Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Kądzior, Matuszek, Żurkowski, Kurzawa – Wolsztyński, Angulo.
Kelemen – Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme – Wlazło, Romanczuk – Frankowski (46' Sheridan), Pospisil (68' Świderski), Novikovas – Cernych.

Angulo (41.)
Wlazło (sam.) (79.)
Angulo (84.)
Romanczuk (4.)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

90+3'
Koniec meczu. Górnik pokonał Jagiellonię 3:1 i przynajmniej do meczu Legii odzyskał pozycję lidera Lotto Ekstraklasy.

90+3'
Lasik zastąpił Angulo.

90'
Kiklaisz zastąpił Wolsztyńskiego.

86'
Loska bez problemów obronił strzał z dystansu Świderskiego.

85'
Kwiecień zastąpił Wlazło.

83'
Gool! 3:1! Zabrzanie odebrali piłkę w środkowej strefie boiska, natychmiast dostarczyli ją do Angulo, który miał sporo czasu i miejsca, znalazł się sam przed Kelemen i w ładny sposób go minął i umieścił futbolówkę w pustej bramce.

81'
żółta kartka Runje ukarany żółtą kartką.

79'
Goool! Po dośrodkowaniu Kurzawy z rzutu wolnego piłka odbijała się od zawodników niczym bila w bilardzie i ostatecznie futbolówkę do własnej bramki skierował Wlazło, który został nabity przez Kelemena. Górnik prowadzi 2:1

75'
Na trybunach zasiadło 22 708 kibiców.

73'
Przerwa w grze, bo pomocy sztabu medycznego potrzebuje Suarez.

70'
Kądzior zagrał wzdłuż bramki, ale Angulo nie sięgnął piłki.

69'
Angulo skiksował przy próbie strzału sprzed pola karnego.

68'
Świderski zastąpił Pospisila.

65'
Niecelnie z dystansu uderzał aktywny Kądzior.

59'
Górnik fatalnie rozegrał rzut wolny, Jagiellonia wyprowadziła kontrę, ale została ona szybko przerwana.

57'
Trener Marcin Brosz nie może pogodzić się z decyzją sędziego.

55'
Sędzia po konsultacji VAR nie uznał gola.Najprawdopodobniej nie chodziło o faul na bramkarzu, a o spalonego

54'
Goool! Strzał z szesnastu metrów odbił Kelemen, o piłkę walczył Angulo i po chwili z bliska umieścił ją w bramce.

50'
Częściej pod pole karne rywala przedostaje się Jagiellonia.

46'
Sheridan zastąpił Frankowskiego.

46'

ADS'
Z okazji Black Friday polecamy:

Znakomity prezent dla dziecka lub nawet dorosłego. Spersonalizowany film lub list od Świętego Mikołaja w kapitalnej jakości w cenie:

9,95 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja dla dorosłego
14,50 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikołaja dla dziecka
19,50 zł za spersonalizowane wideo od Świętego Mikoła dla rodzeństwa
13,50 zł za spersonalizowany list od Świętego Mikołaja z dostawą

KLIKNIJ, ABY ZOBACZYĆ PRZYKŁĄDOWE NAGRANIE I ZAMÓWIĆ LIST LUB FILM OD MIKOŁAJA W OKAZYJNEJ CENIE

45'

44'
Wlazło uderzył sprzed pola karnego prosto w ręce Loski.

41'
Gool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki dobiegł Angulo i strzałem głową w długi róg pokonał bezradnego Kelemena. 1:1!

35'
Kontra Jagiellonii. Novikovas zagrał przed pole karne do Frankowskiego, który uderzył jednak obok słupka.

32'

31'
Obrońcy Jagiellonii wybili piłkę prosto pod nogi Koja, ale ten nie trafił w bramkę.

28'
Odpowiedź Jagiellonii. Strzał Frankowskiego z lewej strony pola karnego pewnie obronił Loska.

26'
Kądzior huknął z pola karnego i z problemami piłkę odbił Kelemen. Po chwili futbolówka wróciła do zawodnika Górnika, który padł w polu karnym, ale sędzia uznał, że nie było faulu.

24'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bardzo niecelnie głową uderzał Wieteska.

24'
Kądzior dopadł do piłki w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

21'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelnie z pola karnego uderzał Matuszek.

20'
Górnik ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, ale to Jagiellonia jest groźniejsza w tym meczu.

15'
Angulo znalazł się sam przed bramkarzem Jagiellonii, ale niepotrzebnie uderzał z pierwszej piłki i nie trafił w bramkę.

14'
Novikobas ładnie dryblował w polu karnym Górnika, wycofał piłkę do Pospisila, ale ten uderzył niecelnie.

7'
Ładna akcja Jagiellonii, ale po dośrodkowaniu Novikovasa defensywa zażegnała niebezpieczeństwo.

4'
Goool! Romanczuk otrzymał krótkie prostopadłe podanie, powalczył o piłkę z obrońcą i oddał płaski strzał czubkiem buta, co zaskoczyło bramkarza Górnika. Jagiellonia prowadzi 1:0!

2'
Wlazło oddał mocny, ale bardzo niecelny strzał z dystansu.

1'

'
Rezerwowi Jagiellonii: Pawełek, Guti , Sheridan, Świderski, Sekulski, Grzyb, Kwiecień.

'
Rezerwowi Górnika: Pawłowski, Grendel, Ledecky, Karwot, Lasik, Ambrosiewicz.

'

'

'
Początek meczu Górnik - Jagiellonia o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online