Polska - Meksyk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Meksyk
0 : 1

Szczęsny - Jędrzejczyk (46' Wszołek), Cionek, Jach - Kędziora, Linetty (62' Wolski), Mączyński, Rybus - Zieliński, Świerczok (71' Stępiński), Makuszewski.
Corona - Salcido (46' Araujo), Ayala (46' Peralta), Moreno (63' Vela), Layun - Reyes, J. Dos Santos (74' Gover), Gallardo - Guardado, Aquino (46' Lozano) - Jimenez (46' Montes).

Jimenez (13.)

Mecze na żywo: Polska - Meksyk

90+3'

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

88'
Groźna kontra Meksyku, ale dobrze interweniował Mączyński.

86'
Kurzawa chciał dośrodkować w pole karne, ale nieczysto trafił w piłkę.

83'
Kurzawa zastąpił Rybusa.

82'
Meksyk ma przewagę i dłużej utrzymuje się przy piłce.

79'
Peralta płasko uderzył z pola karnego! Będzie rzut rożny.

78'
Po dośrodkowaniu Veli głową obok bramki uderzał Peralty. Sędzia odgwizdał spalonego, co było błędną decyzją.

77'
Guardado groźnie dośrodkował z rzutu wolnego, ale nikt nie sięgnął piłki. Będzie jednak rzut rożny.

77'
Więcej zmian w tym meczu niż ciekawych akcji.

76'
Błaszczykowski zastąpił Makuszewskiego.

75'
Mogło być groźnie w polu karnym Meksyku, ale Wszołek źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału.

74'
Gover zastąpił Dos Santosa.

71'
Stępiński zastąpił Świerczoka.

69'
Zieliński zagrał prostopadle do Świerczoka, ten ładnie obrócił się z piłką i padł na murawę w starciu z obrońcą. Zdaniem sędziego nie było faulu. Kontrowersyjna decyzja.

66'
Wolski zdecydował się uderzać z dystansu. Piłka trafiła w Świerczoka.

64'
Katastrofalny strzał Vali sprzed pola karnego.

63'
Vela zastąpił Moreno.

62'
Wolski zastąpił Linettego.

60'
Mało dzieje się na boisku.

57'
Znów dobra akcja Makuszewskiego z Rybusem. Ten drugi wpadł w pole karne, uderzył w krótki róg, ale bramkarz zdołał odbić piłkę.

50'
Ładny strzał Linettego z dystansu przeleciał tuż obok słupka.

49'
Strzał Makuszewskiego z 16 metrów został zablokowany.

46'
W Meksyku doszło do kilku zmian. W Meksyku boisko opuścili Salcido, Jimenez, Aquino oraz Ayala, a w ich miejsce weszli Araujo, Montes, Lozano, Peralta.

46'
W przerwie Wszołek zastąpił Jędrzejczyka.

46'

Gra polskiej ekipy tylko momentami wygląda przyzwoicie. Brakuje dokładności i niekiedy pomysłu na rozegranie akcji.

45'
Zieliński nie przyjął piłki dośrodkowanej z lewej strony boiska. Szkoda.

44'
Mączyński uderzył z dystansu, piłka podbita przez jednego z defensorów reprezentacji Meksyku, wylądowała w rękawicach Corony.

43'
Dos Santos nie zdołał dojść do futbolówki dogranej na kilkadziesiąt metrów z głębi pola.

42'
Precyzja cały czas szwankuje w grze podopiecznych Adama Nawałki.

41'
Świerczok uderzył z dystansu, Corona nie miał problemu ze złapaniem futbolówki. Dobra decyzji, zabrakło mocy.

39'
Goście sprawiają wrażenie drużyny, która ma całkowitą kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

37'
Kolejna pozycja spalona, tym razem Świerczok.

36'
Szarża Makuszewskiego, skrzydłowy Lecha Poznań był osamotniony i jedyne, co udało mu się wywalczyć w starciu z trzema meksykanami, to aut.

35'
Jach dobrze interweniował w powietrzu we własnej szesnastce.

34'
Ofsajd Zielińskiego, sędzia boczny uniósł chorągiewkę.

32'
Jak tego Zieliński nie wykorzystał? Piłkarz Napoli miał dużo czasu i miejsca po podaniu Rybusa, jednak jego uderzenie zamiast w siatce, wylądowało na trybunach.

31'
Niedokładność to dzisiaj główna cecha w grze polskiego zespołu.

30'
Dalekie zagranie Moreno w stronę Jimeneza, tym razem dobrze spisali się obrońcy.

29'
Przewinienie w ofensywie po zablokowanym strzale, arbiter przerwał grę.

28'
Groźne wrzucenie piłki przez Aquino, Kędziora na rzut rożny.

26'
Nacisk, jakiego próbują dokonywać polscy kadrowicze, nie przynosi efektu. Meksykanie cały czas "grają swoje".

24'
Cionek oddalił zagrożenie po centrze z lewego skrzydła.

23'
Piłkarze z Meksyku nie zmieniają swojego stylu gry - cały czas długo rozgrywają futbolówkę.

21'
To była zdecydowanie najlepsza okazja w tym spotkaniu do zdobycia bramki dla reprezentacji Polski.

20'
Potężny kocioł w szesnastce rywali nie zakończył się zdobyciem gola! Wszystkie uderzenia jakie padły po dograniu Zielińskiego zostały zablokowane, a ostatnia próba Kędziory poszybowała nad poprzeczką.

19'
Layun przekroczył przepisy w starciu z Rybusem. Stały fragment gry blisko pola karnego Meksyku.

18'
Zagranie Zielińskiego w uliczkę, do wbiegającego w szesnastkę Kędziory było za szybkie. Od bramki Corona.

17'
Dośrodkowanie Makuszewskiego, nikt z partnerów nie zdołał zamknąć akcję.

14'
Straconego gola poprzedziła seria błędów w naszej linii defensywnej.

13'
Jimenez otwiera wynik meczu!
Cionek nastrzelił Aquino, dzięki czemu okazję do strzału otrzymał napastnik lizbońskiej Benfici, a ten wykorzystał okazję, jaka mu się nadarzyła.

10'
Jak do tej pory, nieco lepsze wrażenie sprawiają goście.

9'
Aquino złapany na niewielkim spalonym.

8'
Krótkie rozegranie, meksykańscy zawodnicy nie dopuścili do niebezpieczeństwa, blokując wrzutkę Zielińskiego.

7'
Płaskie wstrzelenie Rybusa, golkiper odbił futbolówkę. Korner.

6'
Zieliński wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego. Będzie okazja do zagrożenia Coronie, który strzeże bramki.

5'
Główka Jimeneza po centrze Dos Santosa nie sprawiła kłopotów Szczęsnemu.

4'
Zdecydowany atak Kędziory na piłkę, boczny obrońca przekroczył jednak przepisy w starciu z Guardado.

3'
Meksykanie długo utrzymują przy futbolówce, wymieniają dużą liczbę podań.

2'
Wysoki pressing gości.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Po hymnach. Spotkanie rozpocznie się już za kilkanaście sekund.

*'
Piłkarze zameldowali się na murawie. Za moment hymny obydwu państw.

*'
Rozjemcą meczu jest Pan Oliver Drachta (Austria).

*'
Rezerwowi: Cota, Ochoa, Araujo, Lozano, Vela, Peralta, G. Dos Santos, Govea, Antuna, Montes, Damm.

*'
Szkoleniowiec reprezentacji Meksyku, Juan Carlos Osorio, również odkrył karty.

*'
Rezerwowi, którzy będą mieli szanse na występ: Skorupski, Fabiański, Bereszyński, Góralski, Błaszczykowski, Wszołek, Wolski, Kądzior, Frankowski, Kurzawa, Stępiński, Wilczek.

*'
Wyjściowy skład naszej kadry został przedstawiony.

*'
Poprzednie tego typu starcie miało miejsce w piątek. W tamtym pojedynku Polska bezbramkowo zremisowała z Urugwajem.

*'
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Zapraszamy na drugi mecz towarzyski, jaki rozegra reprezentacja Polski w trakcie przerwy od spotkań ligowych. Rywalem będzie Meksyk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Meksyk, to zapraszamy do śledzenia meczu online