Górnik Zabrze - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior (78' Grendel), Matuszek, Żurkowski, Kurzawa – Ł. Wolsztyński (70' Ambrosiewicz), Angulo.
Putnocky – Gumny (60' Rakels), Janicki, Dilaver, Kostevych – Trałka, Gajos – Makuszewski, Majewski (80' Nicki Bille), Jevtić (80' Radut) – Gytkjaer.

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Lech Poznań

90+3'

90+2'
Kostewycz huknął z dystansu, ale Loska zdołał odbić piłkę.

90+1'
Żurkowski z łatwością ograł Janickiego, ale strzał z pola karnego odbił Putnocky.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

88'
Po stracie trzeciej bramki Lech nie jest już tak groźny.

87'
żółta kartka Koj ukarany żółtą kartką.

86'
Po dośrodkowaniu Raduta niecelnie głową uderzał Dilaver.

83'
Ładna akcja Lecha. Gytkjaer zgrał do Nicki Bille Nielsena, ale ten z powietrza uderzył niecelnie.

80'
Radut zastąpił Jevticia, a Nicki Bille Nielsen zastąpił Majewskiego.

79'
żółta kartka Grendel ukarany żółtą kartką.

78'
Grendel zastąpił Kądziora.

76'
24 563 kibiców pojawiło się na stadionie.

75'
3:1! Błąd defensywy Lecha. Nieudana pułapka ofsajdowa, Górnik wyszedł 3 na 1, ale Angulo sam skończył akcję i zaskoczył Putnocky'ego..

71'
Makuszewski zagrał do Gytkjaera, ten dobrze opanował piłkę, ale z ostrego kąta uderzył nad bramką.

70'
Posiadanie piłki: 32% - 68%.

70'
Ambrosiewicz zastąpił Wolsztyńszkiego.

69'
Tym razem groźnie zaatakował Górnik. Żurkowski dobrze zagrał do Kądziora, a ten w dogodnej sytuacji uderzył nad bramką.

67'
Trwa napór Lecha! Strzał Majewskiego został zablokowany przez Matuszka.

66'
Gajos sprzed pola karnego uderzył tuż obok bramki.

66'
Jevtić dośrodkował w pole karne, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

65'
Lech ma dużą przewagę.

62'
Majewski dośrodkował do Rakelsa, ale Suarez wybił piłkę na rzut rożny.

62'
Gool! 2:1! Majewski z rzutu rożnego zagrał przed pole karne do Makuszewskiego, ten oddał strzał, który tuż przed bramką przeciął Gytkjaer i pokonał Loskę..

60'
Rakels zastąpił Gumnego.

60'
Kurzawa z rzutu wolnego uderzył tuż obok bramki.

58'
Kurzawa uderzył z dystansu, piłka odbiła się przed Putnocky'm, ale ten zdołał zapobiec utracie gola.

56'
Groźnie pod bramką Górnika. Gytkjaer jednak trochę za mocno zagrał do Majewskiego i jego strzał z pola karnego był niecelny.

55'
Kurzawa oddał mocny i niespodziewany strzał z dużej odległości, ale pewnie interweniował Putnocky.

53'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Gajos.

53'
Jevtić dobrze uderzał z dystansu, ale piłka odbiła się od głowy Suareza i wyszła na rzut rożny.

49'
Makuszewski dobrze dośrodkował w pole karne, ale Jevticiowi wybił piłkę... Gytkjaer.

46'

45'

43'
Jak się okazuje przy drugiej bramce również nie obyło się bez kontrowersji. A VAR wciąż nieużyty.

43'
Loska obronił strzał z dystansu Makuszewskiego.

40'
Lech gra, a Górnik strzela - tak można podsumować ten mecz.

38'
[Z] Matuszek ukarany żółtą kartką.

34'
Gool! Żurkowski płaskim strzałem lewą nogą sprzed pola karnego podwyższa prowadzenie.

31'
Lech wymienił dwa razy więcej podań niż Górnik.

30'
Putnocky pewnie złapał piłkę po strzale Matuszka z dystansu.

28'
Jevtić dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, ale żaden z lechitów nie zdołał oddać strzału.

26'
Po 25 minutach ciszy kibice obu drużyn rozpoczęli doping.

25'
Rzut karny dla Górnika był bardzo kontrowersyjny.

24'
Lech gra dobrze, ale brakuje ostatniego podania w okolicach pola karnego.

23'
Gumny uderzył bardzo niecelnie z narożnika pola karnego.

23'
Strzał Jevticia z dystansu został zablokowany.

22'
Mógł być remis! Jevtić dośrodkował w pole karne, a Gajos głową uderzył tuż obok bramki.

22'
Majewski mocno wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, ale dobrze ustawiona była defensywa.

20'
Żurkowski prostopadle chciał zagrać do Wolsztyńskiego, ale za mocno.

17'
Kolejna dobra akcja Lecha, ale Wieteska wybił piłkę na rzut rożny.

16'
Jevtić płasko dośrodkował w kierunku Gytkjaera i Majewskiego. Piłka w rękach Loski.

15'
Kostewycz dobrze dośrodkował w pole karne, ale Loska odbił piłkę.

13'
Gool! Angulo 1:0. Putnocky wyczuł intencję strzelca, ale nie zdołał odbić piłki.

11'
Rzut karny dla Górnika! Janicki faulował Suareza.

9'
Na trybunach pojawili się również kibice Lecha.

7'
Zablokowany strzał Makuszewskiego sprzed pola karnego.

7'

6'
Od początku mecz toczy się w wysokim tempie.

3'
Akcja przeniosła się pod bramkę Górnika, ale dwukrotnie dobrze interweniowali obrońcy.

3'
Angulo uderzył z woleja sprzed linii pola karnego, ale również daleko od bramki.

2'
Po dośrodkowaniu Kądziora z rzutu rożnego piłkę wybili obrońcy, ale ta trafiła jeszcze do Żurkowskiego, który z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

1'
Rozpoczął Lech.

'
Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'

'

'
Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Górnik jest liderem, a Lech ma dwa punkty mniej i jest trzeci.

'
Mecz Górnik Zabrze - Lech Poznań na żywo od 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online