Legia Warszawa - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Malarz - Broź, Dąbrowski, Astiz, Hlousek - Kucharczyk (76' Pasquato), Mączyński, Moulin, Guilherme (90+2' Jodłowiec), Hamalainen - Niezgoda (63' Sadiku)
Loska - Wolniewicz, Wiesteska, Suarez, Koj - Kądzior (83' Olszewski), Żurkowski (87' Ledecky), Matuszek, Kurzawa - Ł. Wolsztyński (58' Ambrosiewicz), Angulo

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Koniec meczu! Legia Warszawa lepsza w hicie 16. serii gier!

90+4'
żółta kartka Pasquato nie wykazał się delikatnością, przy próbie odbioru piłki. Bardzo agresywny wślizg na nogi przeciwnika.

90+3'
żółta kartka Nerwy puszczają już większości zawodnikom. Wieteska nie zdał próby nerwów. Zupełnie nieprzemyślany atak.

90+2'
Tomasz Jodłowiec wszedł na boisko, Guilherme zanotował udany występ.

90+1'
5 minut bonusowego czasu gry.

90+1'
żółta kartka Ledecky zbyt bardzo negował decyzję arbitra głównego. Żółta kartka za niesportowe zachowanie.

90'
Rafał Kurzawa zrobił nadzieje swoim kibicom. Pomocnik popisał się całkiem zgrabnym uderzeniem z rzutu wolnego. Piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

89'
Pasquato zagrał piłkę ręką. Nieudolność techniczna została szybko wychwycona przez arbitra głównego.

88'
Sadiku świetnie uprzedzony przez blok defensywny przyjezdnych. Ofsajd.

87'
Sztab szkoleniowy gości szybko reaguje. Ledecky w miejsce Żurkowskiego.

86'
Hamalainen zaliczył doskonały strzał w prawe okienko bramki zabrzan. Loska musiał skapitulować.

85'
GOL! Legia zdobyła bramkę! Fiński napastnik dwukrotnie próbował zaskoczyć Loskę. Pierwszą rywalizację przegrał, ale już przeogromnie silna dobitka nie dała szans bramkarzowi.

83'
Druga zmiana, którą przygotował Pan Marcin Brosz. Olszewski za Kądziora.

82'
Tomasz Loska był faulowany w swojej strefie. Legia Warszawa jest bardziej zdeterminowana do zmiany wyniku.

81'
Tomasz Loska ponownie pokazał, że jest jednym z najlepszych goalkeeperów w naszej lidze. Wyborne wyjście z bramki utrudniło zadanie strzelającemu Sadiku.

80'
Wkroczyliśmy w decydującą fazę tego pojedynku.

78'

76'
Michał Kucharczyk przywołany przez swojego szkoleniowca, Cristian Pasquato zameldował się na murawie.

75'
Zawodnicy Górnika sygnalizowali sędziemu, że Hlousek dotknął piłkę ręką, w swojej szesnastce. Jarosław Przybył zdecydował się na puszczenie gry.

74'
Jeden z obrońców Górnika Zabrze wykonał swoje zadanie wzorowo. Wieteska bardzo dobrze się ustawił w swoim polu karnym. Moulin nieudanie zacentrował futbolówkę.

73'
Arkadiusz Malarz zareagował bardzo przytomnie. Soczysty strzał w centralną część bramki miał szansę na finalny sukces.

72'
Rafał Kurzawa nie błysnął wielką niedokładnością, przy narożniku boiska.

71'
Kontynuujemy spotkanie.

Mecz przerwany.

71'

69'
Kolejny raz pirotechnika daje o sobie znać. Gra ponownie przerwana.

69'

67'
Michał Koj zderzył się z Guilherme. Obaj piłkarze, na szczęście, wyszli bez szwanku z całej niefortunnej sytuacji.

66'
Lepszy fragment meczu w wykonaniu drużyny Marcina Brosza. Arkadiusz Malarz dobrze sparował groźne wgranie w okolice jego bramki.

65'
Inaki Astiz zachował zimną krew. Środkowy defensor nie dał swojemu rodakowi, Angulo, w dojściu do sytuacji strzeleckiej. Górnik ma na pocieszenie korner.

64'
Guilherme nie popisał się, przy realizacji dośrodkowania z rzutu wolnego. Futbolówka znalazła się w "koszyczku" Tomasza Loski.

63'
W linii "napadu" Legii doszło do zmiany. Jarosława Niezgodę zastąpił Armando Sadiku.

62'
Rzuty rożne nie są znakiem firmowym gospodarzy w tym spotkaniu.

61'
Zabrzanie dzielnie się bronią. Udało im się przerwać centrę Hamalainena.

60'
Godzina gry w Warszawie. Minimalnie lepsza w mojej ocenie jest Legia.

58'
Łukasz Wolsztyński dostał sygnał, że musi zejść z boiska. Ambrosiewicz ma wzmocnić linię obrony.

56'
Moulin niecelnie dogrywał ze stałego fragmentu gry. Kilka chwil później dobijać próbował Adam Hlousek, ale jego silny strzał nie przebił się przez defensywę.

55'
Rzut wolny dla Legii. Kądzior był minimalnie spóźniony ze swoim wślizgiem. Doświadczenie Brozia zaprocentowało.

53'
Krzysztof Mączyński zaliczył prostą stratę. Reprezentant Polski próbował naprawić swój błąd, ale zamiast tego sprokurował rzut wolny przeciwnikowi.

51'
Tomasz Loska pracuje solidnie na miano najlepszego piłkarza w tym meczu! Goalkeeper wyśmienicie skrócił kąt Hamalainenowi, który przechwycił futbolówkę na piątym metrze od bramki.

50'
Michał Kucharczyk nieczysto trafił w piłkę. Skrzydłowy próbował sfinalizować długie zagranie z prawego skrzydła boiska.

49'
Jarosław Przybył anuluje swoją decyzję o przyznaniu jedenastki. Górnik Zabrze rozpocznie grę.

48'
Arbiter musi wspomóc się systemem VAR.

47'
Ależ rozpoczęcie! Jarosław Niezgoda wywalczył rzut karny! Tomasz Loska chyba spóźnił się z interwencją.

46'
Obie drużyny grają w niezmienionych składach.

46'
II połowa meczu!

Koniec I części gry!

45+1'
żółta kartka Dani Suarez miał pełną świadomość, że niszczy dobrze zapowiadający się atak Legii. Faul taktyczny na kartkę.

44'
O jedną minutę wydłużono I odsłonę tego meczu.

43'
Podopieczni trenera Jozaka przejęli inicjatywę na placu gry.

41'
Maciej Dąbrowski został w dobrym momencie zablokowany przez Daniego Suareza. Legia ma kolejny rzut rożny.

40'
Tomasz Loska bohaterem zabrzan! Legia miała przewagę liczebną, przy ataku na bramkę Górnika. Michał Kucharczyk, znajdując się w kapitalnym położeniu, nie potrafił zaskoczyć goalkeepera.

38'
Hamalainen powinien wykorzystać swoją okazję! Były gracz Lecha efektownie przyjął crossowe zagranie, a potem silnie kropnął w stronę bramki! Udany wślizg zaprezentował obrońca Górnika.

37'
Michał Kucharczyk kompletnie nieudanie dośrodkowywał z prawej flanki boiska. Skrzydłowy Legii przeprosił swoich kolegów z drużyny.

36'
Guilherme został ofiarą zbyt spóźnionego wślizgu. Rzut wolny dla "Wojskowych".

34'
Jarosław Niezgoda skiksował, będąc w głębi szesnastki przeciwnika. Piłka, po jego zagraniu, powędrowała daleko od światła bramki.

33'
Gra wznowiona!

Piłkarze obu ekip znajdują się w tunelu.

32'

32'
Obaj szkoleniowcy mają genialną okazję na przedstawienie swoich uwag taktycznych.

31'
Race pojawiły się na stadionie. Jarosław Przybył przerwał zawody.

30'
Stały fragment gry okazał się łatwy do zablokowania przez Legionistów. Rafał Kurzawa przyzwyczaił Nas do dużo lepszych wrzutek.

29'
Maciej Dąbrowski dał się przechytrzyć. Górnik Zabrze ma okazję od rzutu wolnego.

28'
Tomasz Loska efektownie zbił futbolówkę, po ostrej centrze z prawego skrzydła boiska. Piłka swobodnie kręci się od jednego pola karnego do drugiego.

27'
Arkadiusz Malarz bardzo niepewnie zatrzymał soczyste uderzenie Żurkowskiego. Doświadczony bramkarza miał ogrom szczęście, że żadnemu z rywali nie udało się skutecznie dobić w tej sytuacji.

25'
Górnik Zabrze szybko operuje futbolówką. Legia ma ogromne problemy ze skuteczną neutralizacją.

24'
Hamalainen mógł mówić o wielkim nieszczęściu. Fiński pomocnik już przymierzał się do wykończenia akcji z prawego skrzydła boiska. Futbolówkę, tuż przed Finem wybił jeden z obrońców Górnika.

22'
Dani Suarez zaangażował się w ofensywne działanie, by spróbował wykończyć dośrodkowanie Kurzawy, od rzutu wolnego.
Arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd.

21'

20'
Tomasz Loska zachował przytomność na linii. Bramkarz zabrzan wzorowo zatrzymał płaski strzał autorstwa Guilherme. Brazylijczyk próbował z naprawdę ostrego kąta.

18'
Sędzia główny zapoznał się z decyzją systemu VAR! Gol dla Górnika Zabrze został zdobyty wbrew przepisom! Wynik 0:0 jest nadal aktualny.

17'
GOL! Górnik Zabrze na prowadzeniu! Łukasz Wolsztyński zmienił rezultat meczu! Napastnik skutecznie dobił piłkę, którą wybił przed siebie Arkadiusz Malarz, po silnym uderzeniu z dystansu.

15'
Guilherme nie marzył o takim wykonaniu rzutu wolnego. Płaskie dośrodkowanie nie minęło linii obronnej ekipy Marcina Brosza.

14'
Jarosław Niezgoda próbował minąć w polu karnym Wieteskę, a następnie wypracować sobie miejsce do strzału. Defensor Górnika kapitalnie zareagował.

13'
Sprytne prostopadłe podanie w kierunku Niezgody. Guilherme pokusił się o całkiem nietuzinkowe zagranie. Tomasz Loska w porę wyszedł z bramki.

12'
Angulo próbował dogrywać z niemal linii końcowej. Piłka nie doszła do jego kolegów, ponieważ w odpowiednim momencie podanie przeciął Dąbrowski.

11'

9'
Na ofsajdzie uchwycono trzech zawodników drużyny przyjezdnych.

8'
Michał Kucharczyk wykorzystał okazję, którą sprezentowali mu obrońcy Górnika. Soczysty strzał z dystansu zrobił wiele problemów blokowi defensywnemu.

7'
Gospodarze krótko wykonali rzut rożny. Ekipa z Zabrza była w pełni przygotowana na taki wariant. Szybki przechwyt futbolówki.

6'
Angulo przyjął z pokorą fakt o pozycji spalonej. Hiszpański snajper nie dopilnował swojego ustawienia.

5'
Jarosław Przybył przerwał grę. Łukasz Wolsztyński został trafiony w stopę przez przeciwnika.

4'
Legia Warszawa ma szansę na wskoczenie na szczyt ligowej tabeli. Do spełnienia tego marzenia potrzebna jest dzisiaj wygrana z Górnikiem, który na ten moment pełni rolę lidera.

2'
Na tym spotkaniu działa system VAR.

1'
Legia podjęła pierwszą próbę zagrożenia bramki Loski. Z prawego skrzydła boiska powędrowało minimalnie niecelne dośrodkowanie.

*'
Gramy!

*'
"Sen o Warszawie" - hymn Legii . Jej kibice mają swój czas.

*'
Nieobecni w składzie Górnika Zabrze: Konrad Nowak, Rafał Wolsztyński oraz Mariusz Przybylski.

*'
Nieobecni w składzie Legii: Jakub Czerwiński oraz Miroslav Radović.

*'

*'
W rundzie jesiennej Górnik Zabrze wygrał z Legią Warszawa (3:1).

*'
Hit 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'
Mecz w Warszawie rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witamy na naszym portalu! Zbliżamy się wielkimi krokami do rozpoczęcia klasyku polskiej ligi, czyli starcie Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online