Polska - Urugwaj online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Urugwaj
0 : 0

Boruc (45' Fabiański) - Cionek (46' Jędrzejczyk), Glik, Jach - Bereszyński, Góralski (70' Zieliński), Krychowiak, Rybus - Błaszczykowski (75' Mączyński), Wilczek (66' Świerczok), Grosicki (90' Makuszewski).
M. Silva - Varela, Gimenez, Lemos, G. Silva - Bentacur, Nandez (67' Sanchez), Vecino - De Arrascaeta (74' Gomez), Cavani, Pereiro (60' Rodriguez).

Mecze na żywo: Polska - Urugwaj

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie czas.

Po wyrównanym meczu, remis wydaje się sprawiedliwym rezultatem. Reprezentacja Polski dobrze zaprezentowała się w obronie, ale gra w ataku szwankowała.

90+3'
Nic z tego, obyło się bez zagrożenia.

90+2'
Ostatnia szansa dla polskiej drużyny - rzut wolny na wysokości szesnastki Urugwaju.

90+1'
Jest już po regulaminowym czasie gry, arbiter doliczył dwie minuty.

90'
Roszada w polskiej drużynie: Makuszewski pojawił się w miejsce Grosickiego.

90'
Mączyński z dystansu, futbolówka przeszła obok słupka.

89'
Arbiter przerwał grę, prawdopodobnie dopatrzył się jakiegoś przewinienia w ofensywie.

88'
Rzut rożny dla gości po nieporozumieniu w polskich szeregach.

87'
Glik dwukrotnie oddalił zagrożenie po dośrodkowaniach.

86'
Zawodnicy z Urugwaju coraz częściej podejmują próby ataku.

85'
Bardzo złe zagranie Mączyńskiego - nikt z jego partnerów nie zrozumiał jego intencji.

84'
Niewiele dzieje się na boisku, co z pewnością nie zadowala kibiców.

83'
Fabiański był bliski popełnienia kosztownego błędu! Bramkarz nie najlepiej przyjął sobie futbolówkę, co mogło dać Cavaniemu stuprocentową szansę. Zdołał jednak w ostatniej chwili wybić futbolówkę spod nóg urugwajskiego snajpera.

81'
Grosicki znalazł się przy futbolówce na linii pola bramkowego, jednak jego strzał bez przyjęcia wylądował tylko na bocznej siatce.

79'
Fabiański pewnie wyłapał wrzutkę z lewego skrzydła.

78'
Rybus długo się przymierzał do uderzenia z dystansu. Gdy w końcu tego dokonał, to bardzo wyraźnie chybił.

77'
Mogło być groźnie, ale Cavani zagrał ręką w szesnastce Polaków, co nie umknęło uwadze sędziego.

75'
Szkoleniowiec naszej kadry także postanowił dokonać kolejnej roszady: Mączyński zastąpił Błaszczykowskiego.

74'
Zmiana w zespole gości: Gomez wszedł, De Arrascaeta zszedł.

73'
Centra Rybusa była bardzo niskiej jakości. Defensorzy Urugwaju nie mieli najmniejszych problemów z wybiciem piłki.

73'
Korner dla reprezentacji Polski.

72'
Ciekawy pomysł na rozegranie akcji przez podopiecznych trenera Nawałki - Grosicki na jeden kontakt zagrał z Błaszczykowskim, drugi z nich chciał podać na środek pola karnego, ale źle trafił w futbolówkę.

71'
Sanchez nie najlepiej rozegrał ten stały fragment - najpierw niedokładnie dośrodkował, a później bardzo słabo uderzył.

70'
Przewinienie Glika, goście będą mieli rzut wolny blisko szesnastki.

70'
Roszada w polskim zespole: Góralskiego zastąpił Zieliński.

67'
Nastąpiła także zmiana w zespole urugwajskim: Sanchez pojawił się na placu gry, zastępując Nandeza.

66'
Zmiana w ataku polskiej kadry: Świerczok wszedł za Wilczka.

65'
Bezpośrednie uderzenie Lemosa nie sprawiło kłopotów Fabiańskiemu.

64'
Góralski popełnił przewinienie na Bentacurze około 30 metrów od bramki.

63'
Jach doszedł do główki, ale nie trafił w światło bramki.

62'
Golkiper gości znakomicie interweniował po strzale Wilczka z bardzo bliskiej odległości! Tylko rzut rożny.

60'
Korekta w składzie Urugwaju: Rodriguez zajął miejsce Pereiro.

58'
Udane piąstkowanie golkipera po dograniu z narożnika.

57'
Rzut rożny dla gospodarzy.

56'
Reprezentacja Polski lepiej rozgrywa piłkę w drugiej części meczu.

54'
Przy tamtej akcji lepiej mógł się zachować Wilczek. Napastnik nawet nie podjął próby dojścia do wrzutki z lewego skrzydła.

53'
Ostra centra Błaszczykowskiego, ale nikt nie zdołał zakończyć tej akcji strzałem.

52'
Wyraźny faul Vareli na Rybusie. Arbiter wstrzymał się jednak od ukarania winowajcy żółtą kartką.

51'
Błaszczykowski strzelił z kilkunastu metrów na bramkę gości. Próba, na jego nieszczęście, została zablokowana.

50'
Do uderzenia doszedł Lemos, ale zrobił do za słabo, aby sprawić kłopoty Fabiańskiemu.

49'
Faul Wilczka na Vecino. Rzut wolny dla Urugwaju.

47'
Bereszyński po udanym przechwycie na prawej stronie pola karnego gości, wpadł w szesnastkę, po czym źle trafił w piłkę i ta wylądowała w rękawicach bramkarza.

46'

Druga zmiana w polskiej drużynie: Jędrzejczyk zastąpił Cionka.

Piłkarze powrócili na boisko.

Po pierwszej części meczu można powiedzieć, że pojedynek należy do dość wyrównanych, choć więcej dogodnych stworzyli sobie urugwajczycy.

45+1'
Doliczony czas gry, do regulaminowego czasu została doliczona minuta.

45'
Nadchodzi zapowiadana przed spotkaniem chwila! Boisko opuszcza Boruc, pozostali zawodnicy naszej kadry przygotowali szpaler dla zasłużonego golkipera, dla którego jest to ostatni mecz w reprezentacji. Jego miejsce na boisku zajął Fabiański.

43'
Varela złapany na wyraźnym ofsajdzie.

41'
Glik! Obrońca miał dużo miejsca do strzału głową, ale zrobił to zdecydowanie zbyt mocno.

40'
Zablokowana wrzutka Rybusa. Następny stały fragment gry z narożnika boiska.

39'
Kadrowicze Adama Nawałki dobrze prezentują się w defensywie. Gorzej wygląda to z przodu - wyraźny jest brak Roberta Lewandowskiego.

38'
Cionek oddalił zagrożenie po centrze De Arrascaety.

37'
Spóźnione wejście Rybusa, sfaulowany Nandez na połowie reprezentacji Polski.

35'
Goście popełnili faul w ofensywie po centrze z narożnika placu gry. Sędzia odgwizdał przewinienie.

34'
Potężna bomba z dystansu w wykonaniu Gastona Silvy, znakomita obrona Boruca! Rzut rożny.

33'
Błaszczykowski dośrodkował na głowę Grosickiego, ten jednak nie zdołał doskoczyć do zagrania.

32'
Okres wyrównanej gry. Obydwa zespoły rozgrywają akcje głównie w środku pola.

30'
Popularny "Grosik" rozpoczął swój rajd na lewej stronie boiska, ale zbyt mocno wypuścił sobie futbolówkę i szarża została zatrzymana.

28'
Następne uderzenie tego typu, ale Bentacur źle przymierzył.

27'
Techniczny strzał z daleka Pereiro, Boruc bez problemu złapał piłkę.

26'
Bereszyński przewrócony przez Lemosa niedaleko szesnastki, gwizdek arbitra głównego milczy.

24'
Kolejna próba z dystansu, tym razem Wilczek. Efekt słaby, futbolówka minęła cel o kilka metrów.

23'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym rzucie rożnym.

22'
Niepewna interwencja Jacha spowodowała, że Urugwaj będzie miał korner.

21'
Wilczek! Napastnik przesadził z siłą strzału z niewielkiej odległości i futbolówka przeszła nad bramką.

20'
Świetne techniczne zagranie Błaszczykowskiego do Grosickiego, "piętka" tego drugiego została przyblokowana.

18'
Uderzenie z dystansu Grosickiego sprawiło problemy golkiperowi, któremu na raty udało się złapać piłkę.

16'
Gra podopiecznych Oscara Tabereza opierają się głównie na ataku pozycyjnym.

15'
Wrzutka De Arrascaety znalazła się na głowie dobrze ustawionego Glika.

14'
Dobry odbiór Wilczka, napastnik podał do Błaszczykowskiego, a ten niestety już po chwili zatrzymali go urugwajczycy.

12'
Znakomity przerzut Krychowiaka na lewe skrzydło przyśpieszyło akcję. Tam piłkę dobrze sobie przyjął Grosicki i dośrodkował w pole karne, gdzie na główkę nabiegał Wilczek. Snajper Broendby nie trafił jednak czysto.

10'
Glik był bardzo bliski zamknięcia akcji po tym stałym fragmencie gry. Ostatecznie defensor AS Monaco minął się z nią o centymetry.

9'
Bentancur był bliski zdobycia bramki samobójczej! Od zaskoczonego zawodnika odbiła się futbolówka i trafiła w poprzeczkę! Po chwili piłka została wybita na rzut rożny.

8'
Grosicki zacentrował w szesnastkę, tam jednak najszybciej do piłki doszedł Cavani i wybił ją.

7'
Bereszyński wywalczył korner dla Polski.

7'
Strzał Cavaniego trafił w mur, dobitka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

6'
Rzut wolny dla gości blisko pola karnego. Będzie szansa na oddanie bezpośredniego uderzenia.

5'
De Arrascaeta dograł w pole karne, Glik skiksował, na całe szczęście Cavani nie zdołał sięgnąć futbolówki. Od bramki Boruc.

4'
Ostre wejście Góralskiego na własnej połowie, czyste, ale polski pomocnik sam ucierpiał.

2'
Dosyć spokojny początek z obu stron.

1'
Rozpoczęli piłkarze z Urugwaju!

*'
Czas na hymny obydwu państw!

*'
Gracze są już na boisku.

*'
Nadchodzące spotkanie będzie jednocześnie pożegnalnym dla Artura Boruca. Zasłużonego dla polskiej kadry bramkarza w końcówce pierwszej części meczu ma zmienić Łukasz Fabiański.

*'
Rozjemcą tego ciekawie zapowiadającego się pojedynku, będzie pochodzący z Węgier, Pan Istvan Vad.

*'
Zgodnie z oczekiwaniami, dzisiejsze starcie będzie okazją do przetestowania nowego ustawienia z trójką środkowych obrońców.

*'
Rezerwowi będący do dyspozycji szkoleniowca: Fabiański, Szczęsny, Jędrzejczyk, Kędziora, Kurzawa, Linetty, Makuszewski, Mączyński, Wolski, Zieliński, Stępiński, Świerczok.

*'
Trener Nawałka odkrył karty i wiemy już, że mecz rozpoczną wyżej wymienieni zawodnicy!

*'
Ławka rezerwowych: Campana, Pereira, Valverde, Gonzalez, Sanchez, Rodriguez, Lodeiro, Urretaviscaya, Gomez.

*'
Wyjściowy skład Urugwaju został przedstawiony!

*'
Urugwaj również ma już za sobą kwalifikacje - zajął drugie miejsce w tabeli.

*'
Reprezentacja Polski ma już za sobą eliminacje do Mistrzostw Świata w Rosji. Podopieczni Adama Nawałki zajęli pierwsze miejsce w grupie.

*'
Godzina, o której rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego, to 20:45.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Przerwa od rozgrywek ligowych nie może obyć się bez spotkań reprezentacyjnych. Kadra Polski ma na ten czas zaplanowane dwa spotkania. Pierwsze z nich odbędzie się dzisiaj, a rywalem będzie Urugwaj.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Urugwaj, to zapraszamy do śledzenia meczu online