Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
Tottenham Hotspur
1 : 2

Bürki (90' Weidenfeller) - Toljan, Bartra, Zagadou (76' Toprak), Schmelzer - Weigl, Guerreiro - Götze, Kagawa (66' Castro), Yarmolenko - Aubameyang
Lloris - Aurier, Sanchez, Vertonghen, Rose - Dier, Winks, Eriksen (84' Sissoko), Dele (82' Dembele) - Son, Kane (86' Llorente)

Aubameyang (30.)
Kane (49.)
Son (74.)

Schmelzer (51.) żółta kartka
Toljan (90+5.) żółta kartka

Mecze na żywo: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur

Dziękuję Państwu za wspólnie spędzony czas.

Finisz!

90+5'
żółta kartka Bardzo nieroztropne zachowanie pokazał Toljan. Obrońca BVB był skupiony jedynie na przewróceniu przeciwnika. Tego gracza nie zobaczymy w 6. kolejce.

90+4'
Krótko zrealizowany rzut rożny nie przyniósł większej chluby gościom. Sissoko nie błysnął dokładnością.

90+4'
Wysoki pressing stosują Anglicy.

90+3'
Piłka krąży przy nogach zawodników przyjezdnych.

90+1'
Muszę przypomnieć, że dodatkowy czas wynosi 5 minut.

90'
Roman Weidenfeller wejdzie za kontuzjowanego Romana Burkiego. Szwajcarski goalkeeper nie jest w stanie kontynuować tego spotkania.

89'
Roman Burki doznał chyba kontuzji. Sztab medyczny wezwany do pełnienia interwencji.

89'
Fernando Llorente miał idealną sposobność na przypieczętowanie losów tego meczu. Hiszpan urwał się obrońcom, by potem w tragicznym stylu dać się ograć Burkiemu. Napastnik zbyt daleko wypuścił sobie piłkę tuż pod polem karnym.

88'
Gospodarze próbują jeszcze wyrównać stan meczu.

86'
Fernando Llorente otrzymał okazję do podreperowania swojego dorobku strzeleckiego w tym sezonie. Brawa otrzymał Kane.

85'
Guerreiro pokusił się o zaprezentowanie publiczności efektownego woleja. Udało się dotrzeć do strzału, jednak piłka została kopnięta bardzo nieczysto.

84'
W tym meczu mamy już cztery przeprowadzone korekty. Sissoko za Eriksena.

83'
Nikt nie dotarł do podania, które z głębi szesnastki posłał Aubameyang. Akcję przerwał defensor Tottenhamu.

82'
Mousa Dembele jest zmiennikiem Dele Alliego. Pomocnik spełnił swoją misję.

81'
Wyborna sytuacja dla gości! Eriksen doskonale wyskoczył do centry z lewej flanki boiska. Dobry strzał głową nie zmienił jednak rezultatu. Futbolówka powędrowała minimalnie obok prawego słupka.

80'
Do końca regulaminowego wymiaru czasu gry pozostało już tylko dziesięć minut.

78'
Sympatycy niemieckiego zespołu nie mają powodu do radości.

76'
Zmiana. Zagadou zastąpił Toprak.

74'
Tottenham prowadzi! Son pognębił Burkiego. Pomocnik gości otrzymał chirurgiczne podanie od Dele. Strzał oddany z kilkunastu metrów w prawe okno bramki był nie do wyciągnięcia.

72'
Aubameyang nie wytrzymał nerwowo. Winks sprowokował napastnika gospodarzy do zrealizowania przewinienia.

71'
Sztab szkoleniowy przyjezdnych analizuje sytuację na murawie. W kilku najbliższych minutach powinniśmy doczekać się jakiejś zmiany.

70'
Gonzalo Castro wziął ciężar odpowiedzialności za wykonanie rzutu wolnego. Jego centra nie sprawiła większego problemu obrońcom Tottenhamu.

69'
Aurier próbował wybłagać na arbitrze zmianę decyzję. Gracz gości był pewien tego, że nie faulował. Rzut wolny.

68'
Drużyna Pochettino ma więcej z gry, w ostatnich minutach.

66'
Trener Bosz uznał, że Kagawa musi zejść z boiska. Gonzalo Castro jest już na placu gry.

65'
Powoli wchodzi w strefę czasową meczu, gdzie trenerzy dokonują pierwszych zmian.

63'
Danny Rose nieprzepisowo zatrzymany przez Yarmolenkę. Obyło się tym razem bez żółtej kartki.

62'
Roman Burki idealnie wyruszył z własnej bramki. Harry Kane był bliski przechwycenia genialnego, prostopadłego zagrania.

60'
Godzina dobrego futbolu na Signal Iduna Park. Obie ekipy dbają o to, abyśmy się nie nudzili.

58'
Dele Alli musiał z pokorą przyjąć fakt o przyznaniu rzutu wolnego gospodarzom. Pomocnik popełnił bardzo nieprzemyślany faul.

57'
Bardzo dynamiczna akcja w wykonaniu przyjezdnych. Gra na jeden kontakt mogła dać prowadzenie Anglikom. Natychmiastowy strzał z dystansu, który zaprezentował Dier, poleciał minimalnie obok celu.

56'

54'
Hugo Lloris skutecznie zainterweniował w obrębie swojej strefy bramkarskiej. Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie wyszło piłkarzowi Borussii.

53'
Ukraiński pomocnik powrócił do dalszej gry.

53'
Yarmolenko ma problemy zdrowotne. Ukrainiec nabawił się urazu, w trakcie interwencji.

51'
żółta kartka Schmelzer nie dał arbitrowi żadnego wyboru. Ostra próba odbioru piłki nie mogła zostać zlekceważona.

51'
Yarmolenko nie mógł liczyć na taryfę ulgową. Sędzia liniowy w zdecydowany sposób przerwał grę.

50'
Danny Rose pokazał swój kunszt. Boczny defensor świetnie zatrzymał akcję, która zapowiadała się na gola. Weigl powinien trochę lepiej podawać tuż pod polem karnym.

49'
GOL! 1:1! Harry Kane wpisał się na listę strzelców! Precyzyjne, płaskie uderzenie zza pola karnego. W lewy, dolny róg piłka powędrowała. Akcja zaczęła się od niefrasobliwej straty piłki przez obrońcę BVB.

48'
Aurier odpuścił grę w ofensywie. Były zawodnik PSG nie ruszył do niezłego zagrania, ponieważ obawiał się odgwizdania ofsajdu.

47'
Obaj szkoleniowcy nadal ufają swoim piłkarzom, którzy znaleźli się w wyjściowych składach.

46'
II część gry się już rozpoczęła!

Korzystając z przerwy przedstawię Państwu wyniki na innych stadionach.

Koniec I połowy tego pojedynku!

45'
1 minuta dorzucona.

44'
Zbliżamy się do finiszu regulaminowego czasu gry I odsłony spotkania. Sędzia, w mojej opinii, powinien doliczyć 2-3 minuty.

42'
Lepszy czas gry mają Anglicy. Wyrównanie wyniku wisi w powietrzu.

40'
Roman Burki robi wszystko, co może, aby przedłużyć szanse Borussii. Szwajcar popełnił kapitalną paradę, po genialnym uderzeniu Diera. Bramkarz musiał się nieźle wygimnastykować, by zatrzymać futbolówkę.

39'
Eriksen podjął kolejną próbę strzelecką. Po raz kolejny lepszy okazał się Burki. Szybką dobitkę starał się zaprezentować Kane, ale ten został idealnie zablokowany.

37'
Roman Burki nie miał prawa skapitulować, po jakże przewidywalnym strzale autorstwa Eriksena. Duńczyk poprawił tylko dane statystyczne, jeśli chodzi o ilość uderzeń na bramkę.

35'
Roman Burki wykazał się dobrym odczytem gry. Goalkeeper efektownie przeciął prostopadłe podanie. Wielkie nadzieje z tą akcją miał Harry Kane.

34'
Prowadzenie natchnęło niemiecką drużynę do dalszych starań ofensywnych.

32'
Trzeba odnotować, że kluczowe podanie w sytuacji bramkowej zaliczył Yarmolenko.

30'
GOL! W Dortmundzie zmiana wyniku! Aubameyang znalazł receptę na rozmontowanie bloku obronnego Anglików! Sympatycy gospodarzy w euforii!

28'
Aurier został w porę powstrzymany. Jego zaangażowanie w akcję ofensywną swojej ekipy mogło się podobać.

27'
Spotkanie się Nam wyrównało. Piłka swobodnie wędruje od jednej szesnastki do drugiej.

25'
Sonowi pozazdrościł Kagawa i również podjął decyzję o strzale z dystansu. Japońskiej gwieździe zabrakło wiele dokładności. Akcję skutecznie przerwał defensor Tottenhamu.

24'
Swoją drugą sytuację strzelecką z dalszej odległości miał Son. Pomocnik "Kogutów" efektownie i efektywnie wypracował sobie przestrzeń do uderzenia. Piłka przeleciała jednak światło bramki Burkiego.

23'
Borussii brakuje precyzji i spokoju w poczynaniach ofensywnych.

21'

19'
Kibice Borussii mogą czuć się rozczarowani! Wyborną szansę na zdobycie bramki zaprzepaścił okrutnie Aubameyang. Snajper gospodarzy, znajdując się w niezłej sytuacji, kopnął futbolówkę tuż obok lewego słupka.

18'
Arbiter liniowy popisał się dobrą czujnością. Yarmolenko został wychwycony na pozycji spalonej.

17'
Harry Kane wykroczył poza swoje uprawnienia na boisku. Sędzia główny przyznał rzut wolny drużynie gospodarzy.

15'
Do historii przeszedł kwadrans tego meczu.

14'
Niemiecki klub powoli się rozkręca. Kibice i piłkarze BVB mają świadomość, że szanse na awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów tego sezonu, daje tylko dzisiejsza wygrana.

12'
Hugo Lloris otrzymał kolejną szansę na popełnienie skutecznej interwencji. Na jego bramkę powędrowało sygnalizowane uderzenie z dystansu. Ryzyko podjął Yarmolenko.

11'
W innym meczu tej grupy Real Madryt bezbramkowo remisuje z APOEL-em Nikozja.

10'

8'
Hugo Lloris zanotował udany chwyt futbolówki. Dośrodkowanie od lewego narożnika boiska skutecznie głową próbował wykończyć Aubameyang. Gabończykowi zabrakło trochę więcej precyzji.

7'
Rose podciął swojego przeciwnika. Podopieczni trenera Bosza zaczną od stałego fragmentu gry.

5'
Dobre ustawienie defensywy Borussii zaprocentowało. Rzut rożny, który wybił Winks, nie przyniósł realnego zagrożenia pod bramką.

4'
Popularne "Koguty" nie mają zamiaru odcinać kuponów od poprzednich spotkań w Champions League. Angielska drużyna jest coraz groźniejsza pod bramką Burkiego.

3'
Goście mieli okazję na otwarcie wyniku. Konkretnie miał ją Son. Koreańczyk efektownie przebrnął przez lewą stronę boiska, po czym zdecydował się na strzał z głębi pola karnego. Obronie gospodarzy udało się skutecznie zainterweniować.

2'
Arbiter główny nie odpuścił Weiglowi, który dopuścił się rażącego naruszenia przepisów.

1'
Spodziewam się szybkiego przejęcia inicjatywy przez BVB.

*'

*'
Mamy teraz sposobność delektować się hymnem Ligi Mistrzów.

*'
Pan Clement Turpin wcieli się dzisiaj w postać arbitra głównego.

*'
Z powodu kontuzji mięśni, w nadchodzącym spotkaniu nie ujrzymy polskiego obrońcy, Łukasza Piszczka.

*'
Sytuacja m.in. w grupie "H", w której walczą niżej wspomniane ekipy.

*'
Dzisiejszy wieczór dla fanów piłki nożnej przedstawia się bardzo emocjonująco.

*'
Borussia Dortmund, jeśli marzy o udziale w fazie pucharowej aktualnego sezonu Champions League, musi zdobyć komplet punktów w dwóch ostatnich kolejkach oraz liczyć na potknięcie Realu Madryt w dzisiejszym starciu z APOEL-em.

*'
Tottenham Hotspur, w poprzedniej serii gier, po wygranej z Realem Madryt zapewnił sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Klub z Anglii, na ten moment ma 10 oczek.

*'
Spotkanie wystartuje punktualnie o godzinie 20:45.

*'
Dobry wieczór, Państwu! Czas na kontynuowanie zmagań w Lidze Mistrzów! W naszej ofercie m.in. relacja z meczu: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online