Pogoń Szczecin - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Załuska - Rapa, Dvali, Fojut, Nunes - Hołota, Piotrowski (63' Murawski) - Delev (82' Kowalczyk), Drygas, Gyurcso (87' Formella) - Frączczak
Malarz - Broź (86' Jędrzejczyk), Astiz, Pazdan, Hlousek - Pasquato (60' Moulin), Jodłowiec, Mączyński, Hamalainen, Kucharczyk - Niezgoda

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Pogoń Szczecin zaprezentowała dzisiaj naprawdę niezły poziom piłkarski. Zabrakło, jednak, większego wyrachowania.
Legia zgarnęła komplet punktów. Mistrzowie Kraju byli w tym meczu bardzo konkretni w szesnastce przeciwnika.

Sędzia dał sygnał - koniec meczu!

90+4'
żółta kartka Ricardo Nunes nie zdał egzaminu z utrzymaniem nerwów na wodzy. Ostre wejście, a potem kara w postaci żółtego kartonika.

90+3'
Pierwszą próbę podjął Adam Hlousek, a następnie autorem dobitki był Michał Kucharczyk.

90+2'
Nieprawdopodobne! Najpierw słupek uratował gospodarzy przed utratą gola, a chwilę później - Fojut, który wybił piłkę z linii bramkowej!

90+1'
Ekipa ze Szczecina jest już chyba pogodzona z porażką.

90'
Dodatkowy czas - 5 minut.

89'
Ostatnie sekundy podstawowego wymiaru gry.

87'
Adama Gyurcso zastąpił Dariusz Formella. Była to ostatnia, dzisiejsza zmiana w składzie gospodarzy.

86'
Z golem na koncie - Łukasz Broź. Artur Jędrzejczyk wszedł na murawę.

85'

83'
GOL! Dramat Dvaliego! Środkowy obrońca próbował zatrzymać płaskie podanie. Zamiast tego, swoim wejściem, zaskoczył Załuskę.

82'
żółta kartka Nieodpowiedzialne wejście na stopę rywala zanotował świeżo wprowadzony Kowalczyk.

81'
Sebastian Kowalczyk zmienił Spasa Deleva.

80'
Kolejny ofsajd po stronie gospodarzy. Michał Pazdan uratował sytuację.

79'
Sędzia liniowy prezentuje doskonały poziom. Adam Frączczak nie wyplątał się z pułapki ofsajdowej.

78'
"Portowcy" znów w trudnym położeniu. Wydarzenia na boisku nie zwiastowały drugiego gola dla Legii.

77'
GOL! Legia ponownie na prowadzeniu! Łukasz Załuska stał, jak zaczarowany! Moulin oddał świetny, techniczny strzał zza pola karnego.

75'
Kibice Pogoni odetchnęli z dużą ulgą, Kamil Drygas zdolny do kontynuowania zawodów.

74'
Kamil Drygas potrzebuje pomocy medycznej.

73'
Kamil Drygas złapany na ofsajdzie.

72'
Michał Kopczyński wprowadzony został do gry. Tomasz Jodłowiec znalazł się wśród rezerwowych Legii.

70'
59% - posiadanie piłki przez szczeciński klub.

69'
Pogoń objęła wyraźną przewagę. Warszawska drużyna skoncentrowana jest na pracy w defensywie.

67'
Spas Delev próbował ominąć pozycję spaloną. Ambitny plan nie udał się.

66'
Rafał Murawski sprokurował rzut wolny dla Legii. Odległość, jednak, od swojego pola karnego jest przeogromna.

65'
Dla Kamila Drygasa było to 2. trafienie w aktualnie rozgrywanym sezonie LOTTO Ekstraklasy.

63'
Jakub Piotrowski został zdjęty przez Rafała Janasa. Doświadczony Rafał Murawski otrzymał swoją szansę.

62'
GOL! 1:1! Genialnie głową zagrał Kamil Drygas! Wyborny strzał w lewy sektor bramki! Arkadiusz Malarz robił wszystko, co mógł, ale zagranie okazało się wielce precyzyjne.

61'
Adam Frączczak nie krył rozczarowania decyzją arbitra liniowego, o sygnalizacji spalonego. Gra została przerwana.

60'
Godzinę gry dla Pasquato przewidział trener Jozak. Moulin wpuszczony został na boisko.

58'
Jarosław Fojut zdecydowanie wybił poza linię boczną. Jarosław Niezgoda nie otrzymał długiego, dokładnego podania od klubowego kolegi.

57'
Arkadiusz Malarz zmuszony do zaawansowanej gimnastyki, po efektownym dośrodkowaniu. Goalkeeper zbił piłkę poza plac gry.

56'
Gospodarze ambitnie szukają sposobu na wyrównanie.

55'

53'
Delev prostopadle w kierunku Frączczaka. Ten był bez szans na dotarcie do zbyt długiego zagrania.

52'
Pasquato zbyt krótko dogrywa piłkę, z rzutu rożnego. Linia obrony "Portowców" nie ma problemów z wyjaśnieniem sytuacji.

50'
W obu składach nie doczekaliśmy się jeszcze zmian.

49'
Pogoń Szczecin, od pierwszych minut drugiej odsłony, bardzo zdeterminowana do doprowadzenia, do remisu.

48'
Arkadiusz Malarz fenomenalnie zareagował na linii! Doświadczony bramkarz przepięknie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką, po fantastycznym strzale głową!
Wyrównanie wisi w powietrzu.

47'
Michał Pazdan idealnie uprzedził Adama Frączczaka. Niebezpieczne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

46'
II połowa gry!

Koniec I odsłony spotkania!

45+3'
GOL! Legia ma prowadzenie! Chirurgiczny strzał Łukasza Brozia. Płaskie uderzenie w lewy, dolny róg bramki!

45+2'
Sędzia wskazał na jedenasty metr! Dvali popełnił ogromny błąd, przy próbie odbioru piłki, w swoim polu karnym!

45+1'
Podopieczni Romeo Jozaka wrócili do swojej formy. Legia stara się złapać inicjatywę.

45'
Z racji licznych przerw I odsłona została przedłużona o 4 minuty.

44'
Jarosław Fojut wykorzystał niezdecydowanie ze strony Jarosława Niezgody. Młody snajper zbyt długo zastanawiał się w szesnastce gospodarzy.

43'
Spas Delev wrócił do gry, po interwencji medycznej.

42'
Przerwa w grze. Słaba widoczność na boisku. Obaj trenerzy mają doskonałą sposobność na przekazanie swoich uwag.

41'
Krzysztof Mączyński, będąc na lewym skrzydle, zagrywał futbolówkę. Podanie okazało się jednak zbyt głębokie. Piłka w rękawicach Załuski.

40'
Wiele wskazuje na to, że Rafał Janas będzie zobligowany do realizacji wymuszonej zmiany.

39'
Spas Delev znowu w stykowej sytuacji. Bułgarski pomocnik będzie potrzebował pomocy ze strony specjalistów medycznych.

38'
Łukasz Załuska ponownie pokazał klasę! Mączyński był bliski zdobycia gola. Piłka, po rykoszecie, zmierzała pod poprzeczkę bramki Pogoni! Bramkarz, z problemami, zbił futbolówkę na korner.

37'
Łukasz Załuska został po raz pierwszy w tym meczu poddany ciężkiej próbie! Napsuć krwi próbował Hamalainen, ale strzał powędrował w centrum bramki.

36'

34'
Pogoń jest konkretna w ofensywie, jak i w obronie.

33'
Co za akcja! Piotrowski genialnie minął Adama Hlouska, na prawej flance bramki! Odegrał do Adama Gyursco, a ten efektownym strzałem bez przyjęcia obił spojenie bramki!

31'
żółta kartka Jarosław Fojut, z całą premedytacją, zatrzymał dobrze rozwijający się atak Legii. Żółta kartka była naturalną sprawą.

30'
1/3 regulaminowego czasu gry już poza Nami. Pogoń Szczecin, w mojej opinii, jest ekipą dużo lepszą na boisku.

28'
Bułgarski pomocnik jest gotowy do dalszego reprezentowania Pogoni.

27'
Spas Delev zwija się z bólu, po spóźnionej i nieudolnej interwencji ze strony jednego z Legionistów.

26'
Inaki Astiz odpowiednio nadbiegł na dośrodkowanie w swoją szesnastkę. Adam Frączczak wyraźnie przegrał rywalizację.

25'
Michał Pazdan wrócił do gry. Na boisku panuje twarda walka. Nikt nie zamierza odstawiać nogi.

24'
Na placu gry zameldował się sztab medyczny. Michał Pazdan mocno odczuł całe starcie.

23'
żółta kartka Michał Pazdan nie mógł liczyć na taryfę ulgową od Adama Frączczaka. Napastnik gospodarzy bardzo agresywnie ruszył do lecącej futbolówki.

21'
"Wojskowi" jeszcze nie zagrozili w realny sposób bramce Łukasza Załuski.

20'
Arkadiusz Malarz sparował futbolówkę, po centrze z lewej strony boiska. Chwilę potem, usłyszeliśmy gwizdek sędziego, który zasygnalizował fakt, że pomocnik Pogoni, wraz z piłką opuścił plac gry.

19'
Ekipa Rafała Janasa zdominowała centralną część boiska.

18'
Kolejna okazja dla gospodarzy. Spas Delev wymknął się obrońcy, który go miał pilnować. Malarz bez interwencji, bo w ostatniej chwili defensor Legii zareagował wślizgiem.

17'

15'
Pozycja spalona u przyjezdnych. Jarosław Niezgoda liczył na to, że sędzia puści grę. Niestety, gra została przerwana.

14'
Na nieznacznym ofsajdzie złapano Adama Gyurcso. Węgier był minimalnie wychylony za blok obronny Legii.

13'
Łukasz Załuska poprawił swoje niewłaściwe ustawienie. Hamalainen był bliski zaskoczenia goalkeepera, po swoim centro - strzale.

11'
Arkadiusz Malarz uniknął kompromitacji! Bardzo nieudolne wyjście z bramki! Napastnik Pogoni nie zdołał jednak umieścić piłki w bramce, ponieważ w ostatniej chwili zainterweniował wślizgiem Astiz.

10'
Legia zamknęła się w swojej szesnastce. Taka bierność może za chwilę zakończyć się bardzo źle.

9'
Popularni "Portowcy" próbują już od pierwszych minut zdetronizować gości ze stolicy Polski.

7'
To była naturalna sytuacja na gola! Kamil Drygas zaliczył efektowne wejście w akcję! Kąśliwy strzał głową, z trudem, wyciągnął Arkadiusz Malarz.

6'

4'
Adam Gyursco pokusił się o oddanie silnego strzału z dystansu. Piłka, jednak, nie poszybowała w światło bramki. Dobra interwencja jednego z defensorów.

3'
Adam Frączczak podciął wyraźnie jednego z przeciwników. Rzut wolny dla mistrza kraju.

2'
Groźne dośrodkowanie poleciało z lewej flanki boiska. Pogoń rozpoczęła bardzo ambitnie.

1'
Gospodarze, jako pierwsi, kopnęli futbolówkę!

*'
Początek meczu!

*'
Czas dla kibiców "Portowców".

*'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Jędrzejczyk, Dąbrowski, Kopczyński, Moulin, Szymański, Sadiku

*'
Rezerwowi Pogoni: Henger, Walukiewicz, Formella, Murawski, Niepsuj, Kowalczyk, Zwoliński

*'
Pogoń Szczecin dzisiaj zagra pod opieką Rafała Janasa. Syn byłego selekcjonera, Pawła Janasa, w poniedziałek zastąpił zwolnionego ze stanowiska Macieja Skorżę.

*'
Pan Tomasz Musiał, w nadchodzącym spotkaniu, wcieli się w rolę arbitra głównego.

*'
Gratka dla fanów historii.

*'
Witam wszystkich na naszym portalu! Niedzielny maraton związany z 15. kolejką LOTTO Ekstraklasy, zamkniemy w Szczecinie, gdzie Pogoń zagra z Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online