Irlandia - Dania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Irlandia
Dania
1 : 5

Randolph – Christie, Duffy, Clark, Ward – Hendrick, Arter, Meyler, Brady, McClean – Murphy.
Schmeichel – Kjaer, Christensen, Bjelland – Poulsen, Delaney, Eriksen, Kvist, Stryger Larsen – N. Joergensen, Sisto.

Mecze na żywo: Irlandia - Dania

90+2'
Koniec meczu. Dania wygrała 5:1 i jedzie na MŚ 2018.

90'
5:1 dla Danii! Bendtner pewnym i mocnym strzałem pokonał bramkarza z rzutu karnego!.

89'
Bendtner faulowany w polu karnym i Szymon Marciniak dyktuje jedenastkę dla Danii.

84'
Bendtner zastąpił Joergensena.

78'
Long znalazł się w dobrej sytuacji. Chciał przelobować bramkarza, ale posłał piłkę nad poprzeczką.

74'
Gool! 4:1! Katastrofalny błąd Warda, który zamiast wybić piłkę, to źle ją przyjął i wystawił Eriksenowi. Duńczyk potężnie uderzył z pola karnego i zdobył swoją trzecią bramkę.

71'
Clark opuścił boisko, a zastąpił go Long.

70'
Poulsen opuścił boisko, a zastąpił go Cornelius.

67'
McClean z pola karnego uderzył głową nad bramką.

65'
Dania jest już jedną nogą na Mistrzostwach Świata. Irlandia musi wygrać, aby awansować. Wątpliwe, że jest w stanie strzelić przynajmniej trzy gole.

63'
Gooool! 3:1! Eriksen kapitalnym, precyzyjnym strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza. Kolejny piękny gol! Irlandczycy po raz kolejny z łatwością pozwolili Duńczykom rozegrać akcję.

59'
Nieprzyjemne starcie Poulsena z obrońcami. Duńczyk potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

57'
Christie ładnie minął obrońcę w polu karnym, ale jego zagranie wybił Schmeichel.

57'
W znakomitej okazji znalazł się Eriksen. Urwał się obrońcom, miał sporo miejsca, ale jego strzał z pola karnego odbił bramkarz.

54'
Ankersen zastąpił Larsena.

53'
Ładna akcja Danii. Sisto uderzył sprzed pola karnego i Randolph odbił piłkę na rzut rożny.

49'
Sisto zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się rykoszetem i będzie rzut rożny.

46'

46'
Dwie zmiany w Irlandii. Boisko opuścili Meyler oraz Artera, a zastąpili ich Hoolahan i McGeady.

45'

44'
Irlandczycy starają się atakować, ale nie mogą znaleźć sposobu na defensywę Danii.

41'
McClean padł w polu karnym. Irlandczycy domagali się rzutu karnego, ale Szymon Marciniak nie dopatrzył się faulu. Bardzo dobra decyzja Polaka.

37'
Mecz się nieco uspokoił.

34'
Irlandia potrzebuje obecnie dwóch bramek do awansu.

32'
Goool! Eriksen 2:1! Prosta strata Irlandczyków zakończyła się stratą gola. Duńczycy przejęli piłkę, wyprowadzili akcję 3 na 2, którą strzałem z 16 metra sfinalizował Eriksen. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki

29'
Gool! 1:1! Dania krótko rozegrała rzut rożny. Sisto świetnie minął obrońcę, zagrał do Christensena, który oddał strzał w słupek. Piłka odbiła się od niego, następnie od Christie i wpadła do bramki

24'
Znów groźnie Irlandia. McClean dobrze urwał się obrońcom, ale z lewej strony pola karnego szukając dalszego słupka uderzył obok bramki.

22'
Dania ma aż 70% posiadania piłki.

21'
Mogło być 2:0! Murphy uderzył jednak tuż obok bramki.

18'
Kolejna dobra okazja dla Danii. Sisto mając sporo miejsca w polu karnym oddał strzał, który znów na rzut rożny wybił Randolph.

17'
Kvist oddał groźny strzał z dystansu, ale bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

14'
Dania jest zespołem przeważającym.

11'
Dobre długie zagranie do Strygera, ale ten w polu karnym w dogodnej sytuacji skiksował i uderzył niecelnie.

6'
1:0 dla Irlandii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z połowy boiska źle piłkę w polu karnym wybijał obrońca Danii i głową do bramki skierował ją Duffy..

3'
Randolph obronił niegroźny strzał Meylera.

1'

'
Czas na hymny narodowe.

'
Piłkarze wychodzą na murawę.

'
Pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Stawką jest awans na MŚ 2018.

'
Początek meczu o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Irlandia - Dania, to zapraszamy do śledzenia meczu online