APOEL - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
APOEL
0 : 6

Perez; Vouros, Jesus Rueda, Carlao, Roberto Lago; Sallai (60' Efrem), Zahid; Vinicius (59' Farias), Morais (66' Ebecilio), Aloneftis; Pote.
Casilla; Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo (58' Hernandez); Asensio, Kroos (58' Ceballos), Modrić, Lucas; Ronaldo, Benzema.

Mecze na żywo: APOEL - Real Madryt

90+3'
Koniec meczu. Real pokonał APOEL 6:0!

90'
Carvalaj ukarany żółtą kartką.

85'
Kontra Realu 6 na 2! Strzał Ceballosa został jednak zablokowany.

82'
Mogło być 7:0! Zagranie wzdłuż bramki, ale Theo Hernandez nie trafił do pustej bramki. Zadanie utrudnił mu wślizg obrońcy.

78'
Vouros oddał lekki strzał, który bez problemów złapał Casilla.

72'
Asensio uderzył z lewej strony pola karnego, ale Perez odbił piłkę.

70'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie stwarza sytuacji.

68'
Mało ostatnio dzieje się na boisku.

66'
Ebecilio zastąpił Moraisa.

64'
Mayoral zastąpił Benzemę.

63'
Ronaldo i Benzema ucierpieli po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Portugalczyk potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

60'
Efrem zastąpił Salaia.

59'
Farias zastąpił Viniciusa.

58'
Ceballos zastąpił Kroosa.
Theo Hernandez zastąpił Marcelo.

54'
Gooool! Co za nokaut! 6:0! Błąd defensywy gospodarzy. Piłkę od rywala otrzymał Benzema, sytuacje chciał naprawić Perez, ale ostatecznie futbolówka padł ałupem Ronaldo, który zdobył swoją drugą bramkę po przerwie.

49'
Gooool! Marcelo dośrodkował w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Ronaldo i strzałem głową podwyższył prowadzenie. 5:0!

46'

45+2'

45+1'
Goool! 4:0! Kapitalna kontra Realu. Kroos prostopadle zagrał do Benzemy, ten do Ronaldo, który oddał piłkę Francuzowi i Benzema strzelił swojego drugiego gola

41'
3:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Varane, przed bramką strącił piłkę jeszcze Nacho i Perez znów skapitulował!.

39'
Goool! Benzema! Kroos znakomicie zagrał prostopadle do Benzemy, błąd popełniła defensywa, a Francuz mając sporo czasu pokonał Pereza w sytuacji sam na sam. .

38'
Real chciał wymienić większą liczbę podań, ale fatalnie zepsuł to Modrić.

37'
Real przeważa, ale nie może zaskoczyć defensywy APOEL-u.

33'
Brakuje sytuacji strzeleckich w ostatnich minutach.

30'
Lucas za mocno dośrodkowywał do Ronaldo.

27'
Sallai niecelnie uderzał głową.

23'
Goool! 1:0 dla Realu. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, piłkę piętą wybijał jeden z obrońców, dopadł do niej niepilnowany Modrić, który uderzył z powietrza i pokonał Pereza.

21'
Ronaldo huknął z rzutu wolnego, ale obok bramki.

19'
Akcja Realu w polu karnym gospodarzy, ale podanie Benzemy przejęli obrońcy.

18'
Ronaldo uderzył lewą nogą z dystansu. Piłka przeleciała obok słupka.

17'
Dużo niedokładności w grze Realu.

16'
Vinicius zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

13'
Perez obronił bez problemów strzał Carvalaja.

13'
Ronaldo dośrodkował do Asensio, ten zgrywał do Benzemy, ale piłkę przejęli obrońcy.

11'
Długie zagranie do Ronaldo, ale Perez zdołał go wyprzedzić i wybić piłkę.

7'
Ładna akcja gospodarzy. Dwa dobre dośrodkowania nie przyniosły zagrożenia i ostatecznie z dystansu uderzał Morais, ale za lekko, aby zaskoczyć bramkarza Realu.

6'
Mecz wznowiony.

5'
I znów przerwa. Nauzet Perez znów leży i potrzebuje pomocy.

4'
Gra wznowiona.

3'
Mamy chwilową przerwę w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebuje bramkarz APOEL.

2'
Real mógł wyjść na prowadzenie! Ronaldo przyjął piłkę w polu karnym, uderzył z prawej nogi z kilku metrów, ale dobrze interweniował bramkarz.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi APOEL: Gudino, Ebecilio, Efrem, De Camargo, Alexandrou, Farias, Merkis.

'
Rezerwowi Realu: Moha, Vallejo, Theo, Casemiro, Ceballos, Isco, Mayoral.

'
Początek meczu o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z APOEL - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online