Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
0 : 0

Gliwa - Basta, Szufryn, Krachunov, Brzyski - Kasprzak, Cetnarski (40' Gałecki) - Piszczek, Trochim (84' Danek), Małkowski (62' Dudzic) - Kolev
Putnocky - Gumny, L.Nielsen, Dilaver, Kostevych - Trałka, Gajos (75' Radut) - Makuszewski, Majewski (73' Barkroth), Jevtić - Gytkjaer

Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Kostevych znalazł się na pozycji spalonej. Ukrainiec nie przygotował swojego ustawienia.

90+2'
żółta kartka Filip Piszczek, swoim nieprzemyślanym faulem, wyeliminował się z następnej kolejki ligowej. Ostry wślizg nie spotkał się z wyrozumiałością ze strony sędziego.

90+1'

90'
Do regulaminowego czasu gry dorzucono 3 minuty.

89'
Barkroth spudłował w naprawdę dobrej sytuacji strzeleckiej. Kiks z kilkunastu metrów od bramki Gliwy.

88'
Lech Poznań ma przewagę, jeśli chodzi o posiadanie piłki.

85'
Podopieczni Nenada Bjelicy próbują przyspieszyć grę.

84'
Radosław Mroczkowski przedstawił trzecią roszadę. Danek zmienił Trochima.

83'
Coraz więcej niedokładności wkrada się w poczynania bohaterów tego starcia.

81'
Lech Poznań, wydaje się nie mieć pomysłu na rozmontowanie bloku defensywnego Sandecji.

79'
Barkroth posłał efektowny cross w kierunku swoich kolegów z linii napadu. Dalekie zagranie przejął jednak pewnie Michał Gliwa.

78'

76'
Dynamika zawodów uległa znacznemu regresowi.

75'
Na ostatni kwadrans gry wszedł Radut. Maciej Gajos odbiera podziękowania za występ.

73'
Zmiana w szeregach przyjezdnych: Majewskiego zastąpił Barkroth.

72'
Na trybunach jęk zawodu. Wojciech Trochim soczyście z rzutu wolnego. Bardzo silne uderzenie poleciało tuż przy lewym słupku bramki.

71'
Gra przerwana. Sandecja otrzymała okazję na oddanie bezpośredniej próby z rzutu wolnego.

69'
żółta kartka Aleksandar Kolev nie patyczkował się z rywalem, na wysokości pola karnego ekipy z Poznania. Bardzo zdecydowane wejście nie spodobało się arbitrowi.

68'

66'
Bardzo interesujący strzał z okolic dwudziestego metra od bramki zaprezentował Wojciech Trochim. Piłka została efektownie podkręcona, ale finalnie powędrowała obok celu.

65'
Lasse Nielsen w twardym starciu z Wojciechem Trochimem. Rzut wolny dla gospodarzy.

64'
Szufryn miał okazję na wykorzystanie gafy bramkarza Lecha. Putnocky bardzo niezdarnie wyszedł z bramki, do dośrodkowania z kornera. Szufryn, jednak, niecelnie nakrył futbolówkę głową.

62'
Zmiana nr 2. w Sandecji. Bartłomiej Dudzic za Macieja Małkowskiego.

61'
Gytkjaer ponownie sfaulował w ofensywie. Snajper "Kolejorza" złapał kryjącego go obrońcę za koszulkę.

60'
Godzina gry w Niecieczy. Wciąż bez goli.

58'
Nenad Bjelica czeka z przeprowadzeniem pierwszej zmiany w składzie.

57'

55'
Powtarza się scenariusz z I połowy meczu, gdzie przewagę znaczną miał Lech Poznań. Sandecja znów spycha się do głębokiej obrony.

53'
Za głowę złapał się Kostevych. Ukraiński obrońca Lecha Poznań zaangażował się ofensywnie w akcję. Owocem jego pracy okazał się minimalnie niecelne uderzenie zza pola karnego. Futbolówka poszybowała obok prawego słupka.

52'
żółta kartka Żółty kartonik za niesportowe zachowanie ujrzał również Tomasz Brzyski.

52'
żółta kartka Żółta kartka dla L.Nielsena. Duńskiego stopera nie zobaczymy w następnej serii gier. Była to czwarta żółta kartka w tym sezonie.

51'
Krzysztof Jakubik musi być czujny. Po obu stronach jest coraz więcej negatywnej energii.

50'
Jeden z obrońców Sandecji ucierpiał, po wcześniej wspomnianym faulu.

49'
Gytkjaer nie zachował się przepisowo, w czasie walki o pozycję. Przewinienie tuż pod polem karnym przeciwnika.

48'
Celna próba ze znacznej odległości. Podjął ją Tomasz Brzyski. Sygnalizowany strzał nie sprawił wiele trudności bramkarzowi Lecha Poznań.

47'
W czasie przerwy nie zrealizowano żadnej zmiany personalnej.

46'
II część gry przed Nami!

Wynik bezbramkowy do przerwy!

45+1'
Jedna z dwóch doliczonych minut minęła.

44'
Kompletnie chybiony strzał z dystansu pokazał Gałecki. Piłka, po jego staraniach, powędrowała wysoko nad bramką.

43'
Wielkimi krokami zbliżamy się do finiszu I odsłony meczu.

41'
Spadło Nam tempo meczu. Długo już nie widzieliśmy okazji bramkowych z jakiejkolwiek ze stron.

40'
Kontuzjowany Mateusz Cetnarski został zastąpiony na boisku przez Michała Gałeckiego.

38'
Najprawdopodobniej ujrzymy wymuszoną zmianę u gospodarzy.

37'
Sandecja przez chwilę gra w osłabieniu. Mateusz Cetnarski jest opatrywany.

35'
Mateusz Cetnarski ma uraz. Sztab medyczny będzie chyba niezbędny.

34'
Filip Piszczek na przebój przedarł się lewą stroną boiska. Potem, obejrzeliśmy zagrania do kolegi z napadu, ale piłka go minęła. Od bramki grę rozpocznie Putnocky.

33'
Maciej Makuszewski nieudanie przechwycił dłuższe zagranie. Futbolówka odbiła się od chorągiewki boiska, i wyszła na aut.

31'
Faul taktyczny autorstwa gracza z Nowego Sącza.

30'
Jedna trzecia podstawowego czasu gry już minęła. Lech Poznań jest ekipą, która przez ten dorobek czasowy prezentowała ciekawszy futbol.

28'
Trochę więcej piłkę rozgrywają podopieczni Radosława Mroczkowskiego.

26'

24'
Kolev nie uniknął minimalnego ofsajdu. Czujność na swoim stanowisku zachował sędzia liniowy.

23'
Robert Gumny rażąco naruszył przepisy. Zagranie futbolówki ręką.

22'

20'
Sandecja była ogromnie bliska prowadzenia! Z linii bramkowej futbolówkę wybił Putnocky, wraz ze swoim obrońcą! Nieudolna interwencja słowackiego goalkeepera na linii mogła zakończyć się tragicznie.

19'
żółta kartka Wojciech Trochim bardzo zdecydowanie wślizgiem przerwał atak przeciwnika. Żółta kartka była najniższym wymiarem kary.

18'
Maciej Gajos popisał się niezłym wślizgiem. Wojciech Trochim starał się sfinalizować dobre, prostopadłe podanie od rzutu wolnego.

17'
Lasse Nielsen, wg sędziego głównego, faulował Koleva. Rzut wolny dla Sandecji.

16'
Poznaniacy mają wyraźną przewagę na placu gry. Zbyt wielka bierność ze strony gospodarzy może ich ogromnie dużo kosztować.

15'

13'
Kostevych kapitalnie się ustawił w swoim polu karnym. Filip Piszczek nie doczekał się na prostopadłe podanie.

12'
Kasprzak nieudolnie wykonał wślizg. Podczas interwencji można było dopatrzyć się zagrania piłki ręką.

11'
Ekipa gości zdominowała beniaminka tego sezonu. Mam wrażenie, że gol dla Lecha jest już tylko kwestią czasu.

9'
Darko Jevtić, z narożnika boiska, wgrał futbolówkę na bliższy słupek. Za chwilę dostanie okazję do poprawki, ponieważ dobrą interwencją błysnął obrońca gospodarzy.

8'
Tomasz Brzyski ma jakieś problemy ze zdrowiem. Doświadczony defensor został zmuszony do skorzystania z pomocy medyków.

7'
Michał Gliwa zaprezentował bardzo ryzykowne wyjście z bramki. Gracze Lecha Poznań reklamowali zagranie piłki ręką przez bramkarza, poza swoją szesnastką.

5'
Udany wślizg Basty. Jego rywale byli bliscy skonstruowania groźnej akcji na lewej flance.

4'
Przyjezdni próbują już od pierwszych sekund tego spotkania narzucić swój rytm gry.

3'
Radosław Majewski mocno zacentrował z rzutu wolnego. Płaskie wgranie udało się zablokować piłkarzowi Sandecji.

2'
Lech Poznań zmaga się z wielką niemocą. Piłkarze z województwa wielkopolskiego nie potrafią wygrać od czterech kolejek.

1'
Pan Krzysztof Jakubik ma dzisiaj wsparcie w postaci systemu VAR.

*'

*'
Zawodnicy obu drużyn zameldowali się już na placu gry.

*'
Arbitrem głównym zbliżającego się wielkimi krokami starcia będzie Pan Krzysztof Jakubik.

*'
Rezerwowi gospodarzy:Radliński, Kuban, Straus, Mraz, Gałecki, Danek, Dudzic

*'
Ławka rezerwowych "Kolejorza": Burić, De Marco, Tetteh, Barkroth, Rakels, Radut, B.Nielsen

*'
Nenad Bjelica, szkoleniowiec poznańskiego klubu, do szerokiej kadry na nadchodzące spotkanie, ze względu na kontuzje nie zabrał: Mario Situma oraz Nikolę Vujadinovicia.

*'
Pojedynek odbędzie się na stadionie w Niecieczy.

*'
W rundzie jesiennej, w bezpośrednim starciu, padł bezbramkowy remis. Jednym z najlepszych zawodników w tam meczu okazał się być Michał Gliwa - bramkarz Sandecji.

*'
Obie ekipy zmierzą się w 1. kolejki rundy wiosennej sezonu LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18.

*'
Witam wszystkich fanów polskiej Ekstraklasy! Za niespełna dwie godziny rozpocznie się mecz: Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań.
Nasz serwis zaprezentuje obszerną relację z nadchodzącego spotkania.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sandecja Nowy Sącz - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online