Juventus Turyn - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Juventus Turyn
FC Barcelona
0 : 0

Buffon - Barzagli, Rugani, Benatia, Alex Sandro - Pjanić (66' Bentancur), Khedira; Cuadrado (71' Marchisio), Dybala, Douglas Costa - Higuain
Ter Stegen - Semedo, Pique, Umtiti, Digne - Busquets, Iniesta, Rakitic - Deulofeu (56' Messi), Suarez, Paulinho

Pjanić (21.) żółta kartka
Alex Sandro (72.) żółta kartka
Paulinho (30.) żółta kartka
Pique (90.) żółta kartka

Mecze na żywo: Juventus Turyn - FC Barcelona

'
Koniec meczu. Kibice nie doczekali się bramek.

90+3'
Cudowny strzał Dybali sprzed pola karnego! Ter Stegen wybił piłkę na rzut rożny.

90'
żółta kartka Pique ukarany żółtą kartką.

83'
Costa oddał mocny i płaski strzał po ziemi. Piłka minęła jednak bramkę.

82'
Alba zastąpił Iniestę.

75'
Pique kopnął rywala w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się fualu. Kontrowersyjna decyzja.

72'
żółta kartka Alex Sandro ukarany żółtą kartką.

71'
Marchisio zastąpił Cuadrado.

68'
Powinno być 1:0 dla Barcelony! Błąd Cuadrado po którym sam przed bramkarzem znalazł się jeden z zawodników gości. Niepotrzebnie jednak szukał Suareza i piłkę przejęli obrońcy.

66'
Bentancur zastąpił Pjanicia.

64'
Messi z rzutu wolnego uderzył nad poprzeczką.

62'
Posiadanie piłki: 38% - 62%.

61'
Higuain z szesnastu metrów uderzył bardzo niecelnie.

58'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale poradzili sobie obrońcy. Ostatecznie będzie jednak rzut rożny.

56'
Messi zastąpił Deulofeu.

53'
Od początku drugiej połowy wyraźnie przeważa Barcelona.

50'
Suarez z rzutu wolnego uderzył tuż nad poprzeczką.

46'

45'
Teraz Barcelona wymieniła kilka szybkich podań, ale całość bardzo niecelnym strzałem zakończył Suarez.

44'
Ładna dynamiczna akcja Juventusu zakończona strzałem Dybali nad poprzeczką. Było groźnie.

41'
Jak na razie spotkanie nie dostarcza zbyt wielu emocji.

38'
Cuadrado dopadł do piłki przed polem karnym, ale jego strzał z powietrza był bardzo niecelny.

34'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

30'
żółta kartka Paulinho ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

27'
Jak na razie jest to dość wyrównane spotkanie. Obecnie dłużej przy piłce utrzymuje się Juventus.

22'
Słupek uratował Juventus! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nikt nie przeciął toru lotu piłki, co mogło zaskoczyć Buffona!

21'
żółta kartka Pjanić ukarany żółtą kartką.

20'
Okres gry w środku pola.

16'
Cuadrado źle zagrywał w stronę Buffona, piłkę przejął Iniesta, ale z ostrego kąta z powietrza nie zdołał celnie uderzyć.

14'
Dwa dośrodkowania w pole karne Barcelony. Oba nieudane.

10'
Paulinho oddał kolejny strzał. Tym razem obok bramki.

3'
Buffon pewnie obronił strzał Paulinho.

2'
Świetna akcja Juventusu! Douglas Costa otrzymał podanie od Cuadrado, ale jego strzał lewą nogą z pola karnego pewnie obronił Ter Stegen.

1'
Rozpoczął Juventus.

*'
Rezerwowi Juventusu: Szczęsny, De Sciglio, Marchisio, Matuidi, Mandžukić, Asamoah, Bentancur.

Rezerwowi Barcelony: Cillessen, Denis Suarez, Messi, Alcacer, Alba, Vidal, Vermaelen.

*'
Arbitrem nadchodzącego starcia będzie Pan Milorad Mazic.

'
Początek meczu o godzinie 20:45. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Juventus Turyn - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online