Manchester City - AS Roma online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
AS Roma
1 : 1

Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy - Navas, Toure, Fernandinho, Silva - Dżeko, Aguero
Skorupski - Maicon, Manolas, Yanga-Mbiwa, Cole - Pjanić, Keita, Naniggolan - Florenzi, Totti, Gervinho

Sporting 0:1 Chelsea

95'
Koniec Meczu! Manchester remisuje u siebie 1:1 z AS Romą, po golu Tottiego ( 22 min.) i Aguero z rzutu karnego (3 min)!

94'
Jovetic zza pola karnego wewnętrzną częścią stopy!
Niedokładnie ..

93'
Silva nie strzela z 4 metrów!

90'
Sędzia dolicza aż 5 minut.

88'
Z boiska schodzi Maicon , oklaskiwany przez publiczność. Trzyma się za głowę , oby nie było kontuzji.

86'
Niestety poza bramkę . Źle rozegrany rożny.

86'
Pjanic dośrodkowuje

85'
Lampard mocny strzał , w dokładności przeszkodził mu kolega z byłego klubu , Cole .

82'
Kolejna zmiana Romy. Florenzi za Holebasa.

80'
Tymczasem:
PSG 3- 2 Barcelona
Schalke 1 - 1 Maribor
Chelsea 1- 0 Lizbona
Szachtar Donieck 1- 0 Fc Porto

79'
A teraz ciekawostki : Totti jest najstarszym strzelcem bramki w historii tych rozgrywek.
Xavi ustanowił rekord. To jego 143. mecz w Lidze Mistrzów. Nikt więcej spotkań w LM nie zagrał.

77'
Milner próbuje dośrodkowywać z prawego skrzydła , lecz skutecznie obrońcy.

75'
15 minut do końca regulaminowego końca gry.

71'
Totti za Iturbe

68'
Posiadanie piłki:
Manchester City 55 % : 45 % AS Roma

65'
Pjanic niecelnie z 17 metrów!

64'
Rzut wolny dla City , Kompany uderza z główką lecz Skorupski na posterunku.

61'
Kompany i Totti dziś kapitanami.

60'
Stracie Fernandihno z dwoma obrońcami. Skorupski od bramki.

58'
Dzeko za byłą gwiazdę Chelsea. Lamparda.

56'
City piękna akcja. Złoty Yaya Toure .

54'
Spokojnie rozgrywają piłkę goście.

52'
Pjanicowi troszkę brakowało..

51'
Świetna akcja Romy!

50'
Totti fenomenalny strzał z dystansu . Minimalnie obok bramki.

47'
Źle rozegrany rzut wolny.

46'
Manola fauluje Aguero. Szansa do strzału City.
Navas za Milnera.

45'
Gwizdek sędziego.

45'
Wracamy po przerwie .

45'
Po pierwszej połowie Remis 1:1 w Manchesterze!

44'
City spokojnie na swojej połowie.

43'
Gervihno wygrywa pojedynek biegowy z obrońcami Manchesteru i oddaje świetny strzał z ostrego kąta! Hart z trudem interweniuje.

42'
Totti świetnie podaje Florenziemu który nie dobiega do piłki . Hart łapie.

40'
5 minut do końca połowy , wciąż mamy 1:1!

38'
W polu karnym Romy bardzo nerwowo. Ręka Yanga Mbiwa , lecz sędzia nie reaguje.

36'
Totti złapany na spalonym

34'
Dzeko miał szansę w polu karnym , lecz świetnie interweniują obrońcy z Rzymu

31'
Bardzo wyrównane spotkanie . Gospodarze mało się ruszają , oczywiście oprócz aktywnego w tym meczu Jesusa Navasa .

30'
30 minuta mija ...

29'
Dzeko fauluje , tym razem na szczęście ostrzeżenie

28'
Navas po raz kolejny drybluje wszystkich jak chce.

26'
Roma gra jak na treningu . Świetne zgranie.

23'
Opis gola : Totti wypuścił piłkę przed siebie , po czym wyprzedzając wszystkich, w swoim stylu przelobował Harta!

22'
JEEESSTTT GOOOOL! TOTTI!!

20'
Jesus Navas wyprzedza wszystkich linią boczną po czym dośrodkowuje daleko poza pole karne

18'
Joe Hart w stylu Neura! Dalekie wyjście przed pole karne . Skuteczna interwencja .

16'
Groźnie pod bramką gospodarzy , ale Zabaleta czujnie wybija piłkę.

13'
Aguero wywalczył rzut rożny

11'
A tymczasem Barcelona remisuje z PSG , po golu Messiego.

11'
Hart od bramki

7'
Maicon w poprzeczke ! Mogło być 1:1 !

7'
GOOOOOOOLLLLAAANIEEEMAAA!

7'
Świetnie klepie As Roma . Barcelona by się nie powstydziła ..

3'
1:0!

3'
RZUT KARNY!!!!

2'
Wrzutka w pole karne i bez problemu piłkę przejął Skorupski.
Jak na razie , wszystko idzie po jego myśli.

2'
Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Holenderski Bjorn Kupiers.

1'
Pierwszy kontakt z piłką Skorupskiego, który zmuszony był interweniować szybkim wybiciem, naciskany przez rywali.

0'
Faworytem dzisiejszego spotkania jest Manchester City .

0'
Debiut Skorupskiego w Lidze Mistrzów !

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - AS Roma, to zapraszamy do śledzenia meczu online