Wisła Kraków - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Buchalik - Bartkowski, Głowacki, Arsenić, Sadlok - Halilović (61' Wojtkowski), Basha - Perez - Boguski (61' Małecki), Imaz (79' Bartosz) - Carlitos.
Załuska - Rapa, Fojut, Dwali, Nunes - Piotrowski (77' Kort), Drygas - Formella (66' Niepsuj), Gyurcso (84' Listkowski) - Delew, Frączczak.

Bartkowski (75.)

Bartkowski (90+6.) żółta kartka
Rapa (62.) czerwona kartka
Drygas (69.) żółta kartka
Fojut (90+6.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Wiślacy zasłużenie zainkasowali trzy punkty. Mecz nie należał do najciekawszych, ale ostatnie pół godziny pojedynku przyniosło sporo emocji.

90+6'
żółta kartkaDecyzja o nieuznaniu bramki została podtrzymana. Do tego żółta kartka dla Bartkowskiego i Fojuta.

90+5'
Piłka w siatce, ale gol nie został uznany - arbiter dopatrzył się faulu na bramkarzu. Będzie jeszcze konsultacja z VAR.

90+5'
Ostatnie sekundy meczu, rzut rożny dla gości.

90+4'
Uderzenie Delewa z dystansu nie sprawiło problemów bramkarzowi krakowskiej ekipy.

90+3'
Obyło się bez zagrożenia, od bramki Załuska.

90+2'
Centra Bartosza została zablokowana, ale mimo to wywalczył rzut rożny.

90'
Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
Kocioł w szesnastce Białej Gwiazdy, ostatecznie Wisła zdołała się wybronić.

89'
Kort wywalczył rzut wolny na połowie krakowian.

88'
Gospodarze wychodzą z założenia, że najlepszą obroną jest atak. Dlatego też cały czas starają się utrzymywać przy futbolówce na połowie szczecinian.

87'
Arsenić posłał sprytne uderzenie po wrzutce Małeckiego, Załuska z najwyższym trudem obronił tę próbę.

87'
I jeszcze jeden korner dla podopiecznych Kiko Ramireza.

86'
Wisła wznowi grę od rzutu rożnego.

85'
Świetna akcja Sadloka, który ograł jednego z piłkarzy gości przy linii końcowej, po chwili uderzył, ale został zablokowany.

84'
Trzecia zmiana w Pogoni: Listkowski zajął miejsce Gyurcso.

82'
Niewiele zabrakło Bartoszowi, aby zamknąć akcję po wrzutce Carlitosa.

81'
Arsenić swoim niefortunnym poślizgnięciem się dał możliwość zacentrowania we własne pole karne. Na swoje szczęście, Bartkowski nie dał dojść do zagrania Frączczakowi.

79'
Ostatnia zmiana w zespole z Krakowa: Bartosz wszedł, Imaz zszedł.

79'
Nunes stworzył zagrożenie swoim dośrodkowaniem, ale defensorzy Wisły oddalili niebezpieczeństwo.

78'
Po interwencji Wojtkowskiego będzie jeszcze jeden korner.

78'
Stały fragment gry z prawego narożnika dla gości ze Szczecina.

77'
Druga zmiana w Pogoni Szczecin: Kort zastąpił Piotrowskiego.

75'
Bartkowski otworzył wynik spotkania!
Piłkarz gospodarzy wykorzystał wrzutkę Imaza z rzutu rożnego i precyzyjną główką pokonał golkipera.

71'
Bartkowski główkował dobry metr nad bramką po centrze z narożnika boiska.

70'
Nunes wybił futbolówkę na rzut rożny.

69'
żółta kartkaTak też się dzieje. Zawodnik klubu z województwa zachodniopomorskiego ukarany żółtym kartonikiem.

68'
Taktyczne przewinienie Drygasa na Barkowskim. Raczej nie obędzie się bez kartki.

66'
Korekta w składzie szczecińskiej ekipy: za Formellę wszedł Niepsuj.

64'
Carlitos obił poprzeczkę! Załuska nawet nie drgnął. Zabrakło kilku centymetrów, aby gospodarze mogli cieszyć się z bramki.

62'
czerwona kartkaCzerwona kartka dla Rapy! Defensor Pogoni sfaulował wychodzącego, zdaniem sędziego, na czystą pozycję Małeckiego i został wyrzucony z boiska! Rzut wolny dla gospodarzy blisko linii szesnastki.

61'
Podwójna zmiana w Wiśle: Halilović i Boguski opuścili plac gry, ich miejsce zajęli Wojtkowski i Małecki.

57'
Bardzo niecelny strzał Delewa poszybowała wysoko nad poprzeczką.

55'
Piotrowski! Mocne uderzenie z daleka w wykonaniu pomocnika szczecinian zmusił Buchalika do interwencji.

54'
Rzut rożny dla Portowców.

53'
Perez łatwo zatrzymał wślizgiem akcję Pogoni.

51'
Wrzutka Nunesa nie była najwyższej jakości i obrońcy zdołali przejąć piłkę.

50'
Szczecinianie od rzutu wolnego na połowie Wisły Kraków. Odległość do bramki zbyt duża, aby uderzyć bezpośrednio.

49'
Carlitos główkował minimalnie obok bramki! Piłka trafiła w boczną siatkę.

48'
Korner dla gospodarzy.

48'
Sadlok huknął z dystansu, próba została zablokowana.

46'

Bez zmian w wyjściowych składach.

Zawodnicy powrócili na plac gry.

Pierwsza część meczu zdecydowanie należała na Wisły. Same spotkanie mocno jednak rozczarowuje.

45'
Akcja budowana przez gości zakończyła się niepowodzeniem po złym zagraniu.

43'
Wrzutka z lewego skrzydła Nunesa wylądowała w rękawicach golkipera.

41'
Halilović oddał strzał zza pola karnego, piłka poszybowała jednak daleko od prawego słupka.

40'
Zablokowana centra Sadloka.

39'
Gra ponownie wróciła do okolicy środka pola. Ponownie zjawiła się także nieprecyzyjność.

37'
Delew! Bułgar uderzył nad murem i trafił w górną siatkę. Było bardzo groźnie.

36'
Rzut wolny dla Pogoni Szczecin niedaleko szesnastki gospodarzy.

34'
Przewagę bezapelacyjnie mają krakowianie. Szczecinianie cały czas grają, jakby chcieli utrzymać remis do samego końca.

32'
Carlitos złapany na metrowym ofsajdzie.

31'
Arsenić oddalił zagrożenie po tym stałym fragmencie gry.

30'
Buchalik na wszelki wypadek odbił uderzenie Delewa z dystansu. Rzut rożny.

29'
Dośrodkowanie Rapy nie znalazło zawodnika gości, który mógłby zamknąć akcję strzałem.

27'
Jak tego wiślacy nie zamienili na gola? Najpierw Carlitosa przelobował Załuskę, ale Nunes zdążył z wybiciem przed linią bramkową, a po chwili uderzenie Halilovicia odbiło się od słupka i ostatecznie wylądowało w rękach bramkarza.

26'
Niebezpieczeństwo zostało zażegnane przez defensorów szczecinian.

25'
Przyblokowane uderzenie Carlitosa. Korner dla Wisły.

24'
Delew zacentrował, spory błąd Arsenicia, który skiksował i niemal stworzył sytuację Pogoni. Na jego szczęście goście tego nie wykorzystali.

23'
Podopieczni Kiko Ramireza sprawiają lepsze wrażenie od zespołu ze Szczecina, ale nie przekłada się to na efekt bramkowy.

22'
Carlitos nieco za daleko wypuścił sobie piłkę, przez co nie mógł kontynuować akcji.

20'
Mocne dośrodkowanie Bashy już z obrębu szesnastki, jednak nikt nie sięgnął futbolówki.

18'
Świetna wymiana podań pomiędzy Boguskim i Imazem zakończyła się minimalnie niecelnym strzałem tego drugiego.

17'
Bardzo słabe dogranie z prawej strony boiska w wykonaniu Delewa.

15'
Słupek po główce Carlitosa! Niewiele zabrakło, aby napastnik Wisły po wrzutce Pereza otworzył wynik spotkania.

14'
Centra Nunesa nie znalazła adresata.

13'
Gra toczy się głównie w okolicy środka boiska.

11'
Nieprecyzyjne podanie Delewa do Gyurcso na połowie krakowian. Kolejna akcja zepsuta przez niedokładność.

10'
Obydwie drużyny grają dosyć pasywnie.

8'
Dwali nie dał się minąć i dobrym wejściem zatrzymał szarżującego w kierunku pola karnego Carlitosa.

7'
Uderzenie z dystansu Pereza nie zaskoczyło golkipera. Załuska nie miał najmniejszych problemów z wyłapaniem tej próby.

5'
Gospodarze mają kłopoty z dokładnym rozegraniem - drugi raz w ciągu kilkudziesięciu sekund futbolówka wyszła na aut po nieudanej próbie przyjęcia.

4'
Nieporozumienie pomiędzy Carlitosem i Boguskim w kwestii rozegrania piłki, Hiszpan otrzymał podanie w zupełnie inne miejsce niż biegł.

2'
Wysoko zawieszone przez Frączczaka dośrodkowanie z prawego narożnika znalazło się w rękach Buchalika.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

*'
Sympatycy krakowskiej ekipy odśpiewują klubowy hymn. Do pierwszego gwizdka, który rozpocznie mecz, pozostała chwila.

*'
Gracze obu mierzących się stron wychodzą na murawę.

*'
System VAR, podobnie jak w sześciu innych spotkaniach tej kolejki, będzie dostępny.

*'
Arbitrem nadchodzącego starcia będzie Pan Paweł Gil.

*'
Piłkarze szczecińskiego zespołu, którzy uzupełnią kadrę meczową: Henger, Matynia, Rudol, Kort, Niepsuj, Zwoliński, Listkowski.

*'
Rezerwowi Wisły: Cuesta, Pietrzak, Bartosz, Cywka, Wojtkowski, Bałaniuk, Małecki.

*'
Trenerzy obydwu zespołów odkryli karty, dzięki czemu poznaliśmy wyjściowe składy.

*'

*'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online