Anderlecht - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Anderlecht
1 : 2

Sels - Appiah, Dendoncker, Deschacht, Gerkens (64' Onyekuru) - Hanni (70' Bruno), Kara, Kums, Spajic - Teodorczyk, Trebel
Ulreich - Kimmich, Boateng, Suele, Friedl - Rudy, Tolisso, Vidal (87' Hummels), Thiago (43' James) - Robben (49' Martinez), Lewandowski

Dziękuję za uwagę.

Bayern Monachium w następnej kolejce zagra z PSG o pierwszą lokatę w grupie "B". Ekipę z Brukseli czeka bitwa z Celtikiem o udział w fazie pucharowej Ligi Europy.

Arbiter zakończył dzisiejszy bój!

90+2'
Gospodarze ambitnie walczą o remis. Z przebiegu wydarzeń im się należy jeden punkt.

90+1'

90'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu tej grupy PSG gromi 7:1 Celtic.

89'
Sędzia główny dorzucił 4 minuty.

88'
Anderlecht bardzo krótko cieszył się z wyrównania. Bruno, który wpakował piłkę do pustej bramki, był na spalonym. Nikt z ekipy gospodarzy nie miał większych pretensji.

87'
Mats Hummels zastąpił Arturo Vidala.

86'
Sels musiał się wyciągnąć. Jeden z jego obrońców, w czasie pełnienia interwencji, nieudolnie dotknął futbolówkę. Sels efektownie rzucił się na piłkę, która zmierzała w prawy sektor.

85'
Ekipa z Bawarii jest coraz bliższa zdobycia gola, który już odbierze gospodarzom wszelkie nadzieje na korzystny wynik.

84'
Robert Lewandowski odważył się wykonać rzut wolny. Polak miał ogromne nadzieje na pokonanie muru, lecz na nadziejach i życzeniach się skończyło.

83'
Na boisku już nie ma Łukasza Teodorczyka. Polski napastnik miał pewnie świadomość, że z dzisiejszego spotkania można było wyciągnąć dużo więcej.

82'
Ładny, zgrabny strzał Trebela. Piłka nabrała efektownej rotacji, ale finalnie powędrowała daleko od światła bramki.

81'
Vidal wiedział, co robi, gdy przewracał swojego przeciwnika, z pełną premedytacją. Gospodarze będą mieli okazję z rzutu wolnego.

80'
Już tylko dziesięć minut pozostało do zakończenia podstawowego czasu gry.

78'

76'
GOL! 1:2! Tolisso zachował zimną krew. Pomocnik wygrał rywalizację powietrzną z parą stoperów Anderlechtu. Piłka została posłana w lewy, dolny róg bramki.

75'
Łukasz Teodorczyk nieznacznie się pomylił, przy uderzeniu z okolic szesnastki. Efektownie podkręcona piłka nie chciała wlecieć do bohatersko interweniującego Ulreicha.

73'
Łukasz Teodorczyk próbował przeciąć tor lotu piłki, po strzale z dystansu. Polskiemu napastnikowi, mimo wielkich chęci, sztuka się nie powiodła.

71'
Efektowny szczupak do dośrodkowania z rzutu wolnego zaprezentował Javi Martinez. Kolejna próba głową znów zakończyła się fiaskiem. Futbolówka przeleciała tuż obok lewego sektora bramki.

70'
W ilości przeprowadzonych zmian mamy remis. 2:2. Bruno za strzelca gola, Hanniego.

69'
Javi Martinez przeszkodził Robertowi Lewandowskiemu w oddaniu strzału głową, po centrze z rzutu wolnego. Hiszpański pomocnik doszedł do sytuacji strzeleckiej, ale zagranie pofrunęło wysoko nad celem.

68'
Paradę na refleks pokazał Sels. W światło jego bramki leciało zaskakujące, płaskie uderzenie z bliskiej odległości.

66'
żółta kartka Arbitrowi głównemu naraził się Robert Lewandowski. Musiało chodzić o coś konkretnego, bo Polak otrzymał żółty kartonik.

65'
Appiah był minimalnie spóźniony z atakiem.

64'
Onyekuru za Gerkensa. Pierwsza zmiana przeprowadzona przez sztab szkoleniowy Belgów.

62'
1:1! Remis! Chwila nieuwagi Bayernu w obronie kosztowała stratę gola. Hanni kapitalnie skorzystał ze zgrania futbolówki przez Teodorczyka. Ulreich wydawał się całkowicie pogubiony.

60'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył Jerome Boateng. Stoper przyjezdnych, w opinii sędziego, zaprezentował wielce niesportowe zachowanie.

58'
Teodorczyk nie oszukał świetnie ustawionego Sule. Ten idealnie zablokował strzał idący najprawdopodobniej w kierunku światła bramki.

57'
Robert Lewandowski dostał prezent, w postaci genialnego, prostopadłego podania. Gwiazdor niemieckiej ekipy mając doskonałą okazję, trafił tuż obok prawego słupka bramki.

56'

54'
Robert Lewandowski został w porę wyblokowany przez obrońcę Anderlechtu. Polski snajper już przymierzał się do strzału z najbliższej odległości, po zgraniu piłki głową.

52'
Na swoje konto asystę zapisał Tolisso. Podanie na nogę polskiego napastnika okazało się wielce precyzyjne.

51'
GOL! Bayern może się cieszyć z prowadzenia. Blisko ustawiony bramki Robert Lewandowski spokojnie wpakował futbolówkę do celu.

50'
Powodem zejścia Holendra, Robbena, z boiska, była kontuzja. W składzie przyjezdnych mieliśmy już dwie wymuszone korekty.

49'
Zmiana. Arjen Robben został zastąpiony przez Javiego Martineza.

48'
żółta kartka Uros Spajić wykonał wślizg, który klasyfikował się na pokazanie żółtego kartonika.

47'
Robert Lewandowski dryblował w szesnastce przeciwnika. Pomimo wielkich chęci, Polakowi nie udało się stworzyć większego zagrożenia.

46'
II odsłona spotkania!

Koniec I połowy meczu!

45+2'
Arjenowi Robbenowi koszmarnie zeszła z nogi futbolówka. Jego bezpośrednia próba z rzutu wolnego powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki.

45+1'
Robert Lewandowski był wyraźnie pociągany za koszulkę. Dobra odległość dla Jamesa Rodrigueza.

45'
2 minuty dłużej potrwa I odsłona tego spotkania.

43'
James Rodriguez w miejsce kontuzjowanego Alcantary. Defensywny pomocnik Bayernu musiał się nabawić poważniejszego urazu.

42'
Thiago Alcantara niefortunnie stanął na murawie. Niezbędna okazała się pomoc medyczna.

41'
PSG prowadzi 4:1 z Celtikiem Glasgow.

39'
Gwizdy ze stron kibiców gospodarzy. Łukasz Teodorczyk zaprzepaścił idealną szansę na zmianę rezultatu. Płaskie zagranie z okolic dziesięciu metrów odbił nogami Ulreich.

37'
Gospodarze próbują dyktować tempo zawodów. Muszę uznać, że swój plan realizują dość skrupulatnie i sukcesywnie.

36'
Sędzia przerwał grę. Vidal popełnił przewinienie taktyczne, w okolicy środkowej strefy boiska.

34'
Kolejną okazję strzelecką miał Łukasz Teodorczyk. Trochę gorszą od poprzednich, ale nadal dosyć klarowną. Błyskotliwy strzał głową poleciał tuż przy prawym słupku bramki.

33'
Anderlecht wyprowadza naprawdę groźne kontry. Patrząc przez pryzmat ostatnich minut, można odnieść wrażenie, że to gospodarze są faworytami tej potyczki.

31'
Akcja za akcję! Sels pogubił się przy interwencji na przedpolu! Rudy próbował to wykorzystać, strzelając z dystansu, jednak uderzenie jego autorstwa, udało się zneutralizować.

30'
Łukasz Teodorczyk nie rozpieścił swoich fanów! Polski napastnik otrzymał wyśmienite podanie na wolne pole! Miał ogrom czasu, ale to nie przyczyniło się na skuteczną finalizację. Strzał poleciał obok prawego słupka bramki.

29'

27'
Ulreich popełnił katastrofalny błąd na przedpolu. Nieudolne wyjście z bramki próbował wykorzystać Trebel, ale jego strzał głową powędrował tuż nad bramką.

26'
Łukasz Teodorczyk posłał groźne podanie z lewego skrzydła boiska. Obrona Bayernu z trudem poradziła sobie z zagrożeniem.

24'
Zdecydowana reakcja sędziego liniowego. Hanni uchwycony najbliżej bramki strzeżonej przez Ulreicha.

23'
Gwizdek sędziego. Arturo Vidal, który próbował dokładnie dośrodkować z prawego skrzydła boiska, niestety wyszedł poza plac gry.

22'
Friedl domagał się od sędziego odgwizdania przewinienia. Arbiter uznał, że wślizg, który zatrzymał młodego piłkarza, był w pełni przepisowy.

20'
Spalony. Spajić zbyt wcześnie wystartował do zagrania od kolegi z klubu.

19'
Appiah okrutnie nadepnął na stopę Rudego. Arbiter nie mógł inaczej postąpić - rzut wolny dla Bayernu.

18'
Na plac gry poleciały z trybun przedmioty. Chwila przerwy.

17'
Owacje na stojąco za swoją interwencję zabrał Ulreich! Niemiecki bramkarz efektownie wyciągnął przepiękną próbę z woleja, autorstwa Appiaha.

16'
Sels bardzo pewnie poradził sobie z zagrożeniem, które naszło z dystansu. Silny strzał oddany z dwudziestu metrów powędrowało w centralną część bramki.

15'
Minął kwadrans gry w Belgii.

13'
Tolisso został wbrew przepisom zatrzymany w starciu powietrznym. Rzut wolny dla mistrzów Niemiec.

12'
Celtic Glasgow remisuje 1:1 z PSG. Coraz ciekawiej robi się w tej grupie.

11'
Arjen Robben nie odrobił starannie lekcji. Holender znów na pozycji spalonej.

10'
Arjen Robben był minimalnie wychylony za linię obronną Anderlechtu Bruksela. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

9'
Robert Lewandowski ma mało powierzchni na placu gry.

7'
Łukasz Teodorczyk był przeogromnie bliski wykorzystania wielkiego błędu w rozegraniu. Zbyt krótkie podanie do Ulreicha wymienił jeden z obrońców. Polak, będąc na szesnastym metrze od bramki, trafił w nogi goalkeepera.

6'
Obie ekipy popełniają proste straty.

5'
Friedl ma wielką presję na sobie. Debiutant przed chwilą kapitalnie zatrzymał skrzydłowego Anderlechtu.

3'
Czujnością popisała się linia defensywna przyjezdnych. Kums dał się złapać na ofsajdzie.

2'
Ulreich zdjął futbolówkę skaczącemu Teodorczykowi. Belgowie atakują pole karne Bayernu.

1'
Spotkanie rozpoczęła ekipa gospodarzy.

*'

*'
O porządek sportowy dzisiaj zadba Pan Anthony Taylor.

*'
W podstawowej jedenastce gospodarzy mamy Łukasza Teodorczyka. Czeka na Nas pojedynek dwóch kapitalnych polskich snajperów.

*'
Robert Lewandowski znalazł się w pierwszym składzie Bayernu Monachium.

*'
Menu na ten środowy wieczór.

*'
Bayern Monachium ma dzisiaj misję zdobycia kompletu punktów. Ekipa, w której gra Robert Lewandowski, walczy o 1. miejsce grupie "B". Na ten moment niemiecka drużyna uzbierała dziewięć oczek.

*'
Anderlecht spróbuje dzisiaj powalczyć o pierwsze punkty w aktualnym sezonie Ligi Mistrzów. Belgijska ekipa po 4. seriach gier nie zdobyła ani jednego punktu, a nawet ani jednego gola.

*'
Mecz rozpocznie się o godz. 20:45

*'
Dobry wieczór! W stolicy Belgii odbędzie się dzisiaj starcie Anderlechtu z Bayernem Monachium. Na naszym serwisie przygotujemy obszerne sprawozdanie z nadchodzącego boju.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Anderlecht - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online