Lechia Gdańsk - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
3 : 0

Kuciak - Stolarski, Augustyn, Nunes, Wojtkowiak, - Łukasik, Sławczew (81' Lipski), Krasić - F. Paixao, M. Paixao (80' Balde), Wolski (73' Peszko)
Kiełpin – Stefańczyk, Łasicki, Sielewski, Sylwestrzak – Furman (83' Stilić), Szymański – Merebaszwili (46' Michalak), Reca – Piątkowski (65' Kante), Varela

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Wisła Płock

Dziękuję wszystkim odbiorcom tej relacji.

Ostatni gwizdek sędziego Kwiatkowskiego! Lechia Gdańsk zgarnęła pełną pulę!

90+1'
Dusan Kuciak otrzymał pierwszą okazję na popełnienie znakomitej interwencji! Słowak wyśmienicie skrócił kąt strzelającemu Stiliciowi!

90'
O 3 minuty dłużej potrwa widowisko w Gdańsku!

88'
Balde próbował efektownie minąć Varelę, na prawym skrzydle boiska. Pomocnikowi Lechii zabrakło trochę szczęścia i trochę boiska. Futbolówka wyszła za linię końcową.

87'
Flavio Paixao upadł na murawę. Wielki udział w tym miał trzymający go za koszulkę Szymański.

86'

84'
Zmiana, którą przed momentem zrealizował Jerzy Brzęczek, zamknęła limit roszad na dziś.

83'
Semir Stilić zmienił zmęczonego Dominika Furmana.

81'
Patryk Lipski za Simeona Sławczewa.

80'
Dziesięć minut od trenera Owen dostał Romario Balde. Mario Paixao ma prawo czuć się zwycięzcą.

79'
żółta kartka Ewidentny atak na nogi M.Paixao zanotował Bartłomiej Sielewski.

78'
Varela miał jeden cel - przewrócić szarżującego z piłką Stolarskiego. Swoją misję zrealizował.

77'

75'
Joao Nunes najwyżej wyskoczył do wrzutki z rzutu rożnego. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką bramki. Rzut rożny wykonywał Milos Krasić.

74'
Konrad Michalak zepsuł dobrą sytuację na zdobycie gola. Młody zawodnik, będąc w polu karnym rywala, zamiast bezpośredniego strzału z pierwszej piłki, to wybrał wariant związany z próbą przyjęcia futbolówki. Ten wybór nie był dobry.

73'
Rafał Wolski wykonał tytaniczną pracę na boisku. Sławomir Peszko powraca po dłuższej przerwie.

71'
Dusan Kuciak miał przy sobie fortunę. Słowacki bramkarz wychodząc do dośrodkowania, minął się z lecącą futbolówkę. Próbujący kończyć akcję Varela, nie trafił w piłkę.

70'
Już tylko dwadzieścia minut pozostało Nam do zakończenia dzisiejszych zawodów.

68'

67'
Na intensywnej rozgrzewce możemy uświadczyć kilku zmienników Lechii.

65'
Mateusz Piątkowski zwolnił miejsce na murawie dla Jose Kante.

64'
Flavio powinien, a nawet był zobowiązany do wykorzystania błędu Recy. Zbyt krótkie podanie do swojego bramkarza nie może się przytrafiać żadnemu obrońcy. Portugalski zawodnik, w genialnej sytuacji, kopnął tuż obok światła bramki.

63'
Festiwal wrzutek w pole karne Lechii ma Dominik Furman. Ta, sprzed chwili, nie dotarła do adresata, czyli graczy Wisły.

61'
Groźnie się zrobiło pod bramką Wisły. Bliski samobójczego trafienia był Sielewski. Środkowy obrońca gości niefortunnie trafił w futbolówkę, tuż pod swoją bramką.

60'
żółta kartka czerwona kartka Igor Łasicki odepchnął Marco Paixao! Wisła Płock nie skończy tego pojedynku w pełnym składzie.

58'
Jerzy Brzęczek przygotowuje kolejne zmiany.

57'
Sielewski poturbował skaczącego do piłki Flavio. "Biało - Zieloni" zaczną grę od rzutu wolnego.

55'
Defensywa gdańszczan bez szwanku wyszła z zagrożenia, jakim był korner dla Wisły. Dominik Furman po raz kolejny wziął na siebie odpowiedzialność za wykonanie stałego fragmentu gry.

54'
Flavio Paixao uderzony łokciem przez Arkadiusza Recę. W Gdańsku nie ma systemu VAR.

53'
Dominik Furman zbyt krótko posłał futbolówkę, od rzutu wolnego.

52'
Ostra wrzutka w wykonaniu Furmana. Do piłki wystartowało kilku jego kolegów z ekipy, jednak żadnemu z nich nie udało się sfinalizować sytuacji.

50'
żółta kartka Spóźnioną próbę bloku obronnego zaliczył Grzegorz Wojtkowiak.

49'

47'
Dusan Kuciak bardzo udanie wyszedł do piłki, z rzutu rożnego. Dla Słowaka był to dzisiaj pierwszy kontakt z futbolówką.

46'
Drugą połowę meczu z perspektywy ławki rezerwowych zobaczy Merebashvili. Swoją szansę otrzymał Michalak.

46'
Gramy dalej!

Koniec pierwszej połowy meczu!

45+5'
Za chwilę powinniśmy usłyszeć gwizdek kończący I część gry tego spotkania.

45+4'

45+2'
Marco Paixao zdobył swoją drugą bramkę w dzisiejszym wieczorze! Portugalski snajper nie pomylił się z kilku metrów od celu. Lechia doskonale zrealizowała rzut rożny.

45+1'
Seweryn Kiełpin pokazał swój kunszt! Goalkeeper wyciągnął strzał skierowany w prawe okienko bramki ! Chęć na trzeciego gola miał Sławczew.

45'
Z racji wielu przerw arbiter główny wydłużył pierwszą odsłonę o sześć minut.

43'
Rafał Wolski soczyście, płasko wybił rzut wolny. Stefańczyk znakomicie przerwał tor lotu futbolówki.

42'
Rafał Wolski zdecydował się na indywidualną akcję. Gwiazdor Lechii ładnie pociągnął z piłką, po czym uderzył w światło bramkę. Z dobrą interwencją nie miał kłopotów Kiełpin.

41'
Wisła Płock oddaliła zagrożenie. Znowu prawa flanka została wykorzystana przez Lechię. Soczystą centrę udało się Łasickiemu skutecznie wyblokować.

39'
żółta kartka Igor Łasicki nie krył zamiaru przerwania akcji Lechii, już na starcie. Przewinienie taktyczne musiało zostać wycenione na żółty kartonik.

38'
Trzeba pochwalić Arkadiusza Recę za wypracowanie sobie miejsca do strzału tuż pod szesnastką Lechią. Tę misję zrealizował doskonale, ale do pełnego zrealizowania planu, zabrakło lepszego uderzenia.

37'
Arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd. Cezary Stefańczyk efektownie ruszył do długiego dośrodkowania z rzutu wolnego.

36'
Bardzo mglisto na stadionie. Widoczność na placu gry nie jest na najwyższym poziomie

34'
Dominik Furman dopuścił się łatwego faulu taktycznego na Danielu Łukasiku. Mieliśmy starcie dwóch ex - Legionistów.

33'
91 - 113. Tak wygląda statystyka ilości zamienionych celnych podań.

32'
Tomasz Kwiatkowski wznowił zawody.

31'

30'
Idą race. Będzie na pewno kilkuminutowa przerwa.

29'
Pirotechnika na trybunach. Gra została przerwana.

28'
Proste błędy techniczne popełnia blok obronny przyjezdnych.

26'
Błażej Augustyn przegrał rywalizację powietrzną z Cezarym Stefańczykiem. Obrońca gospodarzy starał się zamknąć akcję z rzutu rożnego.

25'
Podopieczni trenera Owena mogą spokojnie rozgrywać futbolówkę. Wisła Płock daje im wiele przestrzeni.

24'

22'
Piłka poleciała na bliższy słupek. Arkadiusz Reca próbował zdobyć kontaktowego gola, po wrzutce z prawego narożnika boiska. Futbolówka pofrunęła tuż obok prawego słupka.

20'
Prawa strona defensywy u płocczan do poprawy. Gospodarze mają ogromnie dużo miejsca w tym sektorze boiska.

19'
Przypomnę, że w rundzie jesiennej Lechia wygrała 2:0 na wyjeździe z Wisłą Płock.

17'
Goście z Płocka rozwścieczeni sytuacją na placu gry.

16'
GOL! Lechia Gdańsk podwyższyła rezultat! Flavio Paixao pokazał chirurgiczne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska!
Kapitalnym strzałem głową popisał się Milos Krasić, Kiełpin był bez szans.

15'
Rafał Wolski będzie chciał szybko zapomnieć o swoim wykonaniu rzutu wolnego. Futbolówka powędrowała na trybuny gdańskiego stadionu.

14'
Rafał Wolski wywalczył rzut wolny. Gospodarze będą mieli sposobność na zagrożenie bramki Kiełpina, po bezpośrednim strzale.

14'
Lechia stara się grać dynamicznie.

12'
Arkadiusz Reca minimalnie niecelne trącił futbolówkę, po genialnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła boiska. Piłka przeleciała tuż przy prawym słupku.

11'
Daniel Łukasik zdecydowanym atakiem przerwał akcję rywala.

10'
Seweryn Kiełpin niepewnie gra nogami.

9'
"Nafciarze" próbują szybko wyrównać stan meczu.

7'

6'
Goście sygnalizowali zagranie piłki ręką przez obrońcę Lechii. Wszystko miało się rzekomo dziać w polu karnym gospodarzy. Arbiter puścił grę.

5'
Utyka Błażej Augustyn. Obrońca Lechii nadział się na ostry atak. Gdańszczanie przez chwilę w osłabieniu.

4'
GOL! 1:0! Seweryn Kiełpin zanotował bardzo prosty błąd w chwycie piłki. Sytuację, z zimną krwią, sfinalizował Marco Paixao.

3'
Daniel Szymański został autorem pierwszej próby z dystansu. Niecelnej. Jego strzał z dalekiej odległości powędrował wysoko nad poprzeczką.

2'
Lechii nie wyszedł rzut rożny. A kilka chwil później, jeden z jej piłkarzy przewinił.

1'
Korner dla gospodarzy. Prosty błąd techniczny popełnił stoper Wisły.

*'
Piłka już w grze!

*'
Gracze obu klubów wkroczyli na płytę murawy.

*'
Do rozpoczęcia meczu w Gdańsku pozostał już niespełna kwadrans.

*'

*'
Dzisiejszy mecz poprowadzi Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'
Dobry wieczór! Sobotni maraton związany z 16. kolejką LOTTO Ekstraklasy zakończy się w Gdańsku, gdzie miejscowa Lechia zmierzy się z Wisłą Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online