Tomasz Adamek - Fred Kassi online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

X'
Koniec walki. Adamek w ostatniej rundzie chciał zaakcentować swoją przewagę. Czekamy na decyzję sędziów.

IX'
?Przed nami ostatnia decydująca runda. Czy któryś z bokserów zaryzykuje i pokusi się o nokaut?

VIII'
Zacięty pojedynek. Do końca pozostały już tylko dwie rundy. Wydaje się jednak, że werdykt wydadzą sędziowie po 10 rundzie. Nie zanosi się na nokaut.

VII'
Siódma runda spokojniejsza. Obaj zdają sobie sprawę, że muszą być czujni.

Vi'
Świetna runda Adamka. Był zdecydowanie lepszy. Zadał kilka bardzo groźnych ciosów i Kassi również krwawi, co na pewno ostudzi jego zapędy. W ostatnich rundach może wydarzyć się wszystko.

V'
Połowa walki za nami. Przynajmniej w teorii, bo to może skończyć się szybciej niż w 10 rundach. Piąta runda musiała zostać przerwana, bo Adamek potrzebował pomocy lekarza, aby zatamować krwawienie. Potem Kassi znów wyprowadził groźny atak i kilka razy trafił Adamka.

IV'
Kłopoty Adamka. Polak coraz mocniej krwawi, co chwile musi ścierać rękawicą krew, co wykorzystuje Kassi i zadał kilka ciosów.

III'
Adamek stara się atakować, ale nie może groźnie trafić. Czasem nadziewa się na kontry. Kassi potrafi mocno uderzyć.

II'
Nieco lepiej spisał się Kassi w drugiej rundzie. Po jednej z wymian ciosów Adamek ma rozcięte czołowo i krwawi. To utrudniało mu walkę w tej rundzie.

I'
Pierwsza runda za nami. Dość spokojna. Trwa badanie rywala. Kassi jest ruchliwy, co utrudnia Adamkowi zadawanie groźnych ciosów.

I'
Początek walki. Pojedynek został zakontraktowany na 10 rund po 3 minuty.

23:29'
Czas na hymny narodowe.

23:27'
Fred Kassi jest już w ringu. Teraz zmierza do niego Tomasz Adamek.

23:23'
Czas na walkę wieczoru Adamek vs Kassi.

'
Podczas gali boksu w Częstochowie Tomasz Adamek zmierzy się z Fredem Kassi. Zapraszamy do śledzenia na żywo tej walki. Początek ok. godziny 22-23.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tomasz Adamek - Fred Kassi, to zapraszamy do śledzenia meczu online