Arka Gdynia - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 1

Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Danch, Marciniak - Sołdecki, Nalepa - Kun (79' Jurado), Szwoch - Da Silva (60' Zarandia) - Siemaszko (46' Piesio).
Kuciak - Nunes, Augustyn, Wojtowiak - Stolarski (73' Milos), Sławczew, Łukasik, Krasić - F. Paixao, M. Paixao, Wolski (88' Romario).

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk

Lechia Gdańsk wyrwała trzy punkty w końcówce meczu! W przekroju całego pojedynku goście byli drużyną lepszą.

90+6'
Nieudana próba odpowiedzi w wykonaniu gdynian.

90+5'
Flavio Paixao umieścił futbolówkę w siatce!
Portugalczyk wykorzystał dobrą wrzutkę Krasicia i otworzył wynik spotkania.

90+4'
Dwie wrzutki Milosa zostały dwukrotnie wybite poza obręb szesnastki.

90+3'
Obyło się bez zagrożenia.

90+2'
Rzut wolny dla gdańszczan na połowie gospodarzy.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostało doliczone sześć minut.

89'
Niedokładne prostopadłe podanie w pole karne gości padło łupem Kuciaka.

88'
Zmiana w Lechii: Romario zameldował się na murawie, zastępując Wolskiego.

87'
żółta kartkaMarciniak i Wojtkowiak ukarani żółtą kartką.

86'
Mała awantura na placu gry - zaczęło się od sprzeczki pomiędzy Marciniakiem i Wojtkowiakiem. Nie obędzie się bez kartek.

84'
Jurado z dystansu. Kuciak bez problemów wyłapał futbolówkę.

83'
Nalepa nie zdążył zacentrować przed linię końcową. Od bramki wznowi grę Kuciak.

82'
Marco Paixao! Piłka po mocnym uderzeniu portugalskiego napastnika przeszła obok słupka.

80'
Próba zza pola karnego, na jaką zdecydował się Piesio, zakończyła się niepowodzeniem.

79'
Ostatnia zmiana w gdyńskim zespole: Jurado zastąpił Kuna.

78'
Fatalny strzał z dystansu w wykonaniu Szwocha. Pomocnik uderzył bez przyjęcia, a piłka poszybowała na aut.

77'
Żółta kartka dla Nalepy i Wolskiego.

75'
14 133 widzów ogląda to spotkanie z trybun.

73'
Pierwsza zmiana w Lechii Gdańsk: Milos zajął miejsce Stolarskiego.

72'
Płaskie uderzenie Krasicia z pola karnego nie mogło sprawić problemów bramkarzowi, gdyż futbolówka była za słabo kopnięta przez Serba.

70'
Po wideoweryfikacji zmiana decyzji - gol nie zostaje uznany! Wciąż zatem mamy remis.

68'
Marco Paixao pokonał Steinborsa!
Napastnik po wrzutce Wolskiego umieścił futbolówkę w siatce. Powtórki wskazują jednak, że napastnik był na spalonym.

67'
Trzeci raz w krótkim okresie Wolski został sfaulowany na połowie Arki.

65'
Okres bardzo niedokładnej gry z obu stron.

63'
Groźna wrzutka Piesia z lewej strony boiska. Kuciak nie do końca wiedział, jak się zachować. Ostatecznie to właśnie Słowak wznowi grę.

62'
Centra z lewego narożnika nie przyniosła niebezpieczeństwa w szesnastce gdynian.

62'
Bezpośredni strzał Wolskiego udanie odbił Steinbors! Korner dla piłkarzy Adama Owena.

61'
Udana szarża Wolskiego, po której sfaulował go Szwoch. Rzut wolny niedaleko pola karnego gospodarzy.

60'
Druga korekta w składzie Arki Gdynia: Da Silva zszedł, Zarandia wszedł.

58'
Krasić pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki, co nie umknęło uwadze sędziego.

56'
Sam poszkodowany podjął się wykonania tego stałego fragmentu gry. Zdecydował się na wrzutkę, która jednak została przejęta w powietrzu przez gdynian.

55'
Wolski po krótkim rajdzie został sfaulowany nieco ponad 30 metrów od bramki Arki.

54'
Strzał z daleka Da Silvy został zablokowany. Gracze podejmują zdecydowanie więcej prób zmiany rezultatu, ale efektu, przynajmniej jak do tej pory, brak.

52'
Niecelne uderzenie Sławczewa z dystansu.

51'
Niefortunne wybicie Szwocha prawie stworzyło stuprocentową okazję Flavio Paixao. Portugalczyk nie zdążył jednak dojść do futbolówki przed Steinborsem, który raty złapał ją w swoje rękawice.

50'
Sołdecki huknął bez przyjęcia zza pola karnego, piłka poszybowała nad poprzeczką.

49'
Piesio dośrodkował zdecydowania za mocno w szesnastkę, przez co futbolówka wyszła za linię końcową.

47'
Faul w ofensywie Marco Paixao na Da Silvie. Gra przerwana.

46'
Druga połowa derbów Trójmiasta rozpoczęta!

W zespole gospodarzy nastąpiła jedna zmiana: Piesio wszedł za Siemaszkę.

Zawodnicy obu drużyn powrócili na boisko.

Statystyki:

Pierwsza część meczu rozczarowuje. Obydwa kluby głównie toczą walkę fizyczną o futbolówkę w środku boiska. Brakuje okazji podbramkowych.

45+2'
Kun został sfaulowany w okolicy środka boiska.

45'
Arbiter doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu.

43'
Dobre przedłużenie Krasicia, jednak nikt nie zamknął akcji po zgraniu Serba. Arka podjęła próbę zbudowania kontry, jednak niedokładne podanie spowodowało, iż zakończyła się niepowodzeniem.

42'
Przyblokowana centra Flavio Paixao. Kolejny rzut rożny w tym spotkaniu.

41'
Zamieszanie na boisku, przy linii bocznej starcie słowne pomiędzy Sławczewem i Zbozieniem. Tym razem obyło się bez kar indywidualnych.

39'
żółta kartkaDa Silva otrzymał żółtą kartkę.

39'
Do dogrania doszedł w powietrzu Augustyn, jednak nikt z lechistów do zgrania defensora nie doszedł.

38'
Krasić sfaulowany na połowie Arki. Następną okazję do dalekiego wrzucenia będzie miał Wolski.

35'
Augustyn był bardzo bliski zdobycia bramki z najbliższej odległości! Środkowy defensor doszedł do dośrodkowania Wolskiego ze stałego fragmentu gry, ale nie do końca czysto trafił w piłkę, dlatego też ta przeszła obok słupka.

34'
Wrzutkę Szwocha bez kłopotów zdołał wybić Stolarski.

33'
Spóźnione wejście fizyczne Augustyna w Kuna. Rzut wolny dla podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego w podobnym miejscu co cztery minuty temu.

32'
Niecelne uderzenie z dystansu Krasicia.

32'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym rzucie rożnym.

31'
Błąd Steinborsa po centrze Flavio Paixao omal nie zakończyło się bramką samobójczą! Korner dla Lechii.

30'
Dośrodkowanie ze stojącej piłki zostało wybite pod nogi Da Silvy, ten jednak pogubił się i stracił ją.

29'
Zagranie ręką Stolarskiego na wysokości pola karnego gości. Stały fragment gry dla gdynian.

28'
Dogranie w szesnastkę Arki nie zakończyło się powodzeniem, gdyż żaden z lechistów nie doszedł do futbolówki.

27'

26'
Siemaszko mógł mieć znakomitą okazję do zdobycia gola, ale został złapany na pozycji spalonej.

25'
Brakuje okazji strzeleckich.

24'
Flavio Paixao znalazł się na ofsajdzie.

23'
Szwoch wrócił pod własne pole karne i przeciął podanie Wolskiego do Krasicia.

21'
Moment spokojniejszej gry, futbolówka jest rozgrywana głównie w strefie środkowej.

19'
Powtórki wskazują, że rzut karny mógłby być podyktowany, Nunes nadepnął Kuna. Sędzia główny nie zweryfikował tej sytuacji za pomocą VAR'u.

18'
Kun padł na murawę w polu karnym! Arbiter nie dopatrzył się faulu, nie zdecydował się także na wideoweryfikację.

17'
Rzut rożny dla Arki Gdynia.

16'
Krasić przekroczył przepisy w ofensywie w szesnastce arkowców.

15'
Minął kwadrans gry, jak do tej pory tylko jedna okazja do zmiany rezultatu. Miał ją Krasić.

14'
Następne starcie pomiędzy Siemaszką i Stolarskim. Boczny obrońca leży na murawie, piłkarze z Gdańska domagali się drugiego napomnienia dla napastnika, ale rozjemca spotkanie słusznie, jak pokazały powtórki, nie ukarał doświadczonego snajpera.

13'
żółta kartkaSędzia Stefański ukarał obie strony konfliktu żółtą kartką.

12'
Przewinienie w ofensywie Siemaszki na Stolarskim. Zagotowało się pomiędzy tą dwójką i arbiter musiał uspokoić sytuację.

10'
Gdynianie jak do tej pory ograniczają się do dość pasywnej gry i zagrywania długich piłek za linię defensywną gości.

9'
Początek lepszy w wykonaniu lechistów.

8'
Szarża Wolskiego zakończyła się po wybiciu Zbozienia. Lechiści wciąż jednak przy piłce.

6'
Marco Paixao nie wyszedł w tempo do podania Wolskiego i został złapany na spalonym.

5'
Świetna interwencja Steinborsa uratowała gospodarzy przed stratą gola! Łotysz wybronił płaskie uderzenie Krasicia z bliskiej odległości.

4'
Obrońcy Lechii oddalili niebezpieczeństwo.

3'
Pomocnik gospodarzy poza boiskiem.

2'
Faul na wysokości pola karnego gości. Kun poszkodowany, nieładne zachowanie Augustyna, który kopnął piłką prosto w twarz leżącego zawodnika Arki. Rzut wolny dla gdynian.

1'
Rozpoczęli gdańszczanie!

*'
Piłkarze obu ekip zameldowali się na boisku. Pojedynek rozpocznie się już za krótką chwilę!

*'
Do dyspozycji sędziego będzie dzisiaj dostępny system VAR.

*'
Arbitrem głównym nadchodzącego spotkania będzie Pan Daniel Stefański (Bydgoszcz).

*'

*'
Zawodnicy poza osiemnastkami meczowymi: w gdańskiej ekipie nie ma: Jakuba Wawrzyniaka, Mateusza Lewandowskiego, Lukasa Haraslina oraz Sławomira Peszki. W Arce natomiast zabrakło: Yannika Sambei Kakako, Marcina Warcholaka, Krzysztofa Sobieraja oraz Tomasa Kosuta.

*'
Rezerwowymi będą: Pilarz, Socha, Helstrup, Piesio, Krivets, Zarandia, Jurado.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład gospodarzy!

*'
Ławka rezerwowych: Zelenika, Milos, Romario, Lipski, Nalepa, Matras, Oliveira.

*'
Adam Owen, szkoleniowiec Lechii, postawił na wyżej wymienionych piłkarzy.

*'
Sytuacja w tabeli: Gdynianie zajmują dziesiąte miejsce, natomiast lechiści okupują dwunastą lokatę.

*'
Obydwie drużyny nie mogą dobrze wspominać dobrze poprzedniej kolejki. Arka przegrała z Legią Warszawa 0:2, a gdańszczanie doznali sromotnej porażki w starciu z Koroną Kielce, bowiem przegrali aż 0:5.

'
Początek derbów Trójmiasta o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online