Śląsk Wrocław - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 2

Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Augusto - Chrapek (77' Madej), Vacek (62' Riera) - Pich, Kosecki - Piech, Robak.
Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Łukasiewicz - Szwoch, Kriwiec - Nowicki (46' Kun), Jurado (70' Siemaszko), Piesio (89' Socha).

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Po nieciekawej pierwszej połowa, druga przyniosła mnóstwo emocji. W końcowym rozrachunku to Arka wywozi z Dolnego Śląska trzy punkty.

90+5'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod bramką Steinborsa.

90+4'
Ostatni rzut wolny w tym spotkaniu dla gospodarzy.

90+2'
żółta kartkaKosecki otrzymał żółtą kartkę.

90+2'
Mocny strzał Zbozienia z dystansu był minimalnie niecelny.

90'
Gra została przedłużona o cztery minuty.

90'
Kontratak Arki zakończył się niepowodzeniem po przecięciu centry Kuna.

89'
Trzecia zmiana w zespole z Trójmiasta: Socha zastąpił Piesio.

88'
Kocioł w szesnastce, ostatecznie futbolówka została wybita.

87'
Rzut rożny dla arkowców.

86'
żółta kartkaSpóźniony wślizg Pawelca w nogi Marciniaka. Arbiter ukarał obrońcę żółtą kartką.

84'
Centra Madeja z rzutu wolnego nie sprawiła zagrożenia.

82'
Bardzo mocne wstrzelenie piłki przez Koseckiego, ale nikt nie zamknął tego zagrania.

81'
Szwoch uderzył minimalnie nad poprzeczką!

80'
czerwona kartkaCzerwona kartka dla Augusto! Kun wychodził na czystą pozycję, po czym został sfaulowany przez Portugalczyka. Arbiter nie miał wątpliwości i wyrzucił bocznego obrońcę z boiska.

78'
Jak tego nie wykorzystał Siemaszko? Snajper Arki wyszedł sam na sam z golkiper, za mocno wypuścił sobie piłkę i zepsuł okazję.

77'
Zmiana w Śląsku Wrocław: Madej wszedł za Chrapka.

76'
Chrapek na dwa razy uderzył z dystansu, piłka minęła jednak bramkę.

74'
Wrocławianie w coraz większym natarciu.

73'
żółta kartkaPiesio otrzymał żółtą kartkę.

73'
Robak umieścił piłkę w siatce, jednak sędzia boczny słusznie dostrzegł spalonego.

72'
Genialna parada Steinborsa po główce Celebana! Łotysz uchronił swój zespół przed stratą drugiego gola.

71'
Chrapek sfaulowany przy linii bocznej w pobliżu pola karnego. Augusto będzie egzekutorem rzutu wolnego.

70'
Druga zmiana w gdyńskim zespole: na szpicy zamiast Jurado będzie występował od teraz Siemaszko.

68'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze.

67'
Marciniak zdobył rzut rożny dla swojej drużyny.

66'
1:2! Fantastyczna bramka Piecha z przewrotki!
Napastnik Śląska idealnie złożył się do tego uderzenie po długim wyrzucie z autu posłanym przez Pawelca.

65'
Robak powinien lepiej się zachować w sytuacji, w której się znalazł. Miał niezłą okazję do celnej główki, ale nie zdołał trafić nawet w światło bramki.

64'
Świeżo wprowadzony Riera wywalczy rzut wolny.

63'
Oblężenie bramki gości, ostatecznie futbolówka po uderzeniu Riery minęła prawy słupek.

62'
Korekta w składzie wrocławskiej ekipy: Riera zajął miejsce Vacka.

61'
Główka Pawelca nie zaskoczyła Steinborsa.

61'
Kosecki wywalczył rzut wolny na wysokości szesnastki podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego.

59'
Chrapek wybił piłkę po centrze Kriwca na aut.

58'
Stały fragment gry dla Arki Gdynia na połowie Śląska.

57'
Piech umieścił futbolówkę w siatce, ale był na ofsajdzie, a to nie umknęło sędziemu liniowemu. Chorągiewka w górze, grę wznowi golkiper.

55'
Gospodarzom wyraźnie zaczyna się śpieszyć, przez co ich akcje nie mają żadnego elementu zaskoczenia.

54'
Augusto uderzył z dystansu, próba niecelna.

52'
0:2! Zbozień wykorzystał pasywne zachowanie obrońców!
Pawelec podbił piłkę po dośrodkowaniu Kriwca, nikt jednak z jego kolegów nie wyszedł w powietrze, aby ją wybić, co natychmiast wykorzystał Zbozień i podwyższył prowadzzenie gdynian.

51'
żółta kartkaChrapek ukarany żółtym kartonikiem za faul taktyczny na rozpędzającym się Piesio. Rzut wolny dla Arki. Może być groźnie.

49'
Kosecki przewrócony w obrębie szesnastki po rajdzie, arbiter nawet przez chwilę nie pomyślał o podyktowaniu "jedenastki".

47'
Niedostatecznie dobry strzał zza pola karnego, na który zdecydował się Szwoch, był z oczywistych względów prosty do wyłapania dla Steinborsa.

46'

W zespole gości nastąpiła zmiana: Kun zastąpił Nowickiego.

Gracze wracają na plac gry.

Statystyki:

Wrocławianie pomimo swojej przewagi nie zdołali zdobyć gola, co natomiast udało się gościom. Moment, w jakim to zrobili, może dać im przewagę psychologiczną przed drugą częścią spotkania.

45'
0:1! Łukasiewicz trafił do siatki!
Nieprzypilnowany pomocnik znalazł sobie miejsce do uderzenia i pewną główką umieścił piłkę w bramce.

44'
Festiwal rzutów rożnych oglądamy w tym meczu. Tym razem będzie dla Arki Gdynia.

42'
Łukasiewicz wyjaśnił sytuację po centrze Augusto, moment później zablokowany został strzał z daleka, jaki posłał Pich.

41'
Próba Robaka z dystansu odbiła się od Marcjanika. Korner.

40'
Trzecie niedokładne wrzucenie ze stojącej futbolówki w wykonaniu Chrapka. Nie wychodzi ten element gry pomocnikowi wrocławskiej drużyny.

39'
Pich wywalczył rzut wolny w odległości około 30 metrów od bramki.

38'
Dośrodkowanie z lewej strony wylądowało w rękawicach bramkarza.

37'
Szwoch zmarnował dogodną okazję do zmiany wyniku! Po ładnej szarży Jurado, Hiszpan wyłożył pomocnikowi futbolówkę praktycznie na "sam na sam" z Wrąblem, ten jednak uderzył prosto w niego. Tylko rzut rożny.

36'
Lobujący strzał głową Celebana zmusił bramkarza do zachowania czujności.

35'
Ależ był blisko pierwszego gola dla Śląska Wrocław! Najpierw udany rajd w pole karne przeprowadził Pich, po chwili oddał strzał, który odbił Steinbors. Przy okazji nabity został jeden z defensorów Arki i niewiele zabrakło do bramki samobójczej. Zamiast tego korner.

33'
Robak szukał sobie miejsca do strzału po podaniu Piecha, co jednak nie stało się faktem i akcja zakończyła się niepowodzeniem.

31'
Piech zdołał dojść do dogrania Augusto, jednak jego uderzenie nie odnalazło drogi do bramki.

30'
Następny stały fragment gry z boku boiska dla gospodarzy.

29'
Strzał Robaka z ostrego kąta okazał się niecelny.

27'
Drugie dośrodkowanie z narożnika boiska nie sprawiło zagrożenia w szeregach obronnych Arki.

26'
Steinbors znakomicie odbił główkę Celebana! Interwencja Łotysza oznacza, że wrocławianie będą mieli następny rzut rożny.

25'
Chrapek kolejny raz źle wykonał rzut wolny. Druga w tym spotkaniu jego centra była niskiej jakości. Będzie jednak korner.

24'
Nowicki nieprzepisowo zatrzymał Koseckiego niedaleko szesnastki gdynian.

23'
Wrzutka Kriwca nie stworzyła niebezpieczeństwa pod bramką Śląska.

22'
żółta kartkaŻółta kartka dla Vacka za spóźnione wejście.

22'
Obyło się bez większego zagrożenia, strzał z dystansu Piesia przeszło daleko obok słupka.

21'
Jeszcze jeden korner.

20'
Zamieszanie w polu karnym Śląska, niepewne zachowanie Wrąbla i Pawelca, Jurado doszedł do uderzenia, które zostało zablokowane. Rzut rożny.

19'
Piech zbyt długo holował piłkę w okolicy szesnastki, co spowodowało, że gdy podał ją Chrapka, ten nie mógł już za dużo zdziałać.

18'
Sporo chaosu na boisku. Obie ekipy nie zbudowały żadnego przemyślanego ataku od paru minut.

17'
Podanie Piecha miało znaleźć Robaka w polu karnym, ale zamiast tego doszło do golkipera.

16'
Piłkarze z Gdyni nie mają pomysłu na rozegranie akcji.

14'
Nowicki był bliski dojścia do świetnej sytuacji, ale źle przyjął sobie futbolówkę, co ułatwiło interwencję Wrąblowi.

12'
Nisko wstrzelona przez Marciniaka piłka nie miała szans odnalezienia adresata w postaci któregoś z zawodników Arki.

10'
Arkowcy mogli wyprowadzić zabójczą kontrę, gdyby nie czujne zachowanie Augusto, który przechwycił futbolówkę.

9'
Od pierwszych minut lepiej prezentują się podopieczni Jana Urbana.

8'
Na spalonym złapany Piech.

7'
Słabe dośrodkowanie Chrapka i obrońcy gdyńskiego klubu oddalili potencjalne zagrożenie.

6'
Kosecki założył siatkę Zbozieniowi i został przez niego sfaulowany na wysokości szesnastki Arki. Stały fragment gry dla wrocławian.

5'
Debiutant Nowicki szarżował prawą stroną, ale nie udało mu się ograć pilnującego go przeciwnika.

4'
Centra Augusto z lewej flanki, nikt jednak nie zdołał dojść do tego zagrania.

2'
Steinbors dobrze wyczuł, gdzie poleci wrzucona przez Augusto piłka i udanie ją wypiąstkował.

1'
Rzut wolny dla Śląska w pobliżu pola karnego gości.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

*'
Dwudziestu dwóch piłkarzy wraz ze sztabem sędziowskim wychodzi na murawę Stadionu Miejskiego w stolicy Dolnego Śląska.

*'
Wymuszona zmiana w wyjściowym składzie Arki: na rozgrzewce kontuzji doznał Sambea, jego miejsce zajął Szwoch.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do poprowadzenia nadchodzącego pojedynku wyznaczył Pana Piotra Lasyka (Bytom).

*'
Ławka rezerwowych gości z Pomorza: Pilarz, Socha, Danch, Szwoch, Zarandia, Kun, Siemaszko.

*'
Rezerwowi Śląska: Słowik, Poprawa, Riera, Pałaszewski, Madej, Srnić.

*'

*'
Dzisiejsi rywale zmierzyli się ze sobą w inauguracyjnej kolejce sezonu 2017/18. W tamtym starciu górą była Arka Gdynia, która pokonała zespół z Dolnego Śląska 2:0.

*'
Obydwa zespoły przystępują do tego meczu z nadzieją na poprawę humoru po poprzedniej kolejce. Wrocławianie przegrali z Koroną Kielce 0:3, a gdynianie polegli w prestiżowym pojedynku z Lechią Gdańsk 0:1.

*'
Sytuacja w ligowej tabeli:

*'
Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 15:30.

*'
Witamy Państwa serdecznie na naszym portalu! 16. seria gier obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy zbliża się powoli do końca. Po piątkowych i sobotnich zmaganiach, przyszedł czas na niedzielne spotkania. Pierwszym z nich będzie starcie pomiędzy Śląskiem Wrocław i Arką Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online