Wisła Płock - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 2

Kiełpin – Stefańczyk, Łasicki, Byrtek (9' Sielewski), Reca – Furman, Rasak – Merebaszwili, Michalak (72' Stilić) – Varela - Kante
Kelemen – Burliga, Mitrović, Runje, Guilherme – Romanczuk, Wlazło – Novikovas (70' Sekulski), Świderski (71' Sheridan), Frankowski (78' Grzyb) – Cernych

Dziękuję Państwu za uwagę.

Jagiellonia Białystok wskoczyła na pozycję wicelidera ligowej tabeli. Gra w drugiej połowie meczu mogła się podobać sympatykom tej drużyny.

90+4'
Wysoki pressing na połowie Wisły. Kiełpin zwycięsko wyszedł z presji, którą wywarł na nim napastnik Jagiellonii.

90+3'
Igor Łasicki chciał zamknąć dogranie z rzutu wolnego. Obrońca ekipy gospodarzy nie zdołał jednak umiejętnie nadejść na piłkę.

90+2'
Ivan Runje spowodował upadek Semira Stilicia.

90+1'
Gwizdy na stadionie. Merebashvili, przy przyjmowaniu piłki, pomagał sobie ręką. Wszystko miało miejsce w polu karnym Jagiellonii.

90'
Sędzia przedłużył mecz o 5 minut!

89'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry. Za moment poznamy wymiar dodatkowych minut.

88'

86'
Sheridan popełnił faul w ofensywie.

85'
"Nafciarze" nie mają innego wyboru. Muszą grać bardziej dynamicznie w ataku.

83'
Goście ambitnie się bronią. W działania defensywne zaangażowani są nawet ultra ofensywni gracze, jak np. Sheridan.

82'
Ależ szarża Cernycha! Znakomity rajd z piłką mógł zrobić krzywdę gospodarzom! Silny strzał z pola karnego został dobrze zbity przez Kiełpina.

80'
Kiks Dominika Furmana. Defensywny pomocnik próbował wykończyć podanie od rzutu wolnego. Piłka poszybowała daleko od lewego słupka bramki.

79'
Krótko trwała radość zawodników Wisły. Gol, którego zdobył Rasak, został nieuznany. Strzelec bramki, w czasie dośrodkowania z rzutu wolnego, znajdował się na ofsajdzie.

78'
Rafał Grzyb zastąpił Przemysława Frankowskiego. Była to ostatnia zmiana, którą mógł dzisiaj przeprowadzić trener Ireneusz Mamrot.

77'
Mocno niedokładne dośrodkowanie z rzutu wolnego posłał Frankowski.

76'
Jagiellonia chce iść za ciosem.

74'
GOL! Jagiellonia odwraca losy meczu! Romanchuk doskonale wykorzystał bierność przeciwników. Płaski, dokładny strzał z bliskiej odległości zaskoczył Kiełpina.

72'
Semir Stilić za Konrada Michalaka. Na taki ruch taktyczny zdecydował się Jerzy Brzęczek.

71'
Sheridan biega po boisku. Karol Świderski udostępnił mu miejsce.

70'
Kontuzjowanego Novikovasa nie ma już na płycie boiska. Łukasz Sekulski wpuszczony na plac gry.

69'
żółta kartka Spóźnione wejście zanotował Piotr Wlazło.

68'
Arbiter główny zmienił decyzję! Rzutu karnego dla Wisły nie będzie! Jose Kante, wg Mariusza Złotka, symulował.

68'
Sędzia główny konsultuje się z innymi arbitrami.

67'
Trwa dyskusja.

66'
Jedenastka dla gospodarzy! Kelemen przewrócił pędzącego Kante. Piłkarze z Białegostoku próbowali wpłynąć na arbitra,
aby ten zmienił decyzję.

65'
Mecz nabrał na dynamice. Jagiellonia próbuje przejąć inicjatywę.

64'
Jagiellonia gra w osłabieniu.

62'
Novikovas mierzy się z urazem.

61'
żółta kartka Łukasz Burliga został ukarany szóstą żółtą kartkę w tym sezonie. Ostre wejście na nogę przeciwnika musiało być tak docenione.

60'
Obie ekipy mają po sześć uderzeń. Jagiellonia zanotowała trzy celny próby, z kolei gospodarze - 2.

59'
Zwija się z bólu Merebashvili. Arbiter, Mariusz Złotek, przywołał sztab medyczny.

57'
Marian Kelemen okazał się szybszy od Michalaka. Ten mógł coś stworzyć dobrego, ale w decydującej fazie akcji, zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

56'

54'
Seweryn Kiełpin dobrze wyszedł z bramki, i wyłapał piłkę, po wrzutce z rzutu wolnego. Jagiellonia marzyła pewnie o innym rozwiązaniu.

53'
żółta kartka Jose Kante, za niesportowe zachowanie, zagranie piłki ręką, ujrzał żółtą kartkę.

52'
GOL! W Płocku jest remis! Novikovas wykazał się wielką dokładnością, przy egzekucji rzutu karnego.

51'
Rzut karny! Jagiellonia otrzymała kapitalną sposobność na doprowadzenie do wyrównania. Kante zagrał ręką.

50'
żółta kartka Cezary Stefańczyk zobaczył żółty kartonik. Przemysław Frankowski genialnie przyjął sobie piłkę, a potem chciał uciec rywalowi.

49'
Jose Kante nadużył reguł gry, w czasie walki o piłkę. Sędzia odgwizdał złamanie przepisów.

48'
Cernych postulował do sędziego o przyznanie kornera. W jego opinii, strzał, który został oddany głową, zblokował obrońca Wisły.
Arbiter nakazał Kiełpinowi wznowić grę.

47'
W czasie przerwy nie zrealizowano zmian w składach. Przypomnę, że Jerzy Brzęczek, w 9. minucie meczu, musiał dokonać wymuszonej korekty.

46'
Ruszamy z II połową gry!

Przerwa! Wisła Płock prowadzi 1:0 z Jagiellonią Białystok.

45'
Arkadiusz Reca nieznacznie przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki. Kilka chwil temu widzieliśmy ogromne zamieszanie, podczas walki o dośrodkowanie z rzutu rożnego.

44'
Czas doliczony wynosi 1 minutę.

43'
Cernych okrutnie minął się z centrą, którą posłał Guilherme. Sielewski popisał się wyśmienitym czytaniem gry.

42'
Wisła Płock dobrze się przesuwa w strefie defensywy. Wicemistrzom Polski z poprzedniego sezonu trudno jest zbudować groźną sytuację pod bramką Kiełpina.

41'
Cernych reklamował faul. Arbiter główny uznał, że Sielewski nie przekroczył przepisów.

39'
żółta kartka Michalak, z pełną premedytacją, przewrócił biegnącego z piłką przeciwnika. Sędzia musiał wyciągnąć żółty kartonik.

38'
Dominik Furman niejednokrotnie udowadniał, że potrafi wykonywać rzuty wolne. Chwilę wcześniej oglądaliśmy kapitalne dośrodkowanie ze stałego fragmentu. Obrona przeciwnika z trudem wyjaśniła sytuację.

37'

35'
Marian Kelemen musiał się naprawdę mocno wyciągnąć, aby zatrzymać centro - strzał Dominika Furmana, wykonującego rzut wolny. Piłka spadała pod poprzeczkę bramki.

34'
Jagiellonia ma kłopoty ze szybkimi zawodnikami Wisły. Kolejny faul w groźnej lokalizacji.

31'
Seweryn Kiełpin bardzo niefrasobliwie próbował łapać piłkę, przy silnym zagraniu zza pola karnego. Futbolówka minimalnie minęła prawy słupek bramki. Wielkie szczęście przy goalkeeperze.

30'
Novikovas groźnie posłał wrzutkę, z narożnika boiska. Dobrze ustawiony Stefańczyk oddalił całe niebezpieczeństwo.

29'
Jose Kante delikatnie strącił piłkę, po ciekawym dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Hiszpański snajper oddał celny strzał. Kelemen, jednak, bez większego problemu schwycił futbolówkę.

27'
Seweryn Kiełpin stanął na wysokości zadania. Wyborna interwencja, po błyskotliwym strzale, z bliska, autorstwa Romanchuka. Świetna praca nogami.

26'
Merebashvili otrzymał szansę na oddanie silnego uderzenia z dystansu. A dokładniej z okolic pola karnego. Futbolówka powędrowała nieznacznie nad poprzeczką.

25'
Obie drużyny mają problemy w środkowej strefie boiska. Oglądamy bardzo dużo strat, przy rozegraniu.

23'
Cernych złapany został na ofsajdzie. Sędzia liniowy dał odpowiedni znak.

22'
Podopieczni Jerzego Brzęczka starają się w pełni kontrolować wydarzenia na murawie.

20'
Arkadiusz Reca spokojnie spojrzał na arbitra liniowego. Nie bez powodu, ponieważ ten zasygnalizował pozycję spaloną.

19'
Furman wrzucał piłkę, z rzutu wolnego. Akcję skutecznie próbował Stefańczyk, ale jego zagranie głową poleciało daleko od światła bramki.

18'
Dominik Furman wykorzystał złe ustawienie przeciwnika. Sędzia przyznał gospodarzom stały fragment gry.

17'

15'
Korner, który przyniósł gola płocczanom, wykonywał Dominik Furman.

14'
GOL! 1:0! Wisła Płock na prowadzeniu! Igor Łasicki idealnie wyszedł w powietrze, do dośrodkowania z rzutu rożnego. Kapitalny strzał głową.

13'
Michalak, który miał lekki uraz, wrócił już do gry.

12'
Kolejny piłkarz Wisły, który zmaga się ze zdrowotnymi problemami.

11'

9'
Damian Byrtek zasygnalizował fakt, że nie może już kontynuować meczu. Bartłomiej Sielewski pojawił się na boisku.

8'
Seweryn Kiełpin nie mógł się pomylić. Na jego bramkę powędrowało soczyste uderzenie z dystansu, autorstwa Novikovasa. Bramkarz kapitalnie sparował piłkę.

6'
Jose Kante został podcięty przez Łukasza Burligę. Arbiter Złotek odgwizdał przewinienie.

5'
Byrtek jest opatrywany przez medyków.

4'
Merebashvili powinien podziękować swoim kolegom z drużyny. Nieprzemyślana strata w środkowej strefie boiska mogła bardzo źle się skończyć dla gospodarzy.

2'
Faul. Novikovas nieprzepisowo zatrzymany w środku pola.

1'
W dzisiejszym meczu sędziowie nie będą mogli skorzystać z pomocy systemu VAR.

*'

*'
Sędzia główny wyprowadza obie drużyny na plac gry.

*'
Zawody w Płocku poprowadzi Pan Mariusz Złotek.

*'
Jagiellonia Białystok w ostatnich czterech delegacjach wywiozła trzy punkty (3 remisy, 1 porażka).

*'
Wisła Płock nie przegrała u siebie od trzech spotkań w lidze.

*'
Z powodu kartek w nadchodzącym meczu nie zagrają: Damian Szymański (Wisła Płock) oraz Guti (Jagiellonia Białystok).

*'
Ireneusz Mamrot, z kolei, zdecydował się na wybór takich zawodników.

*'
Sztab szkoleniowy Wisły Płock, z Jerzym Brzęczkiem na czele, postawił na taki skład.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o 15:30

*'
Witamy wszystkich bardzo serdecznie! 15. kolejka LOTTO Ekstraklasy się rozpędza! Wisła Płock, w pierwszym sobotnim meczu, podejmie Jagiellonię Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online