Włochy - Szwecja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Włochy
Szwecja
0 : 0

Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Candreva (75' Bernardeschi), Parolo, Jorginho, Florenzi, Darmian (63' El Shaarawy) - Immobile, Gabbiadini (63' Belotti)
Olsen - Lustig, Lindelof, Granqvist, Augustinsson - Claesson (71' Rohden), Larsson, Johansson (18' Svensson), Forsberg - Toivonen (55' Thelin), Berg

Mecze na żywo: Włochy - Szwecja

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę. Ze swojej strony, jak i całej redakcji życzę miłego wieczoru.

Ogromny żal na twarzach włoskich piłkarzy. Chyba nikt nie przewidywał braku promocji na przyszłoroczną imprezę. Dzisiaj, gospodarzom zabrakło po prostu skuteczności.

Koniec meczu! Reprezentacja Szwecji pojedzie na Mundial do Rosji!

90+5'
Florenzi wykona rzut rożny. Chyba ostatnia szansa.

90+4'
żółta kartka Sędzia dostrzegł, że Olsen zbyt wolno rozpoczyna grę. Żółta kartka za opóźnianie.

90+4'
Korner nie przyniósł efektu. Gigi Buffon się nawet pofatygował pod szesnastkę.

90+3'
Granqvist nerwowo. Rzut rożny dla gospodarzy.

90+2'
żółta kartka Żółta kartka dla Bonucciego. Okrutny wślizg musiał być tak oceniony przez arbitra.

90+1'
Granqvist dotknął piłkę ręką w swoim polu karnym. Sędzia nie podjął decyzji o wskazaniu na "wapno".

90'
5 minut!

89'
Za moment sędzia techniczny przedstawi na tablicy wymiar dodatkowego czasu gry.

88'
"Obrona Częstochowy" w wykonaniu piłkarzy przyjezdnych.

86'
Olsen został poddany przeogromnie trudnej próbie przez włoskiego pomocnika! El Shaarawy zaliczył piekielnie mocne uderzenie. Olsen genialnie sparował piłkę w bok.

85'
Belotti pokusił się o oddanie strzału zza pola karnego. Futbolówka, po jego wykonaniu, przeleciała tuż obok lewego słupka bramki.

84'
Bernardeschi wziął na siebie trud wykonania stałego fragmentu gry. Szwedów, z opresji wybronił Lustig. Udana interwencja głową.

83'
Berg, w opinii sędziego liniowego, znalazł się na pozycji spalonej.

81'
Florenzi płasko wgrał piłkę, od rzutu wolnego. Zagranie nie doszło do nikogo z jego drużyny.

80'
Coraz większa frustracja pojawia się w sektorach kibiców włoskiej ekipy. Udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Świata się oddala.

78'
Podopieczni Ventury szukają jakiegokolwiek sposobu na znalezienie luki w obronie Szwecji.

77'
Włosi rozpoczną grę na tzw. "aferę".

75'
Trener gospodarzy gra o wszystko! Bernardeschi zmienił Candrevę.

73'
Rohden mógł zachować o wiele więcej ostrożności. Niebezpieczna nakładka. Sędzia nie wyciągnął żółtej kartki.

71'
Zmiana. Widać zmęczenie u Claessona. Rohden dostał swoją szansę.

70'
Dwadzieścia minut - tyle dzieli Szwedów od wywalczenia promocji na Mundial 2018.

68'
żółta kartka Thelin rażąco naruszył zasady gry. Ostre wejście zasługiwało na taką sankcję.

67'
Przewaga piłkarska Włochów sukcesywnie się powiększa. Kibice tej reprezentacji nie mogą jednak czuć satysfakcji z aktualnego rezultatu.

65'
Florenzi mocno wgrał piłkę, ze stałego fragmentu gry. Obrona Szwedów poradziła sobie z ryzykowną sytuacją.

64'
żółta kartka Miarka się przebrała... Sędzia główny szybko nagrodził Lustiga, za nieczystą próbę odbioru.

63'
Zmiany w składzie gospodarzy. Belotti za Gabbiadiniego, El Shaarawy w miejsce Darmiana.

62'
Przyjezdni oddali inicjatywę na placu gry. Taka bierność może przynieść ogromny koszt.

60'
Nakładka Gabbiadiniego. Berg odczuł całe zdarzenie.

59'
Thelinowi zabrakło naprawdę wiele odwagi. Napastnik zespołu gości otrzymał wyśmienitą sposobność na stworzenie zagrożenia. Nic jednak z tego nie wyszło. Strzał kapitalnie zablokował Bonucci.

59'

57'
Chiellini dobrze zaangażował się w akcję ofensywną swojej drużyny. Owocem jego pracy okazał się celny strzał zza szesnastki. Futbolówkę udanie zatrzymał Olsen.

56'
Gabbiadini nie wytrzymał próby nerwów. Włoski napastnik dopuścił się zupełnie nieprzemyślanego przewinienia. Tuż pod polem karnym rywala.

55'
Roszada u gości. Thelin w miejsce Toivonena.

54'
Wybitna szansa dla Włochów! Przepiękny wolej publiczności zaprezentował Florenzi! Jego uderzenie miało wielką szansę powodzenia. Piłka minimalnie przeleciała obok prawego słupka.

53'
Muszę wspomnieć o tym, że w przerwie nie przeprowadzono zmian w składach.

51'
Berg stracił równowagę w szesnastce Buffona. Arbiter główny nie miał żadnych podstaw do podyktowania rzutu karnego.

50'
11:11. Darmian zdolny już do dalszego uczestniczenia w spotkaniu.

49'
Przez chwilę Włosi grają w osłabieniu. Ważą się losy Darmiana.

48'
Sztab medyczny pracuje nad zdrowiem włoskiego piłkarza. Kilku rezerwowych gospodarzy wyruszyło do konkretnej rozgrzewki.

47'
Gra przerwana! Nie będzie rzutu karnego dla gospodarzy. Jeden z włoskich graczy upadł w polu karnym przyjezdnych, ale chwilę wcześniej odnotowano zagranie piłki ręką, przez Darmiana.

46'
Szwedzi zainaugurowali II połowę meczu!

Nie doczekaliśmy się goli w I odsłonie spotkania.

45+3'
Buffon zaliczył udane wyjście do centry z rzutu wolnego. Bramkarz ściągnął futbolówkę z głowy szwedzkiego napastnika.

45+2'
Selekcjoner reprezentacji Włoch i jeden z jego asystentów odebrali słowną reprymendę od arbitra głównego.

45+1'
Szwecja robi wszystko, aby Włosi nie przedostali się pod szesnastkę Olsena.

45'
Pierwsza część meczu w Mediolanie została przedłużona o 3 minuty.

43'
Bonucci zawsze jest groźny przy stałych fragmentach gry. Włoski obrońca najwyżej wyskoczył do centry z rzutu wolnego, jednak efektowne zagranie głową nie stworzyło zagrożenia pod bramką Olsena.

42'
Cała jedenastka przyjezdnych skupiona w działaniach obronnych.

41'
Włosi zdominowali Szwecję. Ale jak na razie aktualny wynik daje awans gościom.

39'
Wielki pech gospodarzy! Immobile złapał się za głowę! Przepiękna podcinka zaskoczyła Olsena, jednak futbolówkę, z niemal linii bramkowej, wybił obrońca Szwecji!

38'
Parolo ciekawie dośrodkował z prawego sektora boiska. Ale znów zabrakło odpowiedniego wejścia w akcję, w wykonaniu jego kolegów z drużyny.

37'
Negatywna energia po obu stronach barykady. Sędzia główny musi być ciągle uważny.

36'
Chiellini musi uważać, bo na jego koncie znajduje się już żółty kartonik. Faul taktyczny, który przed chwilą popełnił, nie spotkał się z indywidualną karą.

35'
Bardzo wysoki pressing narzucony przez Włochów. Zdaje on w pełni egzamin.

34'
Goście cofnęli się do głębszej defensywy.

32'
Ciro Immobile zbyt agresywnie walczył o pozycję ze stoperem Szwedów. Sytuację udało się wychwycić zespołowi sędziowskiemu.

31'
Bonucci, który chwilę wcześniej korzystał z usług medycznych, powrócił na boisko.

30'
1/3 regulaminowego czasu gry już za Nami.

28'
żółta kartka Forsberg zbyt silnie próbował wymusić od sędziego decyzję o przyznaniu jedenastki. Odepchnął nawet arbitra. Żółta kartka nie mogła nikogo dziwić.

27'
Przy linii bocznej opatrywany jest jeden z graczy Italii. Sondowana jest zmiana w składzie.

26'
Okazja! Candreva zdecydował się na silny strzał, z okolic trzynastego metra od bramki! Piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką!

25'
Candreva niecelnie w decydującym momencie akcji. Pomocnik gospodarzy miał wiele miejsca na prawym skrzydle boiska.

23'
Dwóch włoskich napastników minęło się z piłką, po dośrodkowaniu z prawej flanki boiska. Chwila nieuwagi ze strony Szwedów mogła wiele kosztować.

22'
Gigi Buffon zachował czujność na linii! Doświadczony goalkeeper zatrzymał futbolówkę, po bardzo nieoczekiwanym strzale z ostrego kąta! Wynik 0:0 jest nadal aktualny.

21'
żółta kartka Barzagli nie dyskutował z arbitrem. Włoski defensor popełnił taktyczne przewinienie.

20'
Berg ucierpiał, w pojedynku powietrznym. Hiszpański sędzia przyznał jego reprezentacji rzut wolny.

19'
Włosi próbują wykorzystać chaos w szeregach gości.

18'
Johansson został pożegnany oklaskami przez swoich kibiców. Svensson już na placu gry.

17'
Johansson korzysta z pomocy medyków. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że selekcjoner Szwedów będzie zmuszony do realizacji wymuszonej zmiany.

16'
Pierwsza sytuacja dla gospodarzy! Prostopadłe podanie otrzymał Immobile! Snajper, mimo niedokładnego zagrania, doszedł do piłki, ale jego strzał wylądował w bocznej siatce!

15'
Gospodarze mają 73% posiadania piłki.

14'
Piłkarze Italii wiedzą o tym, że tutaj trzeba pokazywać ultra ofensywny futbol.

12'
Szwedzi reklamowali zagranie piłki ręką przez jednego z zawodników gospodarzy, w jego polu karnym! Sędzia puścił grę!

11'
Barzagli złamał przepisy gry, podczas walki o wrzutkę z rzutu rożnego. Sędzia dopatrzył się całej sytuacji. Rzut wolny dla Szwecji.

10'
Gabbiadini wrzucił futbolówkę, będąc na lewym skrzydle boiska. Dośrodkowanie zatrzymał Lustig.

9'
żółta kartka Johansson upomniany żółtym kartonikiem. Pomocnik ekipy gości zdecydowanie zbyt wysoko podniósł nogę, w starciu z przeciwnikiem.

8'
żółta kartka Żółta kartka. Chiellini uniemożliwił rywalom wyprowadzić akcję. W całym przedsięwzięciu było widać premedytację.

7'
Kibice z Włoch próbują zdeprymować szwedzkich piłkarzy, głośno gwiżdżąc z trybun.

5'
Candreva przeciągnął centrę z prawego skrzydła boiska. Akcja zakończyła się jednak strzałem. Niestety, Florenzi nieczysto trafił w futbolówkę.

4'
Twarda walka już od początku spotkania.

3'
Immobile nie zorientował się w sytuacji ofensywnej swojego zespołu. Napastnik został uchwycony na solidnym ofsajdzie.

2'
Przewinienie w ataku. Gabbiadini odepchnął jednego z obrońców Szwedów. Sytuacja nie mogła zostać zlekceważona przez arbitra.

1'
Spotkanie rozpoczęli zawodnicy włoskiej kadry.

*'
Piłka już w grze!

*'
Czas na hymn przyjezdnych. Tuż po nim wysłuchamy hymnu reprezentacji Włoch.

*'
Piłkarze wkroczyli na plac gry!

*'
Obie drużyny już są przygotowane do wejścia na murawę.

*'
Czy ten Pan będzie bohaterem swojej reprezentacji? O tym przekonamy się za niecałą godzinę.

*'
Pan Antonio Mateu Lahoz został wyznaczony do sprawowania funkcji sędziego głównego.

*'
Miejscem nadchodzącego widowiska sportowego będzie Stadio Giuseppe Meazza. Na tym obiekcie swoje spotkania ligowe rozgrywają Inter Mediolan i AC Milan.

*'
Do przyszłorocznego Mundialu dostały się w ramach wygranych baraży: Chorwacja oraz Szwajcaria.

*'
W pierwszym meczu barażowym tych ekip lepsza okazała się reprezentacja Szwecji (1:0). Gola na wagę zwycięstwa zdobył Jacob Johansson.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 20:45

*'
Dobry wieczór, Państwu! Czas poznać kolejnego uczestnika Mistrzostw Świata 2018, ze strefy europejskiej! Włosi o udział w imprezie powalczą z kadrą Szwecji.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Włochy - Szwecja, to zapraszamy do śledzenia meczu online