Chelsea - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Manchester United
1 : 0

Courtois – Azpilicueta, Christensen, Cahill – Zappacosta, Kante, Fabregas, Bakayoko, Alonso – Morata, Hazard.
De Gea, Bailly, Jones, Smalling, Valencia (c), Herrera, Matic, Young, Mkhitaryan, Lukaku, Rashford.

Bakayoko (20.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - Manchester United

'

*'
Z przyczyn technicznych nie możemy przeprowadzić relacji live z drugiej połowy. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ DRUGĄ POŁOWĘ NA ŻYWO.

45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek.

43'
Dobrze gra Chelsea, która nie pozwala Manchesterowi wyjść z własnej połowy.

40'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzył Christensen.

37'
Zappacosta uderzył sprzed pola karnego. Zdecydowanie za lekko i De Gea bez problemów złapał piłkę.

35'
Mecz toczy się w dobrym tempie, ale sytuacji mogłoby być więcej.

32'
Morata uderzył z pola karnego. Zdecydowanie za lekko.

30'
30 minut gry za nami. Wciąż czekamy na bramki.

29'
Dłużej przy piłce utrzymuje się Chelsea. Brakuje jednak groźnych sytuacji.

25'
Fabregas zagrywał w kierunku Moraty, ale nie sięgnął piłki głową, choć był lekko odpychany przez obrońcę.

24'

20'
żółta kartka Bakayoko ukarany żółtą kartką za faul na Jonesie.

20'
Od dłuższego czasu lepiej prezentuje się Chelsea.

19'
Świetna okazja dla Chelsea. Hazard huknął potężnie sprzed pola karnego i z problemami De Gra odbił piłkę. Dobijać próbował jeszcze jeden z zawodników gospodarzy, ale nie trafił w bramkę.

16'
Courtois obronił strzał Lukaku.

13'
Bakayoko po indywidualnej akcji oddał strzał, który odbił się rykoszetem i piłka wyszła na rzut rożny.

12'
Chelsea mogła wyjść na prowadzenie. Po zagraniu z prawej strony boiska, piłka dość szczęśliwie trafiła do Bakayoko, ale ten fatalnie spudłował.

10'
Częściej gra toczy się na połowie Chelsea.

8'
Dobre dośrodkowanie do Rashforda, a ten z kilku metrów uderzył głową nad bramką.

7'
Jones trafił do własnej bramki, ale sędzia dopatrzył się faulu Moraty i nie uznał gola.

5'
Goście od początku pressingiem atakują Chelsea.

2'
N'Golo Kante uderzył z dystansu, ale bramkarz Manchesteru nie dał się zaskoczyć.

1'

'
Minuta ciszy i za moment początek spotkania.

'
Piłkarze są już na boisku.

'
Rezerwowi Chelsea: Caballero, Rudiger, Ampadu, Drinkwater, Willian, Pedro, Batshuayi.

'
Rezerwowi Manchesteru United: Romero, Blind, Darmian, Fellaini, McTominay, Lingard, Martial.

'
Dziś odbył się już jeden hit Premier League. Manchester City pokonał Arsenal 3:1. Powiększy więc przewagę nad którymś z głównych rywali do mistrzostwa Anglii, a może nad obiema drużynami jeśli spotkanie zakończy się remisem.

'
Początek meczu o godzinie 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online