Borussia Dortmund - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
1 : 3

Bürki - Bartra, Sokratis (40' Toljan), Toprak, Schmelzer - Castro, Weigl, Kagawa (67' Gotze) - Yarmolenko (80' Sancho), Aubameyang, Pulisic
Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba (74' Rafinha) - Martinez (81' Rudy), Thiago - Robben, James (84' Vidal), Coman - Lewandowski

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Bayern Monachium lepszy w hicie 11. kolejki Bundesligi sezonu 2017/18.
Polskich kibiców powinna cieszyć wiadomość o kolejnym golu Roberta Lewandowskiego. "Lewy" był jedną z najjaśniejszych punktów na placu gry.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego!

90+2'
Gol dla gospodarzy padł chyba zbyt późno. Kibice Borussii mają bardzo smutne miny.

90+1'
Robert Lewandowski zachował się wysoce niesportowo. Polski gracz przetrzymywał swojego przeciwnika za koszulkę.

90'
Ależ blisko gola dla Borussii! Toljan soczyście wstrzelił piłkę, z prawej strony boiska. Gonzalo Castro okrutnie minął się z futbolówką, będąc tuż pod bramką!

89'
Trzy minuty dodatkowe od Pana arbitra głównego.

88'
GOL! Borussia zdobyła bramkę! Bartra pokazał chirurgiczny, techniczny strzał w prawy, dolny róg bramki. Wielką rolę w akcji bramkowej odegrał Gonzalo Castro, który przepięknie dryblował na lewej flance.

87'
Jeśli Bayern Monachium wygra dzisiejszy pojedynek, to przewaga nad BVB wzrośnie do sześciu punktów. Mistrzowie Niemiec mają cztery oczka przewagi nad drugim klubem w tabeli, Lipsk.
Drużyna z Niemiec ma teraz 23. punkty.

86'
Arjen Robben nie ma szczęścia do ofsajdów. Holender znów został upomniany przez arbitra liniowego. Robben był wielce rozczarowany.

85'
Arbiter główny jest zdolny do dalszego sędziowania tego meczu.

84'
Vidal w miejsce Jamesa. Ostatnia zmiana w tym spotkaniu.

82'
Kontuzji nabawił się... sędzia główny. Jest ogromne prawdopodobieństwo, że ujrzymy zmianę na tym stanowisku.

81'
Sebastian Rudy otrzymał kilka minut. Javi Martinez zszedł z boiska. Hiszpański pomocnik miał na koncie żółtą kartkę.

80'
Zmiana. Sancho za Yarmolenkę.

79'
Wzorowo ustawiła się obrona Bayernu Monachium. Toljan musiał z pokorą przyjąć fakt o ofsajdzie.

78'
Schmelzer dobrze się ustawił. Rafinha jest bardzo aktywny w aspekcie ofensywnym.

77'
Na trybunach pracują materiały pirotechniczne.

75'
żółta kartka Javi Martinez ewidentnie nagiął przepisy gry. Hiszpan dokonał przewinienia tuż przy szesnastce.

74'
Rafinha zameldował się na boisku. David Alaba pokazał kolejny kunszt.

73'
Gospodarzom nie wychodzą również uderzenia z dystansu. Niemal każda próba ląduje w okolicach trybun stadionu.

72'
Trener Heynckes ma komplet zmian do przeprowadzenia.

70'
David Alaba ma problemy zdrowotne. Wokół Austriaka znalazł się sztab medyczny.

69'
Borussia Dortmund musi postawić wszystko na jedną kartę, jeśli chce nawiązać jakąkolwiek walkę o korzystny rezultat. Rzuty rożne nie przynoszą wymiernych efektów.

67'
Mario Gotze, były piłkarz Bayernu Monachium, pojawił się na płycie boiska. Japońska gwiazda, Kagawa, znajduje się już wśród rezerwowych.

66'
GOL! Bayern Monachium z trzecim trafieniem! Robert Lewandowski zaskoczył bramkarza, efektownym wślizgiem na piłkę. Burki robił wszystko, co mógł...

65'
żółta kartka David Alaba musiał mieć świadomość, że jego agresywna próba odbioru piłki będzie niosła odpowiednie sankcje. Taką karą okazała się żółta kartka.

63'
Robert Lewandowski zmarnował sytuację bardzo klarowną! Polski napastnik, mając idealną okazję na bezpośredni strzał, zdecydował się na odegranie do Robbena. Ten, jednak, nie odczytał intencji.

62'
Trener Bosz czeka z realizacją kolejnych zmian w składzie. Szkoleniowiec Bayernu również się nie śpieszy.

61'
Bayern Monachium stara się trzymać piłkę z dala od swojej szesnastki. Borussia, mimo słabego wyniku, nie poddaje się.

59'
Za chwilę upłynie godzina gry na Signal Iduna Park. Aktualny wynik nie jest zadowalający dla sympatyków gospodarzy.

57'
żółta kartka Toprak wykonał ogromnie niebezpieczny wślizg na nogi przeciwnika. Sędzia główny bardzo pewnie pokazał mu żółty kartonik.

56'

54'
Na pozycji spalonej uchwycono Roberta Lewandowskiego.

53'
Ulreich otrzymał prezent od Bartry, w postaci słabego dośrodkowania z lewego narożnika boiska. Pewny chwyt piłki.

52'
Skład przyjezdnych nie uległ zmianom, w stosunku do 1.minuty meczu. W ekipie BVB doszło do awaryjnej korekty (kontuzja Sokratisa).

51'
Alaba nie wytrzymał próby nerwów. Austriacki obrońca dopuścił się brzydkiego faulu na Bartrze.

50'
Pulisić wyraźnie trzymał Kimmicha za koszulkę. Sytuacja wymagała odgwizdania przewinienia.

49'
Zawód na twarzy Roberta Lewandowskiego! Popularny "Lewy" popisał się znakomitym strzałem głową, z bliskiej odległości. Jeszcze lepiej zareagował Burki, interweniując nogami.

47'
Toljan podjął się odważniejszego zadania, jakim było oddanie strzału z dystansu. Zmiennik Sokratisa nie zdał egzaminu. Futbolówka poleciała nad poprzeczką.

46'
II część gry przed Nami!

Pierwsza odsłona tego starcia przeszła już do historii.

45'
Sędzia główny dorzucił 1 minutę do czasu gry pierwszej połowy meczu.

44'
Yarmolenko może mieć do siebie wielkie pretensje. Ukrainiec otrzymał precyzyjne podanie od klubowego kolegi. Do pełnej realizacji celu zabrakło większej dokładności. Futbolówkę, która poleciała w sam środek bramki, wyłapał Ulreich.

42'
Mats Hummels spróbował swojego szczęścia, poprzez uderzenie z dalszej odległości. Piłka bezpiecznie minęła światło bramki Dortmundu.

40'
Uraz nie pozwolił Sokratisowi w kontynuowaniu występów. Toljan wszedł na plac gry.

39'
Pulisić musiał uznać wyższość świetnie interweniujących defensorów Bayernu. Zawodnik liczył na rzut rożny, jednak sędzia główny wyraźnie nakazał Ulreichowi rozpocząć grę.

37'
Bayern podwyższył stan meczu! Pomógł w tym Robert Lewandowski, który błysnął genialnym zagraniem piętką. Futbolówka odbiła się jeszcze od obrońcy BVB i wpadła nad interweniującym Burkim.

36'

34'
Coman nadepnął na stopę Sokratisa. Obrońca gospodarzy bardzo odczuł całe zdarzenie. W tej chwili korzysta on z pomocy medyków.

33'
Robert Lewandowski zagubił się w doskonałej sytuacji. Polak wdał się w drybling z trzema piłkarzami Borussii Dortmund. Będąc pod tak dużą presją musiał przegrać batalię.

32'
Akcja za akcję! Kagawa stanął przed wyborną sposobnością na wyrównanie. Japoński zawodnik był na piętnastym metrze od bramki, po czym spróbował zaskoczyć bramkarza. Piłka poleciała minimalnie obok prawego słupka.

30'
Robert Lewandowski miał wyborną okazję na zdobycie gola! Napastnik zaliczył ogromnie silny strzał na bramkę. Idealnie na linii zareagował Burki.

29'
Fenomenalna interwencja Ulreicha! Niemiecki bramkarz kapitalnie skrócił kąt strzelającemu Pulisiciowi!

28'
Robert Lewandowski, z pomocą Thiago, wstał z murawy. Polski napastnik nadział się na niefortunne zderzenie z rywalem.

26'
David Alaba był zdeterminowany do wykonania jak najlepszego podania do Roberta Lewandowskiego. Brawa za wielką ambicję, ale zagranie pewnie zgarnął Burki.

25'
Długie zagranie w stronę Lewandowskiego. Polski snajper musiał obejść się smakiem, ponieważ szybciej do futbolówki dopadł Burki.

24'
Ukraiński gracz Borussii, Yarmolenko, nie uniknął ofsajdu. Dobra reakcja teamu defensywnego Bayernu.

23'
Głośna reakcja ze strony kibiców Borussii. Mats Hummels nie patyczkował się z rywalem w swoim polu karnym. Arbiter nie wskazał na "wapno".

22'
Próba odpowiedzi w wykonaniu Dortmundu. Taką próbę konkretnie podjął Aubameyang. Soczyste uderzenie pewnie zneutralizował Ulreich.

21'
Kolejne, groźne wgranie w wykonaniu Comana. Tym razem dogrywał płasko. Sytuację pod swoją bramką idealnie wyjaśnił Sokratis.

20'
Futbolówka swobodnie krąży przy nogach graczy Bayernu.

18'
Przyjezdni próbują pójść za ciosem. Coman posłał wielce kąśliwe zagranie z lewego skrzydła boiska. Zawodnicy ofensywni Bayernu ruszyli do podania, lecz nie zdołali oni jego zamknąć.

17'
GOL! 0:1! Arjen Robben ma swoje sposoby na BVB! Holenderski skrzydłowy zaprezentował śliczny strzał w prawe okno bramki!
Odległość od bramki - 14 metr.

16'
Sokratis musi być ciągle skoncentrowany. Grek jest odpowiedzialny za krycie "Lewego".

15'
Borussia Dortmund stara się atakować bocznymi sektorami boiska. Yarmolenko podjął się realizacji dośrodkowania na pole karne. Sztuka się udała, ale piłka jednak nie dotarła do jego kolegów.

13'
Robert Lewandowski był nieprzepisowo zatrzymywany przez gracza ekipy rywala. Na placu gry panuje twarda walka.

11'
Sule mocno zaryzykował, wykonując zdecydowany wślizg na piłkę, przy której był Aubameyang. Wejście obrońcy gości okazało się wzorcowe.

10'
Nerwy puściły Robertowi Lewandowskiemu. Polski napastnik dał się sprowokować do popełnienia nieprzemyślanego ataku.

9'
Robert Lewandowski jest na celowniku pary stoperów Dortmundu. Polak nie ma wiele miejsca na operacje z futbolówką.

8'
żółta kartka Schmelzer oburzony werdyktem sędziego. Obrońca obejrzał żółty kartonik, za dosyć ostry atak. Kimmich był poszkodowany.

7'
Żadna z drużyn nie odstawia nogi. Zwiastuje Nam to kapitalne widowisko.

5'

4'
Arbiter główny udzielił gościom rzut wolny. Weigl rażąco naruszył powszechnie obowiązujące przepisy.

3'
Gonzalo Castro został przyłapany na przewinieniu. Rzut wolny dla mistrzów Niemiec.

2'
Borussia Dortmund bardzo odważnie od pierwszych sekund.

1'
Bayern Monachium rozpoczął mecz!

*'
Piłka poszła w ruch!

*'
Arbiter główny, wraz z piłkarzami, wkroczył na plac gry.

*'
Na Signal Iduna Park odśpiewywana przez kibiców jest piosenka "You Never Walk Alone".

*'
Ostatnie przygotowania...

*'
Prowadzenie hitu 11. serii gier przypadło Panu Tobiasowi Stielerowi.

*'
Ławka rezerwowych Bayernu: Starke, Rafinha, Boateng, Rudy, Vidal, Tolisso, Wriedt

*'
Ławka rezerwowych BVB: Weidenfeller, Toljan, Guerreiro, Sahin, Sancho, Götze, Schürrle

*'
Mecz, który rozpocznie się o godz. 18:30, odbędzie się w ramach 11. kolejki niemieckiej elity.

*'
Do składu Bayernu Monachium wraca polski napastnik, Robert Lewandowski.

*'
Wyniki spotkań, które rozpoczęły się o godz. 15:30

*'
Witamy wszystkich fanów niemieckiej Bundesligi! Czas na szlagier, czyli starcie BVB z Bayernem Monachium! Nasz serwis zrelacjonuje najważniejsze wydarzenia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online