Bayern Monachium - Augsburg online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Augsburg
3 : 0

Ulreich - Rafinha, Sule, Hummels, Bernat (74' Alaba) - Kimmich, Martinez, Vidal (80' Rudy) - Robben (78' Tolisso), Lewandowski, Rodriguez.
Hitz - Opare, Gouweleeuw, Danso, Max - Baier, Khedira - Heller (60' Schmid), Gregoritsch, Caiuby (69' Stafylidis) - Finnbogason (83' Ji).

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Augsburg

Dziękujemy Państwu ślicznie za ten wspólnie spędzony czas.

W pełni zasłużone zwycięstwo Bayernu Monachium. Goście z Augsburga tylko momentami byli bliscy stworzenia zagrożenia pod bramką Ulreicha.

Koniec spotkania.

90'
Kimmich uderzył bez zastanowienia z dystansu, ale jego próba była mocno niecelna.

88'
Gracze Juppa Heynckesa nie forsują tempa gry i są coraz bliżej zdobycia trzech punktów.

87'
Goście są pogodzeni z losem, praktycznie czekają już na ostatni gwizdek arbitra.

85'
Zakotłowało się po dośrodkowaniu z narożnika, ale ostatecznie piłkę wyłapał Ulreich.

85'
Max walczył przy linii bocznej i w końcu wywalczył rzut rożny.

83'
Ostatnia zmiana w Augsburgu: Finnbogason zakończył swój występ w tym spotkaniu, zastąpił go Ji.

82'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu.

81'
Świeżo wprowadzony pomocnik wywalczył korner dla Bayernu.

80'
Trzecia zmiana w zespole ze stolicy Bawarii: za Vidala na boisku zameldował się Rudy.

79'
Gospodarze nawet przez moment nie przerywają wymiany ogromnej ilości podań.

78'
Druga roszada w Bayernie: Tolisso zastąpił Robbena.

76'
Kimmich przewrócony na linii pola karnego, arbiter nawet przez moment nie brał pod uwagę możliwości odgwizdania faulu.

74'
Pierwsza korekta w składzie Bayernu: Alaba zajął miejsce Bernata.

73'
Strzał Robbena z 20 metrów przeszedł był minimalnie niecelny.

72'
Dogranie samego poszkodowanego na dalszy słupek nie sprawiło zagrożenia, gdyż zawodnicy Augsburga wybili futbolówkę.

70'
Baier popełnił faul na Robbenie w pobliżu własnej szesnastki.

69'
Druga zmiana w ekipie z Bawarii: Caiuby zszedł, Stafylidis wszedł.

68'
Robben po rajdzie wpadł w pole karne, dograł na środek, ale zabrakło centymetrów, aby padł czwarty gol.

67'
Caiuby zepsuł okazję, która stworzyła się po stracie Kimmicha. Przy piłce ponownie gospodarze.

65'
Centra Kimmicha opuściła boiska, zanim zdążyła dolecieć na środek szesnastki.

64'
Bawarczycy cały czas rozgrywają futbolówkę na połowie Augsburga. Pełna kontrola.

63'
Robben chciał w swoim stylu zejść do środka i oddać finezyjne uderzenie na bramkę. Tym razem został zablokowany.

62'
Potężny strzał Lewandowskiego, Hitz piąstkował piłkę przed siebie.

61'
Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Gregoritsch, Ulreich nie miał kłopotów z zatrzymaniem tej próby.

60'
Pierwsza zmiana w zespole z Augsburga: Schmid zastąpił Hellera.

59'
Gra toczy się głównie w środku pola.

55'
Goście nie mają pomysłu, jak zaszkodzić monachijczykom.

54'
Bawarczycy nie przyspieszają niepotrzebnie akcji.

52'
Max huknął z dystansu, piłka jednak nie znalazła drogi do celu.

51'
Ależ blisko było czwartego gola! Po główce Vidala futbolówka wylądowała na poprzeczce, a następnie w rękach bramkarza.

49'
3:0! Po raz drugi Lewandowski!
Polski snajper z chirurgiczną precyzją umieścił futbolówkę w siatce po centrze Kimmicha.

47'
Max dograł z narożnika boiska, jeden z jego kolegów doszedł do strzału głową, ale piłka nie przeszła obok słupka.

46'

Bez zmian w wyjściowych składach.

Piłkarze ponownie meldują się na placu gry.

Gospodarze zasłużenie prowadzą do przerwy i jak do tej pory nic nie wskazuje na to, aby goście zdołali to zmienić.

Przerwa! Arbiter nic nie doliczył do regulaminowego czasu gry.

45'
Finnbogason złapany na ofsajdzie.

44'
Lewandowski sfaulował rywala pod jego polem karnym.

43'
Moment spokojniejszej gry z obu stron.

42'
Hummels nie popisał się w wyjściu ofensywnym, przez jego niedokładne podanie Augsburg wznowi grę od bramki.

40'
Podopieczni Juppa Heynckesa mają pełną kontrolę nad spotkaniem.

38'
2:0! Lewandowski podwyższył prowadzenie gospodarzy!
Szybka kontra bawarczyków, Polak otrzymał podanie w tempo i ze stoickim spokojem trafił do siatki.

37'
Wolej Martineza okazał się minimalnie niecelny. Bayern znowu przyśpiesza.

35'
Vidal popełnił podobny faul jak przed chwilą, gdy chciał dojść do centry. Sędzia to zauważył i odgwizdał przewinienie Chilijczyka.

34'
Centrostrzał Bernata niemal zaskoczył Hitza. Niewiele zabrakło do szczęścia Hiszpanowi.

33'
Opadający strzał Gregoritscha sprawił kłopoty Ulreichowi. Dosłownie po krótkiej chwili znakomitą szansę miał Danso, ale źle zagłówkował.

32'
Rzut wolny około 25 metrów od bramki Bayernu. Będzie szansa dla Augsburga.

31'
1:0! Trzy strzały z pola karnego i w końcu gol!
Duży kocioł w szesnastce po centrze Rodrigueza, najpierw zagrywał Lewandowski, potem Hummels, ale dopiero Vidal mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

30'
żółta kartkaGouweleeuw przewinił, nieprzepisowo zatrzymując swojego rodaka, Robbena tuż przy linii pola karnego z prawej strony. Kara indywidualna dla defensora.

29'
Caiuby ładnie przyjął sobie piłkę w polu karnym i uderzył. Próba okazała się niecelna.

28'
Bilard w szesnastce Bayernu, futbolówka odbiła się od dwóch obrońców Bayernu i wyszła na korner.

26'
Monachijczycy zwolnili nieco tempo w swoich atakach. Nie takiego nacisku, jak w pierwszych minutach.

25'
Vidal wyraźnie przekroczył w ofensywie przepisy w trakcie walki o górną piłkę.

22'
Heller zacentrował w pole karne, tam jednak nie odnalazł żadnego ze swoich partnerów. Od bramki Ulreich.

21'
Optymistyczna próba Gregoritscha, piłka poszybowała daleko od celu.

20'
Faul na wyprowadzającym futbolówkę Opare. Gra przerwana.

19'
Bernat nie przyłożył się do podania, przez co akcja Bayernu spaliła na panewce.

18'
Ponad kwadrans gry za nami. Gospodarze nie przerywają swoich ataków, mając niemal pełną kontrolę nad wydarzeniami na murawie.

16'
żółta kartkaBardzo ostre wejście Opare w piłkę i nogi Rafinhii. Arbiter ukarał go żółtą kartką, choć miał podstawy, aby dać czerwoną.

14'
Do centry z narożnika boiska doszedł Hummels. Doświadczony piłkarz nie trafił w światło bramki.

13'
Lewandowski! Jego intuicyjne uderzenie z bliskiej odległości z trudem odbił golkiper. Rzut rożny.

11'
Goście w końcu znaleźli się pod polem karnym Bayernu Monachium, ale nie zdołali zagrozić Ulreichowi.

10'
Taktyczny faul Robbena na Caiubym. Sędzia nie zdecydował się na ukaranie Holendra.

9'
Bawarczycy spodziewanie mają przewagę od samego początku.

8'
Dobra wrzutka Rodrigueza, nikt z jego partnerów nie zamknął jednak tego dogrania.

7'
żółta kartkaKhedira otrzymał żółty kartonik za przewinienie na Bernacie.

7'
Obyło się bez większego niebezpieczeństwa pod bramką Hitza po tym rzucie rożnym.

6'
Rykoszet po uderzeniu Robbena, korner dla Bayernu.

4'
Sule w niezłej sytuacji przestrzelił po strzale głową. Rosły defensor otrzymał zgranie po centrze Rodrigueza z rzutu wolnego.

3'
Zamieszanie w szesnastce gospodarzy po długim wyrzucie z autu, ostatecznie obrońcy zdołali wybić piłkę.

2'
Szybki kontratak Bayernu, Lewandowski przedzierał się prawą stroną, ale został czysto zatrzymany.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Widzowie zasiadający na trybunach Alianz Areny witają wychodzących na murawę zawodników.

*'
Do poprowadzenia nadchodzącego starcia został wyznaczony Pan Markus Schmidt.

*'
Rezerwowymi będą: Starke, Boateng, Rudy, Tolisso, Alaba, Wriedt.

*'
Wyjściowy skład Bayernu również został przedstawiony!

*'
Ławka rezerwowych: Luthe, Stafylidis, Moravek, Schmid, Callsen-Bracker, Koo, Ji.

*'
Poznaliśmy skład gości!

*'
Sytuacja w tabeli: Bawarczycy przewodzą, mając cztery punkty przewagi nad RB Lipsk. Goście z Augsburga zajmują dziesiątą lokatę, z taką samą stratą do lidera.

*'
Rozkład jazdy dzisiejszego dnia ligowego:

*'
Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

*'
Dzień dobry Państwu! Za naszą zachodnią granicą rozpoczęła się 12. kolejka Bundesligi. Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania Bayernu Monachium, który zmierzy się z Augsburgiem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Augsburg, to zapraszamy do śledzenia meczu online