Pogoń Szczecin - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Załuska – Nunes, Dvali, Fojut, Niepsuj (90+4' Rudol) – Murawski, Piotrowski, Kort, Frączczak – Delev, Zwoliński
Rusov – Konczkowski, Korun, Hebert, Rugasević – Valencia (46' Jankowski), Sedlar, Bukata, Vassilijev, Mak (68' Jagiełło) – Papadopulos

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Koniec meczu! Podział punktów w Szczecinie.

90+4'
Zmiana. Rudol za Niepsuja.

90+3'
Rusov pokazał swój kunszt! Genialna interwencja, po dwóch strzałach z dystansu. Najpierw Formella, a potem pod poprzeczkę mierzył Nunes.

90+1'
żółta kartka Żółty kartonik powędrował na koncie Jakuba Piotrowskiego. Tego zawodnika, z racji przekroczenia limitu kartkowego, nie zobaczymy w przyszłej serii gier.

90'
Bonusowy czas wynosi 3 minuty.

88'
Na bardzo minimalnym spalonym znalazł się Łukasz Zwoliński. Arbiter liniowy okazał się bardzo zdecydowany.

87'
Renesans formy Piasta Gliwice. Podopieczni trenera Fornalika na nowo uwierzyli w swoje możliwości.

85'

83'
GOL! W Szczecinie remis! Martin Bukata ekwilibrystycznym zagraniem daje wyrównanie. Łukasz Załuska ofiarnie interweniował, ale uderzenie okazało się bardzo precyzyjne.

81'
Efektowna przewrotka w wykonaniu Adama Frączczaka! Kapitalny strzał powędrował jednak w centralną część bramki. Rusov nie miał problemów z obroną.

80'
Marcin Listkowski wszedł na murawę, Spas Delev wylądował na ławce.

79'
żółta kartka Aleksandar Sedlar wyeliminował się z udziału w następnej kolejce ligowej. Faul z premedytacją musiał spotkać się z żółtą kartką.

78'
"Portowcy" pokazują sportową ambicję. Ich widzimy w ciągłych atakach.

76'
Poprzeczka uratowała Rusova przed kapitulacją. Z dystansu huknął Spas Delev. Gdyby piłka wpadła do bramki, to byśmy mogli mówić o jednym z najładniejszych goli w tym sezonie.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

72'
Rusov udanie zaasekurował sytuację. W kierunku Zwolińskiego powędrowało dłuższe zagranie.

71'
Kibice Pogoni Szczecin wykrzykują: "JESZCZE JEDEN".

70'
Powoli wkraczamy w decydującą fazę pojedynku.

68'
Czas na drugą zmianę u gości. Aleksander Jagiełło w miejsce Mateusza Maka.

67'
Myślę, że teraz widowisko powinno się rozkręcić. Piast Gliwice z pewnością spróbuje zawalczyć o punkty.

65'
2:1! GOL! Spas Delev swoim efektownym wślizgiem sfinalizował akcję na lewej flance boiska. Adam Frączczak posłał znakomite dośrodkowanie.

63'
Piłkarze gospodarzy starają się zwiększyć dynamikę ataków na bramkę Rusova.

62'
Ricardo Nunes przewrócił swojego rywala. Było widać ciągnięcie za koszulkę.

60'
Godzina gry już upłynęła. Pierwszy kwadrans II części spotkania nie należał do najlepszych..

59'
Jarosław Fojut niefortunnie zagrał nakładką. Bukata wystąpił także w tej sytuacji.

58'
Dawid Kort nieudolnie próbował przyjmować piłkę na klatkę piersiową. Sędzia dopatrzył się zagrania futbolówki ręką.

56'
Po raz kolejny raz na ofsajdzie uchwycono Łukasza Zwolińskiego.

55'
Ostrą wrzutkę z lewej flanki zaprezentował Nunes. Piłkę skutecznie wybił z własnego pola karnego stoper Piasta.

53'
Oba kluby stają się jak mogą, by grać w powietrzu. Słaba kondycja murawy nie ułatwia dzisiaj życia.

51'

49'
W rundzie jesiennej lepsza w bezpośrednim spotkaniu była Pogoń Szczecin (2:1).

47'
Efektowna szarża Niepsuja. Zawodnik został jednak skutecznie zablokowany przez parę stoperów Piasta.

46'
Najprawdopodobniej uraz wyeliminował Valencię. Maciej Jankowski pojawił się na boisku.

46'
II połowa meczu!

Arbiter główny zakończył I odsłonę dzisiejszego meczu!

44'
Hebert wykonał genialny wślizg. Na szesnastkę gospodarzy powędrowało ciekawe dośrodkowanie z prawego skrzydła.

42'
Hebert jest bez wątpienia jednym z najlepszych piłkarzy w Ekstraklasie, jeśli chodzi o grę w powietrzu. Brazylijczyk udowodnił tezę, świetnie zażegnując niebezpieczeństwo, po kornerze.

41'

39'
Obie strony ostro walczą, ale od kilkudziesięciu minut nie oglądaliśmy klarownych okazji na bramkę. Być może końcowa faza I połowy meczu okaże się lepsza pod tym względem.

37'
Hebert doskonale upilnował Deleva. Bułgarski pomocnik otrzymał wyśmienite, prostopadłe podanie.

36'
Łukasz Zwoliński nie dopilnował swojego ustawienia. Arbiter liniowy nie miał wyboru, musiał przerwać grę.

35'
Próba ofensywna graczy Waldemara Fornalika. Valencia, który operuje na lewej flance, popisał się niedokładnym przyjęciem.

33'
Spas Delev zbyt długo holował futbolówkę w szesnastce przeciwnika. Bułgar stracił ją, tuż pod bramką. Prosiło się o podjęcie decyzji o uderzeniu.

31'
Piotrowski miał okazję, którą powinien wykorzystać! Gracz przestrzelił będąc tuż pod bramką. Koszmarny kiks powędrował obok prawego słupka.

30'
Za Nami już jedna trzecia regulaminowego czasu gry.

28'
Piłkarze starają się grać jak najwięcej skrzydłami. Środkowa strefa boiska jest nie do grania.

27'
Murawski wpadł na interweniującego Rusova. Doświadczony pomocnik był zdecydowanym agresorem w sytuacji.

26'
Zawody się Nam wyrównały. Obie drużyny walczą o każdy metr murawy.

24'

22'
Jeden z zawodników "Piastunek" był na spalonym. Taki werdykt orzekł arbiter liniowy.

21'
Kostantin Vassiljev wykonał rzut wolny. Estoński gwiazdor nie potrafił jednak przechytrzyć muru ustawionego z graczy Pogoni.

19'
Łukasz Zwoliński był bardzo blisko przejęcia dośrodkowania z prawego skrzydła. Snajper gospodarzy doskonale wyskoczył, ale piłka została posłana minimalnie za wysoko.

18'
GOL! Pogoń odpowiedziała! Adam Frączczak zanotował trafienie. Napastnik dobił piłkę, którą przed siebie odbił Rusov. Ten zatrzymał ogromnie silny strzał Piotrowskiego.

16'
Gospodarze próbują dyktować tempo meczu.

15'
Piotrowski znalazł wiele miejsca na oddanie uderzenia. Młody pomocnik Pogoni soczyście huknął z okolic trzydziestego metra od bramki. Futbolówka bardzo nieznacznie minęła światło bramki.

13'
Sytuacja na murawie powinna motywować obie drużyny do podejmowania decyzji o strzałach z dystansu.

12'

10'
Szybko wybity rzut wolny przez gości. Długie zagranie ze środka pola okazało się zbyt mocne dla Maka. Od bramki rozpocznie Załuska.

9'
Rafał Murawski popełnił przewinienie taktyczne. Na murawę upadł szarżujący Martin Bukata.

8'
Futbolówka płata figle obu ekipom.

7'
Łukasz Zwoliński nieumiejętnie zachował się na połowie przeciwnika. Sędzia liniowy wskazał ofsajd.

6'
żółta kartka Dawid Kort zdecydował się na realizację groźnego wejścia. Żółta kartka powinna utemperować zapędy zawodnika.

5'
"Portowcy" ruszyli do odrabiania strat.

3'
GOL! Piast doskonale rozpoczął spotkanie! Valencia pokusił się silny strzał z dystansu. Śliska piłka przeleciała obok interweniującego Załuski.

2'
Rzut rożny dla gości. Jarosław Fojut przeciął prostopadłe podanie.

1'
Warunki do gry nie są łatwe.

*'
Mecz rozpoczęty!

*'
W tej chwili słyszymy oficjalny hymn Pogoni Szczecin.

*'
Piłkarze weszli na plac gry.

*'
Informacja z ostatniej chwili!

*'
Witamy Państwa! Przed nami starcie Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice. Mecz rozpocznie się o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online