Arsenal Londyn - Galasataray online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
Galasataray
4 : 1

Szczęsny - Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs – Flamini – Oxlade-Chamberlain (68' Rosicky), Cazorla, Oezil (76' Wilshere), Alexis (62' Ospina) - Welbeck.
Muslera - Chedjou, Felipe Melo, Kaya - Sari (69' Bulut), Kurtuluş (46' Altintop), Dzemaili, Telles – Sneijder - Pandev (69' Bruma), Yılmaz.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na relację LIVE z czwartkowego meczu Legii Warszawa.

90+4'
Koniec meczu. Arsenal wygrał 4:1.

90+4'
Santi Cazorla znalazł się sam na sam z Muslerą, przerzucił nad nim piłkę, ale wracający obrońca zdołał wybić futbolówkę sprzed linii bramkowej.

90+2'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Gra wznowiona.

89'
Ospina zderzył się z Yilmazem i potrzebna jest pomoc medyczna.

87'
Ospina obronił kolejny strzał Sneijera zza pola karnego.

85'
Sneijder uderzał z linii pola karnego i piłka nieznacznie minęła bramkę.

84'

83'
Świetna szansa dla Galasatray! Altintop mocno uderzył z prawej strony pola karnego i znów dobrze interweniował Ospina.

80'
Ależ parada Ospiny! Bramkarz Arsenalu popisał się świetną interwencją po strzale głową Yilmaza.

78'
Kolejny strzał z dystansu Galasataray. Sneijder niecelnie.

76'
Jack Wilshere zastąpił Mesuta Oezila.

76'
Zablokowany strzał Dzemailiego.

74'
Sneijer z dystansu uderzył tuż obok słupka.

73'
Welbeck "wtrącił" się w podanie adresowane do Rosickiego i uderzył obok bramki. Czech byłby w idealnej sytuacji.

72'
Zablokowany strzał Cazorli.

69'
Dzemaili uderzał z dystansu i pewnie interweniował Ospina.

69'
Dwie zmiany również w Galasataray. Boisko opuścili Veysel Sari i Goran Pandev, a zastąpili ich Umut Bulut i Bruma.

68'
Alexa Oxlade-Chamberlaina zastąpił Tomas Rosicky.

66'
Sari dośrodkowywał w pole karne i piłka wylądowała w rękach Ospiny.

63'
Gool! Burak Yılmaz pewnie wykorzystał rzut karny.

62'
David Ospina zastąpił Alexisa Sancheza.

60'
Szczęsny sfaulował Buraka Yilmaza w polu karnym! Polak obejrzał czerwoną kartkę, a Galasataray będzie miał rzut karny!

59'
Altintop niecelnie uderzał z dystansu.

58'
Znów mogło być groźnie pod bramką Galasataray, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i opuściła ona boisko.

56'
Tak padł gol na 4:0.

55'
To pierwszy hat-trick Welbecka w karierze.

52'
Goool! Oxlade-Chamberlain ładnie zagrał do Welbecka, a ten podciął piłkę nad Muslerą i skompletował hat-tricka..

50'
Dobra akcja Arsenalu. Oxlade-Chamberlain wpadł w pole karne, zagrywał wzdłuż bramki do Oezila i piłkę skutecznie wybił jeden z obrońców.

49'
Galasataray stara się atakować.

46'

46'
Zmiana w Galasataray. Altintop wszedł za Kurtulusa.

*'
Tak padł gol na 3:0.

*'
Tak padł gol na 2:0.

*'
Tak padł gol na 1:0.

45'
Przerwa.

45'
Doliczone dwie minuty.

44'
Flamini ukarany żółtą kartką.

43'
W przerwie pokażemy jak padły bramki.

41'
Gool! Po świetnym prostopadłym podaniu Oezila w dogodnej sytuacji znalazł się Sanchez, "nawinął" obrońcę i strzałem po ziemi pokonał Muslerę.

40'
Filmik przedstawiający rzucone race:

38'
Gra toczy się dalej. Na trybunach wybuchają jednak kolejne petardy.

37'
Przerwa w grze, ponieważ race wylądowały na murawie.

36'
Kibice Galasataray odpalili środki pirotechniczne: race i petardy.

34'
Melo ukarany żółtą kartką za brutalny faul na Sanchezie.

33'
Pandev uderzał z z pola karnego i pewnie interweniował Szczęsny.

32'
Arsenal dobrze rozegrał piłkę. Ostatecznie trafiła ona do Welbecka, który lekkim strzałem tuż sprzed linii pola karnego trafił prosto w Muslerę.

30'
Goool! Jeden z zawodników źle zgrywał piłkę głową, Welbeck wygrał walkę o pozycję z Melo i znalazł się sam na sam z bramarzem gości. Znów okazał się lepszy i podwyższył prowadzenie.

29'
Sanchez uderzał z pola karnego, ale nie trafił w światło bramki.

29'
Welbeck mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale Sneijer wrócił we własne pole karne i zażegnał niebezpieczeństwa.

27'
Po zdobytej bramce przez Arsenal obraz gry się nie zmienił. To gospodarze mają przewagę.

22'
Gool! Sanchez popisał się prostopadłym podaniem do Welbecka, który wykorzystał sytuację sam na sam z Muslerą. Arsenal prowadzi 1:0.

21'
Melo uprzedził Welbecka i wybił mu piłkę.

17'
Okres spokojniejszej gry.

10'
Dobra wymiana piłki zawodników Galasataray po lewej stronie boiska. Ostatecznie Telles znalazł się w polu karnym, lecz nie trafił w światło bramki.

8'
Spora przewaga Arsenalu.

7'
Cazorla zdecydował się na strzał z dystansu. Trafił w obrońcę.

6'
Mertesacker uderzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka odbiła się od obrońcy i kolejny corner.

5'
Welbeck zaimponował szybkością. Wbiegł w pole karne, uderzył, ale został zablokowany i tylko rzut rożny.

5'

3'
Zablokowany strzał Oezila.

1'

*'
Piłkarze są już na boisku. Trwa hymn Ligi Mistrzów.

*'
Taka ciekawostka z Twittera.

*'
Sędzią meczu jest Gianluca Rocchi z Włoch.

*'
Ławka rezerwowych Galasataray: Sinan Bolat, Tarik Camdal, Hakan Balta, Hamit Altintop, Bruma, Olcan Adin, Umut Bulut.

*'
Ławka rezerwowych Arsenalu: David Ospina, Francis Coquelin, Hector Bellerin, Tomas Rosicky, Jack Wilshere, Joel Campbell, Lukas Podolski.

*'
Kibice Galasataray:

*'
Prezentujemy składy obu drużyn:

Arsenal: Szczęsny - Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs – Flamini – Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Özil, Alexis - Welbeck.

Galasataray: Muslera - Chedjou, Felipe Melo, Kaya - Sari, Kurtuluş, Dzemaili, Telles – Sneijder - Pandev, Yılmaz.

*'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

*'
Początek meczu Ligi Mistrzów Arsenal Londyn - Galasataray o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Galasataray, to zapraszamy do śledzenia meczu online