprezentował przepiękną robinsonadę! Bramkarz wyciągnął zagranie w prawe okno! Mateusz Możdżeń, który strzelał, nie mógł uwierzyć.

35'
Maciej Gostomski skutecznie wybronił uderzenie z dystansu. Kamil Vacek spróbował swojego szczęścia, piłka poleciała w centrum bramki.

34'
Mocne dośrodkowanie z lewego narożnika boiska. Piotr Celeban znajdował się tam, gdzie powinien. Doświadczony obrońca zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki.

33'
Soriano reklamował rzut rożny. Postulaty napastnika Korony pozytywnie rozpatrzył sędzia główny.

31'
Korona Kielce przeprowadziła efektowną akcję na jeden kontakt! Soriano, uderzając z paru metrów od bramki, trafił w sam środek. Jakub Wrąbel zatrzymał strzał.

30'
Kosecki, będąc już w pełnym biegu, próbował skutecznie dogrywać do swoich napastników. Zagranie szybko przechwycił Rymaniak.

28'

27'
Piłkarze Jana Urbana powinni więcej zaangażować się w ofensywę.

25'
GOL! Kibice doczekali się pierwszego trafienia w tym meczu! Ogromnie silne uderzenie Cvijanovicia. Jakub Wrąbel nie miał najmniejszych szans.

24'
Rzut karny dla Korony! Kaczarawa przewrócony przez daleko wychodzącego Wrąbla!

23'
Robert Pich dopadł do bezpańskiej piłki, tuż pod polem karnym Korony. Błyskawiczny strzał nie przebił się przez ofiarnie interweniującego obrońcę.

22'
Rzut rożny dla Śląska Wrocław. Futbolówka, po centrze Cotry, została zablokowana przez jednego z defensorów.

21'
Jakub Kosecki nieprawidłowo zatrzymywany. Kosakiewicz uniknął żółtej kartki.

19'
Śląsk Wrocław ma problemy w bocznych strefach defensywy.

18'

16'
Mateusz Możdżeń doszedł do sytuacji strzeleckiej. Pomocnik próbował sfinalizować długie zagranie z autu. Futbolówka, po strzale głową, pofrunęła nad poprzeczką.

15'
żółta kartka Marcin Cebula został ukarany żółtym kartonikiem. Srnić zdetronizował swojego przeciwnika w indywidualnym starciu.

14'
Zamieszanie, po rzucie wolnym dla Korony. Mariusz Pawelec asekuracyjnie wybił piłkę poza plac gry.

13'
Goran Cvijanović wykonał premierowy rzut rożny w tym meczu. Kąśliwe dośrodkowanie zostało w odpowiednim momencie zatrzymane.

12'
Kovacević, po szybkiej pomocy medycznej, wrócił do dalszej gry.

11'
Arkadiusz Piech przeprosił rywala, który został poturbowany, w pojedynku powietrznym. Na boisku pojawił się sztab medyczny.

10'
Reakcja sędziego liniowego. Marcin Robak nie zorientował się dostatecznie, jak ustawiona jest obrona Korony.

8'
Genialna sytuacja! Marcin Robak zaliczył fenomenalny odbiór w środku pola, potem dograł do Koseckiego, który doskonale wypatrzył Chrapka! Ten, będąc blisko bramki, obił poprzeczkę!

7'
Bardzo wyraźny ofsajd Kaczarawy. Para stoperów Śląska Wrocław kapitalnie odczytała intencje podającego.

6'

4'
Mariusz Pawelec nie dał pograć szarżującemu Soriano. Faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

3'
Jakub Wrąbel ma piłkę. Gospodarze próbowali skonstruować groźną akcję na jeden kontakt. W ostatniej fazie sytuacji zabrakło precyzji.

2'
Arbitrowi głównemu, w spornych sytuacjach pomagać dziś będzie system VAR. Na czele zespołu stanął Pan Bartosz Frankowski.

1'