Ludogorets - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ludogorets
1 : 2

Stojanov - Minev, Aleksandrov,Moti,Caiçara-Espinho( Anicet82'),Marcelinho(Wanderson 70'),Dyakov-Aleksandrov( MIsidjan 82;),Bezjak,Abalo
Casillas-
Arbeloa,Varane,Ramos,Marcelo-
Modrić* Kross 73'), Isco ( Rodruguez 76;),Illarramendi- Ronaldo,Hernandez(Benzema 67'), Bale

Mecze na żywo: Ludogorets - Real Madryt

93'
Dziękuję za uwagę. Komentował dla was Italianio.

93'
Real Madryt pokonał zespół Ludogorets 2:1 po bramkach Ronaldo i Benzemy. Dla gospodarzy tarafi Marcelinho.

93'
KONIEC MECZU

91'
Zawodnik Ludogorets nie trafił czysto w piłkę na lini piątego metra Realu. Real kontratakuję. Po akcji Ronaldo kolejny rożny dla Królewskich.

91'
Wolny dla Ludogorets po zagraniu ręką Arbeloi po lewej stronie pola karnego.

90'
Sędzie doliczył 3 minuty. Ludogorets przy piłce.

89'
Akcja lewą stroną gospodarzy jednak piłka wychodzi na aut i Casilas rozpocznie z lini piątego metra. Tymczasem Ronaldo wraca na boisko.

87'
Żółta kartka dla Anicneta za dyskusięz sędzią.

87'
Zła wiadomość dla kibiców Realu. Ronaldo kuleje i schodzi za linię boczną.

86'
Dośrodkowanie w pole karne Realu jednak Bezjak złapany na spalonym. Piłka była jednak adresowana do Misidjan'a który wychodził sam na sam z bramkarzem. Ewidentny błąd sędziego liniowego.

85'
Oba zespoły wykorzystały już wszystkie zmiany.

83'
Akcja Ludogorets w polu karnym Realu. Napastnik pada na murawę, piłka wychodzi za linię końcową. Tylko rzut rożny według sędziego.

82'
Zmiany w zespole Ludogorets. Na boisko wchodzi Abel w miejsce Fabio Espinho oraz Misidjan w miejsce Aleksandrova.

80'
Akcja Marcelo po lewej stronie, podaje do Benzemy który będąc prze końcowej lini w polu karnym odgrywa przed pole karne. Kross uderza jednak piłka minimalnie nad bramką.

79'
Akcja Ronaldo lewą stroną. Piłka dochodzi do Benzemny jednak obrońca wybił mu piłkę spod nóg.

76'
Marcelo dośrodkowuję piłkę z lewej strony pola karnego. Piłka przeszła przez obrońcę i do piłki doszedł Benzema. Francuz z bliskiej odległości pokonał bramkarza gospodarzy.

76'
Bramka dla Realu.

75'
Ostatnia zmiana Realu. James Rodriguez za Isco.
Tymczasem rożny dla Realu jednak nic groźnego z tego nie wyszło.

74'
Real rozgrywa piłkę w środku pola. Ciężko im dzisiaj skonstruować akcję na bramkę.

72'
Druga zmiana Realu. Lukę Modricia zastępuję Toni Kross.

72'
Kontra gospodarzy przerwana zostaje przez Sergio Ramosa. Żółta kartka dla Hiszpana.

71'
Kombinacyjna akcja realu przed polem karnym Ludogorets jednak obrońcy wybijają piłkę.

70'
Zmiana w zespole gości. Boisko opuścił Marcelinho a na boisko wchodzi Wanderson.

67'
Ronaldo strzela z piątego metra. Piłka mija bramkarza jednak Minev wybija z lini bramkowej.

66'
Zmiana: za Javiera Hernandeza wchodzi Karim Benzama

65'
Strzał Marcelinho z za pola karnego i Casilas musiał się napracować aby obronić strzał. Rzut rożny.

63'
Żółta kartka dla Espinho za dyskusję z sędzią. Tymczasem do gry szykuje się Karim Benzema.

63'
Akcja w okolicach pola karnego Realu. Ramos jednak przerywa akcję. Sędzia jednak nie podyktował rzutu wolnego.

61'
Real próbuję się przedostać pod pole karne Ludogorets jednak kończy się to faulem w ataku.

58'
żółta kartka dla Abalo za starcie z Garethem Bale'm.

57'
Strzał Ronaldo jednak bramkarz łapie bez problemów piłkę.

56'
Hernandez miał szansę na gola jednak nieczysto trafił w piłkę.

55'
Rożny dla Ludogorets po groźnym strzale gości. Jednak nic z tego nie wyszło. Kontratak Realu.

54'
Akcja Bale'a jednak obrońca wybija piłkę.

53'
Rzadki widok w tym meczu. Ludogorets rozgrywa piłkę w środku pola.

51'
Strzał Bale'a obroniony przez Stojanova ( Ludogorets). Bramkarz gospodarzy jest dziś w dobrej dyspozycji.

51'
Rzut wolny dla Realu z lewej strony na wysokości pola karnego.
Marcelo i Isco przy piłce.

50'
Rożny dla Realu. Do piłki po dośrodkowaniu dochodzi Ramos jednak piłka mija bramkę o kilka metrów. Od bramki Ludogorets.

49'
Po akcji w okolicach pola karnego Realu piłka wychodzi za końcową linię boiska. Casilas od bramki.

48'
Rożny po wybiciu piłki przez Varana.

47'
Mocny strzał Ronaldo z ostrego konta jednak niecelnie.

46'
Brak zmian w obu zespołach. Real tak jak w pierwszej połowie prowadzi grę.

46'
Rozpoczynamy drugą część meczu. Oba zespoły gotowe do gry.

46'
Trochę statystyk do przerwy.
Posiadanie piłki 62 % do 38 % na korzyść Realu Madryt.
Goście mieli 8 sytuacji jednak potrafili oddać tylko 3 celne strzały na bramkę.
W rzutach rożnych remis po 4 , w spalonych również remis po 2.

46'
Mecz bardzo ciekawy dla kibiców obu zespołów. Real stara się atakować jednak skutecznie obrona Ludogorets odbija ataki.

46'

45'
Sędzia doliczył 1 min do czasu podstawowego.

44'
Piłka trafia do siatki Realu jednak sędzie odgwizdał spalonego. Dobra decyzja arbitra.

44'
Obrońcy wybijają piłkę i kontra gospodarzy. Jednak po niedokładnym podaniu Real odzyskuję piłkę.

43'
Strzał Ronaldo zablokowany po dośrodkowaniu Bale'a. Rzut rożny.

42'
Wrzutka w pole karne po dośrodkowaniu Marcelo jednak Ramos nie czysto trafił w piłkę.

41'
Rożny dla Realu po kolejnej akcji Ronaldo.

40'
Nie ma bramki!! Świetne podanie Isco do Hernandeza jednak Meksykanin nie wykorzystał szansy.

40'
Starcie Varana z Marcelinho jednak sędzia nie dostrzegł faulu. Akcja królewskich.

39'
Dośrodkowanie Marcelo jednak żaden z napastników nie doszedł do piłki. Od bramki gospodarze.

38'
Ludogorets miał szansę w kontrataku jednak obrońca wybija piłkę po długim podaniu.

36'
Real miał już 4 rzuty rożne natomiast gospodarze tylko 1.

35'
Nic groźnego z tego nie wyszło.

35'
Rożny dla Ludogorets.

33'
Głęboka centra z prawej strony Hernandeza jednak Ronaldo nie doszedł do piłki i mamy aut dla Ludogorets.

32'
Rożny dla Realu.

29'
Atak prawą stroną Ludogorets. Casilas jednak broni strzał i obrońca wybija na środek boiska.

28'
Real próbuję skonstruować akcję w środku pola.
Akcja Ronaldo lewą stroną jednak bramkarz rozpocznie z lini piątego metra.

26'
Real mocno naciska gospodarzy.

24'
RONALDO GOOOLLL !!!!!!

23'
Drugi rzut karny dla Realu.

23'
Kontra Realu kończy się po nieudanym podaniu Hernandeza do Ronaldo.

22'
Kolejny rzut rożny i po strzale głową piłka nad bramką.

21'
Po błędzie Casilasa rzut rożny dla Ludogorets.

19'
Marcelo dośrodkowuję z lewej strony jednak obrońcy wybili piłkę.

18'
Zagranie na lewe skrzydło do Ronaldo jednak piłka nie dotarła do portugalczyka.

17'
Sędzia po akcji Realu pokazał spalonego jednak po raz drugi w tym meczu popełnił błąd.

15'
Królewscy próbują stworzyć jakąś sytuację jednak gospodarzę dzielnie się bronią.

14'
RONALDO GOLLL!!! Sędzia pokazał spalonego jednak popełnił błąd.

13'
Real atakuję.

10'
NIE MA BRAMKI !!!!!! RONALDO ZMARNOWAŁ SZANSĘ

10'
KARNY DLA REALU MADRYT !!!!!!

8'
Strzał Bale jednak koło bramki.

5'
Rzut rożny z lewej strony do piłki po rykoszecie dochodzi Marcelinho i pakuje piłkę do siatki.

5'
BRAMKA DLA LUDOGORETS

3'
Atak Ludogorets jednak Marcelinho nie przyjął piłki.

3'
Real z autu po prawej stronie boiska.

2'
Gospodarze odebrali piłkę i próbują wyprowadzić kontratak.

1'
Real powoli rozgrywa piłkę na środku boiska. Pierwsza akcja meczu.

1'

0'
Na środku boiska kapitanowie obu drużyn. Zacznie ekipa Królewskich.

0'
Piłkarze wchodzą już na murawę boiska. Za chwilę zabrzmi hymn Ligi Mistrzów.

0'
Zawodnicy stoją już w tunelu prowadzącym na boisko.

0'
W poprzedniej rundzie zespół Realu wygrał z FC Basel aż 5:1 a z kolei Ludogorets przegrał z Liverpoolem 1:2.

0'
Głównym arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Craig Thomson.

0'
Witam na meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Ludogorets a Realem Madryt.
Składy na dzisiejszy mecz:
Ludogorets : Stojanov - Minev, Aleksandrov,Moti,Caiçara-Espinho,Marcelinho,Dyakov-Aleksandrov,Bezjak,Abalo
Ławka rezerwowych : Anicet, Angulo,Borjan (B),Misidjan,Wanderson,Younes,Zlatinski
Real Madryt: Casillas-Arbeloa,Varane,Ramos,Marcelo-
Modrić, Isco,Illarramendi- Ronaldo,Hernandez, Bale
Ławka Rezerwowych: Benzema,Carvajal, Kross,Nacho,Navas(B),Pepe,Rodriguez

*'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

*'
Początek meczu Ligi Mistrzów Ludogorets - Real Madryt o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ludogorets - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online